>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

GALA FAME MMA 1

Status
Zamknięty.
tnf 253

tnf

Użytkownik
Nie wiem czy to będzie ustawione czy nie ale czysto sportowo to tucznik Magical nie powinien mieć szans. Kto ogladał kiedyś strimy to wie o czym mówię. Kursy idą w dół na niego pewnie dla tego, że ma sporą widownie i mnóstwo gimbusowych fanów i pewnie każdy to gra i kurs leci.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Te walki są nakręcane i na pewno będą ustawki ale jakie ustawki? Dokładniej takie że będą walki w których zawodnicy będą bić się &quot;NA SERIO&quot; dopiero od 2 rundy. Ta gala jest jakoś realnie rozpisana i gdyby każda walka miała wyglądać jak prawdziwa to kondycyjnie każda walka będzie trwała około 30 sekund, a tego chyba nie chcą organizatorzy oraz widzowie bo nie za to płacą 400 zł za miejsce VIP żeby obejrzeć 30 sekundowe walki. Dodatkowo w planach są następne gale dlatego ta musi wyglądać chociaż trochę profesjonalnie. Kto chce niech ryzykuje ale jeśli chodzi o analizę tych walk to walki Boxdila oraz Polaka lepiej odłożyć na bok.
Żeby nie było mam też jakiś swój typ:
Hubert &quot;Pretty Boy&quot; Korczak - Krystian &quot;Krycha&quot; Wilczak
Mój typ to tzw KEN czyli Pretty Boy kurs: 1.72​
Oglądałem kilka streamów czy to filmików i z informacji które usłyszałem to właśnie ten KEN trenuje coś już dosyć długo a tzw Krycha to jakaś ciota z najdebilniejszego show w Polsce tzn EX na plazy. (kto nie wie niech sobie zobaczy jakieś shoty). Gość który nie widzi dobrze na oczy ma wygrać walkę? Dla mnie to jakiś pajac który nie ma z MMA nic wspólnego mimo że on sugeruje że potrafi się bić.. Kursy lecą bo jeszcze wczoraj było po równo bodajże 1.98 na obu. Filmiki promocyjne tą walkę też sugerują mi ten bet ponieważ nawet postawa utrzymania gardy u kolegi Krystiana jest problemem...
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Powtarzam. Nie wydaje mi się aby walki były ustawione w jakikolwiek sposób.
Popieram typ wyżej. Krycha wyzywający na konferencji dobrze wyglądającego i zadbanego faceta od pedałów próbuje ukryć swoje kompleksy które pogłębia się w oktagonie ???? Ten co dużo szczeka to zazwyczaj mało robi. Imponuje mi pewność siebie Korczaka.
Przypominam ze dziś Ceremonia ważenia o 18:00 na kanale YT FAMEMMA ( możliwe dymy)
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Trochę martwię się o Wiewióra ???? Mam nadzieje ze przygotował coś specjalnego na ta walkę jak refleks chudego byka bo inaczej przeciwnik zrobi z niego marmoladę. Czuje ze to mały kozak. Niech moc będzie z nim.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Po ważeniu jak kursy na Polaka wzrosły :eek: To chyba spowodowane jest 30 kg różnicy która tak naprawdę może mieć zerowe przełożenie na walkę.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jakby to było MMA to ta waga by miała jakieś znaczenie a w K1 to Polak go zabiega i w końcu trafi a Magical po 1 rundzie będzie zdychał o ile w ogóle dotrwa do kolejnej
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jakby to było MMA to ta waga by miała jakieś znaczenie a w K1 to Polak go zabiega i w końcu trafi a Magical po 1 rundzie będzie zdychał o ile w ogóle dotrwa do kolejnej
Boks 3x2minuty,a nie K1.. i tu pytanie czy over1.5 rundy po 3.20 nie jest dobrym rozwiązaniem na ten pojedynek? Widac u Magicala te tabletki hormonów działają bo jest pobudzony i widac ze tego Polaka sie nie boi.. Co nie zmienia faktu ze szanse ma nikłe. Zbyt mały czas by sie rozkręcić i moze wytzymac.
Guzik 100 kg natomiast Boxdel ulany 115kg mimo ze mowil o zejsciu do ważenia na 110 lub mniej blisko dwa tygodnie temu i ze waży 113kg czyli kłamał na konferencji albo zarl znów syf.... Kurs na Guzika zacny trze brac.
Nie grac na na Pretty Boya bo jest nie przygotowany do tej walki zbyt olewawczo podszedł do przygotowywan i Krycha z nim wygra.
PPV kupione, Kupon na zwycięstwa Guzika, Bogasa poslany.
Jest już informacja ze napewno odbędzie się druga edycja tym razem w Warszawie. PPV znakomicie sie sprzedaje , ma byc rekord Polski
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Jest już informacja ze napewno odbędzie się druga edycja tym razem w Warszawie. PPV znakomicie sie sprzedaje , ma byc rekord Polski
Co to znaczy rekord Polski? Jakie informacje o sprzedaży PPV ? Jaki to będzie nakład? Ja słyszałem od WG na live wyzwanych ze sprzedaż PPV przerosło ich oczekiwania , a czy zostaną pokazane jakie statystyki po gali to nie wiem.
Wiem ze bilety zostały sprzedane w okolu 30 procentach co w sumie przy tak dupnej lokalizacji oraz debiutanckiej gali nie jest tak źle.
Sprzedaż PPV i tak wyraźnie zmiażdży finansowo sprzedaż biletów co organizatorom powinno dać wcale nie tak male zyski.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Takie sa moje przewidywania zobaczymy co sie sprawdzi. Duzo dogów typuje.
Przy czym zmieniłem swoje typowanie z Bogasa na Ztrollowanego. Pojedynek Handke - Wiewióra zostawilem jako no bet bo po cichu wierze w małego. Licze ze przetrwa 1 runde i wymyśli jakaś dobra strategie na goliata ????
Zaznaczam ze nie jestem zadnym znawca sportów walk i typuje czysto funowo i trochę intuicyjnie.

 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
1 walka za nami. Poziom byl bardzo niski ale co sie dziwic jak to youtuberzy co stycznoc z walka mieli jedynie w Tekkenie.
1 dog trafiony i mamy niespodzianke. Strolowany wygral po kursie 3.30 w 3 rundzie przez techniczne KO ????

W drugiej walce Maro wiec poziom bedzie duzo wyzszy.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Michał &quot;Bogas&quot; Bogawski - Sebastian &quot;Ztrolowany&quot; Nowak techniczne KO w 3 rundzie
Michał Handke
- Maksymilian &quot;Wiewiór&quot; Wiewiórka techniczne KO w 2 rundzie
Hubert &quot;Pretty Boy&quot; Korczak - Krystian &quot;Krycha&quot; Wilczak techniczne KO w 2 rundzie
Dawid &quot;Ambro&quot; Ambroziak
- Dawid &quot;Sufer&quot; Ozdoba duszenie w 1 rundzie
Marek &quot;Maro&quot; Wilczak - Łukasz Lupa brutalne KO w 1 rundzie
Piotr Celej - Krzysztof Olczak (walka rycerska)
Daniel &quot;Magical&quot; Zwierzyński - Adrian &quot; Polak&quot; Polański
Boxdel - Guzik techniczne KO w 1 rundzie &quot;uderzenia w parterze&quot;
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
prof w walce rycerskiej wygrał Krzysztof Olczak. A tak ode mnie cała gala famemma wypadła całkiem przyzwoicie. Walki jak walki, nie oczekiwałem nawet jakiegos większego pokazu techniki i umiejętności. Praktycznie wszyscy biorący udział w gali to amatorzy. Tutaj należy się szacunek wszystkim zawodnikom, za pojawienie się i stawienie czoła przeciwnikowi. Co do walk to największe rozczarowanie to postawa Ozdoby załatwiony przez Ambro bardzo szybko,ławo i przyjemnie. Smutno było patrzeć na Wiewióra, ale sam się na to zgodził. Trzy wygrane amatorsko walki MMA nie czynią z niego mistrza, takiego, że da radę osobie z różnicą 42 kilogramów. W sumie na gali wygrały osoby które były stawiane w roli faworytów przed eventem nie licząc Bogasa i Wilczaka, wiec teorie o ustawianiu walk pisane tu przez massa94 nie miały żadnego pokrycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom