>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forumowe Łapu Capu

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Jeśli ktoś nie wie co zainwestować, to niech inwestuje w lokaty tego użytkownika ???? ???? ????
Statham - Rola 2 1,28, tutaj lokata moim zdaniem
Khachanov - Barrere 1 1,16 to lokata.. w formie Rusek
Chrysochos - Basic 2 1,25 tutaj tez lokata latwo powinno byc..
Bjelica - Erguden 1 1,22 to jest lokata dnia!!
Ilhan - Mertens 1 1,44 to samo pewniaczek..
Chen - Rosol 2 1,14 jesli sie Czechowi bedzie chcialo grac tak samo lokata..
Giacalone - Gigougnon 2 1,28 tez lokata raczej..
Ungur - Tabautrong po 1,14 lokata..
ale to RUMUNIA tutaj nic nie dam pewnie, tego ungura to sie boje dac..
Haase - Bellotti 1 1,14 lokata..... Holender w koncu ma latwego przeciwnika i cos musi wygrac..
Michalicka - Fucsovics 2 1,44 lokata..
Zeballos - Machado 1 1,44.. to samo lokata
Z ciekawości później sprawdzę jak lokaty sobie poradziły ????
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Serio tyle płacą ? Gdzie się można zapisać ?
Przecież ja co mecz walę po kilkanaście 180 , nie raz udaję się skończyć na dziewięciu lotkach więc może coś bym ugrał , myślałem że grosze są z tego
???? ???? ????
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Adepci tenisa ????

jest tu ktos kto zna sie na tennisie?
nie rozumiem dlaczego w jutrzejszym meczu N Djokovic v B Tomic na tomicia jest @24? ten djokovic to jakis rozpierdalacz konkretny? Tomic dzis ladnie gral z gaskequetem.. oco w tym chodzi?
Obaj wysoko w rankingu to pewnie podobnie jakoś grają. A jak wiadomo często ranking nie gra, tylko zawodnicy, wg mnie warto.
 
firel 142

firel

Użytkownik
majatki z forum:
Utwierdzam się w przekonaniu że większość na tym forum siedzi trolli żeby się z kogoś pośmiać a sami nic nie dają od siebie .
Fajnie się pośmiać z czyjejś tragedii życiowej , ludzie potracili majątki ale co tam pocisnę bekę . Wstyd mi za Polaków
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jestem multi perek99, ale nie musicie się już obawiać. Miałem pół roku leczenie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie wyleczyli mnie z negatywnych emocji i jestem zdrowy. Lekarz prowadzący wystawił mi zaświadczenie, że choroba ustąpiła.
...
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
KS Palac Bydgoszcz - PTPS Pila
Typ: 2 - 1,5 seta @ 1.48 Unibet
O Piliczanka pisałem już w tym sezonie klik. Ładnie grają nie ma większych zastrzeżeń. Natomiast Bydgoszcz gra lipę, ok ktoś powie że urwały seta Impelowi, no ale bez przesady Impel to naburmuszone gwiazdeczki a nie drużyna. Wymęczyły to 3-2 z KSZO, gdzie spokojnie mogły to szybciej wygrać. Jak dla mnie Piła gładko się przejedzie po Bydgoszczy.
???? ???? ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie wymaga komentarza.
Mazembe - Hiroshima
Typ: 1 @ 6.40 1xBet
Ok Hiroszima wygrała z Aucland 2-0, ale czy naprawę tak mocno przeważali w meczu? Nie sądzę. Mazembe to triumfator tegorocznej edycji ligi mistrzów CAF. W składzie sporo piłkarzy którzy bez problemu poradzili by sobie w Europie. Moïse Katumbi drugi człowiek w kraju, który ma aspiracje na bycie prezydentem w 2016 roku są wybory a jego klub TP to idealne reklamówka. Na swój klub nie żałuje płaci piłkarzom dobre stawki, ale premie za to są naprawdę spore. Mazembe ma idealne zaplecze, boiska treningowe, nowoczesny stadion jak na Afrykę. Na mecze podróżują samolotem! Co jest ewenementem jak na Afrykę. Tutaj nie chodzi tylko o piłkę a o aspekt polityczny, kto czyta artykuły na innych portalach ten wie.;) Pamiętajmy że w 2010 roku to Kongijczycy zaszli aż do finału KMŚ! Jeżeli odpali by z Hiroszimą to był by totalny pogrom i klapa. Jak to klub tak wpływowego człowieka przegrywa? Plama sportowa i polityczna wizerunkowa. Pokonują Japońców mają na drodze River Plate klub który również chcą pokonać i grać z Barceloną bo ich prezes jest kibicem tego klubu, ale jeżeli odpadną w pół finale to ze znanym przeciwnikiem i grają też o 3 miejsce a to nie jest wstyd. Nie analizuje tego meczu pod względem sportowym a bardziej politycznym. Moim zdaniem kurs jak najbardziej do gry, piłkarze wiedzą o co grają można nawet rzec że mają losy swojego kraju we własnych nogach i moim zdaniem ograją Hiroszimę ku uciesze 80 milionowego narodu.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Poczytaj coś innego niż Przegląd sportowy, piłka nożna. Jakieś ambitniejsze gazety np. Historia, Focus albo nawet Wprost żeby wiedzieć co się dzieje na świecie. I zobaczył jakie w tym kraju ma znaczenie piłka i to o czym było na &quot;weszło&quot; że prezes TP za pół roku stratuje w wyborach i win tutaj da takiego kopa kampanii i poparcia że bania mała. Piłkarze tutaj nie grają o zwycięstwo jakiegoś tam trofeum, oni grają o przyszłość swojego narodu.
Sorry za dubla, ale takie perełki nie mogą pójść w zapomnienie.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-390-a-127364-2.html#post5802026
ŚMIECHŁEM!!!......
Teraz pytanie, o co kaman?!?!?!
Uni pre jakieś 12h przed meczem 1.25. Bet kilka minut przed meczem 2.10. Na początku Santoro jedzie jak chce, później zaczyna wtapiać, odwraca losy, nie wykorzystuje sp. W taju 5-1 i kurs 1.44(!!!), po czym 6-6 i df na seta dla Carlosa. Co to ma być?!?!?!?!?
http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-390-a-127364-3.html#post5802040
Spoko, widowisko widowiskiem, ale ruchy kursów bardzo podejrzane i one już nie świadczą o widowisku.
Moderator strony forum.bukmacherskie.com znany również jako samozwańczy król debi.. debli odnajduje fixa w meczu legend na turnieju pokazowym, szacunek!
 
Do góry Bottom