>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dzięki! tak też sądziłem ;)
Jest to prosty sposób aby gracz przegrał zakładaną kwotę do wypłaty ???? gdyby od razu odejmowali gracz po przegraniu pozostałej kwoty nie miałby wyjścia albo trzeba wpłacić albo nie grać, a tak jest alternatywa.
 
B 0

baresko

Użytkownik
cholera, enta z kolei wypłata zlecona rano, ale pierwszy raz nie dotarła tego samego dnia.
cóżem uczynił, że mnie pozbawili pieniążków na weekend?
 
K 0

kyk24

Użytkownik
Witam, ja również zleciłem akurat dzisiaj wyplate rano na konto bankowe i mam informacje &#39;&#39;wypłata na konto Klienta wypłata - przelew bankowy&#39;&#39; ale pieniędzy na koncie nie mam ;/ czyli raczej się nie martwić i czekać do jutra ? Z Góry Dzięki i Pozdrawiam ;)
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
masz info, że przelew idzie 1-2 dni robocze... ale z reguły jest po prostu następnego dnia roboczego ????
 
J 0

janekfarciarz

Użytkownik
Witam,
Panowie wygrałem pewną sumę na fortunie, ok 700zl w nocy. Zlecilem wypłatę, 15 min później dalej widziałem wygraną kwotę na koncie i z ciekawości puscilem jeden mecz. Pieniądze poszły na zakład, zakład oczywiście przegrany (pechowo), a pieniędzy nie ma. Z tego co tu piszecie, rozumiem, że po prostu straciłem pieniądze z własnej głupoty oraz z racji tego, że suma koryguje się dopiero po bezpośrednim wyplycienciu pieniędzy, a nie po samym zleceniu wypłaty? Kierwa, przykra sprawa. Myślicie, że da się coś wskurac czy raczej marne szanse i zlecenie zostanie anulowane ze względu na brak środków na koncie?
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie ma nawet najmniejszych szans, oni mają 24h na zaksięgowanie kasy i odjęcie jej z konta. Więc grając podjąłeś ryzyko że możesz przegrać.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam,
Panowie wygrałem pewną sumę na fortunie, ok 700zl w nocy. Zlecilem wypłatę, 15 min później dalej widziałem wygraną kwotę na koncie i z ciekawości puscilem jeden mecz. Pieniądze poszły na zakład, zakład oczywiście przegrany (pechowo), a pieniędzy nie ma. Z tego co tu piszecie, rozumiem, że po prostu straciłem pieniądze z własnej głupoty oraz z racji tego, że suma koryguje się dopiero po bezpośrednim wyplycienciu pieniędzy, a nie po samym zleceniu wypłaty? Kierwa, przykra sprawa. Myślicie, że da się coś wskurac czy raczej marne szanse i zlecenie zostanie anulowane ze względu na brak środków na koncie?
Pozdrawiam.
Przecież to jasna sprawa. Nie ma żadnej możliwości, że będzie inaczej, niż tak jakbyś w ogóle nie zlecił tej wypłaty.
 
1 409

153040

Użytkownik
Witam,

Nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałem się skonsultować.

Obstawiałem za czasów kiedy legalne jeszcze były buki zagraniczne typu pinnacle.

Jak to wygląda teraz ? Jaki buk internetowy jest najlepszy ? Fortuna?

Jak wyglądają limity stawek ? Po kilku wygranych nie obniżą mi do 200 zł czy coś w tym rodzaju ?

Jakieś linki na forum gdzie mogę o tym temacie poczytać ?

Z góry dziękuję
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
przelew do PKO zlecony wczoraj wieczorem...........dzisiaj odjeto od salda konta godz 12 ........ale kasa nie doszła.........gdyby STS miał tak bogata oferte live było by super ......tam przelew idzie max 1 godzine..............
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
przelew do PKO zlecony wczoraj wieczorem...........dzisiaj odjeto od salda konta godz 12 ........ale kasa nie doszła.........gdyby STS miał tak bogata oferte live było by super ......tam przelew idzie max 1 godzine..............
i co doszła ci ta kasa ?
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
masakra zlecona wpłata dzis ok 17.20 napisane że po kilku minutach pieniądze powinny być na buku... o 17.40 kasy nie ma wiec pisze do Pani na czacie gdzie kasiorka...
i nagle dowiaduje się że przelew został anulowany. wiec pytam kiedy kasa wróci na moje konto Pani udzieliła mi inforamcji że w ciągu 2 dni powinna byc :/// Żenada :///
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
12:51 a tu przelew jeszcze z ich strony nie zrealizowany... Dziwne bo przez ostatni tydzień nie było z tym problemu. Tylko teraz jakieś szopki odwalają. A na czacie dowiedzieć się czegoś to masakra.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety jeśli nie w tym, poczekaj do następnego. Sam nie raz wpłacam, wypłacam i niestety mają lekką blokadę w tej kategorii. A Czat niestety nadal pozostawia wiele do rzeczenia.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Niestety jeśli nie w tym, poczekaj do następnego. Sam nie raz wpłacam, wypłacam i niestety mają lekką blokadę w tej kategorii. A Czat niestety nadal pozostawia wiele do rzeczenia.
Przelew zlecony o 13:20 więc powinien do mnie dojść o 18:30 (wczoraj). Jednak do tej pory go nie mam. No cóż, mają dziwny przestój w ostatnich dniach.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blokadę na kontach ???? , a tak poważnie czasami mają takie problemy. Polecam Ci zlecić ponownie wypłatę ostatnio wczoraj robiłem także dwukrotnie.
 
Do góry Bottom