>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Futsal

pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Jednak po głębszym przemyśleniu Litiję radzę ominąć. Nie doceniłem trochę Serbów. W tym meczu może być różnie.
ed.: Dobry nos, szkoda że już po postawieniu zakładu ????
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Na dzisiaj nic nie polecę z PUEFA bo kursy mega nieopłacałne, ew. na siłę jeśli ktoś szuka podbicia kursu może grać Kairat Ałmaty po 1,11 (pewniak) czy Chrudim 1X (trochę mniejszy)po 1,23 (Czesi wczoraj Rumunów zmiażdżyli, ale nie jestem pewien czy utrzymają tą formę z Ukraińcami). Natomiast pewniak z repry:
Kolumbia (-1,5) - Wenezuela 1,65
Kurs mały, ale wg mnie lokata. Kolumbia to 4 drużyna świata, co najmniej 3 klasy różnicy niż Wenezuela, nie wiem dlaczego tak niski handicap jest wystawiony na ten mecz. Do obstawienia w Bet365.
ed. Z pośpiechu pomyliłem Wenezuelę z Ekwadorem, ale to nie ma znaczenia dla typu.
 
O 17

olas1981

Użytkownik
Polska Ekstraklasa Futsalu
Euromaster Chrobry Głogów na własnym terenie będzie podejmować GKS Tychy. Beniaminek po dwóch ostatnich zwycięstwach zdecydowanie jest na fali wznoszącej, ale i tyszanie prezentują się w ostatnich spotkaniach coraz lepiej. Wygrali w Katowicach, a w meczu wyjazdowym z liderem zaprezentowali się całkiem dobrze. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek z serii „o sześć punktów”. Do tego specyficzny parkiet jak i głośna głogowska publiczność poniosą euromaster do 3-go z rzędu zwycięstwa (sts - 1.70)
6-3 ++++++
W sobotę Gatta zmierzy się w Zduńskiej Woli z GAF Jasna Gliwice. Zduńskowolanie to obecnie trzecia drużyna rozgrywek, ale poprzedni mecz na własnym terenie przegrali z AZS UG. GAF Jasna też ma jednak o co grać, bo poza własnym terenem w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo słabo. W czterech ostatnich meczach – tylko jeden punkt. gatta 1.70
4-0 +++++++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Red Devils kompletnie bez formy. To już kompletnie inny zespół od tego, który zdobywał w poprzednim sezonie wicemistrzostwo Polski. Myślę, że można dać coś w stronę Pogoni 04 Szczecin. Kurs 1.75 (STS) warty rozważenia. Do tego niespodzianki - AZS UG Gdańsk po 3.33 i GAF Jasna po 3.33 ????
 
O 17

olas1981

Użytkownik
Remedium PyskowiceClearex Chorzów. Remedium po trzech z rzędu porażkach coraz bliżej strefy spadkowej, natomiast goście, którzy przegrali w ostatniej kolejce z Rekordem, liczą jeszcze na nawiązanie walki z czołówką. Do tego niezbędne są jednak trzy punkty wywalczone w starciu z ekipą Marcina Waniczka


po kursie 2.55 wchodzę w Clearex b365
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 907

pawel-1

Użytkownik
Azerbejdżan - Włochy
over 5.5 @ 1.85 Betgun

Włochy na własne życzenie mocno skomplikowali sobie sytuację. Porażka w 1 meczu jednak niezasłużona. Słoweńcom mecz bramkarz wyratował, poza tym marnowali nawet sytuacje gdzie trzeba było dostawić nogę przed pustą bramką. Ogólnie grali o wiele lepiej i to oni zasłużyli na zwycięstwo. Azerowie bardzo radosna gra, a między słupkami ręcznik. Włosi w pierwszym meczu sporo błędów indywidualnych(po nich stracili 2 bramki + 1 przy wycofanym bramkarzu) dlatego decyduję się tu na over. Przy dobrych wiatrach sami Włosi są w stanie go wykręcić. Aby zająć pierwsze miejsce i zapewne uniknąć Hiszpanów muszą wygrać 2 bramkami lub jedną minimum 8-7. Czuję ciekawy mecz. Najwyższe kursy niestety przespane, ale pewnie i to pospada, więc łapię już teraz.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dzisiaj mecz Czechy - Hiszpania.
Remis wyższy niż 3-3 daje awans obu drużynom.Kurs 10,00 można spróbować za drobne.
Ewentualnie over 6 goli po 1,85
Gdyby Włosi zajeli 2 miejsce to chętnie bym się w takiego cudaka zabawił. Ale Makarony zlały Azerbejdżan i Hiszpania pokonując słabiutkich Czechów uniknie ich ćwierćfinale. Przy tym remisie od 3-3 w górę trzeba by było liczyć klasyfikacje fair play, żeby ustalić zwycięscę grupy, więc wszystko wskazuje na izzy win Hiszpanów.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Ukraina - Portugalia
Portugalia @ 1.49
Rumunia - Rosja
Rosja @ 1.18
AKO: 1.76 BetCity

Moim zdaniem obie ekipy łatwo wejdą do półfinałów. Ukraina strasznie słaba. Z Rumunią nie pokazali nic wielkiego, z Belgią kompletna katastrofa i jakoś się skończyło 0-0. Ukraińcy strasznie męczą się w ataku pozycyjnym i popełniają sporo błędów w rozegraniu. Na bardzo dobrym poziomie bramkarz, ale na Portugalie to jest stanowczo za mało. Nawet o handi bym się tu może pokusił. Między Rosją i Rumunią przepaść, pewniaczek na podbicie AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Moim zdaniem obie ekipy łatwo wejdą do półfinałów. Ukraina strasznie słaba. Z Rumunią nie pokazali nic wielkiego, z Belgią kompletna katastrofa i jakoś się skończyło 0-0. Ukraińcy strasznie męczą się w ataku pozycyjnym i popełniają sporo błędów w rozegraniu. Na bardzo dobrym poziomie bramkarz, ale na Portugalie to jest stanowczo za mało. Nawet o handi bym się tu może pokusił. Między Rosją i Rumunią przepaść, pewniaczek na podbicie AKO.
Przedostatnie zdanie Twojego posta mówi wszystko. Jak dla mnie Portugalia to zupełnie inna liga. Może ktoś znajdzie bet na to, że Ukraina NIE STRZELI gola, to bym wchodził, ewentualnie under w całym meczu. Póki co bardzo obiecujące bety z mojej strony...

4/10 Portugalia do przerwy
1.65 Marathonbet
4/10 Portugalia (-1.5) 1.88 Marathonbet
2/10 Portugalia (-2.5) 2.5 Marathonbet
po nieco konkretniejszą analizę jeszcze jednego zakładu co do tego meczu zapraszam do działu &#39;Typy dnia&#39;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Włochy - Rosja
over 4.5 @ 1.86 Betsafe

Coś na wielki finał wypada zagrać. ;) Po pierwsze, obie ekipy znakomicie radzą sobie przy stałych fragmentach i udowadniają to przez cały turniej. Jak nie penetrujące podanie to wystawa i bomba. Liczę, że w ten sposób ze sztuka wpadnie, może dwie. Włoski pressing to nie to samo co Hiszpanów, więc w rozegraniu raczej spodziewam się Rosji z drugiej połowy półfinału. Włochy mają mega bramkarza, Mammarella to dla mnie MVP mistrzostw. Ale no futsal to taka gra, że wybronić wszystkiego się nie da. Jego rosyjski vis a vis mocno mu ustępuje. Wczoraj z Hiszpanią dwie może nie głupie, ale bramki których mogło nie być. Spodziewam się super widowiska i liczę, że się nie rozczaruję. 5 bramek to nie jest jakiś wielki wynik. W każdym meczu tych drużyn, z wyjątkiem bardzo słabego Włochy - Chorwacja, taka linia pękała.

Mecz o 3 miejsce typersko olewam. Mocno nagrzany byłem na zagranie wygranej Hiszpanów, ale jednak kursy ~1.55 to nie to. Może live się coś dziabnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Włochy mają mega bramkarza, Mammarella to dla mnie MVP mistrzostw. Ale no futsal to taka gra, że wybronić wszystkiego się nie da. Jego rosyjski vis a vis mocno mu ustępuje
Zgoda, Mammarella kapitalnie gra na tym Euro. Co wyprawiał w meczu z Azerami to bajka. Azerowie tyle strzałów oddali, słupki były a on w swoje urodziny nie skapitulował, ba nawet gola strzelił jeszcze. Jest to dobry bramkarz, ale nie zgadzam się, że Gustavo mocno mu ustępuje, co to to nie. Bo Gustavo w lidze rosyjskiej jest najlepszym bramkarzem, na MŚ przed rokiem w Tajlandii także spisywał się kapitalnie, dzieki niemu Dinamo Moskwa osiąga dobre wyniki w UEFA Futsal Cup. Bramkarze obaj są kapitalni.
To tak na marginesie,a over oby wszedł bo sam się będe na overki czaił na LIVE ;) Pozdr!
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Zgoda, Mammarella kapitalnie gra na tym Euro. Co wyprawiał w meczu z Azerami to bajka. Azerowie tyle strzałów oddali, słupki były a on w swoje urodziny nie skapitulował, ba nawet gola strzelił jeszcze. Jest to dobry bramkarz, ale nie zgadzam się, że Gustavo mocno mu ustępuje, co to to nie. Bo Gustavo w lidze rosyjskiej jest najlepszym bramkarzem, na MŚ przed rokiem w Tajlandii także spisywał się kapitalnie, dzieki niemu Dinamo Moskwa osiąga dobre wyniki w UEFA Futsal Cup. Bramkarze obaj są kapitalni.
To tak na marginesie,a over oby wszedł bo sam się będe na overki czaił na LIVE ;) Pozdr!
Ale mi bardziej chodzi o to co dzieje się na tym turnieju. A prawda jest taka, że Rosja grała 2 &quot;normalne&quot; mecze i w obu jest się o co przyczepić do Gustavo. Z Hiszpanią ostatniej bramki, mimo biernej postawy obrony, puścić nie miał prawa. I ten błąd mógł kosztować Rosję awans, ale nie gdybajmy. Przy goly Lina też dało się zdecydowanie lepiej zachować, bo jednak to było uderzenie z bocznego sektora. O ile dobrze pamiętam mecz z Portugalią to tam też sztuka na jego konto była. Dla mnie obsada bramki zdecydowanie na plus dla Makaronów.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów ✅

Widzę, że duża posucha w tym temacie, więc skrobnę coś.
Pogoń zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli z pięcioma punktami straty do Rekordu, jednak mając jeden mecz więcej do rozegrania. Pogoń we własnej hali zanotowała siedem zwycięstw i tylko jedną porażkę. W szczecińskiej drużynie nikt nie pauzuje za kartki. Goście zajmują z kolei piąte miejsce, ze stratą trzynastu punktów do dzisiejszych rywali. Na wyjazdach zaliczyli cztery zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki. Bardzo realna szansa na mistrzostwo oraz własna hala, która jest wielkim atutem Pogoni w tyn sezonie sprawiają, że gram na zwycięstwo Portowców. Transmisja o 19:15 na Orange Sport.

Pogoń @ 1,44 Bet365 7-1 ✅
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
//
Yugra - Tyumen
//

Półfinał Pucharu Rosji. W pierwszym meczu tej pary 3-3, choć trzeba przyznać że Tyumen oddał zwycięstwo na własne życzenie: w końcu po pierwszej połowie prowadził 3-0 i nic nie wskazywało na to że Yugra coś z tego spotkania wyciągnie. Teraz mamy nowe spotkanie i faworytem są tu gospodarze. Ich forma w ostatnich spotkaniach znakomita, Yugra ograła w lidze na wyjeździe m.in. 4-1, do tego znakomity mecz z Diną Moskwa (5-2) czy ostatnio z Yekaterinburgiem (7-6). Ostatnie spotkanie przegrane przez Yugrę to... połowa grudnia ubiegłego roku, a ostatnia porażka u siebie pod koniec września 2013... z Tyumeniem, później seria bodajże 15 zwycięstw z rzędu. Goście grają mocno w kratkę, ale nawet jakby grali dobrze to tutaj zwyczajnie szans nie mają. Spotkanie w środę o 13:30, polecam szukać streamu, być może nawet będzie na Bet365. Moje typy na ten mecz:
Yugra to win @ 1,65 7/10 ✅
Yugra to qualify for final
@ 1,37 10/10 ✅
Yugra to win with handicap (-1,5)
@ 2,35 3/10 ⛔
Wszystko z Marathonu.
Wynik: ✅ 5-4 ✅
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
//
Chrudim - Plzen
//

Chrudim to lider i zdecydowanie najlepsza drużyna ligi czeskiej. Pilzno na przeciwnym biegunie: 2 na 21 meczów wygranych i 125 straconych bramek. Chrudim u siebie gra bardzo pewnie, a jeśli dostaje takiego rywala to żal nie postrzelać. Dotychczas od 2010 roku grali razem 3 spotkania w hali Chrudimia, wyniki: 12-2, 15-1, 15-0. Na wyjazdach: 9-4, 7-2, 7-2, 4-2. Tylko raz jutrzejsi gospodarze nie pokryli linii 5,5 bramek. Jutro nie powinno się to absolutnie zdarzyć. Dla mnie pewniak po dość wysokim kursie. Można również próbować handicap -4,5 na gospodarzy po 1,78. Ale ryzyko trochę wyższe, a kurs nawet niższy. Ten typ to spora perełka.
Chrudim powyżej 5,5 bramki @ 1,81 9/10 MarathonBet
Wynik: ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ 14-1 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ Olaboga, być może ktoś mi zaufał i liczy teraz mamonę tak jak ja (mam nadzieję).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
interista18 773

interista18

Użytkownik
Remedium Pyskowice - Wisła Kraków

Biała Gwiazda już bez szans na obronienie tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu. Ostatnio zaprezentowali się bardzo słabo we własnej hali z Jasną Kielce, przegrywając 5-7. Zawodnicy z Pyskowic wciąż walczą o utrzymanie i dzisiaj osiągając dobry wynik z Wisłą, zrobią ważny krok ku utrzymaniu. Remedium tylko raz przegrał w tym sezonie we własnej hali różnicą więcej niż dwóch bramek, a było to w spotkaniu z Pogonią. Oba zespoły są ostatnio w słabej formie, ponieważ przegrały dwa ostatnie swoje mecze. Gospodarze, walczący o utrzymanie są dzisiaj w stanie powalczyć o niespodziankę, nawet niekoniecznie wygrywając, ale chociażby tocząc wyrównany bój z rywalem, dodając straconą szansę Wiślaków na tytuł oraz własną halę, to wszystko sprawia, że gram dodatni handicap w stronę gospodarzy. Dla zainteresowanych transmisja meczu o 19:15 w Orange Sport.

Remedium Pyskowice (+2,5) 1 @1,83 Bet365 ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
interista18 773

interista18

Użytkownik
AZS UG Gdańsk - Pogoń 04 Szczecin
Pogoń frajersko zremisowała w ostatniej kolejce z AZS-em Katowice, tracąc dwie bramki w samej końcówce. Na ich szczęście Rekord też przegrał, więc ciągle jest tylko jeden punkt straty. Pomimo tej wpadki Pogoń i tak tę rundę może zaliczyć do udanych. W szczecińskiej drużynie nikt nie pauzuje za kartki, dodatkowo wraca strzelec dziesięciu goli Shamotii. Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli, przegrali ostatnie trzy mecze, w tym aż 7-1 z ostatnim GKS-em Tychy. W dzisiejszym meczu zabraknie w ich szeregach Wojciecha Pawickiego. Ostatnie bezpośrednie mecze zdecydowanie na korzyść Pogoni. Liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo Portowców, którzy powinni udowodnić, że ubiegłotygodniowy remis z Katowicami był tylko wpadką.
Pogoń 04 Szczecin @ 1,35 STS ⛔ 8-7
Pogoń 04 Szczecin (-1,5) @ 1,60 STS
⛔ 8-7
Tym meczem Pogoń już chyba przegrała mistrzostwo.
Meczyk był świetny, grad bramek, szkoda tylko, że nie dla tych co potrzeba. :razz:
 
Do góry Bottom