>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie grać na czas obecny?

shingper 563

shingper

Użytkownik
Będą działać dalej jak do tej pory. Ustawa obowiązuje od 1 kwietnia. Betclic już zaprasza Polaków na nową stronę http://www.betclic.bet Kto będzie chciał grać bez złodziejskiego 12% to znajdzie swoje miejsce i śmieszna blokada go nie powstrzyma ????
 
C 0

camar100

Użytkownik
Będą działać dalej jak do tej pory. Ustawa obowiązuje od 1 kwietnia. Betclic już zaprasza Polaków na nową stronę betclic Kto będzie chciał grać bez złodziejskiego 12% to znajdzie swoje miejsce i śmieszna blokada go nie powstrzyma ????
no z jednej strony może i tak ale czy to nie dziwi ? że średni betclic zaprasza ludzi na inną strone by grał po 1 lipca normalnie jak do tej pory? nie wiem do końca czy to nie jakaś podpucha po za tym władze i tak sie dowiedzą i zamkną ją i mysle że duzo osób się tego obawia
 
T 0

toad

Użytkownik
Przed 1.07 profilaktycznie wypłaciłem pieniądze, które miałem na koncie w BaHu.
1) Jeśli ktoś może podsuńcie mi jakiegoś buka, który na chwilę obecną działa (prócz tych z 12% podatkiem), gdzie można wpłacać i wypłacać metodą inną niż karta.
2) Zamierzam grać ten sam mecz na jednym kuponie 1, a na drugim kuponie x2 . Czy jeden buk mi nie będzie tego blokować, czy lepiej obstawiać w 2 różnych ?
Pomoże ktoś, coś ?
 
Do góry Bottom