>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Futsal

nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Paragwaj - Ukraina
Typ: Paragwaj DNB HT
Kurs: 2,10
Bukmacher:


Na inaugurację Mistrzostw Świata w futsalu reprezentacja Paragwaju zmierzy się z Ukrainą. Zespół z Ameryki Południowej rozpoczyna dziś swój trzeci tego typu turniej z rzędu i z całą pewnością nie jest bez szans w walce o awans z grupy. Paragwajczycy pod wodzą Fernando Leite spisują się coraz lepiej. W fazie kwalifikacyjnej potrafili doprowadzić do dogrywki w meczu z Brazylią, a także do serii rzutów karnych w konfrontacji z Argentyną. Większość graczy z kadry powołanej na rozpoczynający się Mundial, chociażby bliźniacy Gabriel i Emmanuel Ayala, gra w silnej lidze włoskiej. Paragwajw eliminacjach potrafił ograć Ekwador (3-0), Wenezuelę (6-0) czy Urugwaj (4-2) i Ukraińcy na pewno są w ich zasięgu. To mecz otwarcia, więc ciężko wnioskować, czego dokładnie możemy spodziewać się po obu ekipach, ale myślę, że Paragwaj powinien mieć dziś więcej do powiedzenia od uczestnika ostatnich Mistrzostw Europy.
Wynik: 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tobet

Brazylia - Japonia H(0 - 4.5) 2 1,70 4-1✅jee

Ok wiem,że Brazylia jest kandydatem do złota ale czy na inauguracje będa w stanie pokonać Japonie aż 5 bramkami? Japonia nalezy do tzw.średniaków. Handicap jak dla mnie do pogrania.

Tobet

Ukraina - Paragwaj 1 1,80 3-3⛔
Tajlandia - Kostaryka 1 1,62 3:1✅
Libia - Portugalia 2 1,07 1:5✅

Kurs 3,12

Tajlandia gospodarz turnieju więc ściany będa im pomagały do tego dzisiaj wydaje mi się że mają najsłabszego rywala. Ukraina jak dla mnie top6 tego turnieju,Paragwaj ma argumenty również jednak ja stawiam na naszych sąsiadów. Portugalia na podbicie kursu.

Betsafe

Libia - Portugalia (-2,5) 2 1,63 1-5✅

Takie handi jak najabrdziej do grania!Portugalia ścisła czołówka natomiast Libia to jeden ze słabszych zespółów dlatego Portugalia nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego meczu 3 bramkami.


WSZYSTKIE MECZE NA EUROSPORT 2
 
flak19 9

flak19

Użytkownik
Dziś zaczynają się długo wyczekiwane przez mnie Mistrzostwa Świata w Futsalu. Przez cały turniej będę starał się opisywać mecze.
Brazylia - Japonia
Ok wiem,że Brazylia jest kandydatem do złota ale czy na inauguracje będa w stanie pokonać Japonie aż 5 bramkami? Japonia nalezy do tzw.średniaków. Handicap jak dla mnie do pogrania.
Na ostatnich MŚ w 2008 Brazylia pokonała ich aż 12:1. Japonia należy do średniaków, ale między Brazylią i Hiszpanią a średniakami jest naprawdę gigantyczna różnica. Sam Falcao powinien tutaj ustrzelić parę bramek. Nie grają w reprezentacji już Betao czy Schumacher, ale Brazylia to wciąż mega silny zespół.
Typy:
over 6.5 @ 1.90 Bet365 ⛔
Brazylia -4.5 @ 2.10 Bet365 ⛔

Libia - Portugalia
Podobnie jak wyżej. Dawid z Goliatem. Portugalia to europejski futsalowy top, wciąż goniąca Hiszpanię. Libia - dla mnie całkowicie anonimowa drużyna. Sam Ricardinho powinien pokryć handi.
Typy:
Portugalia -3.5 @ 1.75 Bet365 ✅

Tajlandia - Kostaryka
Tajlandia gra u siebie, robi gigantyczne postępy. Na tegorocznych Akademickich MŚ wypadli całkiem nieźle. Na pewno są faworytem tego spotkania, lecz w pierwszej kolejce nie stawiałbym na nich.
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal - Mistrzostwa Świata
01.11.2012 13:00
Libia - Portugalia
typ: Portugalia -3,5
kurs: 1.95
buk: bwin
W Tajlandii rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w futsalu. Na inaugurację grają ze sobą Ukraina z Paragwajem, ale ja bardziej skupiam się na pojedynku pomiędzy Libią, a Portugalią w którym zdecydowanym faworytem są gracze z Europy. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 13:00 i będzie pierwszym spotkaniem w grupie C.
Libia to w tej grupie najsłabszy zespół i powinni być dostarczycielem punktów. Trenerem tego zespołu jest jeden z najlepszych szkoleniowców, Hiszpan Pablo Prieto Perille. Jednak sam trener nic nie zdziała, musi mieć zawodników, a dla mnie grają tam sami anonimowi gracze. Wprawdzie można tam wyróżnić takich graczy jak Yousef Bensaed, Mohamed Rahoma, Ahmed Fateh lecz nie są to zawodnicy, którzy mogliby zagrozić zespołowi Portugalskiemu. Libia po raz pierwszy w historii zagrała na Mistrzostwach Świata w 2008 roku w Brazylii, jednak tam nie zdołali wyjść z grupy. Skład jednak bardzo mocno od tamtej pory się zmienił. W kwalifikacjach do turnieju w Tajlandii, zespół Libii pokonał w dwumeczu RPA 10-4.
Portugalia to całkiem inny poziom. Od lat próbują zbliżyć się poziomem do Hiszpanów, lecz do tej pory nie osiągnęli takiego rezultatu. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego jest przez wielu ekspertów wymienia jako &quot;czarny koń&quot; tej imprezy. W kwalifikacjach nie mieli żadnych problemów wygrywając wszystkie pięć spotkań z Litwą 3:0, Francją 6:0 i Słowacją 5:1 oraz z Białorusią 11:2 w dwumeczu. Ich najlepszym wynikiem osiągniętym podczas Mundialu było 3 miejsce zdobyte w 2000 roku w Gwatemali. Zespół składa się z zawodników formatu światowego takich jak: Joao Benedito, Cardinal, Pedro Cary czy doświadczony Ricardinho.
Jeżeli Portugalczycy myślą o grze o medale to takie spotkania po prostu muszą wygrywać i myślę, że to spotkanie bez większych problemów wygrają różnicą co najmniej 4 goli.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Włochy - Australia H(0 - 3.5) 1 1,65 Tobet 9-1izzi✅

Liczę,że Włosi nie zagrają tak jak Brazylia wczoraj czyli zapobiegawczo i byle wygrać.Wiem,że jest to turniej jednak dzisiaj Włosi grają z najsłabszą drużyną swojej grupy dlatego też liczęmże wygrają w granicach 5-0,6-0.Włosi to ścisła czołówka Europejska natomiast Australia na tych Mistrzostwach co jedynie to może powalczyć o zdobycie bramki...?POLECAM MECZ O 11:00

Kolejny ciekawy mecz to spotkanie drużyn z Ameryki Argentyna - Meksyk.
Zespół Argentyny w tym meczu jest faworytet ok zgadzam się jednak handicap (+3,5) na Meksyk jest bardzo kuszący do tego kurs 2,00.Jak do tej pory tylko Portugalia strzeliła o 4 gole więcej od swoich rywali a tak to handi (+3,5) na słabsze ekipy wchodziło i tu też uważam,że tak będzie.

Argentyna - Meksyk H(0 - 3.5) 2 2,00 Tobet 5-1⛔

Panama - Maroko 2 2,25 Tobet 8-3 a do przerwy 1-3...⛔

Panama jak i Maroko nie należą do drużyn które coś moga ugrać podczas tych Mistrzostw.Ten kto wygra ten mecz zapewne zajmie 3 miejsce w grupie bo cieżko będzie im pokonać Hiszpanów i Iran.Kursy wyrównane bo tak naprawdę,ciężko wskazać zdecydowanie lepszy zespół.Jednak wyczytałem na jakimś tam forum futsalowym,że Panama to ekipa która razem z Wyspami Salomona jest najsłabszą podczas tych MŚ.

Ps.1
I ludzie wiadomo,że pierwsze mecze więc analizy jesli tak to można nazwać są albo poparte wynikami z poprzednich MŚ albo trochę na czuja bo ciężko znaleźć wyniki z innych meczy więc trochę zrozumienia a po drugie jak się nie podoba to nie wchodzić tu i nie czytać.Sami nic nie piszecie ale krytykować to owszem pierwsi jesteście.
Ps.2 Wczoraj 4/5
 
flak19 9

flak19

Użytkownik
W 100% zgadzam się z typami Raduli odnośnie Włoszech i Meksyku. Włosi powinni rozbić Australię nawet w rezerwowym składzie. Z kolei Argentyna w eliminacjach poradziła sobie świetnie, kilku zawodników gra z powodzeniem w Europie, a dokładniej w Hiszpanii i Włoszech. I to nie w byle jakich klubach, bo w składzie jest dwójka z Montesilvano i jeden gracz z Interviu, czyli absolutnie czołowych drużyn klubowych. Po pierwszym dniu widzimy jednak, że silniejsze zespoły nie chcą się &quot;pastwić&quot; nad przeciwnikami i odpuszczają w drugiej połowie. Szczególnie było to widać w meczu Brazylii gdzie bronili cały czas na stojąco, mało agresji i skracania zawodnika z piłką. Argentyna jeśli wygra, to moim zdaniem 2-3 bramkami.
 
flak19 9

flak19

Użytkownik
Dolar, Hiszpania powinna wygrać bez większego wysiłku. Ale z handicapem bym uważał, bo pewnie będą oszczędzać siły, a do tego Iran jest jedną z lepszych azjatyckich drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 323

przemoks

Użytkownik
Na ostatnich mistrzostwach swiata tez Hiszpania grala w grupie z Iranem. Wynik? 3-3, do przerwy bylo 3-0 dla Iranu. Co wiecej po wyjsciu z grupy Iran przegral tylko 0-1 z Brazylia, zremisowal 5-5 z Wlochami. Ja bym nie gral zwyciestwa Hiszpanow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na jutro widzę ciekawy typ z dodatnimi handi. Kursy z Tobet

Tajlandia - Ukraina H(2.5 - 0) 1 1,72 3-5✅

Ekipa Tajlandii jest gospodarzem więc liczę że czasami sędziowie będa gwizdać na Ich korzyść ale nie to jest najważniejsze.Tajlandia w pierwszym swoim meczu wygrała planowo 3-1 z Kostaryka,Ukraina remis 3-3 z mocnym Paragwajem.Niby się mówi że Ukraina słynie z bardzo dobrej gry obronnej jednak w pierwszym meczu nie wyglądało to aż tak świetnie a w ataku nie grali nic nadzwyczajnego. Dlatego gram handi aż+2,5 w strone gospodarzy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Paragwaj - Kostaryka H(0 - 2.5) 1 1,60 3-6⛔
Portugalia - Japonia H(0 - 2.5) 1 2,00 5-5⛔


Kurs 3,20 - Tobet
Od rana nie mogłem się powstrzymać aby nie zagrać takiego dubla.
Paragwaj pierwszy mecz zagrał z Ukraina i wyglądał dość dobrze a przyznam że stawiałem iż ten mecz przegra.Kostaryka przegrała z Tajlandią 3-1 więc szału nie grają.Dzisiaj stawiam na dość spokojną wygraną Paragwaju 3-5 bramkami jak by nie patrzeć jest to najsłabszy zespół tej grupy mowa o Kostaryce.
Portugalczycy pierwszy mecz wygrali bez jakiegoś większego wysiłku 5-1 z Libią. Japonia przegrała z Brazylia 1-4 ale kto oglądał mecz widział jak zagrali Brazylijczycy,gdyby zagrali na 70% swoich możliwości to by była dwycyfrówka spokojnie.Portugalia mam nadzieję,że dziś tak słabo nie zagra. Aby w futsalu być spokojnym o wynik to trzeba tymi 3 bramkami prowadzić dlatego liczę że Portugalia minimum 3 bramkami wygra.Japonia ma ostatni mecz z Libia i tam pewnie sobie strzelą kilka bramek dzisiaj oby jak najmniej.

edit. Pragwaj w pierwszej połowie grał ładnie i prowadził 2-0.Druga połowa szok,strasznie wyszli rozluźnieni i poprostu zlekceważyli Kostarykę.Ci poczuli szanse i w pełni zasłużenie wygrali ten mecz.Dziwne dla mnie ze Paragwaj który zdejmuje bramkarza gra tak przez 7 minut a zdobywa tylko jedną bramke,wielka krecha dla nich.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
W Pinnacle mamy handicap -2 na Portugalię po kursie 2,17. Kursy wciąż rosną więc do meczu można poczekać.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Krotko do tych co ochoczo graja na Paragwaj - zagraja bez strzelca hat-tricka z UKR, bez kapitana Enmanuela Ayali. Ich gra bez niego na boisku z Ukraina wygladala fatalnie, wtedy mieli wiecej szczescia niz to wszystko warte. Jasne, Ukraincy ich zlekcawzyli, co bylo widac, ale sytuacje mieli, aby ich ograc. Paragwaj mial bramkarza i przede wszystkim tego Ayale - teraz bez niego wcale nie bedzie latwiej, nawet z Kostaryka.
Co do Tajow - przeciez oni nie wypadli tak fanatastycznie na tle Kostaryki... widzialem skroty, czytalem staty - lepsze okazje mieli gracze Costa Ricy. Poza tym Ukrincy celuja w wysokie miejsca, musza to wygrac. Najlepiej wysoko, aby zajac 1. miejsce w grupie - jak dla mnie lepiej pograc wlasnie w ich strone. Kurs wyjsciowy byl na poziomie @ 1.60, co zagralem obecnie hc jest na takim kursie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Australia - Meksyk 2 1,60 Tobet 3-1⛔

Pierwsze mecze obie ekipy przegrały ze znacznie lepszymi zespołami. Italia nie pozostawiła złudzeń Australijczyka i ograła ich 9-1,wynik ten w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku,chociaż oczywiście Włosi mogli jeszcze kilka bramek dołożyć no ale nie wymagajmy zbyt wiele.Meksykanie przegrali z Argentyna 1-5 i zaprezentowali się co najwyżej średnio. Dzisiaj obie ekipy grają o miejsce nr.3 w grupie. Meksykanie mimo wszystko według mnie prezentują lepszy poziom gry w Futsalu niż Australia a po takim kursie to warto pograć ich wygraną.

Maroko - Iran H(5.5 - 0) 1 1,80 Tobet 1-2 izzunia✅:cool:

Tak wiem,wiem Maroko przegrało pierwsze spotkanie aż 8-3 z Panamą a Iran zremisował po dobrym spotkaniu 2-2 z Hiszpanią.Dzisiaj Iran wygra tego jestem pewien ale czy wbije aż o 6 bramek więcej?Nie wydaje mi się.Już wczoraj było widać że ekipy które przegrywają kilkoma bramkami decydują się na &quot;zdjęcie&quot; bramkarza i grę w przewadze co przynosi efekt zazwyczaj.Stawiam tu na słabszych którzy mają zapas 5 bramek.

Argentyna - Włochy 2 1,72 2-3✅

Tego spotkania się nie mogę doczekać.Argentyna pierwszy mecz zagrała dobrze jednak niczym specjalnym nie zachwyciła. Grali dość wolno jednak kiedy była potrzeba przyspieszyli i bramkę wbili.Dzisiaj przyjdzie Im się zmierzyć z Włochami którzy grają naprawdę bardzo dobrą piłkę,bardzo dobrze rozgrywają.Defensywa jak to u Włochów bardzo pewny punkt.Bramkarz jeden z lepszych na tych MŚ.Jestem ciekawy jak wyjdzie ewentualna gra w przewadze którejś z ekip bo zapewne będzie taka potrzeba pod koniec meczu.

Dla odważniejszych Argentyna - Włochy X 5,00 Tobet

Na zakończenie dzisiejszego dnia mecz Hiszpania - Panama.
Ekipa Panamy przed turniejem skazywana była na porażkę w każdym swoim meczu,jednak pokazali że aż tak słabi nie są i poradzili sobie z Marokiem 8-3! Czyli strzelać potrafią.Hiszpanie zagrali mecz z Iranem wiadomo Iran to solidny zespół Fustalowy.Mecz zakończył się remisem 2-2 jednak Hiszpanie mogą się cieszyć z tego wyniku bo w końcówce mogli stracić bramkę na 2-3.Dzisiaj Hiszpania powinna ten mecz spokojnie wygrać i jestem ciekawy jak podejdą do tego meczu.Wydaje mi się że będą chcieli wbić jak najwięcej bramek aby zająć 1 miejsce w grupie.W pierwszym meczu Hiszpanie oddawali za mało strzałów stąd też tylko 2 bramki. Panama napewno pobudzona wygraną i z wizją możliwości awansu będą walczyli na maksa,licze na to że strzela też jakąś bramkę stąd mój typ na to spotkanie:
Hiszpania - Panama H(0 - 6.5) 2 1,75 Tobet 8-3✅

Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pnc 0

pnc

Użytkownik
Ja decyduje sie na gre w strone Iranu, ktorzy byli lepsi od Hiszpanow. Na Hiszpanie jest -6.5 z zespolem, ktory wygral z Marokiem. Na Iran -5.5 z przegranymi afrykanami. Moim zdaniem po kursie 1.9 na Pinnacle, mozna sprobowac.
 
A 15

andrreto

Użytkownik
Iran walczy z Hiszpanią o pierwsze miejsce w grupie. Zajęcie drugiego miejsca w grupie to ew. półfinał z Brazylia (o ile ta wygra grupę) - wcześniejsze spotkania do wygrania więc szansa na walkę o medal spora. Wygranie grupy to teoretycznie ciężki ćwierćfinał z Rosjai i półfinał z Włochami. Wygranie grupy więc wcale może nie być tutaj ani Hiszpanii ani Iranowi na rękę. Jeśli jednak zagrają fair to wg mnie Iran powinien pokryć hc. Reasumując dla mnie ten zakład to no bet.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Wnioski po 2 serii meczow w tej grupie: Hiszpania najlepsza druzyna grupy, Iran slabo z wykonczeniem i stalymi fragmentami gry, Maroko nie potrafi wymienic kilku podan, Panama = radosny futbol
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na jutrzejszy dzień ciężko znaleźć coś mega fajnego do grania tak jak to miało miejsce dzisiaj.
Pierwszy mecz godz.11:00

Kolumbia - Wyspy Salomona

Kolumbia faworytem ok ale czy strzeli 7 bramek więcej ciężko powiedzieć nie jest to ekipa ze ścisłej czołówki dlatego może być różnie albo pogrom albo skromna wygrana.Mecz odpuszczam.
godz.13:00
Kuwejt - Serbia
Tu stawiam na Serbów jednak kurs marny nie warty grania.Hnadicap na poziomie +(2,5)w stronę Kuwejtu taki w sam raz się wydaje dlatego też nie gram,ale linia wystawiona na ilość bramek(6,5).Kuwejt przegrał z Czechami2-3 natomiast Serbia pokonała Egipt 3-1. W obu meczach padło stosunkowo mało bramek dlatego jeśli by coś już z tego meczu grać to chyba:
Kuwejt - Serbia under6,5 1,55 Tobet chociaż kurs strasznie marny dlatego najlepiej też nie ruszać tego meczu.
Rosja - Gwatemala
Kolejny mecz o godz 13.Rosjanie rozbili Wyspy Salomona 16-0 jednak wiadomo jaki to rywal dlatego na mnie to większego wrażenia nie robi. Gwatemala pokonała Kolumbię 5-2 i to jest dla mnie trochę niespodzianka bo jednak liczyłem na wyrównany mecz.W ofercie jest handicap(+4,5) na Gwatemale i jak dla mnie linia trochę za nisko wystawiona liczyłem na minimum(+5,5).Ciężko coś wybrać na to spotkanie dlatego narazie się wstrzymuję może jutro linia wzrośnie...
Ostatnie jutrzejsze spotkanie Egipt - Czechy.
Mecz dość podobnie do siebie grających zespołów.Czesi w pierwszym meczu pokonali Kuwejt 3-2 a Egipt przegrał z Serbia 1-3.Chciałem pograć w tym meczu under6,5 jednak linia tylko 5,5 dlatego dopuszczam.
Jak widać na jutro nie mam swoich typów jak narazie i być może pozostanę tylko przy oglądaniu i ewentualnie obstawianiu meczy na żywo.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Rzeczywiście ciężko wybrać coś ciekawego na jutro, ja zastanawiam się jedynie nad overem 6,5 na mecz Rosja - Gwatemala. Dzisiaj trochę się przejechałem na meczu Argentyna - Włochy na overze 5,5 , ale Australia za to ładnie weszła :). Kurs na over 6,5 na pinnacle jest teraz 1,826. Statystyki z dwóch ostatnich spotkań między tymi drużynami przedstawiają się następująco:
20.10.10 Rosja - Gwatemala 7:0
23.10.10 Gwatemala - Rosja 4:5
Mecze co prawda sprzed dwóch lat, ale jest to jakiś pomysł i z jutrzejszej oferty jak na tą chwile tylko to wydaje mi się warte grania.
 
Do góry Bottom