>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers czy Sportingbet

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Zakładam ten temat żebyście pomogli mi zdecydować którego z nich wybrać. Jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale to przepraszam ale nie znalazłem lepszego, a jeżeli taki już był a ja go nieznalazłem to bardzo przepraszan.

Podsumowując: Bardzo prosze o pomoc w wyborze, bo zamierzam przesiąść sie na buka internetowego tylko jeszcze nie wiem którego. Po wnikliwym przeglądaniu forum na placu boju pozostało dwóch kandydatów Gamebookers i Sportingbet. Prosze aby użytkownicy ich przedstawili mi wszystkie za i przeciw oraz napisali którego uważają za lepszego. Wiem że istnieje w obu tych działach temat o podawaniu wszelkich za i przeciw ale nie bardzo tam znalazłem potrzebne mi informacje.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Gamebookers :) ale wiesz twój wybór ja gram w Game od poł roku i problemu z wyplatami nie było rzadnych ! Polecam tego buka , dobre zaklady live

pozdro :wink:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
GB zdecydowanie praktycznie niema zadnych problemow jak daimler powiedzial.Poprostu najlepszy buk jak dla mnie tez gram gdzies z pół roku ;) i jestem bardzo zadowolony ;).
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Mnie jedna rzecz denerwuje w GB, ale może można to jakoś ominąć albo coś. Mianowicie chodzi mi o to że sprawdzam sobie oferte na GP Turcji w Formule 1. Klikam sobie na race special i moim oczom ukazuje się czy dany zawodnik będzie sklasyfikowany. Kikam że Alonso tak i moim pokazuje mi się napis: &quot;Zakłady akumulowane nie są możliwe -Driver to be clasified in GP of Turkey 2006 nie może być częścią zakładu akumulowanego.&quot; Nie da się tego jakoś obejść żeby puścić kupon AKO na f1?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mnie jedna rzecz denerwuje w &lt;u&gt;GB&lt;/u&gt;, ale może można to jakoś ominąć albo coś. Mianowicie chodzi mi o to że sprawdzam sobie oferte na GP Turcji w Formule 1. Klikam sobie na race special i moim oczom ukazuje się czy dany zawodnik będzie sklasyfikowany. Kikam że Alonso tak i moim pokazuje mi się napis: &quot;Zakłady akumulowane nie są możliwe -Driver to be clasified in GP of Turkey 2006 nie może być częścią zakładu akumulowanego.&quot; Nie da się tego jakoś obejść żeby puścić kupon AKO na f1?
Jest tylko (Head to Head) czyli pojedynek.Reszta to single niestaty :/
 
adamexis 0

adamexis

Użytkownik
sportingbet
sporting bet :zy3ou: grałem u nich i wyrabiałem obrota i skończyło się na tym że wszystko w pokera przewaliłem :] bo tak nieczytelnego buka to nie widziałem a historia kuponów rewelacja w notatniku sobie lepsza robiłem jak grałem u naziemnych. SB :przeklina:
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Zależy co chcesz obstawiać, jeśli hokej europejski to zdecydowanie Sportingbet (oferta o wiele szersza głownie jełsi chodzi o handicapy oraz kursy bardzo dobre) jeśli baseball to zdecydowanie gamebookers (zakłady pojawiają sie juz od rana w sportingbet dopiero od 13-tej) Innych dyscyplin nie obstawiam wiec sie nie wyopowiadam ???? Pozdro...
 
Do góry Bottom