>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulham (1 - 0) Newcastle 14-01-2006

L 45

laha

Forum VIP
Kursy:

betandwin.com - 2.35; 3.10; 2.85
Sportingbet - 2.30; 3.20; 3.00
Bet-at-home.com - 2.35; 3.20; 2.90

Jutro Fulham podejmować będzie graczy Newcastle którzy w swoich szeregach mają kilka luk.Ponadto Newcastle na wyjazdach przegrało aż 7razy ???? a Fulham u siebie wygrało 6 meczy. W tym sezonie w konforntacji między tymi druzynami padł remis 1-1. Bramki zdobyli Brian McBride i Charles N&#39;Zogbia dla Newcastle.W Newcastle niezagrają: Scott Parker, Kieron Dyer, Craig Moore, Emre, Shola Ameobi, Steven Taylor i Michael Owen. Nie zagra również Amady Faye, który pojechał na Puchar Narodów Afryki. Gotowy do gry jest natomiast wraca Lee Bowyer.W Fulham najprawdopodobniej niezobaczymy Steeda Malbranque&#39;a a gotowi do gry są Nowy bramkarz - Antti Niemi, pozyskany z Southamptonu. Gotowi do gry są również: Carlos Bocanegra, Moritz Volz , Brian McBride i Heidar Helguson


Sklady


Fulham: Niemi (B), Warner (B), Drobny (B), Rosenior, Knight, Pearce, Jensen, Rehman, Goma, Bocanegra, Leacock, Volz, Elrich, Legwinski, Boa Morte, Elliott, Timlin, Milsom, Malbranque, John, Radzinski, Helguson, McBride.

Newcastle:
Given (B), Harper (B), Caig, Carr, Ramage, Babayaro, Elliott, Boumsong, Bramble, Clark, Bowyer, Solano, N&#39;Zogbia, Brittain, Shearer, Luque, Chopra.

Mój Typ: 1 2,35 (BAW) ✅
Ryzykowny Typ: Niewiem
Typ Expertów: X 3,20 ⛔
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Jeżeli Luque i Shearer zagrają na swoim nowrmalnym poziomie, to Newcastle ma szanse powalczyć o minimum 1 punkt. Chyba że zagrają tak jak w ostatnim ligowym meczu, wtedy dostaną ostre lania. Trochę żal, że nie zagra Parker, jak dla mnie jest on w tej chwili obok Emre najlepszym zawodnikiem Srok, ale ma wielkiego pecha do kontuzji, który prześladuje go już od dawna.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jeżeli Luque i Shearer zagrają na swoim nowrmalnym poziomie, to Newcastle ma szanse powalczyć o minimum 1 punkt. Chyba że zagrają tak jak w ostatnim ligowym meczu, wtedy dostaną ostre lania. Trochę żal, że nie zagra Parker, jak dla mnie jest on w tej chwili obok Emre najlepszym zawodnikiem Srok, ale ma wielkiego pecha do kontuzji, który prześladuje go już od dawna.

Londynczycy z Filham zajmuja 14 miejce z 23 punktami z czego 20 zdobyli u siebie 6-2-2(6 pozycja w tabeli home)Widac ze graja u siebie w tym sezonie bez kompleksów.

Newcastle na wyjezdzie slabo sobie radza 3-1-7(13 pozycja w away table).
Ogolna postawa srok przecietna.

Wynik tego meczu spokojnie mozna wytypowac wskazujac na zwyciestwo londynczykow.
MÓJ TYP: 3-1

 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Nie można kierować się tylko statystykami, bo one bywają zdradliwe. Dla mnie od statsów ważniejsze są morale.

Poczekajmy kilkanascie godzin i sie przekonamy.
Sroki niestety nie zachwycaja.A stołeczna drużyna napewno wygra ten mecz...
 
Do góry Bottom