>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulltilt 25 plus ipoker 5 plus 10 usd gift

D 0

darkrufio

Użytkownik
Kolejny raz !!
Bardzo proszę admina o jakis link dla uzytkownikow - co to jest reflink !!!
A zreszta - reflink to ... hehe reflink a nie adres email na litosc ...
A gosc placi 1.5 $ jak wiesz ale za zarejstrowane konto wraz z podaniem danych gracza - a nie za umiesdzczenie maila .:kwasny4565:
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Kolejny raz !!
Bardzo proszę admina o jakis link dla uzytkownikow - co to jest reflink !!!
A zreszta - reflink to ... hehe reflink a nie adres email na litosc ...
A gosc placi 1.5 $ jak wiesz ale za zarejstrowane konto wraz z podaniem danych gracza - a nie za umiesdzczenie maila .:kwasny4565:
chyba jestes jakis lewy
czy ja napisalem ze za umieszczenie maila koles daje kase?

NIE

Ja napisalem ze ty podając swojego maila wyludzasz dane personalne ludzi i nie masz nigdzie napisane jak w powaznych firmach ze dane personalne sa uzywane tylko w celu jakis tam jakie sobie zastrzegaja firmy.
Ty wyludzasz te dane i wysylasz je dalej czyli wlanczasz dotego osoby trzecie i dostajesz za to kase.
Czlowieku na to są paragrafy.

Ja bym proponowal bana dla tego Pana.
 
E 0

emilemil

Użytkownik
chyba jestes jakis lewy
czy ja napisalem ze za umieszczenie maila koles daje kase?

NIE

Ja napisalem ze ty podając swojego maila wyludzasz dane personalne ludzi i nie masz nigdzie napisane jak w powaznych firmach ze dane personalne sa uzywane tylko w celu jakis tam jakie sobie zastrzegaja firmy.
Ty wyludzasz te dane i wysylasz je dalej czyli wlanczasz dotego osoby trzecie i dostajesz za to kase.
Czlowieku na to są paragrafy.

Ja bym proponowal bana dla tego Pana.
Lecz sie czlowieku...
Kase na FTP tez wszyscy dostana! Ja dostalem i pare innych osob tez...
Znam goscia, ktory wysyla ta kase i mowi, że ma bardzo duzo zgloszen i nie daje rady zgromadzic odrazu tak duzej sumy pieniedzy!

Wiec tego bana to raczej tobie niech daja za gadanie glupot...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ty sie slyszyz syneczku?

a czy ja mowie ze ktos nie dostaje kasy za to?
Ja mowie ze ty wyludzasz dane personalne podajac swojego maila i na dodatek nie zachowujesz ich dla siebie tylko wysylasz dalej ta sprawa nadaje sie do prokuratora.

Troche znam sie na prawie bo studiuje juz 4 rok ten kierunek i paragrafy na to są i 3 lata do 5 lat w zawieszeniu mozna dostać.

PS. Jak by mieli dawac bany za pisanie glupot to pierwszy bys dostal i z 30k uzytkownikow tego forum zrobilo by sie 5k
 
kashey 0

kashey

Użytkownik
Dostałem na maila:
Hi
Unfortunely i received an info that all new accounts will be credited to the end of this week
Thank you for your patient.
 
baz 25

baz

Użytkownik
ty sie slyszyz syneczku?

a czy ja mowie ze ktos nie dostaje kasy za to?
Ja mowie ze ty wyludzasz dane personalne podajac swojego maila i na dodatek nie zachowujesz ich dla siebie tylko wysylasz dalej ta sprawa nadaje sie do prokuratora.

Troche znam sie na prawie bo studiuje juz 4 rok ten kierunek i paragrafy na to są i 3 lata do 5 lat w zawieszeniu mozna dostać.

PS. Jak by mieli dawac bany za pisanie glupot to pierwszy bys dostal i z 30k uzytkownikow tego forum zrobilo by sie 5k
Ty koleś chyba nie wiesz co piszesz, jak ty studiujesz prawo 4 rok to nie wiem jak ty jeszcze jesteś na tych studiach. Jak byś chciał wiedzieć to nie można zawiesić kary pozbawienia wolności na czas dłuższy niż 2 lata !!!, czyli takiej jak ty piszesz od 3-5

A tak w ogóle to jestem przekonany że nie studiujesz prawa, jeśli nie znasz takich podstaw.

a i zapomniał bym, jeszcze ban za pisanie głupot
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Chyba można, albo nieuważnie Anne Marie oglądałem ????
Ale on pisze, że można dostać 3-5 lat w zawieszeniu a nie mieć wyrok w zawiesieniu na 3-5 lat
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
czytanie ze zrozumieniem sie klania
baz pocwicz troche bo ta umiejetnosc to byla w gimnazjum chyba ze do tego poziomu jeszcze nie doszedles&lt;lol2&gt;

nickynick

nie dziw sie pokerduke ci tak pisze skoro widac ze jestes nowy user 1 post i koles widzi wasze IP i wie ze zalozyles 5 kont czy ile sam wiesz najlepiej ile i sie zdenerwowal.

BTW dlaczego ten email jest w pol PL a wpol EnG??
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Hi Tom
dDue to some technical probs , money will be sent tommorow
Thank you for patience
Next free money to other rooms soon
mi to odpisał więc czekamy
 
baz 25

baz

Użytkownik
Chyba można, albo nieuważnie Anne Marie oglądałem ????

Ale on pisze, że można dostać 3-5 lat w zawieszeniu a nie mieć wyrok w zawiesieniu na 3-5 lat
dobra ostatni off, chodzi o to że można użyć instytucji warunkowego zawieszenia kary tylko wtedy gdy kara pozbawienia wolnośći nie przekracza 2 lat !! Zawieszenie wykonania kary następuje na okres prób od 2 do 5 lat ! rozumiesz teraz, moze przedtem troche niejasno się wyraziłem.
 
Do góry Bottom