>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Witam ???? Jako kibic polskiej piłki halowej, założyłem temat. Otóż buki: m.in. bah, scandic dodały do swojej oferty polską ligę futsalową - między innymi mecz Pogoni Szczecin z Akademią z Poznania.

Tabela po dwóch kolejkach:


Zapraszam do pisania analiz ????
 
J 0

julko20

Użytkownik
Witam serdecznie,

Mimo, że polski futsal u buków to zupełna nowość nie ma co unikać tej dyscypliny! Myślę, że będzie szło złapać łakome kąski… jedyny minus to tak nie lubiane limity u Internetowych buków! Nie zdziwcie się jak będziecie mogli postawić mecz tylko za 20 zł… jak dla mnie parodia, no ale zobaczymy jak to się rozwinie!

Co do samych rozgrywek to myślę, że na razie warto przyjrzeć się jeszcze jak kto gra! Wiele drużyn mówi głośno o mistrzostwie! Te rozgrywki będą pasjonujące jak poprzednie ;)

Co do stron z których można czerpać jakąś wiedzę, mało tego na necie! Jednak polecam –

http://www.futsal-polska.pl – oficjalna strona rozgrywek
http://www.futsal.up.pl – portal futsalowy

Pozdrawiam
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikiem, nawet jeśli się nie znacie na futsalu - zaufajcie mi ???? Cóż: w tym sezonie będzie liczyło się mam nadzieję kilka drużyn: m.in. polska &quot;Chelsea&quot; - Jango Katowice, na pewno aktualny Mistrz - PA Nova Gliwice, wielki przegrany zeszłego sezonu czyli Clearex . Mam nadzieję, że do walki włączy się Hurtap Łęczyca no i może Akademia .

PS. Ja mam dużą wiedzę o beniaminku - Red Devils Chojnice. Na pewno jeśli pojawią się u buków oferty spotkań tego zespołu- zagram ????

Pozdrawiam
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Hurtap Łęczyca - Pogoń 04 Szczecin
Kurs: 1.55
Za nami już III kolejki polskiej Ekstraklasy futsalu. W piątek - Hurtap Łęczyca podejmie Pogoń 04 Szczecin. Lider z Łęczycy w tym roku mierzy w majstra, czemu nie trzeba się dziwić ( jak na razie komplet punktów, 1 lokata - bramki: 11:3). Wczoraj selekcjoner reprezentacji Polski powołał aż czterech zawodników Hurtapu, na dwumecz z Rumunią (towarzysko). Tak więc zawodnikami, których Bianga powołał są: Sobalczyk, Krawczyk, Stanisławski oraz Milewski. Wszyscy prezentują wysoki poziom jak na polską ligę, tak więc nie trudno się dziwić tym powołaniom. W jutrzejszym (a nie jak przedtem sądziłem - niedzielnym) spotkaniu, liczę przede wszystkim na starych wyjadaczy:Wdzicki, Hyży, z młodszego pokolenia na wspomnianych: Krawczyka, Sobalczyka, Milewskiego oraz Stanisławskiego.
Przejdźmy do analizy zespołu gości: Ekipa ze Szczecina zaczęła sezon od trzech porażek, co niestety staje się rutyną co roku. Niski budżet hamuje rozwój futsalu w stolicy województwa zachodniopomorskiego, o czym śmiało w wywiadzie dla PolskiFutsal.pl powiedział Maciej Karczyński. Życzę zespołowi Pogoni jak najlepiej, ale w meczu z Hurtapem są niestety skazani na pożarcie.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jacekk mówisz że masz dużą wiedzę o red devils Chojnice ?To Beniaminek z mojego miasta ???? fakt faktem, jeśli widziałbym że jakieś ich mecze są do obstawienia napewno bym obstawił bo już tydzień temu pierwsza niespodzianka na naszym boisku zremisowaliśmy z Pa Nova Gliwice. Naprawde zacięte spotkanie i pokazali pazur zawodnicy z Chojnic. Cirkowski zagrał świetny mecz. Nasz teren w Chojnicach będzie niezwykle gorący i myślę, że jeśli Diabełki po tym meczu napewno podbudują swoje morale to w następnych może być tylko lepiej.!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pogoń 04 Szczecin - Red Devils Chojnice
Kurs: 2.85

9 kolejka Ekstraklasy futsalu przed nami ???? Scandic wystawił tylko jedno spotkanie, zresztą jak zawsze. Pogoń podejmie beniaminka z Chojnic- Red Devils. Krótko: Pogoń na miejscu dziesiątym, &quot;Diabły&quot; na jedenastym. Obu zespołom punkty są potrzebne jak rybie woda. Szczecinianie dość poważnie osłabieni. Nie zagrają Celeban, Sikorski, Sydor, Lewandowski. Kilka słów o zespole gości: Beniaminek z Chojnic ma całkiem ciekawą kadrę. Kto wie czy dzisiaj nie zadebiutują dwaj, pozyskani z Kirgistanu zawodnicy - Kanetov i Sundeev. Obaj grają w kadrze tego kraju, mimo że są bardzo młodzi. Trener Aftański wiedział co robi, gdy ściągał ich do Chojnic. Apropos &quot;Aftana&quot;. Tomek jak na swój wiek jest bardzo dobrym trenerem. Prowadził już naszą reprezentację, odbył kilkanaście kursów trenerskich (ostatnio m.in. w Holandii). Ponadto w zespole Red Devils grają doświadczenie zawodnicy : Kaźmierczak, Broner, Cirkowski - znani z występów w reprze. Cóż: oba zespoły strasznie zdeterminowane, mam nadzieję, że &quot;Diabły&quot; z Chojnic zwyciężą!
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Red Devils 1 : 1 Gaszyńscy Kraków
Spotkanie w którym zadebiutowali dwaj nowo pozyskani zawodnicy z kirgistanu! Moim zdaniem ich debiut można powiedzieć udany ponieważ dali trenerowi Aftanskiemu szerokie pole manewru a młodzi zawodnicy zagrali z błyskiem. Tak można opisać po krótce akcje miszy i emila, którzy wystąpili we wczorajszym spotkaniu z kupczykiem. Spotkanie to zakonczyło sie remisem, co w moim mniemaniu jednak jest slabym wynikiem gdyż druzyna diabelkow miala przewage i to oni powinni wygrać, choć warto zaznaczyc że dwukrotnie ratował nas słupek czy też poprzeczka po strzałach kupczyka, nie mniej jednak mysle ze po 1 meczu jak najbardziej mozna sie spodziewac duzo po nowych zakupach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeżeli na bwin nie ma to już chyba tego nigdzie nei znajdzie :| na bwin jest ale Puchar Uefa i jakieś inne ligi
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Red Devils Chojnice 7 vs 3 Clearex Chorzów
Swietny mecz w Chojnicach poprostu wspanialy cala druzyna pokazala ze beda walczyli zawziecie o każdy punkt i wkoncu pokazalismy ze u siebie grac potrafimy i to wspaniale! cały zespool zasluguje na pochwale, moim zdaniem doslownie wszystko grało dziś, obrona wspierała sie bardzo dobrze z pomoca no i nasz bramkarz Burglin naprawde swietny mecz, troche nerwów i zamieszania dzis bylo,ale Red Devils przejechał sie po Clearexie tak mozna to nazwac, dziekujemy.!
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Futsalowy Puchar UEFA. Awans mistrza Polski do rundy elitarnej :!:

▶ http://www.sport.pl/inne/1,64998,8455599,Futsalowy_Puchar_UEFA__Awans_mistrza_Polski_do_rundy.html

Mistrz Polski w futsalu Akademia FC Pniewy pokonał francuski Kremlin Bicetre United 4:0 (2:0) w swoim ostatnim meczu turnieju rundy głównej Pucharu UEFA rozgrywanego w serbskim Kragujevacu. Akademia awansowała do fazy elitarnej.

W rundzie elitarnej rozegrane zostaną cztery turnieje. Ich zwycięzcy wystąpią w Final Four. W futsalu Puchar UEFA jest odpowiednikiem Ligi Mistrzów na boiskach trawiastych.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Puchar UEFA

Kairat Almaty - Benfica
Benfica DNB (1,99)

Mecz o trzecie miejsce w futsalowym Pucharze UEFA. Sporą niespodzianką zakończył się poprzedni, półfinałowy pojedynek Portugalczyków, którzy bronią tytułu. Po porażce aż 3:0 z włoskim Montesilvano piłkarze Paulo Fernandesa powalczą tylko o brąz z Kairatem Almaty. Bukmacherzy wcale nie stawiają Benfiki w roli faworyta tego spotkania, jednak mimo to decyduję się grać właśnie na nich. Mecz z Montesilvano zamazał nieco obraz bukom. Po straconej bramce &quot;Orły&quot; wzięły się za odrabianie strat i nadziały się na kontrę. Przy dwubramkowej stracie trener wycofał bramkarza i po jednej ze strat bramkarz Włochów długim wykopem umieścił ją w pustej bramce, ustalając wynik na 3:0. Zespół z Kazachstanu, dzisiejszy rywal Benfiki, dobrze radzi sobie sobie w tym turnieju, jednak moim zdaniem to Portugalczycy w meczu pocieszenia będą górą, mimo że grają na terenie w Almatach.
W meczu o trzecie miejsce nie rozgrywa się 10-minutowej dogrywki w razie remisu.
___
Puchar UEFA

Montesilvano - Sporting
Sporting DNB (1,99)

W finale Montesilvano, które pozbawiło marzeń o grze o pierwsze miejsce Benfikę, zagra na hali w Kazachstanie ze Sportingiem Lizbona. Mając na uwadze potencjał, jakim dysponują Portugalczycy i wyniki, jakie do tej pory odnosili w Pucharze UEFA, gram na ekipę, która, podobnie jak Benfica w meczu o trzecie miejsce, nie jest faworytem, ale moim zdaniem sięgnie po tytuł najlepszego zespołu na Starym Kontynencie.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Liga de Honor
Barça Alusport - Triman Navarra
Triman Navarra +3,5 (1,72)

Barça Alusport po wygranej na wyjeździe 1:3 z Trimanem Navarrą jest już o krok od awansu do półfinału w play-offach w División de Honor, gdzie najprawdopodobniej zagra z Monacor. Gospodarze tego spotkania mimo porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie, stwarzając całą masę sytuacji pod bramką Paco Sedano, rezerwowego bramkarza Barcelony. Gdyby policzyć wszystkie dobre okazje stworzone przez każdą z drużyn, Katalończycy wcale nie musieliby wygrać tego meczu. Fantastyczne parady 32-letniego golkipera z Madrytu wielokrotnie ratowały skórę piłkarzom Marca Carmony. Nie przez przypadek został on najlepszym graczem obok Fernandão.

Dziś Barcelona, choć gra przed własną widownią, nie będzie miała łatwego zadania. Do kadry powraca co prawda Igor, który był niedysponowany od finału Copa del Rey, lecz wciąż poza kadrą są Cristian, Chico i Wilde. Moim zdaniem Triman jest w stanie powalczyć dziś z faworytem i powinien wygrać doliczając 3,5-bramkowy handicap.
Powołani piłkarze Barcelony: Paco Sedano, Chema, Ari Santos, Carlos, Sepe, Marc Tolrá, Jordi Torras, Javi Rodríguez, Lin, Igor, Saad, Fernandao i Eric Martel.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
División de Honor
Inter Movistar - Caja Segovia
Inter Movistar -1,5 (1,85)

Ambicje Interu Movistar sięgają finału fazy play-off w División de Honor, gdzie mogą zmierzyć się z idącą jak burza Barceloną Alusport. Po remisie 2:2 odnosząca sukcesy na europejskiej arenie trzecia aktualnie siła w Hiszpanii zagra u siebie z Caja Segovia. Faworytem do awansu do półfinału są oczywiście gracze z Madrytu, którzy według mnie powinni bez większych problemów pokonać przeciwników i pokryć jednobramkowy handicap, by uniknąć nerwówki w końcówce i ewentualnie konieczności rozegrania trzeciego meczu.

Na tym etapie Inter Movistar nie może pozwolić sobie na potknięcie. Tak uznana firma nie może odpaść już w ćwierćfinale, stąd motywacja w szeregach gospodarzy jest przeogromna. Klub ze stolicy u siebie jest jak twierdza – nie poniósł porażki przed własną widownią od... listopada minionego roku! Ostatnią drużyną, która pokonała ich na Pabellón Caja Madrid była sama Barcelona.

Caja Segovia stoi natomiast przed wielką szansą, jednak potencjał drużyny w porównaniu do bardziej utytułowanego rywala jest niewielki. Ogromnym plusem tego zespołu jest obecność w składzie rewelacyjnego Matíasa, który od nowego sezonu będzie bronił barw... Interu Movistar.

Kurs na wygraną Madrytczyków to tylko 1,28. Jednak handi -1,5 wygląda znacznie okazalej, bo jest równe aż 1,81 (średni kurs). Myślę, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
División de Honor
Inter Movistar - Caja Segovia
Inter Movistar -1,5 (1,85)


Ostatni półfinałowy mecz w fazie play-off hiszpańskiej División de Honor w futsalu. Inter Movistar po tym, jak pokonał wczoraj Caję Segovia 7:4, doprowadził do rozegrania kolejnego, trzeciego już meczu. Wszystko za sprawą feralnego pierwszego spotkania, kiedy to piłkarze z regionu Kastylia-León przed własną publicznością po regulaminowym czasie gry remisowali 2:2 i ostatecznie wygrali po rzutach karnych. Dziś dojdzie do ostatecznego starcia.
Na swego rywala w półfinale play-offów czeka już Benicarló i wszystko wskazuje na to, że o finał zagra z Interem Movistar. O sile klubu z Madrytu pisałem już poprzednio. Teraz mogę dodać kolejny mocny argument przemawiający za &quot;Zieloną Maszyną&quot;, a mianowicie ważny atut rozegrania meczu na własnej hali. Faworytowi z pewnością pomoże obecność na boisku weterana Schumachera, prawie 100-krotnego reprezentanta Brazylii.
Inter Movistar to uznana marka nie tylko w samej Hiszpanii, ale i całej Europie. W tym sezonie to jednak Barcelona zdobyła oba puchary na krajowym podwórku. Katalończycy są faworytem do gry w finale fazy play-off w División de Honor, a Madrytczycy liczą na szansę gry z podopiecznymi Marca Carmony w meczu o pierwsze miejsce. By móc o tym marzyć, należy dziś jednak pokonać Caję Segovia.
Wydaje mi się, że Inter Movistar nie będzie dziś kalkulował i postara się o wypracowanie sobie jak największej przewagi, by móc w spokoju kontynuować mecz, podobnie jak było to w dniu wczorajszym. Postawienie na handicap -1,5 jest w tym przypadku bardziej ryzykowną opcją aniżeli w sobotę, jednak uważam, że warto zagrać.
___
Inter Movistar prowadził już 2:0, jednak po czerwonej kartce dla Eki cały plan runął i Caja Segovia strzeliła kolejno 4 bramki. Nie oglądałem meczu, ale domyślam się, że w końcówce grali już bez bramkarza. Wynik zaskakujący i trochę szkoda, bo przy 2:0 myślałem, że awans mają już w kieszeni.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
División de Honor
Barça Alusport - Caja Segovia
Barça Alusport -1,5 (1,60)


Barça Alusport w pierwszym meczu finałowym podejmuje na Palau Blaugrana Caję Segovia. Katalończycy po imponującej grze w poprzednich spotkaniach fazy play-off stoją przed historyczną szansą na wygranie rozgrywek. Zwycięzcy sezonu zasadniczego zmierzą się z szóstą drużyną na mecie División de Honor.

Do kadry powraca Cristian Domínguez, podstawowy bramkarz, który otrzymał wczoraj od lekarzy pozwolenie na grę. Nie jest to jakieś niesamowite wzmocnienie, bo madrycki golkiper Paco Sedano pod jego nieobecność dokonywał cudów między słupkami. Cristian zajmie raczej miejsce w wyjściowym składzie mimo ponad miesięcznej absencji (od meczu w Toledo, 7 maja). Trenuje już na pełnych obrotach i nie ma żadnych przeciwwskazań ku takiej decyzji Marca Carmony.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Ariego Santosa. Brazylijczyk może opuścić pierwsze spotkanie z Cają Segovia, jednak wszystko zależy od rozwoju sytuacji w najbliższych godzinach. Na pewno nie zagrają jednak kontuzjowani Wilde i Chico, jednak Barcelona już zdążyła wiele razy pokazać, że i bez nich potrafi uporać się z przeciwnikami.

David, piłkarz dzisiejszego rywala Barçy Alusport, powiedział w wywiadzie dla LNFS, że on i jego koledzy nie mają nic do stracenia, a wiele do zyskania. Zdecydowanym faworytem jest jednak ekipa z Katalonii, która w tym sezonie idzie jak burza i zaszła już tak daleko, że teraz dzięki maksymalnej motywacji powinna przybliżyć się do sukcesu.

Jeśli chodzi o bezpośrednie potyczki obu ekip w tym sezonie, 3 na 3 pojedynki wygrała drużyna z Katalonii (5-2 i 2-3 w lidze oraz 7-6 w Pucharze Hiszpanii).

Na koniec dodam, że Barcelona na 15 spotkań w Palau Blaugrana w sezonie zasadniczym wygrała aż 13, jednokrotnie remisując i ponosząc jedną porażkę. Licząc wszystkie mecze u siebie i na wyjeździe, w 30 kolejkach gracze Marca Carmony odnieśli 22 zwycięstwa, odnotowali 4 remisy i tyle samo porażek.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
O Campeonato Nacional de Futsal da 1ª Divisão
Benfica - Sporting
Benfica
(1,75)


Pierwszy finałowy mecz w Portugalii, hit nad hitami, jeśli chodzi o europejski futsal. W derbach zmierzą się giganci piłki halowej: Benfica i Sporting. Bilety na pojedynek na Pavilhão da Luz Nº1 już od dwóch dni są wyprzedane. „Os Leões” w poprzednim sezonie triumfowały w 1ª Divisão de Futsal, co było swego rodzaju niespodzianką, bo przerwana została 3-letnia supremacja „As Águias”. Moim zdaniem w pierwszym spotkaniu gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wygrać z lokalnym rywalem, by już na starcie wypracować sobie przewagę.

Oba te najbardziej utytułowane kluby w Portugalii raczej pewnie przebrnęły przez fazę play-off. Benfica rozprawiła się z Instituto D. João V, wygrywając 2-1 i 8-2, natomiast Sporting okazał się lepszy od AD Fundão (3-2, 5-1).

Faworyci jutrzejszego pojedynku będą chcieli powetować sobie niepowodzenie w futsalowym Pucharze UEFA, który jest odpowiednikiem piłkarskiej Ligi Mistrzów. Przed sezonem zespół Benfiki nieco się osłabił, odszedł Ricardinho (nota bene wybrany właśnie najlepszym zawodnikiem świata), jednak jakość w drużynie wciąż pozostała, mimo sporego rozczarowania na europejskiej scenie. Finały tego sezonu mają jednak wynagrodzić kibicom „As Águias” wpadkę z Kazachstanu, gdzie podopieczni Paulo Fernandes nie awansowali nawet do finału (przegrywając po rzutach karnych mecz o trzecie miejsce z Kairatem, gospodarzem imprezy).

Jeśli chodzi o sezon zasadniczy w 1ª Divisão de Futsal i pozycje w tabeli, Benfica była górą nad Sportingiem, nie ponosząc anijednej porażki w 26 rozegranych spotkaniach.

Oglądałem „Os Leões” w meczu przeciw Fundão (3-2) i na moje oko nie wyglądało to tak dobrze, jak w Benfice, gdzie wszystko prosperuje nieco lepiej. Jak będzie, zobaczymy :]
Inne zakłady:
Benfica -1,5 (2,62)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Liga Brasileira de Futebol de Salão

Suzano - Santos
Santos
(1,27)

Druga faza Liga Futsal w Brazylii. Pierwszą Santos przebrnął gładko i przyjemnie, zdobywając aż 57 punktów i nie dając żadnych szans konkurencji. W 21 spotkaniach &quot;Peixe&quot; wygrali aż 18 razy, 3-krotnie zremisowali i zanotowali tylko jedną porażkę.
W nocy na inaugurację drugiej fazy zmierzą się z Suzano, które według mnie jest na straconej pozycji. Santos nie powinien mieć problemów z udaną inauguracją, tym bardziej, że po wyleczeniu kontuzji do gry powracają Falcão i Jackson. Tego pierwszego nie trzeba chyba przedstawiać.
Dodam jeszcze, że druga faza Liga Futsal w Brazylii to spotkania w 4-zespołowych grupach A-D (dwumecze). Awansują po dwie ekipy z każdej z grup, które następnie zagrają w ćwierćfinale, by walczyć o półfinał, a później finał rozgrywek.
 
Do góry Bottom