>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłaty i wypłaty - Fortuna
Wpłaty
Doładowanie konta możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, z konta podanego podczas rejestracji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość doładowania konta za pośrednictwem 30 różnych kanałów płatniczych.
W celu doładowania konta, po zalogowaniu się na naszej stronie, wybierz opcję Profil użytkownika » Doładowanie konta.
Po wybraniu opcji &quot;Doładowanie konta&quot; zostaniesz przekierowany na stronę, na której uzyskasz szczegółowe informacje na temat wykonania zdefiniowanego przelewu bankowego. Pamiętaj aby postępować zgodnie z przedstawionymi instrukcjami. W danych do przelewu nie wprowadzaj żadnych zmian. W przeciwnym razie zaksięgowanie wpłaty może się przedłużyć do 3 dni roboczych.
Jeżeli nie posiadasz konta w żadnym z poniższych banków, po wybraniu opcji &quot;Doładowanie konta&quot;, wygenerowany zostanie druk przelewu bankowego, z którym musisz udać się do placówki swojego banku. Pamiętaj, że przelew musi zostać zlecony z konta podanego przy rejestracji. W tym przypadku jednak Twoja wpłata musi zostać zaksięgowana ręcznie, a czas oczekiwania na doładowanie konta może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

Wypłata wygranej
Podobnie jak doładowanie konta, wypłata wygranej możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na konto podane podczas rejestracji.
W celu wypłaty wygranej należy, po zalogowaniu się na naszej stronie, wybrać opcję Profil użytkownika » Wniosek o wypłatę.
Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek.
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Wczoraj około godziny 19:00 wpłaciłem pieniądze na konto do teraz ich nie otrzymałem. Mam konto mbanku więc teoretycznie pieniądze powinny już być na moim koncie. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację?
 
K 0

kristof81

Użytkownik
Tez mialem taka sytuacje,ale w koncu po 20 godzinach kasa dotarla. Teraz mam konto w alior banku i przelewy sa blyskawiczne.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Malutkie pytanko - sprawdzają skany dowodu przy wypłacie, bądź jakiś rachunek?
// do usunięcia - juz wiem
ted // to się podziel z nami tym
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
z mojego doswiadczenia a wyplaty czesto jak sie zleci do 11stej chociaz pisza do 12stej to bedzie tego samego dnia
po 12stej dnia roboczego na 100% masz na nastepny dzien
 
M 11

mg87

Użytkownik
A ja mam pytanie , punky ktore uzbieralem moge zamienic na zagranie kuponu. A czy jest mozliwosc abym za te punkt pogral sobie przez internet?
 
P 0

pietrzyk18

Użytkownik
Pomylił się ktoś przy wpłacie do nich z nr konta. Ja wpłaciłem z innego niż podałem przy rejestracji i kasa wsiąkła. Ciekawe ile trzeba czekać aż zwrócą?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pomylił się ktoś przy wpłacie do nich z nr konta. Ja wpłaciłem z innego niż podałem przy rejestracji i kasa wsiąkła. Ciekawe ile trzeba czekać aż zwrócą?
Przy wpłacie z innego konta nie powinno być problemów, bo to i tak przelew idzie przez serwis tranferuj.pl, czyli Fortuna dostaje przelew od tego serwisu tak jakby w największym skrócie sprawę ujmując. Może były jakieś problemy z transferuj? Mi raz też długo szła wpłata, co prawda ze swojego konta wysłana, ale zaksięgowana gdzieś po dobrej godzinie, co wyszło mi na dobre, bo typ, który chciałem na szybko postawić był na ⛔
 
P 0

pietrzyk18

Użytkownik
Hmm, to było w sobotę więc do dziś by doszło? Zresztą przyszedł mi meil, że wpłata nie przyjęta bo z innego konta. I tak czekam i czekam na zwrot. Dam sobie czas do soboty. Jak nie zwrócą to będę dzwonił do nich
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Hmm, to było w sobotę więc do dziś by doszło? Zresztą przyszedł mi meil, że wpłata nie przyjęta bo z innego konta. I tak czekam i czekam na zwrot. Dam sobie czas do soboty. Jak nie zwrócą to będę dzwonił do nich
Aha, no to chyba, że przyszedł Ci mail...Dziwna sprawa.. No najszybciej będzie do nich zadzwonić albo choćby maila napisać i czekać na odpowiedź.
 
M 11

mg87

Użytkownik
dobra kasa doszła , ale jeszcze 1 pytanie .Wpłacałem do nich kase dawno , przez mbank.Niestety nie mam juz tego konta. Moge podac im nowe ?Mailem napisac ? czy da sie to gdzies zmienic?
 
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
Panowie wpłaciłem właśnie pieniądze przelewami 24 przez aliorbank do efortuny,pieniądze znikł a kasy od 20 minut nie ma.Nie wiecie co się dzieje?
 
Do góry Bottom