>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdy ktoś ma problemy z weryfikacją

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak wiadomo czasem się zdarza, że weryfikacja u jakiegoś bukmachera potrafi być wyjątkowo upierdliwa, chcą mnóstwo dokumentów, a sam dowód osobisty często nie wystaczy. Weźmy za przykład młodą osobę dajmy na to 20 lat, która mieszka z rodzicami, co w dzisiejszych czasach w tym wieku jest niemal normą. Taka osoba nie płaci żadnych rachunków, więc jak ma przesłać bukmacherowi skan rachunku(a bukmacher często chce skan jakiegoś rachunku)? Często bukmacher chce też skan paszportu lub prawa jazdy, a co jak ktoś nie ma żadnego z tych dokumentów?
Jak ma zwertyfikować konto osoba, która mieszka z rodzicami, nie płaci żadnych rachunków, nie kwapi się z robieniem prawa jazdy i paszportu?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Wystarczy wtedy dowód osobisty miałem identyczną sytuację w Bet365 gdy mieszkałem z rodzicami i powiedzieli że rozumieją i wystarczy więc nie rozumiem co oznacza twoja upierdliwość :?:
 
Z 0

zooroy

Użytkownik
Witam
Zarejestrowałem się na BET365.
Zagrałem jeden zakład po czym zablokowano mi konto tłumacząc się tym,ze jestem graczem,który może u nich dużo wygrać i blokują mi konto do momentu weryfikacji(mogle przeslac screeny ich maili)
ZAGRAŁEM ZA 200zł wygrałem 520(260zł na czysto) na meczu hokeja...
Przesłałem kod pocztowy,który przychodzi do domu
Przesłałem dowód osobisty plus dowód jak trzymam przy twarzy
Zweryfikowałem się telefonicznie.
Po czym napisano mi,że mam im przesłać drugi dokument (wczesniej wspominali tylko o tym co napisalem powyzej). Super,że mam 19lat i nie posiadam prawa jazdy ani paszportu. Więc odpisali mi,że pieniędzy swoich nie dostanę do momentu jak nie prześle im jednego z tych dwóch dokumentow.
Co robic? Przysłali mi wiadomość,ze wygraną z bonusa(100zł wplacilem a 100dostalem) już anulowali i na moim koncie jest około 250zł.
Mam iść wyrabiać paszport i płacić koło 150zł dla tej stówki? Gdzie napisać by walczyć o swoje? Czy nienadużyli władzy chcąc ode mnie dowód przy twarzy,który wysłałem?
 
Do góry Bottom