>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gamebookers - opinie

A 0

artix

Użytkownik
Faktycznie offline. Ciekawe. Jak są honorowi, to może przyślą ci chociaż kartkę z Wysp Fidżi. :-D
Może prądu im zbrakło albo coś zmieniają :p
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Oby moje obawy były mylne.
A jak strony już nie postawią ??
Nie chce mi się wierzyć, ale wszystko możliwe..
To mam problem, do jasnej cholery wczoraj zrobiłem po 23-tej przelew
 
X 0

xeo

Użytkownik
Też mam obawy, ale sądzę, że są za poważną firmą by uciec z naszą kasą, no chyba, że zaliczyli plajte.
Poczekamy zobaczymy.
 
reven 0

reven

Użytkownik
Panowie o czym w ogóle mowa xD To nie są studenci, którzy zrobili sobie stronkę z braku lepszych zajęć. Gamebookers to międzynarodowa grupa bukmacherska. Istnieją bodajże od 1998 roku. Prędzej o takie praktyki jak kradzież, ucieczka itd posądziłbym Bwin. Pewnie wprowadzają jakieś zmiany w systemie albo po prostu mieli jakąś awarie poważną. Różnie bywa a sprzęt bywa zawodny...
https://secure.gamebookers.com/
Moim zdaniem teraz jest o wiele wygodniej zarządzać kontem, jest bardziej PRo i czytelniej. Dobre posunięcie ze strony Gamebookers. Kto chce się przekonać już teraz... logować sie =]
 
A 0

artix

Użytkownik
No bardzo ładnie to wygląda. W tym poprzednim to można było się pogubić. Czyli lipa, nie uciekli na Wyspy Fidżi ????
 
reven 0

reven

Użytkownik
Pisze o zmianach jakie GB wprowadza, o czym można się przekonać na podanej wcześniej stronie. Wcześniej było to mało czytelne moim zdaniem, teraz jest o wiele lepiej. Wreszcie zrobili to tak jak powinno być...
A strona główna nie działa, fakt, ale zapewne jest to spowodowane zmianami w systemie kasjerskim, a może i na stronie &quot;głównej&quot; coś zmieniają. W każdym bądź razie kasa jak była tak jest :p nic nie zabrali i nic nie dodali (szkoda). Może jakiś bonusik za to że nie działa tak długo, albo coś. Nie pogniewałbym sie ????
Nie wiem czy wcześniej była na GB jakaś informacja, że będzie przerwa... jak bym wiedział to bym sobie coś wczoraj postawił ????
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Fakt, fasa na koncie jeszcze jest ????
Niestety nie pisali nic wczoraj o zmianach.
Trzeba odczekać, ehh.
Ps. Zgadzam się mały bonus za straty które ponosimy powinni dodać ;)
Pozdrawiam
 
reven 0

reven

Użytkownik
Wizualnie na + ale funkcjonalnie to do Bwin z live im daleko. Np dzisiaj Schalke prowadziło 1-0 a na GB pokazywało cały czas 0-0. Oczywiście kursy na Schalke 1,10 więc po prostu z wynikiem w kulki polecieli ????
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Gra psychologiczna
Bukmacherzy zaczęli z nami pogrywać, my z góry jesteśmy na straconej pozycji.
Faktycznie obstawianie live to cud jak coś się postawi, nie raz trzeba 3-4 razy łapać kurs i czekać czy zaliczą czy nie. Myślałem, że bwin przebija wszystkich, czasami już nie jedno koło jest robione ale dochodzi do półtora koło i wtedy albo zamykają albo kurs 1.40 leci na 1.05 i jak nie wejdzie to już wiecie..
Ale o czym chciałem napisać, że trzeba mieć końskie serce, albo zimną krew, żeby co chwilę się logować. Otóż wystarczą 3 min bezczynności żeby pojawił się komunikat:
Twoja sesja wygasła. Proszę się zalogować ponownie.

Twoja sesja wygasła.
W celu zabezpieczenia konta, sesja użytkownika automatycznie wygasa po pewnym czasie.

Proszę się zalogować ponownie.
POWRÓT DO Gamebookers

Czyli 20 x w ciągu 1 h. Brawo..
Ps. Wyprowadzony gracz z równowagi nie myśli racjonalnie- a oto im chyba chodzi
???? GB i klon
 
marian86 0

marian86

Użytkownik
Twoja sesja wygasła. Proszę się zalogować ponownie.

Twoja sesja wygasła.
W celu zabezpieczenia konta, sesja użytkownika automatycznie wygasa po pewnym czasie.
Proszę się zalogować ponownie.
Mam to samo, a dzieje się to wtedy gdy przeglądam w międzyczasie inne strony, denerwujące.
 
Do góry Bottom