>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Euro 2016 [2- 13 luty]

Status
Zamknięty.
S 32

szymfon

Użytkownik
Tak @Szymfon, o to chodzi, dziękuję ????

Jasne, jomaski nawet sam posiadam ???? Właśnie posiadam ten model z podwójnym sznurowaniem i mam trochę problem przez długość sznurówek i nie mam pomysłu jak je wiązać bo jak robię to tradycyjnie i wsadzam sznurówki do buta to jest straszny dyskomfort podczas gry. Pewnie je po prostu wyjmę.
Szkoda, że mi bet podany tutaj na Węgry nie siadł. Straszne pudła, widać zmęczenie meczem z Hiszpanią i to nie ten sam Toth na bramce jednak co przedwczoraj. Ukraińcy imo bardzo dobrze przygotowani motorycznie, mogą namieszać na tym turnieju. W tym meczu powinien być spokojnie wyższy wynik niż dziewięciobramkowy. ;)
PS. Props dla publiczności z Węgier! ????
Szkoda tego typu, granie w stronę Węgier było dobrym pomysłem ???? Tylko ten +1,5 jest troszkę mylące w takich meczach, bo przy przegrywaniu jedną bramką trenerzy wycofują bramkarza już na parę minut przed końcem i wtedy wszystko kładą na jedną kartę, albo uda się wyrównać albo tracimy kilka goli ???? Jutro strasznie ciekawy mecz, co powiecie Panowie na over? Myślę, że w sytuacji braku gola przez pierwsze 3-4 minuty linia spadnie do 4.5, a mecz tej samej wagi co dzisiejszy Ukrainy z Madziarami. Chorwacja powinna za wszelką cenę starać się ten mecz wygrać, bo przy remisie musieliby wygrać lub zremisować z Rosjanami. Jeśli chodzi o statystyki, spotkanie drużyny troszkę underowej (Kazachowie) z overową (Chorwaci). Jeśli chodzi o pierwszy mecz Kazachstanu, ciężko się do niego odnosić, tak jak wyżej zauważono specjalnie przetrzymywali piłkę, żeby stracić jak najmniej goli. Jak dla mnie zobaczymy całkiem inny mecz i też troszkę goli, co sądzicie?
O drugim meczu kompletnie nie mam zdania, nie oglądałem niestety Azerów z Włochami.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie, jaki był kurs na finał/wygraną Portugalii przed turniejem? Czy była możliwość postawienia króla strzelców? I jeżeli tak to jaki kurs był na tego geniusza?
O ile mnie pamięć nie myli to w b 365 na Hiszpanów było @2,50, kolejni byli Rosjanie po @5,00, a następnie Włosi i Portugalczycy jakoś kursy w przedziale @7,00 - 9,00 ale dokładnie nie pamiętam.

Na króla strzelców nie spotkałem kursów. W ogóle jak sam zauwazyłeś niestety futsal ma ubogą ofertę niestety, a szkoda.
Ponadto cieszę się, że udało się choć jedną osobę zarazić sympatią do futsalu poprzez filmik ;)

Ricardinho faktycznie wczoraj zagrał kapitalne zawody.

Bardzo popularne są również Jomy, miałem od nich halówki to w porównaniu do halówek Nike/Adidas wytrzymują kilka razy dłużej bo są jakby z innego rodzaju skóry, lepsze do futsalu
Oj tak, Joma najlepsza jest dla mnie! Sam mam już trzecią parę halówek od nich i jestem bardzo zadowolony. W obecnych gram już drugi rok (ponad 30 meczów rozegranych i raz w tygodniu trening) i żadnych śladów jakiegoś zniszczenia nie widać. Ponadto Jomy mają dobre wzmocnienie z przodu, że szpicem się pewniej uderza piłkę. Bardzo polecam halówki od nich jakby ktoś miał wątpliwości.


Szkoda, że mi bet podany tutaj na Węgry nie siadł. Straszne pudła, widać zmęczenie meczem z Hiszpanią i to nie ten sam Toth na bramce jednak co przedwczoraj. Ukraińcy imo bardzo dobrze przygotowani motorycznie, mogą namieszać na tym turnieju. W tym meczu powinien być spokojnie wyższy wynik niż dziewięciobramkowy.
Niestety, ale Hossu wczoraj nie miał dnia i marnował patelnie do spółki z tą setą Rabla..&gt; Sam Droth jednak nie wystarczył choć gol meczu bez wątpienia należy do niego. Mowa o zgaszeniu piłki w powietrzu i uderzenie z woleja. Klasa!
Niestety tak jak ktoś wyżej wspomniał typ był ryzykowny ze względu na to iż Madziarzy musieli i ryzyko z lotnym bramkarzem było duże, a różnica czy jednym czy kilkoma przegrają żadna... Szkoda, że Ci nie weszło, ale trzeba to w kontekście dzisiejszych meczów brac pod uwagę.


O drugim meczu kompletnie nie mam zdania, nie oglądałem niestety Azerów z Włochami.

Oglądałem mecz Azerbejdźan - Włochy. 1 połowa to zupełna dominacja Italii, sytuacja za sytuacją w zasadzie, zdominowali całkowicie rywala i strzał za strzałem leciał lecz kapitalnie bronił Huseynli. Dopiero cz.kartka dla Amadeu i gra w przewadze Włochów zakończyła się golem, przy 2-0 Azerowie wycofali bramkarza i niemal całą drugą połowę grali z lotnym więc docisnęli Włochów, ale ci z kolei kapitalnie ustawieni w obronie i nie dopuścili do utraty gola, duża w tym zasługa Mammarelli.



VS

Azerbjedżan - Czechy
Typ: Powyżej 5,5 gola @ 2,02 Pinnacl✅✅
Typ nr 2: Azerbejdżan @ 1,90 betsson
✅✅ 6:5​

Zastanawiałem się nad tym meczem jakiś czas, ale od początku siedziało we mnie przekonanie, że zobaczymy tutaj kilka bramek i szykuje się ciekawy mecz. Azerowie po porażce z Italią są na musiku, Czesi dopiero inaugurują turniej, ale mecz w zasadzie o wyjście z grupy dla obu drużyn bo Czesi powinni pzregrać z Włochami co można wkalkulować już.
Dzisiejszy mecz to coś a&#39;la wczorajszy Węgry - Ukraina, z taką samą stawką i sytuacja w grupie.

Azerowie grają ofensywnie, sporo naturalizowanych graczy, którzy robią robotę po prostu. Amadeu, Eduardo, Augusto, Rafael, czyli cała pierwsza czwórka to gracze naturalizowani. Do tego jeszcze De Araujo.

Czesi ledwo przeszli Białoruś w barażach wygrywając 2:1 u siebie i 1:1 na wyjeździe, a Białoruś raczej nic nie znaczy na mapie futsalu.
Czeski futsal z roku na rok coraz słabszy.
W teamie Czech brakuje gwiazdy Michala Maresa, który przed samym turniejem doznał kontuzji (102 mecze i 48 goli w reprzentacji),a to on ciągnął Czechów ostatnio, doświadczony gracz, bardzo ważny. Ale w kadrze nie ma też drugiego Maresa, Romana, który ma na koncie 88 meczów i 51 bramek. Więc teraz odpowiedzialność spoczywać będzie na Resetar i Seidler.
Warto też powiedzieć, że w kadrze Czech jest Jan Janovsky, który na codzień występuje w Rekordzie Bielsko Biała w polskiej futsal Ekstraklasie ;)

Patrząc na ten mecz lepsi wydają się Azerowie, pewnie w razie podbramkowej sytuacji będą szybko wystawiali lotnego bramkarza, a w pamięci mam mecz z Euro2014 kiedy właśnie w takiej sytuacji byli kiedy stworzyli kapitalne widowisko w meczu ze Słowenią i wygrali 7:6 grając długo z lotnym bramkarzem albo jedni albo drudzy.

Azerowie mają także świetnego trenera na ławce bo Faustino Perez.

Tak więc myśląc o tym meczu widzę gole. Bardziej nastawiam się na LIVE z bramkami, że uda się upolować może jakąś linię OVER 4. Ale także widzi mi się wygrana Azerów choć to ryzykowne nieco i w tym przypadku nie ma co ze stawka szaleć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 32

szymfon

Użytkownik
VS

Azerbjedżan - Czechy
Typ: Powyżej 5,5 gola @ 2,02 Pinnacl
Typ nr 2: Azerbejdżan @ 1,90 betsson

Zastanawiałem się nad tym meczem jakiś czas, ale od początku siedziało we mnie przekonanie, że zobaczymy tutaj kilka bramek i szykuje się ciekawy mecz. Azerowie po porażce z Italią są na musiku, Czesi dopiero inaugurują turniej, ale mecz w zasadzie o wyjście z grupy dla obu drużyn bo Czesi powinni pzregrać z Włochami co można wkalkulować już.
Dzisiejszy mecz to coś a&#39;la wczorajszy Węgry - Ukraina, z taką samą stawką i sytuacja w grupie.

Azerowie grają ofensywnie, sporo naturalizowanych graczy, którzy robią robotę po prostu. Amadeu, Eduardo, Augusto, Rafael, czyli cała pierwsza czwórka to gracze naturalizowani. Do tego jeszcze De Araujo.

Czesi ledwo przeszli Białoruś w barażach wygrywając 2:1 u siebie i 1:1 na wyjeździe, a Białoruś raczej nic nie znaczy na mapie futsalu.
Czeski futsal z roku na rok coraz słabszy.
W teamie Czech brakuje gwiazdy Michala Maresa, który przed samym turniejem doznał kontuzji (102 mecze i 48 goli w reprzentacji),a to on ciągnął Czechów ostatnio, doświadczony gracz, bardzo ważny. Ale w kadrze nie ma też drugiego Maresa, Romana, który ma na koncie 88 meczów i 51 bramek. Więc teraz odpowiedzialność spoczywać będzie na Resetar i Seidler.
Warto też powiedzieć, że w kadrze Czech jest Jan Janovsky, który na codzień występuje w Rekordzie Bielsko Biała w polskiej futsal Ekstraklasie ;)

Patrząc na ten mecz lepsi wydają się Azerowie, pewnie w razie podbramkowej sytuacji będą szybko wystawiali lotnego bramkarza, a w pamięci mam mecz z Euro2014 kiedy właśnie w takiej sytuacji byli kiedy stworzyli kapitalne widowisko w meczu ze Słowenią i wygrali 7:6 grając długo z lotnym bramkarzem albo jedni albo drudzy.

Azerowie mają także świetnego trenera na ławce bo Faustino Perez.

Tak więc myśląc o tym meczu widzę gole. Bardziej nastawiam się na LIVE z bramkami, że uda się upolować może jakąś linię OVER 4. Ale także widzi mi się wygrana Azerów choć to ryzykowne nieco i w tym przypadku nie ma co ze stawka szaleć...
Chętnie pobieram wygraną Azerów ???? Czesi wydają się bez formy, ledwo się tu dostali, a w grudniu przegrywali ze Słoweńcami czy Japończykami :razz: Na pocieszenie przed turniejem rozwalili Grenlandię, ale tym do tego się chyba nie będziemy odnosić ???? Do tego wszystkiego dochodzą absencje u Czechów o których wspomniałeś, wychodzi spokojna wygrana Azerów. Jeśli chodzi o over, to też nastawiałbym się na live, to 5.5 wydaję mi się troszkę duże, ale tak jak pisałem nie oglądałem pierwszego meczu z Włochami.
Reasumując, na dziś przedmeczowo gram:
Kazachstan - Chorwacja over 5.5 @2.25 bet365 ✅
Azerbejdżan - Czechy 1 @1.82 1xbet ✅
Na żywo będę próbował połapać mniejsze linie na over w meczu Kazachów. ✅
Na Kazachstan kurs poleciał strasznie na całorocznym, z @2.20 teraz zostało tylko @1.72, ale z tego co widzę 1xbet ma ciągle @1.90, myślę ze warto ;)✅ Mistrzem analiz to ja nigdy nie byłem i raczej już nie będę, więc proszę mi ewentualne błędy wybaczyć ???? Powodzenia wszystkim!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
@Robson, a miałeś może te Joma Top Flex 414? Jak tak to weź daj jakiś protip dotyczący wiązania tego ustrojstwa ????

Portugalia vs. Serbia
Typ: Portugalia ⛔
Kurs: 1.70
Bukmacher: MarathonBet
Stawka: 3j​
Granie przeciwko gospodarzom nie jest może zbytnio rozsądne ale mam argumenty. Okej to co zrobili kibice Serbscy podczas meczu otwarcia w Belgrad Arenie jest godne pochwały i uznania, chodzi mi o doping i frekwencję. Ale to co zrobili Serbscy piłkarze czy ja wiem? Okej zanalizujmy tamten mecz. 5:1 dla Serbów - naprawdę wynik godny uznania. Ale już jeśli chodzi o próby zagrożenia bramce to tutaj statystyki są na korzyść Słoweńców 38:41. Tak samo jeśli chodzi o bloki strzałów Serbowie w tamtym meczu zaliczyli ich 6, przy czternastu blokach Słoweńców. Słowenia imo była w ogóle bez żadnego pomysłu na grę ofensywną co Serbowie bezlitośnie wykorzystali, tak samo jak agresywną grę Słoweńców co przyniosło korzyść w postaci bramki Serbów z przedłużonego rzutu karnego. Nie doszukiwałbym się sensacji w tym meczu. 1.40-1.50 by nie było do grania, ale obok 1.70 nie można przejść obojętnie. Szczególnie jak widzieliśmy co robili wczoraj Portugalczycy. Pierwsza połowa dość słaba w ich wykonaniu, ale poznali parkiet, poczuli klimat turnieju i w drugiej połowie wytarli ten parkiet Słoweńcami, którzy tylko mogli biegać za piłką albo rozłożyć ręce.
To co już wspominali koledzy wyżej chociażby o Ricardinho. Ja mogę powiedzieć od siebie tyle: ten vine (KLIK) i wczorajszy hat-trick tylko podsumowują jego umiejętności. Do tego bardzo mi się wczoraj podobał Djo, mimo, że faulował to widać, że dobrze przygotował się do tego turnieju. Jak na trzydziestolatka ten gracz Sportingu CP dalej posiada świetną koordynację, drybling, przegląd pola i pomysł na grę. Nie wiem czy akurat w tym meczu ale on na tym turnieju jeszcze odpali :razz: Nie ma sensu pisać długiej analizy bo niestety nie wypaliło to w przypadku Węgier. Liczę, że jutro Portugalia zaprezentuje się tak: wychodzimy na parkiet, gramy swoje, wygrywamy, schodzimy. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Robson, a miałeś może te Joma Top Flex 414? Jak tak to weź daj jakiś protip dotyczący wiązania tego ustrojstwa
Mam Joma Top Flex 311 takie -&gt;

Problemu ze sznurowaniem nie mam, sznurówki wkładam do środka po zawiązaniu po prostu by nie przeszkadzały. Mnie tam nie uwierają jakoś szczególnie, nie zwracam na to uwagi.

--------
Co do typu na Portugalie to warto wiedzieć, że jedszcze jutro nie zagra Cardinal. Dowiedziałem się tego dopiero wczoraj podczas meczu Portugalia - Słowenia od komentatora.
Portugalia lepszy zespół, mecz o 1 miejsce w grupie i uniknięci w ćwierćfinale ... no własnie kogo?
Jest taka zależnośc, że Hiszpania - Ukraina jutro o 18:30 będze, a Serbia - Portugalia o 21:00 więc już będzie wiadomo czy Hiszpania czy Ukraina wyjdzie z 1 msc i wtedy możę jakaś kalkulacja wejdzie w grę bo wiadomo że w teorii łatwiej zagrać z Ukrainą niż z Hiszpanią (mimo ich wielu osłabień). Ale pewnie Hiszpania upora się z Ukrainą tak czy siak, ale warto mieć ten fakt na uwadze.

WAŻNE INFO: Niestety Azerbejdżan - Czechy nie będzie LIVE Na Eurosportach ;/ ehh, na jednym kanale Bundesliga, a na drugim snooker...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Portugalia - Serbia
Typ: Portugalia @ 1,65
⛔1:3 nie wiem jak oni to przegrali
Chorwacja - Rosja
Typ: Rosja @ 1,21
⛔2:2
AKO @ 2,00 betsafe


Portugalia jest faworytem. Po tym jak Hiszpanie wygrali 4:1 z Ukrainą to mecz Portugalia - Serbia to walka o uniknięcie Hiszpanów w 1/4. Serbowie niby u siebie, ale jednak Ricardinho i spółka powinni dać radę, presja będzie na Serbach, ze Słowenią nie oglądałem meczu, ale udało im się. Więcej na temat tego meczu napisał już @Marcyśko powyżej więc odsyłam jak ktoś chciałby poczytać jeszcze.

Chorwacja cieniutko z Kazachstanem wyglądała więc na tle Rosji także nie powinni mieć nic do powiedzenia.

Krótko, ale dziś nie ma weny by więcej się rozpisywać ;)


Portugalia - Serbia dziś o 21:00 w Eurosport2 już normalnie.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Rosja - Chorwacja
Typ: Rosja @1.21 1xbet ⛔ 2:2 żenada
Typ: Rosja -1.5 @1.55 1xbet ⛔ 2:2 żenada

Sprawa raczej prosta, w meczu Kazachów z Chorwatami była bardzo widoczna różnica klas. Marnowali dużo okazji, zawiódł Marinović i skończyło się tak jak się skończyło, a to i tak był niski wymiar kary. Rosja z Kazachstanem niby tylko 2:1, ale kto oglądał ten wie jak ten mecz wyglądał. Teoretycznie dzisiejszy mecz będzie meczem o awans, ale raczej nikt nie wierzy ze Chorwaci są w stanie pokonać Rosjan po tym co pokazali parę dni temu. Ze zwycięstwem Rosja moim zdaniem problemów mieć nie powinna, tak samo jak z wyrobieniem handicapu, nawet jeśli wynik będzie jakimś cudem na styku to Chorwaci będą często wycofywać bramkarza, bo nawet teoretyczny remis im nic nie daje, a pusta bramka będzie oznaczała tylko kolejne bramki dla aktualnych wicemistrzów Europy. Jutro Eder Lima, Romulo czy Robinho powinni zrobić różnicę ;)
 
C 587

camor111

Użytkownik
Ja dzis grubo dubelek na zwyciestwo faworytow ;)

p.s. Odnosnie futsalu...Clearex dzis bez Miozgi,Zastawnika i na 95% Budniaka...mozna probowac grac cos w strone gosci ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja dzis grubo dubelek na zwyciestwo faworytow
Potwierdzam, tyle, że ja w taki dubel wchodzę w przerwie meczu Rosja - Chorwacja (1-1 HT)

Rosja - Chorwacja (1-1 HT)
Typ: Rosja LIVE @ 1,57
⛔2:2 pograli fest, żenada
Włochy - Czechy
Typ; Włochy @ 1,20
✅7:0
AKO @ 1,88 b 365


Rosja może i niemrawo, ale Chorwaci potrzebują dwubramkowej wygranej, bezie duże ryzyko, zostaną skontrowani prędzej czy później. A i też gra z każdą min 1 połowy była ze strony Rosjan lepsza, może trochę z czwórkami kombinowali, dłuższy czas Edera Limy nie było, ale potem te sytuacje mieli już klarowne. Nie przewidje niespodzianki.

Czesi nie ma co patzreć, że az 5 bramek strzelili Azerom, bo przecież tam 3 gole to prezenty od beznadizejnej defensywy Azerbejdżanu. Włosi to zupełnie inna półka jeżeli chodzi o granie w defensywie i takich prezentów już nie zrobią, nie ma opcji.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Jakieś pomysły na dziś Panowie? Trzeba odrobić Rosję ???? Według mnie Serbia powinna sobie poradzić, a w drugim meczu może jakis lekki over?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oto dokładny zestaw par 1/4 finału


Jakieś pomysły na dziś Panowie? Trzeba odrobić Rosję Według mnie Serbia powinna sobie poradzić, a w drugim meczu może jakis lekki over?
Rosja, eh szkoda gadać na temat ich wczorajszego meczu.. zagrali totalna padakę, Jakieś dziwne ustawienia czwórek. Eder Lima grający nieporadnie. W ogóle cała Rosja dała duże pole do popisu Chorwatom, uratowali remis 2:2 niby, ale gra daleka od ideału.


Serbia - Ukraina

Nie mam pojęcia co tu się wydarzy, mówisz Serbia? Hmm, a dlaczego nie Ukraina? Serbowie z Portugalią wygrali można powiedzieć po pierwsze dzieki bramkarzowi bo ten uratował im tyłek wiele wiele razy, a Ukraina hm z Węgrami w sumie szału nie zagrali, ale to już ćwierćfinał i słąbych zespołów nie mam. Przekonaj mnie jakoś do Serbów bo póki co dla mnie 50/50 ;)



Hiszpania - Portugalia

Ricardinho wiadomo kozak, ale dziś wraca do Portugalczyków też Cardinal więc już Ricaridnho będzie miał bardziej z kim pograć. Ale czy to starczy na Hiszpanów hmm, Hiszpania niby osłabiona, niby bez ważnych graczy, ale to nadal kurcze Hiszpania, kursy i handi +1,5 na Portugalie wiadomo jakie zaniżone i linia ryzykowna, nie wiem co tutaj wybrać do gry...

Póki co nastawiam się jedynie na granie LIVE na jakieś overy bramkowe w 2 połowie, bo dziś walka już na całego więc ryzyko z lotnymi bramkarzami powinno być. Acz linia 4,5 w meczu Serbów kusząca by zargać coś przedmeczem, co Wy na to ?

Dodam jeszcze wyniki h2h w oficjalnych meczach pomiędzy dzisiejszymi ćwierćfinalistami.

Serbia - Ukraina
- 3:2 - Euro 2007
- 5:9 - el Euro 1995

Czyli w tym przypadku jakiekolwiek opieranie się i bazowanie na historii nie ma sensu nawet.



Hiszpania - Portugalia

- 8:4 mecz o 3msc Euro 2014
- 4:2 finał Euro 2010
- 6:1 faza grupowa Euro 2010
- 2:2 półfinał Euro 2007
- 3:1 faza grupowa Euro 2005
- 3:2 MŚ 2004
- 3:3 Euro 2003
- 3:1 MŚ 2000

Portugalczycy wyraźnie nie potrafią wygrać z rywalami zza miedzy, ale kiedy jak nie teraz kiedy Hiszpanie osłabieni?
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Jeśli chodzi o Serbie to dużą rolę mogą odegrać trybuny, ale masz racje mecz raczej 50/50. W 1xbet over 4.0 stoi po @1.66, myśle ze bardzo dobra propozycja. Widzę, że ruscy dali nawet oferte na kartki ???? Myślisz, że możnaby lekko w którymś z meczy spróbować over 2.5 żółtej ???? ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom