>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Mistrzostwa Świata 2016 [10 września - 1 października]

Status
Zamknięty.
C 587

camor111

Użytkownik
Witam,

Jak dla mnie dziś najpewniejszy mecz to handicap w strone Paragwajczyków z Vietnamem. Vietnam przeważnie gra z drużynami swojego pokroju, a gdy przyjdzie grac z kimś lepszym dostaje lanie od Tajlandii czy Iranu.
Paragwajczycy, jak wszystkie druzyny z ameryki poludniowej na tych mistrzostwach, sa druzyna mega solidną i taka druzyne jak Vietnam powinni &quot;zjeść&quot; na parkiecie. W pierwszym meczu swietna 1 polowa z Wlochami, a potem sie posypała psychika i Italia wyszarpała 3punkty. Po porazce w 1 meczu , teraz potrzebuja 3punktow i nie ma tu mowy o rozluznieniu czy lekcewazeniu przeciwnika.

Stawiam na łatwe zwyciestwo przynajmniej czterema/pięcioma bramkami. Vietnam gubi sie przy zwykłej &quot;ósemce&quot; w ataku pozycyjnym, nie wspominajac o stalych fragmentach gry czy graniu na &quot;sciane&quot; co Paragwajczykom w pierwszym meczu niezle wychodziło. W przypadku slabego poczatku meczu, faworyci pewnie podejda wysokim pressingiem , a z tym sobie przeciwnicy na pewno nie poradzą, bo po prostu nie maja umiejetnosci, a indywidualności na skale swiatową brak.

Paragwaj - Vietnam 1 (handicap 0-2.5) ✅
kurs : 1,8 ✅
buk : bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
C 587

camor111

Użytkownik
Na dzisiejszą noc wybieram spotkanie Kazachów z Kostaryką. W pierwszym meczu Kostaryka zagrała baardzo słabe zawody z przeciwnikiem, który jest na poziomie Polskiej 2 ligi futsalu. W obronie juniorskie bledy ,a ofensywa bez pomyslu (poza strzalami zza przerywanej i ostrych kątów). Na Wyspy
Salomona wystarczyło, ale tym razem nie ma takiej opcji.

Kazachowie niesamowicie zgrani, super poruszanie sie w obronie i dyscyplina taktyczna. Każdy wie gdzie powinien znajdowac sie na boisku w danym momencie, przez co rywale nie maja za duzo miejsca w strefach, gdzie mozna łatwo zdobyc bramke. Głowne atuty Kazachow potwierdziły sie w pierwszym meczu, gdzie stracili tylko jedną bramke z Argentyna.

Kazachowie nie powinni stracic dzis wiecej niż jednej, max dwóch bramek. Biorac pod uwage, ze sami czesto grają w przewadze, maja niezlego &quot;scianowego&quot; i maja przygotowane kilka wariantów ataku pozycyjnego i stalych fragmetow , które trenują w klubie. Do tego potrafili 5 razy strzelić bramke Włochom czy Serbom oraz 3 Hiszpanom, wiec dzis powinno pojsc jeszcze łatwiej.

Podsumowując :
Kostaryka to poziom naszej reprezentacji, z która Kazachowie poradzili sobie z palcem w ....... ;) W pierwszy meczu Kazachowie przegrali, wiec dzis koncentracja na najwyzszym poziomie , co poskutkuje latwym zwyciestwem. Stawiam na wynik w okolicach 1-4/1-5

Typ :
Kazachstan vs Kostaryka 1 ( handicap 0-1.5 )✅
kurs : 1.66
buk : bet365


Wyzej wymieniony typ gram dość mocno, a dodatkowo za maxymalną swoją stawke zwykle zwyciestwo Kazachów po kursie 1,35✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Kazachstan (-1.5) + Portugalia + Kolumbia @2.51 (STS)​
✅
Podbijam typ kolegi wyżej na Kazachstan, tutaj raczej Kostarykanie bez szans. Podzielam to co napisał i nie będę tego powielać. ;)
Portugalia z Uzbekistanem będzie miała ciężej niż z Panamą, ale tutaj mecz jak najbardziej do wygrania. Raczej nie wierzę w jakąś sensację (bardziej sensacji bym się doszukiwał w wygranej Azerów z Hiszpanami). Azjaci na pewno się nie położą przed Portugalczykami bo wierzą jeszcze w wyjście z grupy, ale no jednak mi się podoba gra Portugalczyków i z mojego punktu widzenia w każdym meczu muszą zachować pełną koncentrację do końca żeby nie tracić rytmu meczowego i zapisać się na kartach historii futsalu w tym roku.
Gospodarze póki co dwa remisy. Czy to jest to co chcą oglądać ich kibice? Kolumbia to nie są ogórki, Panama opiera się głównie na graniu &#39;lagi&#39; i bieganiu za futsalówką. Z Portugalią byli zamknięci na własnej połowie niczym Ted Kaczyński w więzieniu ADX Florence. Jak Kolumbia nie przełamie się z Panamą to najbliższa okazja na przełamanie się będzie 24 grudnia opłatkiem.

Azerbejdżan vs. Hiszpania, typ: 1 @15.00 (Ónibet)
Azerbejdżan/X @6.75 (Ónibet)​
⛔
Szukanie sensacji z mojej strony, ale kursy są przesadzone i od wczoraj spadają (z 18 na 15). Myślę, że jeszcze trochę spadną. Tutaj mix Azerów i Brazylijczyków na pewno się zmotywuje i zdeterminuje na ten mecz. Futsal już widział nie takie sensacje i nie takie kursy, które wchodziły więc czas spróbować coś większego. Gracze z państwa ze stolicą w Baku na pewno stać na więcej niż sugerują bukmacherzy i tutaj solidna gra przez 40 minut może sprawić niekorzystny wynik w stronę Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 587

camor111

Użytkownik
W spotkaniu Azerów z Hiszpanami chyba bardziej bym atakował over bramkowy w meczu ;) Azerowie w przodzie graja calkiem niezle, ale obrona to katastrofa...watpie,ze Hiszpanie tego nie wykorzystaja, tym bardziej,ze potencjal maja niesamowity.
Wynik w okolicach 5-2 jak na moje oko.
Wiekszy opor powinni postawic Marokanczycy z Iranem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W spotkaniu Azerów z Hiszpanami chyba bardziej bym atakował over bramkowy w meczu Azerowie w przodzie graja calkiem niezle, ale obrona to katastrofa...watpie,ze Hiszpanie tego nie wykorzystaja, tym bardziej,ze potencjal maja niesamowity.
Dokładnie tak, nic dodać nic ująć. Azerowie to co zyskają w ofensywie, to potem w tyłach robią potężne błędy. Tak było na Euro właśnie. Hiszpania klasowy zespół, będzie umiał każdy taki błąd wykorzystać. Też bym był za overem w tym meczu i tak też zrobię ;)

Również @CamoR111 nic dodać nic ująć z typem na Kazachstan, także popieram. Kostaryka przeciwko Wyspom Salomona zagrała dość słabo, mało skutecznie, niby mieli 3-0, do tego dwa przestrzelone przedłużone karne, ale Salomony przy 1-3 miały nawet rzut karny i potem jeszcze bramkarz z Wysp sam niemal strzelił sobie gola. Nie napawa to optymizmem jeżeli chodzi o Kostarykę.
Kazachowie też przez Higuitę i jego wyjście trochę przegrakli mecz z Argentyną. Ale dziś wygrywają spokojnie moim zdaniem. Nie bedę więc powielał słów Waszych. Kazachstan bierze mecz ;)
Powodzenia wszystkim, oby ta noc dała zarobić bo bardzo fajne typy w grze.
A Wy jak widzicie mecz Argentyny z Wyspami Salomona? Tak jak ja? Kursy już pospadały i linie poszły w górę, ale to było do przewidzenia.
 
C 587

camor111

Użytkownik
Jak Argentyna bedzie grala na przynajmniej 50% swoich mozliwosci przez caly mecz , to wynik powinien zblizyc sie do dwucyfrowego ;) aczkolwiek im na bramkach zabardzo nie zalezy, wiec kto wie czy przy prowadzeniu trzy-czterobramkowym, nie zaczną kombinować, trenować róznych zagrywek i próbowac grac efektownie, a nie efektywnie. Tym bardziej, że południowcy lubią pokazać show i bramki dla nich mogą być sprawą drugorzędną.
Mimo wszystko wydaje mi sie , że handi powinno wejśc, ale sam nie gram, bo nie lubie takich wysokich handicapow na faworyta, tym bardziej, ze Argentynie nie robi róznicy czy wygra 6:1 czy 11:0.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Piszesz, że na strzelonych bramkach Argentynie nie bardzo zależy, jaki mają stosunek zatem do straconych?
kurs 2,4 że nie stracą bramki jest atrakcyjny wg Was?
wyspy salomona strzeliły co prawda dwie bramki kostaryce, ale to zupełnie inny rywal....
 
C 587

camor111

Użytkownik
Nocka na plus ;) aczkolwiek myslalem,ze Kazachom pojdzie troche łatwiej.

Dziś zabardzo nie mam pomysłu na coś z wyższym kursem, więc gram po najniższej lini oporu za wieksza stawke

Kolumbia vs Panama 1✅
Portugalia vs Uzbekistan 1✅
kurs łączny 1.5
buk : bet 365


Kolumbijczycy niezly pierwszy mecz z faworyzowana Portugalia i przy odrobinie szczescia powinni podwyzszyc na 2-0 i wywiezc 3punkty...Niestety dla nich stalo sie inaczej i dzis muszą się bardzo postarac, zeby zdobyc 3pkt potrzebne do wyjscia z grupy. Świetny Caro, który rozgrywa swietny turniej, powinien zrobic dziś różnice. Do tego niezla defensywa i dość pewny bramkarz raczej nie pozwolą Panamie strzelic wiecej niz 1-2 bramek, a to na 99% nie wystarczy zeby zdobyc punkty. Dodatkowo ściany powinny pomoc gospodarzom, wiec stawiam na wynik w okolicach 2-5/2-6

Portugalczycy to inna polka futsalowa niz Uzbecy, ktorzy w pierwszym meczu sie skompromitowali, a w drugim dzieki bramkarzowi ugrali punkcik z gospodarzem turnieju. Joao Matos + Cardinal + Ricardinho dzis beda mieli duze pole do popisu i na pewno kilka razy umieszczą piłkę w siatce. Uzbecy musza zaryzykowac, bo jesli chca miec jakiekolwiek szanse na wyjscie z grupy, muszą strzelac bramki, a to bedzie &quot;woda na młyn&quot; dla Europejczyków. Na parkiecie bedzie dużo miejsca, a w/w zawodnicy beda to potrafili swietnie wykorzystac. Spokojne , przynajmniej trzybramkowe zwyciestwo Portugalii.

Do tego wydaje mi sie, ze warto pograc Rosje z handi, ale osobiscie ten mecz odpuszczam, tym bardziej po wczorajszym wyniku Argentyny, ktora zagrala na pół gwizdka i handicapu nie pokryła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 587

camor111

Użytkownik
Ukraina vs Australia
typ : 1 ( handicap -3.5 ) ⛔ ( niestety Ukraina i Argentyna dla mnie narazie zdecydowanie ponizej oczekiwań )
kurs : 1.9
⛔

Australia to typowy kopciuszek mistrzostw...Poziom bardzo slabiutki, gra defensywna praktycznie nie istnieje. Schematów gry ofensywnej zbytnio nie ma, o indywidualnościach nie wspominajac. Podsumowujac druzyne - nie maja żadnych atutow zeby coś ugrac z silnym przeciwnikiem.
W ostatnich latach zagrali 3 razy z normalnym rywalem, ktory wie co to futsal...Brazylia im nastukała 11bramek, a Tajowie odpowiednio 5 i 6.

Ukraińcy poki co graja niezle, ale wyniki tego nie potwierdzaja. Porazka 3-1 z Brazylia, gdzie tak na prawde to nasi sąsiedzi wcale nie byli drużyną słabsza. Zadecydowala odrobina szczescia i indywidualnosci, ktore byly po stronie Brazylii.
Pozniej wygrana 4-2 z egzotycznym Mozambikiem...niby wynik prawie na styku, ale tak na prawde totalna dominacja Europejczykow i tylko chwilowe rozluznienie (dwa gole w niecala minute) i niesamowita nieskutecznosc spowodowaly ze wynik byl tak niski.

Jak dla mnie, jesli Ukraincy wykorzystaja chocby troche wiecej stworzonych sytuacji niz w drugim meczu, to handicap bedzie uzyskany juz do przerwy, a pozniej tylko to poprawia.

Dobra defensywa + brak pomysłu Australii na atak pozycyjny + umiejetnosci techniczne po stronie Ukraincow moim zdaniem sprawia, ze ujrzymy tu lekkie, latwe i przyjemne zwyciestwo faworytow.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Kto wygra grupę A? Portugalia @1.75 (STS)
✅✅✅

Typ wszedł raczej dość gładko, przypominam, że tasiemka ze zwycięzcami grup nadal w grze z bardzo dużą szansą wejścia. ????

Na dziś i jutro mam trebel o niedużym kursie:

Paragwaj + Ukraina + Argentyna @1.63 (STS)​

Ukraińcy dzisiaj będą dominować w meczu z Australią i go wygrają ale jakoś ujemne handi trochę się boje grać. O Paragwaju i Argentynie w tym temacie już mówiono dużo, myślę, że oba te zespoły postawią przysłowiową kropkę nad i, co będzie znaczyć, że zwycięstwami zakończą swoje boje w grupie.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Oraz tasiemka bez analizy:
Wygrają swoje grupy: Rosja + Brazylia + Portugalia + Włochy + Hiszpania @3.00 (STS)
✅✅✅

Niestety ostatni typ na ⛔. Argentyna niespodziewanie zremisowała, mówi się trudno, gra się dalej :razz:

Na szybko tasiemka póki kursy są w miarę do grania: Brazylia + Włochy + Azerbejdżan + Portugalia @2.09 (STS)

Zaczynają się play-offy. Żadne z drużyn nie powinno już tutaj odpuszczać, nie polecam grać Hiszpanii, kurs nie jest adekwatny do poziomu Hiszpanów i Kazachów.

Irańczycy to nie są jakieś tam zwykłe ogórki, ale no Brazylia to Brazylia. Długowieczny Falcao i reszta nie powinna mieć problemu na własnym kontynencie z pokonaniem mistrza Azji. Z resztą wyniki w grupie dla Brazylii mówią same za siebie jeśli chodzi o formę Canarinhos: 15:3, 11:1, oraz 3:1. Bilans bramkowy wynosi 29:5 i Iran w tym meczu nie ma czego szukać.
Włosi za rywali mają graczy z Egiptu, którzy inaugurowali wraz z Kubańczykami te Mistrzostwa i tylko tym meczem zapewnili sobie miejsce w play-offach. Rosjanie obnażyli ich wszystkie słabe punkty jednocześnie testując nowe schematy, więc nie widzę innego scenariusza: Włosi trafią 3 lub więcej bramek tracąc przy tym maksymalnie dwie.
Azerbejdżan - 1.35? Hmm to całkiem przyjemny kursik! Skoro zremisowali z mistrzem największego kontynentu na naszym globie, to chyba powinni odprawić z kwitkiem zespół gorszy niż Iran. Najgorszą cechą Tajlandii jest chaos i dekoncentracja w obronie, które przychodzą w trakcie meczu, co sprawia, że Tajowie mają najwięcej straconych goli jeśli chodzi o zespoły, które zajęły drugie miejsce. Azerowie powinni spokojnie to wygrać.
No i na koniec Portugalia czyli zespół, który moim zdaniem wywiezie stąd medal. Ricardinho w świetnej dyspozycji - 120 minut, 9 goli, jedna asysta. Matos, Brito i Bruno również mają dobrą ilość asyst. Myślę, że na mecz z Kostaryką Pedro Cary w końcu odzyska formę, do której zdążył przyzwyczaić widzów futsalu i pomoże swoim rodakom wygrać ten mecz. Portugalia do pierwszej do ostatniej minuty skazana na dominację w tym meczu.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Dzisiaj złapane over 5,5 bramek po kursie @1.8 na Tajlandia - Azerbejdżan. Do przerwy mamy wynik 4:4!
Śledzić mecze śledzę, nie tylko futsalowe, ale także inne, lecz czasu na pisanie analiz i udzielanie się na forum jest bardzo mało, innymi słowy nie ma go w ogóle.. Korzystając więc z chwili wolnego napiszę coś na jutro i liczę, że poprzecie lub skrytykujecie pomysł, cobym innych nie wprowadzał w błąd (bo w końcu po to jest to forum, prawda?)
Paragwaj - Iran
Iran po sprawieniu sensacji pójdzie jedną z dwóch dróg:
- Osiądzie na laurach i zlekceważy Paragwajczyków
- Pójdzie za ciosem i przejedzie się po rywalach.
Pierwsza propozycja ode mnie jest możliwa w obu przypadkach: Over 4,5 gola @1.54 (można połączyć np. z Hiszpanią @1.6, ale dla mnie &quot;mecze wielkich&quot; to zupełna loteria, więc niech ktoś się wypowie AKO @2.46). Co ciekawe Iran w każdym z dotychczasowych meczy zaliczał nawet over 5,5 bramki (w grupie 1:5, 5:3, 3:3 i z Brazylią w 1/8 także 3:3). Mecze rywali także obfitowały w bramki (w grupie 2:4, 7:1, 4:8, w 1/8 z gospodarzami 0:0).
Drugą propozycją ode mnie jest Iran -1,5 @2.55, jeśli mecz z Brazylią to nie był przypadek to można fajnie na tym zarobić. Czysty Iran @1.66
Co myślicie?
 
C 587

camor111

Użytkownik
Niestety ze wzgledu na przeprowadzke ostatnio brak czasu na pisanie na forum....wczoraj, podobnie jak kolega wyzej zlapany over azerow i under ukraincow...Niestety dorzucilem Śląsk w PP i kupon poszedł w siną dal ????

Na najblizsze mecze :

Iran - Paragwaj : over 5.5 chyba najpewniejsze ???? osobiscie sprobuje za srednia stawke zagrac na awans/zwyciestwo Paragwaju.

Rosja - Hiszpania : jak dla mnie na chwile obecna duzo lepiej sie prezentuja Rosjanie. Aczkolwiek pewnie nie zagram niczego ,bo tu zdecyduje dyspozycja dnia

Argentyna - Egipt : Zyciestwo Argentyny + jakis under jesli chodzi o bramki dla Egipcjan.

Portugalia - Azerbejdzan - Zwyciestwo Portugalii, chętnie z handicapem. Over bramkowy mozliwy, ale najpewniejszy over 3.5 bramek dla Portugalii

Dokladniejsze analizy pozniej, bo na razie nie na wszystko są kursy powystawiane.
 
C 587

camor111

Użytkownik
Portugalia vs Azerbejdzan
typ : 1✅
kurs 1,72
✅
buk : bet365

Jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony kursem na te spotkanie. Spodziewałem sie czegoś podobnego jak buki wystawiły na mecz Argentyny

Azerowie to niesamowicie chaotyczna druzyna, która popelnia mase bledow w ustawieniu obronnym , gubi sie przy pressingu i slabiutko broni stale fragmenty gry. W przodzie graja czesto 1vs1 i bardziej licza na umiejetnosci techniczne pojedynczych zawodnikow niz jakas taktycznie ustawioną akcje w ataku pozycyjnym
Dotychczas spokojnie pokonali Maroko, pozniej zasluzenie i w moim odczuciu zbyt nisko przegrali z Hiszpanami , gdzie bramki zdobywali w pierwszej i ostatniej akcji meczu. Kolejny mecz to Iranczycy i 3-3, a sam mecz stal na na prawde marnym poziomie. Ostatni mecz to kabaret z Tajami, gdzie obie druzyny pokazaly podworkowy mecz , a obrony i taktyki bylo tyle co w ligach środowiskowych w Polsce.

Portugalia falstart na poczatku. Remis 1-1, ale gra nienajgorsza i parukrotne obijanie słupkow/poprzeczek.Pozniej trzy mega łatwe zwyciestwa i na prawde swietna gra zarowno w przodzie jak i obronie. Widac, że są w dobrej formie i &quot;nie męczą&quot; się grą...wszystko wydaje sie łatwe i fajnie się patrzy na ich gre, a szczególnie genialnego Ricardinho.

Podsumowując :

Argumenty Azerów są ZEROWE !
Obrone mają fatalną, co Portugalczycy wykorzystaja kilkukrotnie. Ricardinho zrobi różnice 1vs1, a jak nie bedzie szło, to strzeli zza przerywanej. Cardinal na ścianie zrobi mega spuustoszenie, a Andre i Matos dorzucą swoją cegiełkę i na 100% pare razy wyklepia obrone przeciwnika
W przodzie Azerowie coś tam beda probować, ale nie bedzie tam miejsca, a fizycznie i szybkościowo Portugalii nie zdominuja, wiec stawiam na max 2 bramki w ich wykonaniu.

Dla mnie mega kurs, ktory bankowo bedzie schodził w dół i osobiście gram bardzo mocno.

P.S. do drugiego kuponu dorzucam Argentyńczyków + Juventus i ten trebel również atakuje dość mocno.✅

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom