>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futbol w Liczbach

irizar 82

irizar

Użytkownik
Zapraszam Was na mojego piłkarskiego bloga Futbolwliczbach.pl , który w dużej części poświęcony jest statystykom piłkarskich spotkań naszej rodzimej Ekstraklasy.
Znajdziecie tam:

Po pierwszych 8 kolejkach wiosny w Ekstraklasie algorytm obliczający prawdopodobieństwa zdarzeń wytypował poprawnie dokładnie połowę rozstrzygnięć (28 na 56 spotkań). Zapraszam do korzystania i dzielenia się swoimi uwagami.
Z innych ciekawostek znajdziecie tam:

W tym temacie postaram się aktualizować typy oraz statystyki skuteczności algorytmu.
Zapraszam serdecznie.
Ostatnio dodany tekst: Typy na 29 kolejkę Ekstraklasy
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Link do forum na blogu poprawiony. Miałem problem z zalogowaniem się na forum przez pewien czas. Ale już chyba po problemach technicznych
W nadchodzący weekend skupiam się nad I ligą. Ekstraklasa wydaje się nieco mniej obiecująca pod kątem potencjalnych wygranych.
W poprzedniej kolejce mój algorytm trafił poprawnie rozstrzygnięcia 5 spotkań I ligi na 8 możliwych. W tej fazie sezonu Ekstraklasa chyba będzie nie do przewidzenia i szkoda kasy. Ewentualnie na live po dokładnej analizie składów.
W I lidze obiecująco wyglądają typy na wygraną Pogoni Siedlce w Suwałkach :
gdzie algorytm widzi spore szanse Pogoni(31,05%) , a kurs w BET365 wynosi @4.0, a także remis w Bydgoszczy (prawdopodobieństwo ponad 50% ) gdzie Zawisza ma wiosną problemy z potwierdzaniem swoich aspiracji do awansu. Niedawno zgubił punkty po remisie z Olimpią. Bytovia ma spory budżet i niezłą kadrę i w mojej ocenie ciągle gra poniżej swoich możliwości. W ramach tych możliwości wydaje się remis w Bydgoszczy. Jeżeli Stomil wygra w Głogowie (42% szans) to przy kursie @4.5 BET365. Wydaje się, że warto tutaj poszukać grania za niewielką stawkę jako uzupełnienie pakietu typów na weekend. Chrobry faktycznie na większe szanse, ale kurs @4,5 na gości wydaje się wartościowy.
Algorytm nie stawia już w roli faworyta Zagłębia Sosnowiec grającego u siebie. Zapracowali sosnowiczanie na to, ale tak osobiście liczę na przełamanie z Sandecją. Często drużyny odpadające z Pucharu Polski , mogące skoncentrować się w 100% na lidze zaczynają konsekwentnie punktować.
Olimpia w mojej ocenie powalczy w Katowicach. Algorytm typuje gospodarzy, ale tylko na 47%. Osobiście liczę na remis, bo próbuję grać progresję na remis Olimpii. Olimpia jeszcze wiosną nie przegrała. Ostatnie 3 kolejki, to gonienie wyniku przez Olimpię. Potrafiła się podnieść u siebie z Chrobrym, w Bydgoszczy z Zawiszą i u siebie z Wisłą.
Być może warto rozważyć live jak ktoś ma czas i z premedytacją zaczekać aż Olimpia straci gola. Wtedy stawka za remis skoczy do poziomu @4,5 - @5 w zależności w jakiej to fazie spotkania będzie.
Zapraszam Was też na bloga:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/typy-na-26-kolejke-i-ligi-15-17.html
Typy na Ekstraklasę udostępniam także, ale ostrożnie z nimi. Zwłaszcza z grupą mistrzowską. Wartościowy może być typ na remis w Szczecinie Pogoni z Ruchem oraz remis Korony ze Śląskiem. Poza tym widzę tam więcej ryzyka niż pieniędzy do wygrania.
pozdrawiam
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Kolejka nr 31 w Ekstraklasie została wytypowana przez algorytm FutbolwLiczbach na Yield około 28%. Cztery trafione typy, w tym remisy w Szczecinie i Kielcach. wiecej o tym tutaj http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/podsumowanie-31-kolejki-ekstraklasy.html
Typy mojego algorytmu na dzisiejsze mecze znajdzie tutaj:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/zapowiedz-32-kolejki-ekstraklasy-walka_18.html
Najbardziej wartościowy okazałby się remis w Gdańsku gdyby rzeczywiście padł.
kurs Unibet @3,75

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin.
Lechia w tej fazie sezonu dysponuje już silną, zgraną kadrą, która w dodatku swoją pewność siebie podbudowała zwycięstwem z inną rewelacją wiosny - Zagłębiem.
Do Gdańska przyjeżdżają jednak mistrzowie remisów, więc o 3 punkty może nie być łatwo żadnej z ekip. Lechia z tak fajnym zespołem może wreszcie poważnie myśleć o rywalizacji w eliminacjach Ligi Europejskiej. Na drodze stają jednak mistrzowie remisów. Co z tego wyjdzie? Algorytm widzi tu jednak remis. Ja bym jednak postawił na gospodarzy. Tutaj podobnie jak w rywalizacji Cracovii z Zagłębiem oba zespoły mogą być z siebie zadowolone w perspektywie sezonu. Lechia jednak ma większe ciśnienie na puchary, bo 40-tysięcznik czeka z niecierpliwością aż zapełni się na wielkich meczach.
Dla graczy live warto jednak pamiętać, że Lechia wiosną często otwiera wynik meczu (częściej tylko Wisła i Legia). Siła ofensywy Lechii jest spora jak na warunki naszej Ekstraklasy. Dobrze, że ten zespół bierze udział w walce o puchary. Podnosi poziom rywalizacji.
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
19 kwietnia 2016 godzina 20:30
typ algorytmu FutbolwLiczbach 1-x-2: 32,28% - 49,64% - 18,07%

P.S. Wygrana Zagłębia w Krakowie prognozowana przez algortym FutbolwLiczbnach.pl &gt; Unibet - kurs @2,75
pozdrawiam
Typy na środę będą wkrótce dostępne tutaj
 
Do góry Bottom