>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Działa,
Ten temat brzmi &quot;wasze opinie o tej firmie&quot;. Wszystkie inne problemy proszę umieszczać w nowych lub innych tematach
 
Baqu 716,5K

Baqu

Forum VIP
plus dla GB

widzę, że wprowadzili oprócz zwykłej gotówki wymienianej z punktów lojalnościowych również Bonus gotówkowy.

Bonus będzie natychmiast dostępny na Twoim koncie. Może on zostać wykorzystany tylko w zakładach sportowych. Aby wypłacić pieniądze, musisz postawić zakłady za 5-krotną wartość bonusu przy kursie 2.0 lub wyższym. Na spełnienie wszystkich wymagań masz 180 dni. Wymagania te wyświetlają sie po dokonaniu zakupu, pod zakładką &quot;Bonus&quot;.
fakt, trzeba go obrócić, ale z tym nie będzie problemu, oczywiscie odpowiednio mnie punktów trzeba zdobyć dla tej samej ilości $, także całkiem fajna sprawa dla tego kto tam gra.
 
B 0

barti

Użytkownik
co masz zbiniu30 na mysli piszac o duzych sumach? ja wlasnie gdzies chce wejsc z grubym kapitalem i nie wiem czy to nie bedzie bwin, do GB nie mam do konca zaufania (nie lubie, gdy trzeba podawac tel. stacjonarny przy rejestracji)
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
co masz zbiniu30 na mysli piszac o duzych sumach? ja wlasnie gdzies chce wejsc z grubym kapitalem i nie wiem czy to nie bedzie bwin, do GB nie mam do konca zaufania (nie lubie, gdy trzeba podawac tel. stacjonarny przy rejestracji)
Moze troszke przesadzilem z tymi duzymi sumami( dla niektórych 3000 to powiedzmy duza suma )ja osobiscie wplacalem do Gb 1000zl po miesiacu wyplacilem 6000zl) i na tym zakonczylem swoja przygode z Gb.Z wiekszym kapitalem udalbym sie do pinnacle,betfair to sprawdzone firmy a telefonu stacjonarnego nie musisz podawac u kazdego buka.Do Bwin z wiekszym kapitalem jak 200 raczej niepróbowalbym wchodzic:-D
 
B 0

barti

Użytkownik
Wiem, ze stacjonarnego nie musze podawac u kazdego buka i dlatego preferuje tych, gdzie tego robic nie musze. Specjalnie pod buka nie bede zakładał stacjonarnego, mimo ze mogę (jestem właścicielem mieszkania itp...). Dlaczego do bwin nie wchodzic z wieksza kasa? Masz jakies zle doswiadczenia? W pinnacle dziwnie gra się akumulatory, a ja nie gram singli.
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja podałem komórkę (dzisiaj zadzwonili by zweryfikować wypłatę).
Co do kursów to nie jest źle - kilka ako zdarzyło się zagrać w zeszłym miesiącu i były grane głównie w gamebookers bo mieli najlepszy kurs.
 
J 0

jager

Użytkownik
Ja tylko mogę pochwalić firmę gamebookers:

Nigdy, ale to nigdy nie było problemu z wpłatą/wypłatą pieniędzy. A wpłacałem/wypłacałem już niejednokrotnie po kilka tysięcy złotych. (żadnych telefonów, żadnych skanów dowodów, paszportów, DNA, itepe)

Jeżeli zdarzą się pomyłki w zaliczaniu wyników, zawsze po zgłoszeniu jest bardzo szybka korekta. Dodam, że firma raz pomyliła się na moją korzyść i mi tego nie cofnęła, a zakład był na kilkaset złotych ????

Kontakt w języku angielskim - expres, nie wiem jak to wygląda w języku polskim.

Kursy na dyscypliny które obstawiam dość wysokie, ale widziałem u wielu firm jeszcze lepsze. (czasem nawet o 0.05 w przypadku AH na NBA, MLB, NFL)

Całkiem niezły program partnerski... dodatkowe kilkaset złotych rocznie.

Jedyna wada jest taka, że kursy na akademicką koszykówkę i inne egzotyczne dyscypliny pojawiają się późno i czasem trzeba czekać do 23, żeby móc obstawić mecz , które są o np. 6 nad ranem :/

Moja ocena to 9/10. Pozdrawiam.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
GB to solidna firma, mają dużo zakładów dodatkowych nawet na niższe ligi piłkarskie i egzotyki.. Ode mnie tez nie chcieli żadnych skanów itp, a wypłaciłem w ciagu 2 miesiecy kilkanaście tys (niestety mniej wiecej tyle tez wpłaciłem). Jedyny minus to brak konta w polskim banku- przelew zagraniczny jest bardzo niekorzytsny traci sie nawet do 10% sumy. Plusem są szybkie wypłaty na MB przez 24h na dobę (czeka sie do 2-3 h)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Dzisiaj gamebookers błędnie rozliczyło mecz siatkówki, napisałem do nich maila w tej sprawie, odpowiedź dostałem po 3 minutach, a po 5 wynik został poprawiony w systemie. Brawo!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poprawili się z odpisywaniem. Kiedyś trzeba było czekać 2-3 dni... a czasami w ogóle nie odpisali. Najlepiej było do nich dzwonić.
Ja pisałem do nich ostatnio i odpowiedź dostałem z pozytywnie załatwioną sprawą w ciągu 15 minut ????
Tak przy okazji. Zobaczcie czy nie dali Wam bonusu reload. Ja dostałem 100% do 100 USD czyli ok. 325 zł.
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Niestety nie mam dobrego zdania o tym buku. Po rejestracji i złożeniu depozytu nie przyznali mi 100% bonusu z powodu niby błędu technicznego. Napisałem maila i dostałem odpowiedź że to wina linku aktywacyjnego i przyznają mi bonus z ograniczeniem wydania!!!( 8 krotny obrót tylko depozytem - 60 dni - kurs min. 2,0). Napisałem że nie tego oczekiwałem rejestrując się. W odpowiedzi uznali że link z bonusem gwarantował właśnie taki bonus co było NIE PRAWDĄ. Wysłałem im link odpowiedzi nie ma do dziś. Na szczęście udało mi się trochę ugrać i wypłata w drodze.
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Na dodatek dodam że wypłata doszła NIE KOMPLETNA. Mało tego nie mogę skontaktować się z pomocą bo co chwilę mój adres pocztowy traci weryfikacje. Jawna kpina z użytkowników. Jedyny buk którego radzę omijać szerokim łukiem
 
Do góry Bottom