• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  Info Fortuna z największa możliwą wygraną na rynku - do 601 000 PLN. Jesienna rewolucja „Produkt+

  Temat na forum 'Fortuna' rozpoczęty przez xsebax, Listopad 9, 2017.

  Tags:
  Więcej tematów od xsebax
  1. xsebax Admin Członek Załogi

   xsebax
   Dołączył:
   Wrz 2006
   Posty:
   394
   Polubienia:
   281
   Reputacje:
   670
   [​IMG]

   Witajcie,

   fortuna startuje z jesienną ofensywą produktową, którą rozpoczyna z wysokiego „C” - odpodniesienia limitu wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN! Nowość dotyczy wszystkich graczy Fortuny, gdyż wysoką wygraną mogą osiągnąć niezależnie od wielkości stawki, ale także poprzez odpowiednio zbudowany kupon AKO.


   Tym samym fortuna staje się numerem jeden pośród polskich legalnych bukmacherów w kategorii najwyższej możliwej wygranej na jednym kuponie. Limit ten został zwiększony ponad trzykrotnie, co sprawia, że Klienci mogą obecnie wygrać bardzo wysokie pieniądze, jak na warunki polskiego rynku bukmacherskiego.

   [​IMG]

   „600 000+” to jedna z czterech nowości produktowych w ramach listopadowej kampanii „Produkt+”. Podczas najbliższych tygodni zaprezentowane zostaną następne ulepszenia i zmiany wprowadzone z myślą o potrzebach Klientów.

   Załóż konto u bukmachera jeszcze dzisiaj i odbierz bonusy!
   >> REJESTRACJA <<
    
   Waldi1979 i Mark lubią to.
  2. remisy Użytkownik

   remisy
   Dołączył:
   Cze 2007
   Posty:
   24
   Polubienia:
   1
   Reputacje:
   0
   Ba, w ten sposób kończy się pewna epoka. Ile to się człowiek musiał pewniaków naszukać żeby wskoczyć w limit 10-14. Oczywiście każdy pewniak szedł 1.01 lub 1.02. Łezka się w oku kręci.
    
   Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2017
  3. kombajn Dobrze znany użytkownik

   kombajn
   Dołączył:
   Wrz 2007
   Posty:
   1088
   Polubienia:
   11
   Reputacje:
   578
   Witam.

   Dzisiaj w punkcie naziemnym byłem świadkiem rozmowy właściciela punktu z graczem.
   Podobno są nowe wytyczne Fortuny w/s wypłaty wyższych wygranych - tj. dotyczą one bezpośrednio dokumentu "Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. 2018 poz. 723)".
   Najprawdopodobniej chodzi o jakąś ankietę (m.in.: sondaż o sympatyzowanie z partiami politycznymi i ogólnie z politykami - tzn. kogo z polityków znamy osobiście etc.)
   Czy Ktoś z supportu mógłby przybliżyć "temat"?
    
  4. kalarepka Użytkownik

   kalarepka
   Dołączył:
   Kwi 2015
   Posty:
   15
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   15
   Chodzi o to, że jak zawierasz zakład powyżej 2.000 euro liczony kurs NBP na dany dzień, spisywane są dane z twojego dowodu. Tak samo przy odbiorze kwoty ponad 2.000 euro. Dodatkowo wysyłana jest ankieta z pytaniami o to skąd masz pieniądze. Całość traktowana jest jako 'podejrzana transakcja', którą pewnie sprawdzi Urząd Celny.
    

  Poleć forum