>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - opinie

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ostatnio strasznie schodzi na psy... zaniżają kursy, usunęli konto z polskiego banku, mają mniej spotkań... czyżby zaczęli się powoli pakować?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ostatnio strasznie schodzi na psy... zaniżają kursy, usunęli konto z polskiego banku, mają mniej spotkań... czyżby zaczęli się powoli pakować?


Chyba sobie jakoś źle lookasz, ja tam zaglądam codziennie i jest ok ???? Zobacz ze ostatanio dodali Unihoka a wkrótce dadza piłkę wodną (gra to ktos wogóle :? ???? Co do piłki nożnej to ma bardziej przejrzystą oraz lepsze typy (np Bw** nie ma ilości goli na II holenderską i Francuską, i na sporo innych lig tez nie ma) a GB... MA :!: ✅ :mrgreen: W dodatku w przypadku kreczu tenisisty to co masz w Bw**-płacz i zgrzytanie zębów a w GB... bardzo miły i grzeczny mail z przeprosinami że nie mogą tego meczu rozliczyć ✅ 8) ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak dla mnie tez jest super.Jak klega chciał załozyc konto to mowi ze bardzo przejzysta stronka i łtwo przyswajalna,Jednak sie musze zgodzic ze troche zanizaja kursy niestety.Nom ale nie mozna miec wszystkiego :zy3ou:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wziąłem z nudów porównałem kursy na Frąsuska Ligue 1 (której nielubię) ;) i co się okazało... sami zobaczcie... bo jeszcze może tenisa wkleję to tam widać bardziej różnice...


BAH-kursy


bet gun-kursy


Bwin-kursy

GB -kursy


Jak widać różnice są wręcz niewidoczne. Za kawałek wlepię kursy z tenisa (uwaga :!: kursy są brane o tej samej porze (różnica max 1 minuty)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tenis. Tutaj opłaca się grać u 2 buków (GB i Bet-Gun) to te buki robią zworty w przypadku kreczu, a Bwin i BAH----&gt; LOSER :!: Ale porównajmy kursy :



BAH


Bet-GUN

BWIN

GB



Chyba nie muszę mówić (bo to widać) że najlepsze kursy na tenisa ma... GB. Siatka, kosz, hokej sami sobie porównajcie ;) i polecam tego buka jak najbardziej (rejestrujcie się z linku forum ;PPPPPP niech i oni zarobią
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Faktycznie masz racje.Ale był taki okres w ktorym były faktycznie nizsze kurys bo patrzyłem.Nom ale mam nadzieje ze wracaja te wysokie kursy z czego jestem bardzo zadowolony ???? :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nom ale mam nadzieje ze wracaja te wysokie kursy z czego jestem bardzo zadowolony Very Happy

Może dodam że GB zawsze daje ilość goli w swojej ofercie (na każdą 1 ligę zawsze) a co dziś do pieca dał Bwin.. mecz AZ Alkmaar nie ma ilości goli ,a GB dał kurs 1,45 ???? Szukajcie a znajdziecie..... ;)


/Edit Krzysiek i co okazało się że GB dało się za free ograć na 45% zysku, bo over w meczu AZ Alkmaar był jak złoto. A inne buki nie chciały się dać w h** zrobić.. a szkoda bo ja mam zamiar kiedyś się odegrać na Bwinie :jezora: za te ich kanciarstwa
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Czemu porównujesz ofertę GB z badziewami typu Bwin, Bah czy też Betgun. Przeciez to są buki dla dzieci mające fatalne kursy. Może byś porównał tenis np z Fonbetem porównał.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Czemu porównujesz ofertę GB z badziewami typu Bwin, BAH czy też Betgun. Przeciez to są buki dla dzieci mające fatalne kursy. Może byś porównał tenis np z Fonbetem porównał.

Dobra Ragniz spoko jest, szafa gra. 8) A o tym buku co piszesz to szczerze powiem że nie słyszałem. Nie nabijajmy już postów bo po co... ale mnie dziwi czemu ludzie tak głosują na BAH ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
No musze przyznac ze ten gamebookers troche zaczyna zawodzic... Maja bardzo ubogą oferta kursowa..Chociazby na dzis:/ na bet home jest bardzo duzo meczy tenisowych a na game nie ma nic. Chyba bede musial zrezygnowac z ich uslug...
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
Mój ulubiony bukmacher. Wpłaty i wypłaty bezproblemowe (do tego celu używam moneybookers) wszystko w paru sekundach. Jeżeli jest jakaś promocja to ja dostaniesz,a nie jak np. miałem na bwin że już po bo firma zdecydowała się wycofać ofertę :zy3ou:
kursy w granicach innych buków, szybkośc aktualizacji natychmiastowa. na bet-at-home nieraz czekałem parę godzin zanim mi dopisali wygraną do salda i przez co marnowałem parę ciekawych zakładów na amerykańską noc. tutaj jest wszystko po paru minutach.
Są to główne powody dla których jestem z GAMEBOOKERS
 
A 0

artix

Użytkownik
Jak dla mnie to Gameb jest jednym z ulubionych buków. Support szybko działa. Wypłaty też bez problemów do 1.5h na Moneyb (aż miło wypłacać ???? ). Miałem tam konto od 3 lat nigdy nie grałem, spytałem czy przy pierwszej wpłacie jakiś bonus mi dadzą, zaoferowali bonus. Potem akcja 2 bonusy na mecze Wimbledona. Naprawdę ma u mnie ✅y. Kursy nienajgorsze, na pewno zostawia Bah w przedbiegach pod tym względem.
W sumie to nie zauważyłem ⛔ów ????
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
A dla mnie Gamebookers to shit a nie bukmacher. Pieniadze wplacilem i juz sie z nimi pozegnalem. Nie dopisano mi ich do konta gracza. Pisalem na wszystkie adresy jakie ma ta firma, na zaden nie odpisali, sa mistrzami w olewaniu... gralem juz u kilku bukmacherow uinternetowych ale Gamebookers przeszedl samego siebie, duzy minus.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
NAJLEPSZY BUK, NAJUCZCIWSZY, NAJMILSZY SUPPORT KTÓRY NIE BLOKUJE KONT, WYSOKIE KURSY
Z supportem się nie zgadzam zablokowali mi konto, do momentu kiedy do mnie zadzwonią i miałem im napisać w mailu kiedy mają zadzwonić. Napisałem, że ok. 18 i oczywiście telefonu nie ma. Support przez 48 h odpowiada ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
zenada w odpwoiedzi na meile a raczej jej braku. wyslalem meila z pytaniem w sprawie konta, nie gralem u nich z rok etc, na odpowiedz czekam do dzis i jej nie ma, rownie z nie ma owej automaycznej wiadomosci ktora zawsze wysylali.
 
Do góry Bottom