>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Forumowe Łapu Capu

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak będzie padać śnieg to gram undera, a jak będzie pięknie i czysto to over Bostonu
Nie wiem jak niektórych, ale mnie rozśmieszył ten tekst, dając tym samym pogląd czym się niektórzy kierują w bukmacherce. Może to był żart - nie wiem, ja tego tak nie wyczułem.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jak do tej pory Dima w 4 spotkaniach urwał 1 seta Szwajcarowi. A tak właściwie to Roger nie ma czasu na granie 4 czy 5 setów z Dimitrovem. Spodziewam łatwego i przyjemnego 3:0 !!!
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Grasz od października te &quot;lokomotywy&quot; a bilans twojego tematu to 10j. do przodu w sumie która i tak pewnie przewalisz w najbliższym czasie. Oczywiście nie liczę tych dodatkowych jednostek w stylu 20/10 11/10 itd. bo to kpina jest

Radzę zmienić strategię bo inaczej widzę straty.
radzi gościu, co prostuje swój bilans nowym depozytem do buka ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ten też jest dobry :)
Apeluję również do władz tego forum, aby w przypadku gdy powyższy typ nie wejdzie - szanowny użytkownik Pan o jakże pięknym nicku wolnosc slowa uzyskał stosowną nagrodę za swój wpis.
jak by za to &#39;nagrody&#39; dawali to szakal by tygodnia na forum nie pociągnął
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stawki. Od 1 do 5j. Gdzie 1j będzie oznaczać 1% budżetu, a 5j - 3% (pozostałe jednostki i procenty łatwo wyliczyć, 2j - 1,5% i każda kolejna +0,5% bankrollu).
Verti wyniósł matematykę na wyższy poziom.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
ktoś uprawiający sport zawodowo, nie ma nigdy słabszego dnia, nigdy! ;)
Panowie jakis nie ma dnia ONI trenuja cale zycie i nagle nie ma dnia? Zrozumcie ze wszystko jest tak poustawiane zeby Andrzeje topily Kase.
o meczu Thiema z Pellą
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Porąbany ten dzień. Nic mi prawie nie powchodziło. Nawet real z podpórką remisem nie wszedł Siatkarze jednego seta wygrywają do 14 a drugie do 14 przegrywają. Skra, resowia zdeklasowane. Noga szkocka, angielska, niemiecka nic. Jedynie na bayern mozna zawsze liczyć. Najwięcej ugrałem dzisiaj na plażowej i tym zakończe sobote. Gram vabank tym co zostało na koncie na amerykanów o 21. Jak wejdzie to jutro się jeszcze pobawie. A jak nie, to bede miał niedziele bez kompa Myślę, czy nie dorzucić jeszcze Gustawo/Pedro grających o 23. Jak myślicie, dadzą radę?
Misz masz z 27/02 panującego nam roku.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2.liga Danii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vejle - Vendsyssel FF
Typ: X2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ jest bardzo prosty , ponieważ gospodarze dawno nie przegrali , a goście dawno nie zdobyli trzech punktów więc myślę , że wygrają goście , ale zagram dla pewności z podpórka.
prawo serii...
 
Do góry Bottom