>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
po prawej strone na efortuna.pl jest kalkulator. i czy wiecie moze dlaczego wyskakuje mi kombinacja niedozwolona jak chce dac strzelec Barry G. Tak , rzut karny nie , czerwona kartka nie ?
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Ile max meczów można mieć na jednym kuponie?
Chce zagrać wariata z Roland Garros dlatego pytam.
 
A 0

arne

Użytkownik
Witam, wczoraj postawiłem na fortunie że Massa będzie w TOP6, jak pewnie dobrze widzieliście dziś doznał poważnego wypadku i jak znam się do Formule 1 nikt go jutro nie dopuści do wyścigu więc mam pytanie, zdarzenie zostanie policzone z kursem 1.00, czy do śmieci kupon?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam, wczoraj postawiłem na fortunie że Massa będzie w TOP6, jak pewnie dobrze widzieliście dziś doznał poważnego wypadku i jak znam się do Formule 1 nikt go jutro nie dopuści do wyścigu więc mam pytanie, zdarzenie zostanie policzone z kursem 1.00, czy do śmieci kupon?
Zwrot .
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jak to było jak sie na kupon nieszczesliwie cos wylało ? Aby odczytac kod kreskowy prawda ?
Teoretycznie moga Ci tego nie wyplacic bo gdzies w regulaminie pisze ze nalezy zachowac kupon w stanie nienaruszonym itp. ale rzadko to sie zdarza, raczej jak czytnik odczyta kod to nie powinno byc problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom