>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Gamebookers - opinie

ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Ja wysłałem maila w sobotę. Dostałem w odpowiedzi z automatu numer referencyjny i tyle się nakorespondowałem z nimi. Zaraz napiszę jeszcze raz, może odpiszą.

Edit: Właśnie otrzymałem od nich maila z odpowiedzią, chyba czytają mi w myślach bo już miałem do nich pisać :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Właśnie dostałem odpowiedź...

Data:Poniedziałek, 3 Listopada 2008 16:45


A ja napisałem do nich wieczorem w piątek... przez weekend nie działa support albo u Nich to normalny termin na odpisywanie...
 
D 0

dominik483

Użytkownik
ja mam niemiłe wspomnienia z GB włamano mi sie na konto i zasuneli mi 100 zł. dzwoniłem tam ale oni nic nie wiedzieli i nie mogli zrozumieć w czym problem. &quot;znam angielski Bdb&quot; w odpowiedzi dali mi do zrozumienia ze nie odzyskam tych pieniedzy. Ktoś pozmieniał dane banku, zostawił tylko nazwisko bo tego nie można zmienić i wysłał sobie kase do swojego banku zupełnie innego niż moj. I już u nich nie gram ????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
No co jak co ale czegoś takiego nie spodziewałem się po GB, ba po żadnym buku. Dokonał do tej firmy pierwszej wpłaty i chciałem skorzystać z podwojenia depozytu. Okazało się że przez jakiś błąd mój bądź systemu nie dostałem tego bonusu. Napisałem e-maila do biura obsługi i po niespełna godzinie otrzymałem informację że został mi przyznany inny, specjalny bonus(nieznacznie wyższy). Za coś takiego wielki ✅,
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Mila obsługa, szybko rozliczając kupony, wpłata bez problemu od razu bonus dostałem ???? można zbierać pkt które można na kasę zamieniać... jedyne czego mi brakuje to piłki ręcznej Polskiej ???? i strzeli bramkę w gorszy ligach...
 
B 0

bagnet2

Użytkownik
Witam, jestem nowy w swiecie bukmacherki ;]
Chcialbym sie dowiedziec cos na temat GB poniewaz czytalem rozne opinie i rozne rzeczy o roznych datach, wiec sie pogubilem ze wszystkim ;p

Nastepujace pytania:
1.Jak wyglada bonus po pierwszej wplacie.
2.Jak wyglada program partnerski bo spotkalem sie z 2 roznymi ;x
3.Czy sa pobierane jakies oplaty za wplacenie/wyplacenie pieniedzy? tez spotkalem rozne opinie ;x
4.Krotkie info jak mozecie o nich ;]
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Bonus od pierwszej wplaty to akurat wiem, bo dzis dostalem , wplacilem 100, a dostalem 79 pln....
Szanowny Panie XXXXXXX
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.
Uprzejmie informujemy, że po sprawdzeniu Pana konta widzimy dokonaną na nim wpłatę PLN 100.00 w dniu 12/15/08, nie widzimy jednak aktywnego bonusu 100PLN.
Informujemy także, że promocja dotycząca bonusu 100 PLN jest już nieaktualna na naszej stronie.
W związku z tym z przyjemnością informujemy, że przyznaliśmy Panu nasz inny atrakcyjny bonus podwojenia pierwszej wpłaty do 20 Euro - 79.18 PLN. ....
Od bidy moze byc ????
 
B 0

bagnet2

Użytkownik
Moglby mi ktos powiedziec jak wyglada program partnerski?
W jaki sposob na tym sie zarabia...
Zakladam ze prowizja z poziomu 1 wynosi 25% bo chyab tyle jest ;p
a) Moj polecony postawil kupon za 10 zl i wygral 110 zl to dostaje 25% z 100 zl?
b) Moj polecony stawia kupon za 10 zl i go przegral wiec dostaje 25% z tych 10 zl?
Jezeli opcja B jest dobra to jak to teraz dziala czy jesli ktos wtopil w ciagu 2 tyg 100 zl wiec mam z tego 25 zl, ale w ciagu nastepnych 2 tyg wygral 200 zl, GB podlicza miesiac i dostaje te 25 zl czy moze zabieraja mi te pieniadze bo bilans mojego partnera jest w ciagu danego miesiaca dodatni?
 
Baqu 687,2K

Baqu

Forum VIP
można gdzieś u nich albo na innej stronce zobaczyć ich archiwalne kursy ? np z dzisiaj odbytych spotkań ?

dzieki i pozdr,
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mam kilka pyt. dot. gameebokers.
1.Czy mozna wplacic pieniadze na poczcie na konto bankowego?
2.Jaki jest minimalny depozyt?
3.Jaka jest minimlana wyplata?
4.Jak zmienic USD na PLN?
 
I 6

insaner

Użytkownik
Gamebookers - problem
Witam. Gram u tego buka od ponad pół roku i nigdy nie było problemów - ani z wypłatami ani z rozliczaniem kuponów... aż do wczoraj. Nieco się zirytowałem jak spokojnie sobie wchodze w historię sprawdzić rozliczenie kuponu NHL : NJ Devils - Ottawa Senators, a mianowicie:

&quot;Dear insaner,
Gamebookers informs you that the following bets have been just settled:
single 1.90 OTW Senators v NJ Devils [Team Total - Odd or Even]
NJ Devils - Odd @ 1.90 100.00 PLN 0.00 PLN
If you want to share the fun and the excitement with your friends, tell them about us!

Sincerely, &quot;


Jak widać zakład ten dotyczył tego, iż NJ Devils zdobędzie nieparzystą liczbę goli w meczu. W meczu w regulaminowym czasie padł wynik 3:3, natomiast 4-tego gola NJD strzeliło w dogrywce. Tymczasem przy tego typu zakładzie mamy na górze informację (najeżdzając myszką na literkę &quot;I&quot; przy nazwie zakładu każdy może to przeczytać) -
&quot;Overtime Excluded. If no score in regular time total will be settled as a even number of goals&quot;

czyli tłumacząc &quot;Dogrywka wyłączona. Jeśli drużyna w regulaminowym czasie nie zdobędzie goli to będzie to rozliczone jako parzysta liczba bramek&quot;

Reasumując na chwilę obecną buk rozliczył mi źle kupon i jestem na chwilę obecną 200 PLN w plecy. Mija już pare godzin jak czekam na odpowiedz od supportu na razie przyszło tylko automatyczne potwierdzenie odbioru. Mam nadzieję że się po prostu pomylili. Zobaczymy jak zostanie załatwiona moja sprawa.

EDIT:
Właśnie przyszły przeprosiny od GB oraz pieniążki na konto. Od wysłania maila do załatwienia sprawy minęło raptem 4,5 godziny więc całkiem szybko. Powiedzmy że raz na kiedyśtam każdemu może trafić się pomyłka (chociaż myślałem że to programy komputerowe rozliczają automatycznie i ludzki błąd jest tu wyeliminowany, no ale dochodzą jeszcze bazy danych itp, no nie wiem). Wiem że mój zakład któego sprawa ta dotyczyła był dość nietypowy więc wybaczam GB ;) Za pozytywne i szybkie rozwiązanie mojego problemu duży ✅ . Poprzednio miałem nieco inny i prostszy problem z Expektem i walczyłem z nimi 3 dni otrzymując coraz to głupsze odpowiedzi (chociaż ostatecznie też mi przyznali rację).
Generalnie polecam.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ja tez tam gram od jakiegos czasu. ostatnio czesto sie zdaza ze zaklad zostanie rozliczony zle. ostatnio zabrali mi 50zl byl rozliczony 3 dni predzej! zlecilem wyplate...i czekam juz chyba z 3 dni (MB) pisalem maile na kazdy mozliwy mail i zero odpowiedzi.
 
Do góry Bottom