>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Freez bets

freez. 127

freez.

Użytkownik
Od jakiegoś czasu przymierzałem się do założenia tematu ze swoimi typami, być może komuś pomogę oszukać buka i zgarnąć trochę pieniędzy. Z bukmacherką mam styczność już kilka lat i wiem,że nie warto grać na siłę gdy ma się tylko przeczucie albo prorocze sny, dlatego też przy analizach kieruje się zdrowym rozsądkiem. Analizy do spotkań podawanych tutaj najprawdopodobniej będę dodawał do tematów tematycznych a tutaj tylko &quot;czysty&quot; typ. Typy będą grane w Forbet lub Fortunie i będą także oznaczone wysokością ryzyka danego zdarzenia w skali 1-5 (1-najwyższe, 5-najniższe)
W miarę możliwości proszę o nie komentowanie tematu aby był przejrzysty, w razie pytań lub niedogodności jestem dostępny w wiadomościach prywatnych.
#1
Slavia - Opava
Typ: Slavia wygra obie połowy - tak
@2.00
Forbet ✅
4/5
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Nadeszła czarna seria, niestety. Ale nie ma co się łamać, wszystko przemyślane i wnioski wyciągnięte. Dzisiaj napiszę statystyki tych 20 kuponów, wiem,że &quot;kolorowo&quot; nie będzie ale i tak daje mi to motor napędowy aby się poprawić;)
#21
Reims - Lyon
Typ: win Lyon
@1.70
forbet⛔
I moim zdaniem naprawdę grubo do granIa
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Typy trafione: 7✅

Typy nietrafione: 13⛔

Skuteczność : 35%
Ostatnie typy podliczę już w następnych statystykach. Niestety bardzo słabo ze skutecznością jak narazie,trzeba się bardziej przyłożyć do typowania. W niektórych typach naprawdę brakło trochę szczęścia no ale cóż taki właśnie jest ten &quot;zawód&quot;. Liczę,że z czasem przyjdzie lepszy czas i będzie więcej zielonego niż czerwonego:yes:
 
Do góry Bottom