>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Blokadę na kontach ???? , a tak poważnie czasami mają takie problemy. Polecam Ci zlecić ponownie wypłatę ostatnio wczoraj robiłem także dwukrotnie.
Spokojnie, kasa znikła o 13:20 z konta (wczoraj) a dzisiaj po 15:00 była u mnie na koncie. Kasa zlecona dzisiaj o 12:30 była u mnie dzisiaj po 18:15 także źle nie jest. ING --&gt; mBank
Jak będę miał konto w ING to wypłata będzie od razu?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Spokojnie, kasa znikła o 13:20 z konta (wczoraj) a dzisiaj po 15:00 była u mnie na koncie. Kasa zlecona dzisiaj o 12:30 była u mnie dzisiaj po 18:15 także źle nie jest. ING --&gt; mBank
Jak będę miał konto w ING to wypłata będzie od razu?
Tak, ja miałem konto w mBanku i zmieniłem na ING i rzadko gram w Fortunie, ale jak grałem i udało mi się coś wygrać, to wypłata była już koło 12:00, czy nawet przed południem, po prostu idzie jako przelew wewnętrzny, czyli dochodzi błyskawicznie. A swoją drogą ING polecam ;)
 
eco 388

eco

Użytkownik
Czy coś się zmieniło przez 5 lat i można już robić wpłaty na swoje konto w punkcie czy nadal tylko przelew? Proszę o szybką odpowiedź.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam problem z wpłatą na fortunę. Chcę dokonać wpłaty i po kliknięciu pola &quot;doładowanie konta&quot; przy ikonie mojego banku, otwiera mi się okno platnosci.pl które jest białe. Mimo długiego czasu oczekiwania nic się nie dzieje, a na maila w każdym takim przypadku przychodzi potwierdzenie otrzymania zlecenia od platnosci.pl. Czat chyba u nich dzisiaj nie działa...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie mam pytanie dotyczące kwestii wypłaty. Otóż jeśli o 15 złożyłem wniosek o wypłatę to teoretycznie pieniądze powinny zniknąć z depozytu i zostać zaksięgowane następnego dnia na moim koncie bankowym.
No właśnie ale pieniądze z depozytu mi nie zmieniły i czy mogę je nimi jeszcze obstawić? Ponieważ zdecydowałem jednak,, że jeszcze nie będę wypłacać
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie mam pytanie dotyczące kwestii wypłaty. Otóż jeśli o 15 złożyłem wniosek o wypłatę to teoretycznie pieniądze powinny zniknąć z depozytu i zostać zaksięgowane następnego dnia na moim koncie bankowym.
No właśnie ale pieniądze z depozytu mi nie zmieniły i czy mogę je nimi jeszcze obstawić? Ponieważ zdecydowałem jednak,, że jeszcze nie będę wypłacać
Możesz normalnie postawić i jeśli wygrasz i będziesz miał do jutra tyle kasy, ile wypłaciłeś, to Ci ta kwota jutro zniknie z konta i będzie wypłacona, a jeśli zagrasz i przegrasz całość albo cześć wypłacanej kwoty, to po prostu zlecenie wypłaty będzie odrzucone i tak jakby go nie było. Sam już tak kiedyś miałem, że zleciłem wypłatę, pokusiłem się na jeszcze jeden typ i przegrałem i nici z wypłaty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Możesz normalnie postawić i jeśli wygrasz i będziesz miał do jutra tyle kasy, ile wypłaciłeś, to Ci ta kwota jutro zniknie z konta i będzie wypłacona, a jeśli zagrasz i przegrasz całość albo cześć wypłacanej kwoty, to po prostu zlecenie wypłaty będzie odrzucone i tak jakby go nie było. Sam już tak kiedyś miałem, że zleciłem wypłatę, pokusiłem się na jeszcze jeden typ i przegrałem i nici z wypłaty ????
dzieki, wlasnie o to mi chodzilo. Mialem wyplacic ale niestety chyba moje uzalezenienie od hazardu wzielo górę i muSZE jeszcze cos obstawic...:/
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Czy wygrana mozna odebrac w innym punkcie czy tylko w tym co sie postawilo zaklad ? Dziekuje
Ok w kazdym ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czasem czeka się nawet godzinę czasu ( wybierając niby błyskawiczne płatności) na zaksięgowanie, po wpłacie ze swojego konta bankowego. Natomiast wpłata na poczcie nie jestem pewien czy dojdzie. Pytaj support.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Z jakiego banku dostajecie wypłatę z fortuny? Bo z dwa tygodnie temu otrzymywałem ją z banku PEKAO a od kilku dni przelewu dostaje z mBanku (tam mam konto). Wypłata zlecona około 11 dzisiaj a o 12:45 miałem już pieniądze na koncie. Czyżby zaczęli coś zmieniać?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z jakiego banku dostajecie wypłatę z fortuny? Bo z dwa tygodnie temu otrzymywałem ją z banku PEKAO a od kilku dni przelewu dostaje z mBanku (tam mam konto). Wypłata zlecona około 11 dzisiaj a o 12:45 miałem już pieniądze na koncie. Czyżby zaczęli coś zmieniać?
Ja ostatnie dwie wypłaty - kwiecień 2017 i w zeszłym tygodniu - dostałem z banku ING, czyli tam, gdzie mam konto. Zlecałem tydzień temu wypłatę o 3 w nocy, a ok. 13:00 była na koncie. Nie zmieniają raczej nic, tylko po prostu wypłaty realizują o 12:00 w dni robocze, czyli po prostu załapałeś się na końcową dobę rozliczeniową i akurat godzinę po zleceniu wypłaty była ona realizowana ????
 
Do góry Bottom