>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

W 0

wafelo

Użytkownik
Zleciłem przelew 9 marca rano o 12:42 tego dnia dostałem sms że przelew został przyjety do realizacji a na konie bankowym nadal hajsu nie mam, bank PKO
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zleciłem przelew 9 marca rano o 12:42 tego dnia dostałem sms że przelew został przyjety do realizacji a na konie bankowym nadal hajsu nie mam, bank PKO
Przeważnie odbywa się to do 48 h. Taki mają czas jednak z reguły do 24h spokojnie jest na koncie.
 
Q 0

qvstra

Użytkownik
Jedyna mozliwa wplata do fortuny jest przelew bankowy? Powaznie nie umozliwiaja skorzystania z przelewy24/karty kredytowej? Troche slabo, ze trzeba czekac kilka h, az doladuja konto.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Jedyna mozliwa wplata do fortuny jest przelew bankowy? Powaznie nie umozliwiaja skorzystania z przelewy24/karty kredytowej? Troche slabo, ze trzeba czekac kilka h, az doladuja konto.
Można doładować w punkcie naziemnym. Pieniądze na koncie internetowym pojawiają się od razu.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Ogarniacie temat z wplatami u nich?Dokonalem dzis wplaty jakies 2h temu przez transferuj.pl i dupa.Bank PEKAO SA i powinno pojsc online.Infolinia tego transferuj w soboty nie pracuje nic sie dowiedziec nie mozna.Mieliscie kiedys podobna sytuacje???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ogarniacie temat z wplatami u nich?Dokonalem dzis wplaty jakies 2h temu przez transferuj.pl i dupa.Bank PEKAO SA i powinno pojsc online.Infolinia tego transferuj w soboty nie pracuje nic sie dowiedziec nie mozna.Mieliscie kiedys podobna sytuacje???
Wiem ze ostatnio pisali o ING że o konkretnych godzinach . może w PKO jest podobnie dlatego otrzymasz dopiero w pon. tę wpłatę.
 
X 5

xzol

Użytkownik
mam pytanie
jesli zaznaczylem sobie bonus do 650, wplacilem 650 i zagralem troche ale juz nie chce, to moge wyplacic to co mi zostalo? skoro to jest bonus dopiero PO obrocie?
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Siema, to prawda, że mogę zmienić numer konta i zlecić na nie wypłatę? Może to być konto czyjekolwiek, byleby numer konta nie był u nich w systemie zarejestrowany wcześniej? Tak mi babka napisała, ale dziwne
 
A 97

analyst

Użytkownik
Ja mam następujące pytanie. Jak wiadomo ekonto można doładować w punkcie stacjonarnym. A czy jeśli tak doładuje, coś wygram to mogę również wypłacić w punkcie czy tylko na konto ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja mam następujące pytanie. Jak wiadomo ekonto można doładować w punkcie stacjonarnym. A czy jeśli tak doładuje, coś wygram to mogę również wypłacić w punkcie czy tylko na konto ?
Niestety wypłata obowiązuje na konto. Wpłacić można w punkcie natomiast wypłata odbywa się na konto bankowe.
 
varley 21

varley

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jeżeli wplace teraz pieniążki na fortunę to czy dojdą do wieczora czy raczej nie ma opcji ? Bank PKO SA.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
&quot;Jeżeli posiadasz konto bankowe w jednym z banków znajdujących się w tej tabeli, wówczas Twoja wpłata powinna zostać zaksięgowana w przeciągu kilku minut od wykonania przelewu bankowego. Jeżeli przy doładowaniu konta wybrałeś opcję &quot;Dowolny inny bank&quot;, Twoja wpłata musi zostać zaksięgowana ręcznie, a czas oczekiwania na doładowanie konta może potrwać 3 dni robocze.&quot;
PKO SA znajduję się w tej tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dethnir

Użytkownik
Witam, dziś próbowałem zlecić wpłatę na Fortune i za każdym razem jak wykonałem przelew (zrobiłem ich 3) dostawałem taką informację zwrotną na poczcie: Twoja płatność tytułem xxx nie została przyjęta z powodu niezweryfikowanego numeru konta nadawcy dla podanego tytułu płatności lub błędnego tytułu płatności. Środki zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych.
Czy ktoś miał podobny problem i może pomóc? Dodam, ze pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, dziś próbowałem zlecić wpłatę na Fortune i za każdym razem jak wykonałem przelew (zrobiłem ich 3) dostawałem taką informację zwrotną na poczcie: Twoja płatność tytułem xxx nie została przyjęta z powodu niezweryfikowanego numeru konta nadawcy dla podanego tytułu płatności lub błędnego tytułu płatności. Środki zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych.
Czy ktoś miał podobny problem i może pomóc? Dodam, ze pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
Witaj, czy przy rejestracji podałeś ten numer rachunku bankowego ??. Wydaje się że inny bo w takich przypadkach tak działają.
 
Do góry Bottom