>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Euro 2016 [2- 13 luty]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Miejsce meczów - Belgrad Arena https://en.wikipedia.org/wiki/Kombank_Arena



Serbia jest gospodarzem turnieju o Mistrzostwo Europy w Futsalu. Niestety Polacy nie zdołali awansować, odpadli w eliminacjach podczas turnieju rozrgywanego w Krośnie. Zajęliśmy wtedy ostatnie 4 miejsce notując zaledwie remis 0:0 z Białorusią, przegrywając 2:3 z Finlandią i 3:6 z Włochami.

Grupa A

SERBIA
SŁOWENIA
PORTUGALIA



Grupa B

HISZPANIA
WĘGRY
UKRIANA



Grupa C

ROSJA
KAZACHSTAN
CHORWACJA



Grupa D

WŁOCHY
AZERBEJDZAN
CZECHY

Z każdej grupy do ćwierćfinałów wyjdą dwa najlepsze zespoły.

Mistrzostwa Europy w futsalu to &quot;świeża&quot; impreza. Turniej w Serbii będzie dopiero dziesiątym o miano najlepszego zespołu futsalowego na Starym Kontynencie. Do tej pory prym w tej odmianie piłki nożnej wiodą Hiszpanie, którzy złote medale zdobywali aż 6 razy. Dwukrotnie tytuł wędrował do Włochów, którzy są także obrońcą tytułu jaki wywalczyli w roku 2014 podczas turnieju w Belgii. Stawkę złotych medalistów ME uzupełniają Rosjanie, którzy na koncie mają jeden tytuł ME zdobyty w 1999 roku.

Jeżeli chodzi o Hiszpanów to nie zdarzyło się jeszcze by kończyli turniej bez medalu! Faworyci najbliższego Euro? Bez wątpienia ci sami, czyli Hiszpania, Włochy, Rosja i Portugalia.

Transmisję TV z ME w Futsalu przeprowadzi
i


Oficjalna strona turnieju -&gt; http://www.uefa.com/futsaleuro/index.html


Mam cichą nadzieję, że turniej będzie cieszył się popularnością także na forum, że będziemy wspólnie dyskutować, pisać o rozegranych meczach, podawać typy i wspólnie przeżywać emocje jakich dostarcza bez wątpienia futsal!

Jaki jest Wasz faworyt do złotego medalu? Zachęcam serdecznie do dyskusji. Oferta kursowa bez wątpienia pojawi się na dniach, im bliżej turnieju tym więcej bukmacherów wyjdzie ze swoimi propozycjami. Zapraszam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
UEFA EURO 2016 FUTSAL
#1
Mecz: ---
Typ: Portugalia wygra grupę A
Kurs: 1.50
Bukmacher: WilliamHill
Stawka: 2j
Typ dla userów WilliamHill. Zdecydowanie najciekawsza grupa i największy kurs na faworytów. Portugalia to bardzo doświadczona drużyna prowadzona przez Jorge Braza. Podczas kwalifikacji rozegrali dwa mecze (2W - 1P), gdzie przegrali sensacyjnie na wyjeździe z Kazachstanem (3:1). Imo tutaj nie pozwolą sobie na takie wpadki. Poważny, telewizyjny turniej, na którym Portugalia może naprawdę namieszać. Większość powołanych Portugalczyków to futsaliści Sporting CP i Benfici więc mają okazję ze sobą grać i współpracować nie tylko przy okazji zgrupowania reprezentacyjnego ale także podczas treningów i meczów klubowych. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Ja tutaj nie widzę zagrożenia ze strony Słowenii ani Serbii.
Co do wspomnianych zespołów? Trudno powiedzieć. Jutro pierwszy mecz mistrzostw (Słowenia vs. Serbia) ale póki co to są czyste karty. Serbia jako gospodarz nie grała w kwalifikacjach. Serbowie nie mają problemu ze słabszymi rywalami ale Słowenia nie jest słabszym rywalem i być może zepną się na ten mecz aby pokazać się przed własną publicznością jak najlepiej. Z różnych dyscyplin wiemy, że serbscy kibice potrafią dopingować swoich podopiecznych.
Trzeci zespół tej grupy czyli Słowenia to nie jest faworyt do wygrania tej grupy. Wiadomo, to jest tylko sport i mogą urwać remis Portugalczykom ale nawet jeśli będą mieli tyle samo punktów co gracze z Półwyspu Iberyjskiego to z mojego punktu widzenia będą mieli gorszy bilans bramkowy.
#2
Mecz: Rosja vs. Kazachstan
Typ: over 5,5 goli ⛔
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2j
Kto ogarnia futsal ten wie jacy &#39;rodowici&#39; Rosjanie i Kazachowie tam grają. Naturalizowani gracze typu Romulo, Eder Lima czy Leo wnoszą różnorodność do tych zespołów. Rosjanie czasami sprawiają wrażenie podzielonego zespołu. Chodzi o to, że podczas meczu prawdziwi Rosjanie współpracują tylko między sobą a naturalizowani między sobą. Oczywiście bez przesady ale dość często Eder Lima np. z Pulą robią robić efektowne ofensywne akcje, niekoniecznie efektywne. Co do Kazachów? Skoro potrafili strzelić 3 bramki Portugalczykom czemu mają nie strzelić Rosjanom? Kazaski futsal stoi na bardzo dobrym poziomie i myślę, że przy odpowiednim przygotowaniu obu drużyn a także nawet średniej dyspozycji golkiperów zobaczymy w tym meczu co najmniej 6 bramek. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zawsze bardzo lubię oglądać futsal, czekam na typy od speców
A my czekamy na Twoje spostrzeżenia, analizy, dyskusję i w ogóle. Zapraszam ;)


W ankiecie widać, że stawiacie na Hiszpanię, ciężko się z tym wyborem nie zgodzić, ale mocne zespoły mają też Rosjanie, Włosi i Portugalczycy i warto o tym pamiętać. Raczej wątpliwe by ktoś spoza tego grona zdobył tytuł.

Dziś startujemy z turniejem. Przed nami dwa mecze. Oto oferta kursowa ogólnie na 1 kolejkę turnieju.



100zł na Darmowy zakład w BetClic




VS

Hiszpania - Węgry
Typ: Węgry +4,5 gola @ 1,990 Pinnacl
✅✅5:2​


Z tego co czytałem różne newsy przed momentem to Hiszpanie mają problem z kontuzjami. Wiem, że Hiszpania to hegemon, wiem, że Węgry wiele nie znaczą, ale pierwszy mecz, a to jest turniej więc typ wydaje się zasadny po tym co napiszę za moment.


Początkowo lista powołanych na turniej wyglądała tak:

Porteros: Juanjo (Benfica –Portugal-), Paco Sedano (FC Barcelona Lassa), Jesús Herrero (Movistar Inter).
Cierres: José Ruíz (ElPozo Murcia), Ortiz (Movistar Inter), Aicardo (FC Barcelona Lassa).
Alas: Pola (Movistar Inter), Miguelín (ElPozo Murcia), Rivillos (Movistar Inter), Adri (ElPozo Murcia), Lin (FC Barcelona Lassa).
Ala-pívot: Raúl Campos (ElPozo Murcia).
Pívots: Álex (ElPozo Murcia), Fernandao (Dínamo de Moscú –Rusia-).

Już wiadomo, że z listy wypadl Fernandao, a w jego miejsce powołany został Rafa Usin.
Aicardo doznał kontuzji kilka dni po ogłoszeniu powołań. Adri kontuzja, do tego jeszcze Carlos Ortiz problemy fizyczne i w meczach z Węgrami i Ukrainą ma odpoczywać około 7-8 dni i szykować się na faze pucharową z tego co doczytałem. Dodatkowo w ogóle z powodu kontuzji nie został powołany Sergio Lozano bo się leczy od października. Czyli pięć ważnych postaci w zespole Hiszpanii wypada z tego co napisane zostało na stronie MARCA -&gt; http://www.marca.com/futbol/futbol-sala/europeo/2016/01/29/56ab90b5268e3ee0798b45ad.html i http://www.marca.com/futbol/futbol-sala/2016/01/31/56ae43e9e2704e922c8b45c3.html

Aicardo, Fernandao, Adri, Carlos Ortiz i Sergio Lozano to już wyjadacze na takich turniejach jak ME, każdy z nich miał na koncie po kilkanaście gier w poprzednich turniejach.

Hiszpania nadal jest groźna wiadomo bo liga hiszpańska obok rosyjskiej i włoskiej najlepsza na świecie. kadra szeroka. Wciąż w składzie jest Miguelin, Lin czy Pola i to powinny być najważniejsze postaci Hiszpanów, do tego mocny punkt w bramce Paco Sedano.

Hiszpanie jeszcze tydzień temu grali sparing z Polską i wygrali 9:2. Gole tam strzelali Mario Rivillos 1, 27, José Ruiz 6, Bebé 8, Raúl Campos 12, Lin 13, Álex Yepes 31, Andresito 33, Carlos Ortiz 36.


Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Hiszpania z Węgrami mierzyła się już podczas turnieju kwalifikacyjnego w Skopje. Hiszpania wygrałą wtedy 5:0, a hattrick zdobyl Miguelin, a po jednej bramce dołożyli Lin i Alex. Ale do przerwy utrzymywało się 1-0.

Poprzednie ME i inauguracyjny mecz Hiszpanów to zaskakujące 3:3 z Chorwacją!

Węgrzy na Euro są po raz trzeci w historii, poprzednie dwa razy kończyli udział w fazie grupowej. Owszem nie są jakimś hegemonem. Nie spodziewam się żeby Hiszpania nie wygrała, ale wobec tylu absencji kluczowych graczy myślę, że wacale jakoś wysoko nie wygrają. Niby w eliminacjach 5:0 jak wspominałem, ale to jest turniej, nie ma co wszystkiego kłaść na szalę w pierwszym meczu już. Węgrzy się będą rozpaczliwie bronić zapewne, a Hiszpania może trochę walić głową w mur.

Przestrogą dla Węgrów może być mecz Hiszpanów z Polakami, po którym widąc wyraźnie, że 6 z 9 goli Polacy stracili po stałych fragmentach, rożnych czy autach. Węgrzy muszą baczniej pilnować rywala. Wystarczy popatrzeć na ten filmik

https://www.youtube.com/watch?v=GJga-VNcbIs



Portugalia wkracza do gry jutro, ale po tym filmiku od razu złapiecie zajawkę na futsal. Panie i Panowie Ricardinho!! Dla mnie najlepszy piłkarz halowy na świecie :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=cTNsDRRYSRU
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
#3
Mecz: Węgry vs. Ukraina ⛔ (3;6)
Typ: Węgry (+1,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1j
Niesamowity kurs. Wczoraj oglądając mecz Węgrów z Hiszpanami spodziewałem się kursu około 3.50 na Madziarów przeciwko Ukrainie, a tutaj jest 2.00 z dodatnim handi coś pięknego. Wczoraj Madziarzy mimo porażki postawili się Hiszpanom a tego na pewno się nie spodziewali gracze z Półwyspu Iberyjskiego. Trenerem Węgier jest doświadczony 59-letni Hiszpan - Sito Rivera, który wie, że z Ukrainą gra o &#39;być albo nie być&#39;. Madziarzy na pewno nie położą się przed naszymi sąsiadami. Bezcennym piłkarzem w drużynie znad Dunaju jest strzelec dwóch bramek we wczorajszym meczu - Zoltán Dróth. Ten futsalista jest swego rodzaju ewenementem, ponieważ mierzy aż 192 cm. Jest to bardzo wysoki gracz jeśli chodzi o graczy z pola w futsalu. Wczoraj przy nim Hiszpańscy obrońcy wyglądali niekiedy jak juniorzy. Mimo wysokiego wzrostu ten piłkarz nie jest &#39;drewnem&#39;. Wczoraj założył siatkę, strzelił gola z rzutu wolnego a także po indywidualnej kontrze umieszczając piłkę w siatce między nogami bramkarza Hiszpanii. Jest obecny klubowy mistrz Starego Kontynentu więc nieprzypadkowo gra w Kairacie Ałma-Ata. Co więcej ten piłkarz jest na prawdę wybiegany więc nieważne czy jest to akcja defensywna czy ofensywna Madziarów ten piłkarz gdzieś tam się będzie krzątał. Madziarzy dość często grają mu na ściankę (albo Davidowi, który mierze 191cm), a ten utrzymuję piłkę i albo oddaje albo próbuję strzelać. Wczoraj nawet tak doświadczony piłkarz jak Mario Rivillos nie radził sobie z taką taktyką, więc nie wiem czy Ukraińcy znajdą na to sposób.
Pierwszym golkiperem Madziarów jest występujący z numerem 12 - Gyula Tóth. Jego atut to zdecydowanie gra nogami. Nie chodzi o crossy ani podania nogami ale o obronę nogami. Czasami sprawia wrażenie, że woli bronić kończynami dolnymi niż górnymi, chociaż nie zawsze przynosi to pożądany efekt to wczoraj mimo puszczenia pięciu bramek kilka razy jego para nóg uchroniła Madziarów przed stratą większej ilości bramek.
Na kogo jeszcze liczę u Madziarów? Przychodzi mi na myśl taki tercet zawodników - Norbert Horváth, Péter Németh oraz János Rábl. Ten pierwszy to gracz posiadający bardzo duży wachlarz umiejętności technicznych. Wczoraj sztuczkami i koordynacją nie odstawał od swoich Hiszpańskich odpowiedników grających w FC Barcelonie czy Interze Movistar. Nemeth otworzył wczoraj wynik co prawda bramką samobójczą ale chwile wcześniej miał świetną okazję na zdobycie bramki dla swojego zespołu jednak zabrakło siły i precyzji aby pokonać Sedano. Rabl to zazwyczaj lotny bramkarz. Madziarzy lubią grać pięciu na czterech niezależnie od wyniku. Wczoraj w pierwszej połowie to w ogóle nie funkcjonowało ale w drugiej to wyglądało na prawdę dobrze. Hiszpanie musieli się dość dużo nabiegać żeby odzyskać piłkę.
Otuchy i doświadczenia na pewno dodaje zespołowi kapitan Węgier - János Trencsényi, gracz klubu MVFC Berettyóújfalu. Doświadczony i charyzmatyczny, który pomaga Riverze zmotywować zespół.
Co do Ukrainy? Jest tam kilku dobrych graczy, ale poziom futsalu (szczególnie w Europie) wyrównuje się z kolejnymi latami. Ja osobiście czekam na jakąś sensację na tym Euro i liczę na wygraną Węgrów, jednak nie stawiam ich wygranej. Nawet porażka jednym golem daje plusik dla tego typu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Rosja - Kazachstan
Typ: Rosja @ 1,32 b 365
✅2:1​

Rosja to jeden z głównych faworytów do złota, kto wie czy nie największy wobec takich osłabień Hiszpańskiego zespołu.

Ile Rosji w Rosji? No właśnie wcale nie tak dużo. Świetny Gustavo w bramce, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Do tego gwiazdy typu Romulo, ale przede wszystkim dwójka Eder Lima i Robinho. Eder Lima to król strzelców Euro2014, które zakończył z 8 golami na koncie. Robinho to z kolei szybka lewa noga, niesamowite odejście i drybling. Niestety w Rosji nie gra już Pula, ale chyba skończył karierę reprzeentacyjną. Ale oprócz stranieri mają też zdolnych Rosjan i dobrych jak Łyskow, Kutuzow czy Abramow.

Kazachstan to debiutant na ME. Nie sądze, że dostaną jakiś wielki oklep w dzisiejszym meczu, bo kadra Kazachstanu oparta jest na zespole Kairatu Ałmaty, który na futsalowej mapie klubowej znaczy ostatnio bardzo wiele.
Także Kazachy mają kilku naturalizowanych graczy jak bramkarz Higuita, który potrafi wyjść do połowy i od czasu do czasu uderzyć, bo Kairat pamiętam nie zawsze grał z lotnym bramkarzem tylko wlaśnie Higuita się włączał na połowę, to pokazuje jak dobrze gra nogami.

Kazachstanu nie wolno lekceważyć też z drugiej strony mimo że są debiutantem, wszak w fazie kwalifikacyjnej zdołali wygrać 3:1 z Portugalią!! Jednak do turnieju przebili się przez baraże dopiero gdzie bardzo łatwo pokonali Bośnię i Hercegowinę bo 5:0 i 4:0.

Rosja jednak to półka wyżej niż Kazachstan, nawet gdyby pierwsze czwórki były w miarę równe to wszystko możę się rozstrzygnąć w głębokości składu.


VS

Włochy - Azerbejdżan
Typ; Włochy @ 1,40 b 365
✅✅3:0​

Makaroniarze to zgrana doświadczona już paczka. W 2014 roku wygrali ME, z tamtego turnieju jest sporo tych samych graczy co dziś zobaczymy. W bramce doświadczony Mammarella, top3 bramkarzy na świecie chyba nawet.

Do tego warto obserwować Gabriela Lime, Humberto Honorio, Alexa Marlima bo ta trójka robi grę po prostu. Maja tez w przodzie Fortino od wykańczania akcji.

Włosi grają wyrachowany futsal, a Azerowie niekoniecznie, pamietam ich jakoś z poprzednich lat, oglądalem jakeiś turnieje kwalifikacyjne to grali wtedy wesoło, tzn z przodu fajnie i ofensywnie, ale tyły kulały przez to, sporo straconych goli, więc myślę, że Italia może ich wypunktować. Azerbejdżan także z naturalizowanymi grazcami w składzie, i to oni będą napędzali akcje.

Wystarczy przypomnieć poprzednie ME, bo oba zespoły także były w tej samej grupie, efekt Włochy - Azerbejdźan 7:0! Większośc Włochów z tamtego meczu jest też teraz w składzie.


Podsumowując dziś dubel Rosja + Włochy @ 1,84 b 365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dzięki robson_united, że przeniosłeś moje posty bo powiem szczerze nawet nie pomyślałem żeby zajrzeć do tego działu, także sorki za nieuwagę. Dzięki jeszcze raz, EOT! ;)

Robson// Spoko, nie ma problemu, dopiero dzisiaj mi powiedzieli, że tam ktoś się udzeila to przeniosłem. Fajnie, że ktoś jeszcze śledzi dogłębniej turniej i ma swoje przemyślenia i się nimi dzieli. Pozdrawiam i powodzenia z typami! ;)
 
C 587

camor111

Użytkownik
Niby dzisiejsze mecze maja swoich wyraznych faworytow,ale powiem szczerze, ze nie zaryzykowalbym stawiania kasy na zadnego z nich. Czemu ?

Ano dlatego,ze druzyna Azerbejdzanu i Kazachstanu to praktycznie zespoly klubowe,ktore maja mnostwo zgrania i pewnie kilka ciekawych pomyslow na stale fragmenty gry. Wiadomo, Rosja jednym z trzech faworytow do zlota, ale Kazachowie to nie chlopcy do bicia...Portugalia sie na nich przejechala i obawiam sie,ze jesli Rosjanie dzis nie strzela szybko bramki, moze byc podobnie.

Wlosi natomiast przed turniejem prezentowali sie baaaaardzo przecietnie i jesli dzis nie wejda w mecz, moze byc roznie...;) osobiscie nie mam pomyslu na jakikolwiek kupon, wiec poczekam i moze zagram cos na &quot;live&quot;

na chwile obecna w obu meczach stawialby under 5.5gola ;)
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
No props Panowie za typy, mi niestety nie siadło chociaż złapałem Włochów na live po 1.72 więc jakiś tam lekki zysk osobiście zanotowałem. ???? Miałem nadzieję po pierwszej połowie że siądzie mi bet na pierwszy dzisiejszy mecz i nawet linia na live była 6.5 ale druga połowa tragiczna, bez bramek. Ciekawie zapowiada się mecz Kazachstan vs. Chorwacja ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się mecz Kazachstan vs. Chorwacja
Ha, także czekam na ten mecz! ;)
Mecz Rosja - Kazachstan po przerwie ogólnie był słaby. Kazachowie ciągle z Higuitą w ataku, ale nic z tego kompletnie nie wynikało, statyczni strasznie, podania same przy linii środkowej, zero klepania i Gustavo nie dał się pokonać.
Gratulacje @CamoR111 za dwa undery trafione ;) Póki co gra przy lotnych bramkarzach nie obfituje tak bardzo w gole jakbym się spodzeiwał więc może to i dobrze, że nic live póki co nie grałem.

Czwartek mecze
18:30 Słowenia - Portugalia
21:00 Ukraina - Węgry

Jakieś typy? Przypuszczenia? @Marcyśko już wiem, że postawiłeś na Węgrów +1,5. A jakaś opinia o meczu Portugalii? Jakieś handi może na nich?
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
@Robson, za Portugalią jestem całym serduchem bo z tym się wiąże mój typ na wygranie przez nich grupy A. ???? Tutaj dość ciekawy wywiad z Ricardinho: klik ???? Skoro to ma być czas Portugalii to wątpię aby jutro Słowenia sprawiła sensację. Co do handicapu to ciężko stwierdzić ale linia 3.5 jest dość ryzykowna na minus. Słowenia wie, że szanse na wyjście z grupy są minimalne ale z drugiej strony będą chcieli zakończyć mistrzostwa z podniesioną głową. Pierwszy mecz to wiadomo, przeciwko gospodarzom wspieranym przez publiczność w stolicy Serbii i grali trochę jak dzieci we mgle. ;) Z drugiej strony głupio stracone bramki bo Mordej przy tym karnym miał piłkę jak najbardziej w zasięgu, tak samo na początku drugiej połowy oddany strzał z dość dużej odległości no i piąta bramka na pustą. ;)
A co Ty sądzisz o tym meczu? ???? Ja uważam że 1.11 na Portugalie jest idealne na jakiegoś trebla złożonego z innych dyscyplin, np. snooker, tenis ????
Edyta: w sumie w unibecie 1.17 na Portugalców. :p Przy wkładzie 20j, zysk 3,4j więc dość kusząco. ;) Gorzej jak będzie strata :v
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
A ja widziałem mecz Kazachów z Rosją i trzeba powiedzieć, że pokazali się z dobrej strony mimo wszystko. Wiadomo Rosja potężna ekipa, przegrali tylko 2-1, kiedy to słono kosztował ich moment nieuwagi, stracili 2 bramki w ciągu minuty. Podobnie jak w Rosji czy Azerbejdżanie są tam zawodnicy z Brazylii, sam trener też stamtąd pochodzi. Może i debiutują na ME, ale w składzie mają zawodników czołowych, aż ośmiu zawodników drużyny Kairat Ałamty, czyli jednej z czołowych drużyn Europy. Znają się, a poza tym ich trener jest też trenerem Kairatu co dodatkowo na plus. Skoro postawili się w takim stopniu Rosji, to nie widzę przeszkód, żeby ograli słabszych nieco Chorwatów. Nie są to jednak całkiem ogórki. Na ostatnim Euro zremisowali z Hiszpanią. A cztery lata temu u siebie zajęli nawet czwarte miejsce. Gwiazdą drużny jest Dari Marinovic, napastnik Murcii, jednego z czołowych europejskich klubów. W trzech meczach eliminacyjnych strzelił 5 goli i miał 4 asysty. Stawiam jednak na Kazachów, zrobili na mnie duże wrażenie w pierwszym meczu, zwłaszcza w defensywie. Dodatkowo wydaje mi się, że zawsze to dla nich plus, że zagrali już tutaj jeden mecz i poznali parkiet.
Kazachstan @ 2,20 B365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co Ty sądzisz o tym meczu? Ja uważam że 1.11 na Portugalie jest idealne na jakiegoś trebla złożonego z innych dyscyplin, np. snooker, tenis
Niski kurs, wszak Portugalia powinna wygrać, do czegoś można dołożyć na podbicie.

Handi linia wysoka, Słowenia nie jest jakimś wcale słabym zespołem, a linia wystawiona 50/50 więc nie warto się pchać w handicapy też moim zdaniem.
Liczę na dobre akcje Ricardinho i Cardinala dziś ;)


Ukraina - Węgry to też taki mecz niby Ukraina acz kurs na nich po tym co zaprezentowały Węgry w meczu z Hiszpanią jest zupełnie nie adekwatny. Tak jak sam wspomniałeś Droth plus dobry bramkarz i kto wie czy nie sprawią jakiegoś psikusa dzisiaj Ukraińcom, choć jednak Ukraina jest potencjalnie lepsza, lecz kurs nie zachęca by na nich stawiać.

VS

Kazachstan - Chorwacja
Typ: Kazachstan @ 2,20 b 365
✅✅4:2​


Za to zachęca kurs by grać na Kazachstan. Myślalem, że jeszcze wyższe będą kursy i zupełnie odwrotne, ale buki też widziały jednak jak Kazachstan zagrał przeciwko Rosjanom. Jakaś wpadka z kursami możliwa by była w przypadku meczu Chorwacja - Kazachstan na otwarcie rywalizacji w tej grupie, ale jest jak jest, @2,20 to nadal bardzo dobry kurs i warto stawiać o czym wspomniał już @marfi ;)
Kairat Ałmaty tutaj przesądzić powinien o wyniku, a dla Kazachów to już mecz o wszystko. W meczu z Rosją mam wrażenie, że tak długie rozgrywanie piłki z Higuitą miało tez na celu zminimalizowanie bardzeij straty kolejnych goli bo może chcieli się zabezpieczyć w razie czego na lepszy bilans goli gdyby np padł remis z Chorwacją? Ale to takie dywagacje.
Kazachstan z Leo, Douglasem i Higuitą może byc czarnym koniem i wyjść z grupy mogą śmiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jestem właśnie po obejrzeniu spotkania Portugalia vs. Słowienia, gdzie ogólnie udało mi się złapać kurs 1.44 na zespół z półwyspu Iberyjskiego. Nie o tym jednak a o Ricardinho! Szczerze to robson zaintrygował mnie swoimi analizami i tym filmikiem o tym Panu aby zacząć śledzić ten turniej. Ogólnie tak genialnego zawodnika nie spodziewałem się w futsalu, świetne lewa noga, jeszcze lepsza technika oraz to jak prowadził grę w ataku jak i obronie swojej reprezentacji robi naprawdę wielkie wrażenie. Będę starał się oglądać każde spotkanie Portugalii na tym turnieju no i chyba za jakąś symboliczną kwotę zagram sobie, że zdobędą ME, bo oglądając Hiszpanie nie wyglądało to aż tak dobrze! Moim zdaniem Portugalia, która mogła się rozluźnić to zespół, który można oglądać i oglądać! W drugiej połowie zjedli swoich rywali choć mimo problemów w 1 połowie to w ani jednym momencie ich wygrana nie była zagrożona. Dzięki Ricardinho za umilenie wieczoru tym genialnym spotkaniem.

Powiedzcie mi Panowie, jaki był kurs na finał/wygraną Portugalii przed turniejem? Czy była możliwość postawienia króla strzelców? I jeżeli tak to jaki kurs był na tego geniusza? Orientujecie się może w jakich butach grał Ricardinho? Fajny paputek ????
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Druga brameczka Ricardinho mistrzostwo ????
Teraz oglądam mecz Ukrainy z Węgrami. Madziarzy o być albo nie być w turnieju, Ukraińcy sprawiają tutaj lepsze wrażenie i w 16. minucie prowadzą 2:1
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Pudła z jednej i drugiej strony póki co masakra. Niby mój bet siedzi póki co, ale ta kontuzja Drotha nie wróży najlepiej. ????
@Brodaty, ja zagrałem po 1.50 że Portugalia wygra grupę bo imo duże value było ????
Pytanie z innej beczki: Nie wiecie panowie co to za firma butów z takim znakiem &#39;X&#39;? Wczoraj Włosi m. in. posiadali to obuwie. Nie mogę wygooglować.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Pudła z jednej i drugiej strony póki co masakra. Niby mój bet siedzi póki co, ale ta kontuzja Drotha nie wróży najlepiej. ????

@Brodaty, ja zagrałem po 1.50 że Portugalia wygra grupę bo imo duże value było ????

Pytanie z innej beczki: Nie wiecie panowie co to za firma butów z takim znakiem &#39;X&#39;? Wczoraj Włosi m. in. posiadali to obuwie. Nie mogę wygooglować.
Pewnie chodzi Ci o markę Munich, dużo piłkarzy w nich gra ????
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
tak, Munich to jedna z najpopularniejszych firm futsalowych.
Bardzo popularne są również Jomy, miałem od nich halówki to w porównaniu do halówek Nike/Adidas wytrzymują kilka razy dłużej bo są jakby z innego rodzaju skóry, lepsze do futsalu, a Nike/Adidas chyba robią halówki z tego co korki przez i nie myślą o profesjonalnym sprzęcie do futsalu ;)
Sorry za spam, skasujcie post za jakiś czas
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Tak @Szymfon, o to chodzi, dziękuję ????

tak, Munich to jedna z najpopularniejszych firm futsalowych.
Bardzo popularne są również Jomy, miałem od nich halówki to w porównaniu do halówek Nike/Adidas wytrzymują kilka razy dłużej bo są jakby z innego rodzaju skóry
Jasne, jomaski nawet sam posiadam ???? Właśnie posiadam ten model z podwójnym sznurowaniem i mam trochę problem przez długość sznurówek i nie mam pomysłu jak je wiązać bo jak robię to tradycyjnie i wsadzam sznurówki do buta to jest straszny dyskomfort podczas gry. Pewnie je po prostu wyjmę.

Szkoda, że mi bet podany tutaj na Węgry nie siadł. Straszne pudła, widać zmęczenie meczem z Hiszpanią i to nie ten sam Toth na bramce jednak co przedwczoraj. Ukraińcy imo bardzo dobrze przygotowani motorycznie, mogą namieszać na tym turnieju. W tym meczu powinien być spokojnie wyższy wynik niż dziewięciobramkowy. ;)

PS. Props dla publiczności z Węgier! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom