>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
PROFESJONAŁ
Jeden z najwiekszych naziemnych buków i najbardziej rozpowrzechnionych z dużo ilością placówek.
W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego buka tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
 
domel 49

domel

Forum VIP
mam pytanie ???? gracie w profesjonalu tzn &quot;solowki&quot; czyli jeden wynik &lt;np. jeden mecz&gt; na kuponie?? oplaca sie to?? i czy idzie tak ;]
 
yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
mam pytanie ???? gracie w profesjonalu tzn &quot;solowki&quot; czyli jeden wynik &lt;np. jeden mecz&gt; na kuponie?? oplaca sie to?? i czy idzie tak ;]
Napewno idze tak grać,lecz ja tak nie gram,ale co prawda to tez jest fajny sposób na zarabianie pieniędzy np.wybrać sobie pewny mecz z kursem 2.00zł i postawić na to 50 zł.W propesionale ja prawie wogóle nie gram,daje sie wzbogacać tylko sts-owi.

Pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Jak chesz grac to lepiej graj w necie zawsze oszc zedzisz pare złotówek na podatku ale ten system nie pociagniesz z byt długo.... polecam progresje do lektury w dziale systemy gry
 
B 0

barnez

Użytkownik
Hmm ja gram czesto single ale za wieksza kase, niestety nie w profesjonale bo w naziemnych juz prawie nie gram, gram tylko w necie. Wczesniej czesto gralem w profesjonale i oplacalo sie , tylko tak jak powiedzial Hubert po co oddawac podatek.
 
T 0

turban22

Użytkownik
tylko tak jak powiedzial Hubert po co oddawac podatek.
Kiedys czytalem w prasie polskiej (wprost, czy polityka) ze obstawianie zakładów w internecie jest nie legalne (hahaha) Wiadomo polaczki kreca jak tu pozdzierac jak najwiecej podatku. Firmy internetowe sa zarejestrowane w swoich krajach i tam placa podaki a Polski kraj na tym niby traci. No ale coz w naszym kraju jest wszystko mozliwe.
Ciekawi mnie jedna rzecz: np.

Zwykły Kowalski stawia 100 zł na buk w necie i wygrywa 50 tys. Kupuje sobie mieszkanie lub autko. Z jego pitów wynika ze zarabia rocznie 10 tys (renta czy inne bzdury). I ..... ?
US moze juz sie dopi****. Skad ma to a skad tamto skoro &quot;wydaje więcej niż zarabia&quot;.
Kara 75% głównej kwoty z tyt. brudnej kasy ???? Nikogo nie strasze ale w naszym &quot;cudownym&quot; kraju jest wszystko mozliwe 8)

W profesjonalu przy wiekszej wygranej mozna poprosic o dokument stwierdzajacy wygrana i inf. ze podatek został odprowadzony (jakos 10% zdzieraja) i po klopocie ????

Ja tam i tak gram tylko w necie i tak juz chyba zostanie. Pozdrawiam
 
M 0

marciniak

Użytkownik
Witam

Dopiero zaczynam zabawe z bukacherami wiec prosze o wyrozumialosc ????

Chcialbym sie dowiedziec czy w profesionalu jest mozliwosc obstawiania tylko 2 meczy (na jednym kuopnie) czy trzeba minium 3 ?

Z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
 
B 0

barnez

Użytkownik
Jak najbardziej mozesz postawic 2 mecze nawet jeden tez mozna, niekiedy buki daja blokady ze z danej ligi nie wolno jednego miec meczu, trzeba min. 3 (tak jest chyba w polskiej) . Dawno nie gralem w naziemnych bukach ale chyba dalej to sie stosuje.


Kumpel powiedzial mi ze w STS mozna stawiac na III lige polska i tam min. na zaklad jest 5 meczy.
 
domel 49

domel

Forum VIP
kiedys poszedlem do profka i chcialem poslac singla kurs ok 2zl&lt;1.87 o ile pamietam&gt;a pani z okienka powiedzia mi ze za maly kurs ???? a chcialm poslac za 10zl mozecie mi powiedziecz dlaczego?? ile w taiim razi musi wynosic kurs zebym mogl wyslac singla?? albo za ile musze stawiac minimalnie?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
kiedys poszedlem do profka i chcialem poslac singla kurs ok 2zl&lt;1.87 o ile pamietam&gt;a pani z okienka powiedzia mi ze za maly kurs ???? a chcialm poslac za 10zl mozecie mi powiedziecz dlaczego?? ile w taiim razi musi wynosic kurs zebym mogl wyslac singla?? albo za ile musze stawiac minimalnie?
Ja chcialem puscic kurs 3zł za 600zeta to babka mi powiedzila ze moge tylko za 100zł to ja jej powiedzilem ze che 3 takie same kupony po 100zł ???? a znajomy co yl ze mna kupil kolejne 3 takie same ???? i na to samo wyszlo panaroja:/
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ja chcialem puscic kurs 3zł za 600zeta to babka mi powiedzila ze moge tylko za 100zł to ja jej powiedzilem ze che 3 takie same kupony po 100zł a znajomy co yl ze mna kupil kolejne 3 takie same ???? i na to samo wyszlo panaroja:/
no ok ale czy mozesz mi odpowiedziec na moje pytanie ????
 
A 0

adrianjendru

Użytkownik
mam pytanie, slyszalem ze jest taka mozliwosc w profie jak obstawienie np 12 czy 15 meczy na kuponie i ten kupon wygrywa nawet z dwoma czy tam trzema meczami, które żle wytypowalem. Czy jest taka mozliwosc??? I czy za to sie cos wiecej płaci i najkiej podstawie jest wtedy EWK???
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja mam jedno pytanie (może sie wam wydać banalne ale cóż):

Na jakiej zasadzie w PROFIE obliczna jest wygrana?
Załóżmy, że stawiam 3 mecze (kurs każdego np. 1.40zł) za 2zł. Jak teraz obliczyć wygraną,
bo na stronie PROFA nie ma żadnego kalkulatora, który sam oblicza wygraną tylko taki
zwyczajny jak ten w Windowsie. Swojego czasu obliczałem sobie wygraną stosując kalkulator
ze stronki STSa ale teraz tam jest takie coś, że żeby obliczyć wygraną to trzeba min. 5
zdarzeń, więc jeśli chce 2, 3 lub 4 to nie da rady :/
Prosze o krótką, treściwą odp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mnożysz kursy zdarzeń (np. 1.45*1.95*2.3...) później mnożysz razy stawke np. 10zł i na końcu razy 0.9 (podatek) i wychodzi Ci wygrana...
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Czyli dla mojego wcześniejszego przykładu byłoby to tak (3 mecze z kursem 1.40 za 2zł):
1. 1.40*1.40*1.40 = 2.744
2. 2.744*2zł = 5.488
3. 5.488+0.9 = 4.9zł (w zaokrągleniu)

Zgadza się...?
 
D 0

darek

Forum VIP
1,40*1,40*1,40*1,80 = 4,90 zł :wink:
* - razy - mnożenie
1,40 &lt;- twoje 3 kursy
1,80 Twoja stawka, Profesjonał zabiera 10% Stawki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom