>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forum i Ja

L 45

laha

Forum VIP
Witam i Żegnam

na wstępie chciałbym oświadczyć ze prawdopodobnie żegnam się już z forum ???? trochę szkoda was userzy :| Szkoda mi troche opuszczać te najszybciej rozwijające się forum w Polsce ale cuż - sprawy o które bardziej dbam wzywają (dziewczyna,rodzina) zapewniam jednak ze czas który spędziłem zwami był jednym z najlepiej wykorzystanych czasów w moim życiu. W te włsanie forum włożyłem tyle wysiłku i pracy ze ho ho ???? ale nie załuje.Mam nadzieje ze przyczyniłem się do rozwoju tego forum (tak jak każdy z was !!) i choć byłem czasem zły ... co więcej czasem może dalem ostrzeżenie albo nie słuszne ostrzeżenie ... czasem mnie ponosiło i robiłem gorsze rzeczy (dobra starczy tej samokrytyki nie :p) w kazdym razie chce aby każdy urzytkownik forum nie czuł do mnie zadnej urazy gdyż chce porzegnać się bez rzadnych zatargów z nikim. Nie zapomne również Adminów i Modów ;) Lucas to ty mnie przyjełeś ???? razem z Kamilem ???? SOLO którego zawsze goniłem w nabijaniu postów ;) damian - nowy admin ???? Marcin - nie nie mam do Ciebie zalu za to &#39;wywalenie&#39; mnie.Wkońcu forum musi sie rozwijać a bezproduktywni MODowie idą do śmieci. Darku ???? z tobą też fajnie isę na gg gadało ???? o NzN (przeicerz to twój pomysł) Domelu (dominiku :mrgreen ???? ty i twoja piłka ręczna ???? nigdy z tobą nie miałem okazji porozmawiać ale i tak Cie lubie :p ;) Hultaj i te jego Piwko :mrgreen: teog nigdy nie zapomne ;) Noo ???? i Gusto i jego kłótnie ze mną ???? też było miło ;)Banji - nie miałem z tobą okazji popisać ale raczej nic do Ciebie nie mam.Doberman - to ja cie tutaj wprowadziłem ???? mam nadzieje ze nie załujesz ???? z benkiem zawsze szaleliśmy w Parku (Hyde ;P) micha - nie miałem z nim zbyt dużej styczności, spinache - rówież nie ale dzięku tobie zgarnełem troszkę pieniązków - świetnie typujesz i analizujesz

Pozdrawiam jeszcze SenD&#39;a z starej generacji no i r4d3k&#39;a również z tych starszych.Co do młodych (starzem) modów się nie wypowiadam ale nie wątpie ze Marcin dokonał słusznego wyboru

Na końcu pozdrawiam was userów (was nie sposób wymienić wszystkich :] ) Oby wasze portfele nigdy nie były za chude a portfele bukmacherów wręcz przeciwnie.I pamietajcie ▶ nie dajcie się przechytrzyć

Trzymajcie się mocno i ciepło wszyscy ogrywacze bukmacherów ????

Ostatni raz dla forum.bukmacherskie.com

Laha
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Piękne przemówienie aż łeska w oku się kręci ale trudno zmiany są i tyle .. Dzięki że mnie wprowadziłeś na forum ???? to dzięki tobie tu jestem jak narazie ???? Powodzenia mam nadzieje że kiedyś jeszcze wrócisz ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Fakt, przemówienie piękne ???? No cóż życzę Ci powodzenia głównie w życiu osobistym :!: Mam nadzieję jednak, że jeszcze poszlejemy w Hyde Parku ;)

POZDRO FOR LAHA :!: ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wielkie dzięki za udział i pomoc na tym forum... aż tak tak dużo nie gadaliśmy, ale od czasu do czasu się pogadało.... świetny kibic Barcy za co wielki ✅ dla Ciebie... szkoda, że odchodzisz... mam nadzieje, że powrócisz i nadal będzie się bawił w bukmacherke i wygrywał sporo kasy!! Pozdrawiam i życze udanych wakacji oraz chwil spędzonych poza forum! ???? ???? :cry: :cry:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No dziekujemy za wszystko byles naprawde spoko niemielismy zadnych utarczek a jak mialem jakies pytanie to zawsze mi pomogles i za to dziekuje.
Szkoda ze odchodzisz ale dobrze powiedziales sa wazniejsze sprawy n.p dziewczyna i rodzina.Bedzie cie brakowac.

poZDro Laha 8)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dziękujemy za trud i prace wlozona w rozwój forum i zyczymy wszystkiego naj naj naj w życiu!
pozdro :wink:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Szkoda, że to już koniec, ale są w życiu sprawy ważniejsze, niż forum, czy bukmacherka...to prawda. Powodzenia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że czasem zajrzysz jeszcze na forum ???? Zawsze będzie ono stało dla ciebie otworem. Pozdro ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Zapraszam od diząłu Premiership - Terminarz Premiership 2006/2007 tam małe sprostowanie.Jednak długo bez niektórych z was nie wytrzymałem
 
L 45

laha

Forum VIP
Szkoda ze juz to napisałem - możecie potraktować to jako porzegnanie z MoDami ???? W każdym razie teraz postaram się pisać mnie regularniej ale jednak pisać. Doberman mnie namówił do zostania a Dziewczyna powiedziała ze nie ma senus abym rezygnował ze pasji swojego młodszego życia (pasja - ogrywanie buków ????) tylko dla niej. Więc będzie dziewzyna i bedzie forum ???? tylko nie będę juz musiał odpowadać na zarzuty ze nic nie robie na forum ????

Trzymajcie się Mocno

Laha
 
Do góry Bottom