>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gamebookers-live

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
zauwazylem ze na gamebookers nie ma odswiezania podczas obstawiania live.
chyba ze cos przeoczylem... ?
To zalezy ja mam tylko czasem jak jestem dluzej to musze sam.A pozatym denerwuje mnie ze czest mi blokuje jak chce juz obstawic,.A pozatym wolnego maja tego liva.Bo n.p po bramce kursy sa poblokowane na dlugo ...;/.A jakos nawet moze byc :wink:
poZDro
 
A 0

andry3

Użytkownik
Teraz np mecz trwa juz 18 min, a co wejde w ten zaklad to czas startuje od zera... :/ No i brak mozliwosci obstawiania...
 
A 0

andry3

Użytkownik
Jeżeli go nie masz to pewnie inni też nei mają ;)
Najlepiej korzystać z Internet Explorera lub Mozilli, Opera szwankuje. Jak obstawiam, to cały czas mam podgląd na zaklady-live w BAW, tam przynajmneij wiadomo co się dzieje w danym spotkaniu ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jeżeli go nie masz to pewnie inni też nei mają
Najlepiej korzystać z Internet Explorera lub Mozilli, Opera szwankuje. Jak obstawiam, to cały czas mam podgląd na zaklady-live w BAW, tam przynajmneij wiadomo co się dzieje w danym spotkaniu

Dokładnie tak-opera nie odświeża się automatycznie. Ale powiem wam myka. GB często się gubi np mecz sie skończył 10 min temu a oni nadal maja typy na zakłady live na ten mecz-taka sytuacja miała parę razy jak mi donosza obstawiacze, no i co że kurs 1,07 albo 1,1 ale jak znasz wynik a oni sie pomylili i nie zamknęli tego to łapać takie promo ????
 
Do góry Bottom