>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal

F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Wyspy swietny mecz , 4-3 to najmniejszy wymiar kary . Salomony trafialy w slupek , poprzeczke , przestrzelony karny . Na LIVE przy prowadzeniu Salomonow nawet na nich byl kurs @12 i wiecej ????
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Jak na razie wszyscy pewniacy ostatnie mecze najmniejszym nakladem sil. Egipt jak juz pisalem gral ladna pilke i trzymam sie typu na -2,5 z Kuwejtem.
Czesi nic specjalnego nie grali i mysle ze -0,5 na Serbow tez powinno spokojnie wejsc.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bez jaj ale ten bramkarz to i na 16 nie wyglądał a właśnie strzelił bramkę ????

Bardzo fajny mecz Wysp Salomona.Grali mądrze i wyglądali solidnie na tle Gwatemali która chyba mecz wygrała już w szatni przed wyjściem na parkiet.
Gwatemala pokazała również jak nie powinno się grać z wycofaniem bramkarza ????
A Kuwejt pokazał że można grać praktycznie od początku meczu z lotnym bramkarzem.I do przerwy prowadzili 4-1,Egipt oddał 2 celne strzały w tej części meczu.
Po przerwie konsekwentnie Kuwejt z lotnym,w końcówce meczu gdy już było wiadomo że brakuje im 2 kolejnych goli do awansu nerwy ich zżarły i Egipt to wykorzystał.Ale Kuwejt wybronił dramatycznie wygraną,odbierając jednocześnie Egiptowi awans z 2 miejsca.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Paragwaj - Portugalia H(1.5 - 0) 2 1,80 Tobet

Dzisiaj Portugalia rozjedzie Paragwaj.W meczach grupowych jedyny dobry mecz Paragwaju to był ich pierwszy z Ukraina gdzie bylo 3-3.Później grali bardzo słabo,wolno,niedokładnie.Portugalia złapała u mnie minusa po meczu z Japonia z 5-1 dali sobie strzelić 4 gole i remis. W meczu z Brazylią wyglądali juz lepiej. Dzisiaj nie ma odpuszczania i grania na pół gwizdka bo kto przegra ten odpada.Do boju!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Iran (-1.5) vs Kolumbia
W tym meczu stawiam na Iran którzy w tym turnieju spisują się na prawde dobrze, mając na koncie 2 zwycięstwa i remis z Hiszpanami. Oba wygrane mecze wygrali jedną bramką, liczę że tutaj wygrają dwoma, Kolumbia tylko dzięki szczęściu dostała się do dalszej fazy turnieju, wygrali tylko jeden mecz z Wyspami Salomona, na tym turnieju nie grają nic. Myślę że solidny Iran który jest najlepszą drużyną Azji bez problemu awansuje dalej. Oby się tak stało, a jak będzie zobaczymy już o 14.00 ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mam mteż prośbę, dziś też w FUTSALU są kwalifikacje Mistrzostw Europy, ktoś ma może stronke, gdzie poadzą dzisiejsze wyniki? Głównie chodzi mi o Gibraltar - San Marino, ale inne też się przydadzą.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mam mteż prośbę, dziś też w FUTSALU są kwalifikacje Mistrzostw Europy, ktoś ma może stronke, gdzie poadzą dzisiejsze wyniki? Głównie chodzi mi o Gibraltar - San Marino, ale inne też się przydadzą.
Samemu udało mi się znaleźć: http://www.uefa.com/futsaleuro/season=2014/matches/round=2000394/match=2010964/index.html

Co ciekawe Gibraltar przegrywał z San Marino 1:4 a po pierwszej połowie 2:5, ale wyciągnął na 7:5, kurs na Gibraltar był w totolotku 1.40.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Witam,
Szukam miejsca, gdzie obecnie można obstawiać Ekstraklasę Futsalu w Polsce. Z tego co się orientowałem, to ofertę znalazłem jedynie w Tobecie, a i to, wystawiają kursy dopiero w dzień meczu, więc trochę kiepsko. Może macie info, gdzie jeszcze można to znaleźć?
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Słowacja - Chorwacja
Powyżej 5,5 gola @1,75 Unibet
⛔

Moim zdaniem kurs przesadzony. Spodziewałem się czegoś około 1,5, reszta to przegięcie. Dlatego trzeba ruszyć ten mecz. O 17.15 zacznie się mecz zapowiadający się na wyrównany. Jednak obie ekipy w obronie nie prezentują się zbyt dobrze. Tracą dużo bramek i to może być szansa dla snajperów. Obie ekipy swoje ostatnie mecze zagrały 30 marca (!) odpadając w drugiej rundzie kwalifikacji. O ile porażkę 1-2 z Azerbejdżanem można jakoś przeboleć, o tyle caly występ Słowaków wołał o pomstę do nieba (remis z Bośnią, niepewne zwycięstwo z Norwegią). Chorwaci po pokonaniu Rosji i Macedonii przegrali z Hiszpanią aż 0-10 dobitnie pokazując fatalną grę w defensywie. Na pewno gra obronna nie jest dobrą stroną zarówno jednych jak i drugich i przewiduję, że worek z bramkami rozwiąże się bardzo szybko.

Słowacy istnieli tylko w pierwszej połowie... a Chorwaci? Jakichś chęci większych do rozwalenia ich nie mieli i skończyło się underem.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Wisła Krakbet Kraków - Remedium Pyskowice


Kurs:
1,35
Bukmacher: Bet365

Polska Ekstraklasa futsalowa, 7. kolejka. Dwaj sąsiedzi z tabeli, ale różnica klas jest dużo większa. Wysokie miejsce Remedium to zasługa meczów u siebie z drużynami z dołu tabeli: 1-1 z Chojnicami, 4-3 z Głogowem i 7-4 z outsiderem z Tychów. Kiedy przyszło zagrać z mocniejszym rywalem - przegrywali (2-3 z Bielskiem). Na wyjazdach Pyskowiczanie z dwoma porażkami (1-4 z Gattą i 1-3 ze Szczecinem). Remedium przyjeżdża do Krakowa, gdzie Wisła podrażniona dwoma ostatnimi wyjazdowymi porażkami. U siebie na razie nie przegrali, rozbili Gattę 7-1 i zremisowali z Pogonią 3-3 po bramce 3 sekundy przed końcem meczu. Krakowianie wiedzą, że jeśli chcą obronić mistrzostwo Polski to muszą zacząć zdobywać seryjnie punkty, a szansa na przełamanie wg mnie wyśmienita. W poprzednim sezonie obie drużyny grały ze sobą 4 razy, w każdym wygrała Wisła. Dzisiaj nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo Krakowian.
Wynik: ✅ 7-2 ✅
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
FC Barcelona- Navarra


Bukmacher:
Bet365
Barcelona, bez porażki w tym sezonie z bilansem 6-4-0 podejmuje ósmą w tabeli Navarrę. U Katalończyków w oczy rzuca się tylko 15 (najmniej w lidze) straconych bramek, ale także i mało w stosunku do liderujących drużyn bramek strzelanych (35 w porównaniu do 53 Interu Movistar czy Murcii). Grę Barcelony cechuje żelazna defensywa i wykorzystywanie nadarzających się okazji w ataku. Dwa ostatnie mecze z drużynami z końca tabeli wygrane 6-2 i 6-0. Dla gości, okupujących środek tabeli po dwóch porażkach ciężko będzie uniknąć trzeciej. Barcelona traci bardzo mało, ale tez niewiele więcej strzela, jednak taka gra przynosi efekty.
Na ten mecz proponuję rozejrzeć się tylko po live na Bet365, gdyż linie wystawione teraz są mocno stykowe:
Navarra +4 (lub +4,5) ⛔- Aktualnie jest do złapania +3,5 po 1,9, więc +4,5 będzie po niższym kursie, ale wyższego wyniku dla Barcelony niż 4-ro bramkowe zwycięstwo nie przewiduję.
Navarra poniżej 2,5 bramki ✅ - W tym przypadku też podejrzewam kursy na styk, Barcelona w tym sezonie u siebie w 5 spotkaniach straciła 6 bramek, tutaj nie powinna stracić więcej.
Wynik: 6-1
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Intelli Orlandia - Garca Umbro


poniżej 5,5 bramek
1,72
Wynik: ✅ 2-2 ✅
Falcao uratował under bramką na 3:30 przed końcem, bo nie wiem jak by to było ????
Bukmacher:
Bet365
Finał ligi brazylijskiej, mecz rewanżowy play-offów. Intelli Orlandia w pierwszym meczu wygrał na wyjeździe z Garcą Umbro 2-1 i teraz w rewanżu musi tylko obronić zaliczkę. Gospodarze znani są z tego, że w meczach z ich udziałem pada bardzo mało bramek. W meczu finałowym, gdzie raczej będą zajęci obroną zaliczki niż strzelaniem bramek jest tym większa szansa. Do tego w pierwszym meczu wykazali się żelazną defensywą i stracili tylko jedną bramkę mimo sporego naporu Garcy. Jeśli gospodarze dzisiejszego spotkania wyjdą z takim nastawieniem jak do meczu wyjazdowego under mocno prawdopodobny.
edit.: Byłem pewien że grają dzisiaj, ale dojrzałem że mecz dopiero w niedzielę o 17, także dorzucę coś jeszcze z ligi hiszpańskiej, która gra w piątek i sobotę.

Sala 10 Zaragoza (+3,5) - FC Barcelona

Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Wynik: ✅ 2-3 ✅
Kolejny raz gram trochę &quot;przeciwko&quot; Barcelonie. Saragossa jest bardzo nisko ze względu na słabiutką grę na wyjazdach. U siebie to zupełnie inna drużyna. Praktycznie wszystkie punkty ugrali we własnej hali, gdzie ograli Burelę czy Navarrę. O Barcelonie pisałem wyżej: mało traci, ale też nie strzela tyle co Murcia czy Inter Movistar. Do tego zawsze w tej hali mieli problemy z gospodarzami. Wg mnie handi do pokrycia.

Marfil Santa Coloma - Inter Movistar (-1,5)


Kurs:
1,85
Bukmacher: Bet365

Wynik: ✅ 5-7 ✅

Gospodarze wg mnie zdecydowanie za wysoko w tabeli. 4 miejsce to nie ich liga, ale korzystny terminarz wykorzystany do granic. Co prawda z Barceloną (2-3) czy Murcią (6-6) powalczyli, ale bardziej to rywale ich zlekceważyli, reszta punktów nabita z dołem ligi. Ostatnio porażka ze słabym Jaen na wyjeździe. Movistaru przedstawiać nie trzeba, główny kandydat do mistrzostwa, tylko Barcelona urwała im punkty. Gospodarze tracą bardzo dużo bramek, a strzelić im cokolwiek będzie bardzo trudno, także w tym upatruję tego, że Movistar wygra tam co najmniej dwoma bramkami.
Bez opisu, ale czytałem na zagranicznym forum że powinno wejść bez problemu:
Burela (-2,5) - Galdar


Kurs:
1,75
Bukmacher: Bet365
Wynik: ⛔ 2-2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Fundao - Vila Verde

Kurs: 1,35
Bukmacher: Bet365
Wynik: ⛔ 2-2 ⛔
Liga portugalska. Drużyny z dołu tabeli, ale o ile Fundao jeszcze coś gra, to Vila Verde to kompletny outsider ligi. Gospodarze będą mieli dużą szansę odskoczyć od przedostatniego Olivais które zagra z Benficą i raczej jej nie zmarnują. Kurs 1,35 marny, ale jeśli ten mecz będzie dostępny na live, szukałbym Fundao (-1,5).
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Kaos Futsal (+1,5) - Acqua &amp; Sapone

Kurs: 1,75
Bukmacher: MarathonBet
Wynik: ✅ 6-6 ✅ Gospodarze mieli 4-1, ale to nie moje zmartwienie ????
Liga włoska. Myślę że gospodarze dzisiaj zdobędą swoje pierwsze punkty w sezonie u siebie. Na wyjazdach radzą sobie najlepiej w lidze, a u siebie na razie minimalne porażki z Luparense i Martiną. Ostatni mecz to pogrom Realu Rieti na wyjeździe. Do tego Acqua, co prawda wysoko w tabeli ale słabo gra wyjazdy. W trzech meczach nie zanotowali jeszcze żadnej wygranej. O ile wygrają tutaj, nie powinno to być zwycięstwo bardzo okazałe.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Świeżutka oferta, dla mnie pewniak:
Polska (-1,5) - Turcja
Kurs: 1,75
Bukmacher:
Bet365
Wynik: ✅ 4-1 ✅
Turniej międzynarodowy w Krośnie z udziałem Polski, Turcji, Białorusi i Gibraltaru. Nasi w pierwszym meczu rozgromili Gibraltar 13-1, Turcy w czapkę z Białorusią 1-5. Tutaj spodziewałem się handi -2,5 na Polskę, ale jeśli jest -1,5 to gram. Turcy to nie jest futsalowa potęga, rzekłbym że są słabsi od naszej reprezentacji. Polski futsal rozwija się jeśli chodzi o wyniki, ostatni mecz co prawda oglądałem we wrześniu gdzie przegraliśmy na Węgrzech z Czechami 3-5 (ale nie ma czego się wstydzić, Czesi w ostatnich latach goszczą na największych imprezach). Turków powinniśmy odprawić co najmniej dwoma bramkami. Polecam ten typ szczególnie, że mecz ma być transmitowany na Orange Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 0

tybus017

Użytkownik
Intelli Orlandia - Garca Umbro
17.11.2013-17:00
Typ 1
Kurs 1.58 (ComeOn)
Futsal, Brazylia, Liga Futsal

Wynik 2-2 ⛔
Jest to mój pierwszy post na tym forum .Więc proszę o wyrozumiałość.
Finał ligi brazylijskiej, mecz rewanżowy play-offów. Intelli Orlandia w pierwszym meczu wygrał na wyjeździe z Garcą Umbro 2-1 i teraz w rewanżu musi tylko obronić zaliczkę.Za gospodarzami przede wszystkim przemawia własny atut boiska na ,którym bardzo rzadko przegrywają,H2H na korzyść Orlandii 4-1-0. Jeśli gospodarze dzisiejszego spotkania wyjdą z takim nastawieniem jak do meczu wyjazdowego to jestem spokojny o wynik tego meczu.
 
T 0

tybus017

Użytkownik
Intelli Orlandia - Garca Umbro
17.11.2013-17:00
Typ 1
Kurs 1.58 (ComeOn)
Futsal, Brazylia, Liga Futsal

Wynik 2-2 ⛔
Jest to mój pierwszy post na tym forum .Więc proszę o wyrozumiałość.
Finał ligi brazylijskiej, mecz rewanżowy play-offów. Intelli Orlandia w pierwszym meczu wygrał na wyjeździe z Garcą Umbro 2-1 i teraz w rewanżu musi tylko obronić zaliczkę.Za gospodarzami przede wszystkim przemawia własny atut boiska na ,którym bardzo rzadko przegrywają,H2H na korzyść Orlandii 4-1-0. Jeśli gospodarze dzisiejszego spotkania wyjdą z takim nastawieniem jak do meczu wyjazdowego to jestem spokojny o wynik tego meczu.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
FC Barcelona - Lokomotiv Charków


Kurs: 1,222 ✅
Dinamo Moskwa - Slov-Matic


Kurs: 1,222 ✅

AKO: 1,494 ✅

Jeśli ktoś szuka podbicia kursu do dubla/trebla to Dinę mogę polecić z czystym sumieniem. Barca w sumie też pewniak ale Ukraińcy pyknęli w poprzedniej fazie Marcę czy zremisowali z mocnymi Kazachami (ale grali u siebie) to trochę większa szansa na wtopę, ale minimalnie :smile:.


Chrudim lub remis - Targu Mures


Kurs: 1,31 ✅

Litija lub remis - Ekonomac


Kurs: 1,52 ⛔

AKO: 1,991 ⛔

Miałem przyjemność oglądać mecz Czechów ze Słoweńcami w poprzedniej fazie (5-4 dla Chrudimia, mecz grany na Cyprze) i myślę że obie drużyny są w stanie te podpórki pokryć. Tym bardziej że grają u siebie :smile:

Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom