>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FULL Tilt Poker

rajdon 0

rajdon

Użytkownik
No to tak grałem kiedys w tym pokerze z bankrolem od Bankrollmob dali mi 50$ promocja pewnie wszystkim znana ugrywamy punkty i dostajemy kolejne 50$ ale w pewnym momencie przegrałem wszystko a nie wyrobiłem tych punktow, teraz chciałbym tam wpłacic pewną kwote przykładowo 100$ i czy teraz dalej bedzie mnie obejmował ten bonus i przed wypłatą musze wyrobić te punkty do konca?? czy przykladowo ugram 200$ w pierwszy dzien i odrazu moze isc wypłata??
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
ugrywasz 400pkt i juz nie musisz obracac bonusu, nie wiem jak, bo ja ugralem 400pkt i wyplacilem wszystko z bonusem;)
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
kurde akle nie chodzi mi o to z bakrollmob tylko o normalnie wplacone pieniądze od ktorych pewnie tez dostane bonus od depozytu i chodzi mi czy tylko musze wyrobic punkty za bonus od depozytu czy te za te 50$ tez??
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
up moze ktos tak robił ?? wydaje mi sie że ten bonus pierwszy przepada ale wole sie upowienic ... prosze o wypowiedzi
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
witam,
pierwsza sprawa, nie dostaniesz drugiego bonusu od depozytu bo już jeden depozyt zrobiłeś (własciwie zrobił to bankrollmob). Bankrollmob przelał na twoje konto 50$ (więc jest to już 1st deposit) i dostałeś 100% bonusu czyli drugie tyle. Zatem jeśli wpłacisz kolejne pieniądze to jedyne co możesz otrzymać to bonus za pierwszy depozyt, czyli max 50$.( nie wiem ile ci tego bonusu zostało i do kiedy musisz go wyrobić)

Po za tym FTP na polski support więc napisz do gościa to będziesz miał sprawdzone informacje.
pozdro
 
Do góry Bottom