>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie kupujecie bitcoiny?

M 78

michal89216

Użytkownik
Jak w temacie: gdzie się najbardziej opłaca kupować BTC za złotówki? Lepiej używać giełd, gdzie trzeba się rejestrować czy anonimowych?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Jak w temacie: gdzie się najbardziej opłaca kupować BTC za złotówki? Lepiej używać giełd, gdzie trzeba się rejestrować czy anonimowych?
Możesz kupować na giełdach ale wszedzie potrzebna weryfikacja i bezpieczniej po prostu.
Polecam Bitfiniex,Bitstamp,Coinbase lub polskie BitBay,BitMarket.
Ewentualnie na localbitcoin.com (od osób prywatnych)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja korzystam z 4coins i jestem zadowolony.
Bitbaya też później próbowałem, ale trudno u nich potwierdzić konto. Nie potrafili mi odpowiedzieć po co im skany dowodów. Nie idzie z nimi normalnie rozmawiać, traktują ludzi z góry.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ale 4coins ma prowizje z dupy... Zasady z dupy - chore minimalne stopnie wypłat/przelewów.
Bitbay ich bije na głowe jak nie dwie
Ja nie narzekam, a opłaty w 4Coins wyglądają tak:
Wpłata (zakup bitcoinów)
Opłata za wpłatę środków poprzez zwykły przelew wynosi 0 PLN
Przy szybkich płatnościach 4coins korzysta z usług operatora płatności internetowych Dotpay
Prowizję operatora płatności Dotpay wynosi 1.9% wpłacanej kwoty i nie mniej niż 0.30 PLN
W przypadku szybkich przelewów oraz Portmonetek i Voucherów - 0.8% wpłacanej kwoty jednakże nie mniej niż 0.30 PLN
Wypłata (sprzedaż bitcoinów)
W przypadku sprzedaży bitcoinów środki wypłacane są poprzez przelew zwykły na rachunek PLN wskazany przez klienta.
Realizacja w tym samym dniu (lub do 24 godzin)
Od powyższej operacji pobierana jest prowizja w wysokości 1 PLN
Droższa jest wypłata przez bankomat, która wynosi 8.50 PLN
Przelew bitcoinów do innej osoby to kilka złotych i to praktycznie niezależnie od ilości przelewanych bitcoinów
__________________________________________________
Można to sobie porównać np. do Ecopay (choć nie ma czego porównywać)
Nie wiem jak jest na Bitbay i czym ta firma bije 4coins
Poproszę o konkrety
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Jest jakiś polski portfel/giełda gdzie można zrobiś wypłatę in postem i listonosz przynosi hajs do domu ? Kiedyś Bitbay chyba to oferował.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
A jakie pobieraja fee przy przrzelewie BTC? ???? I ile kosztuje 1 BTC u nich a ile na innych giełdach to jest duża różnica
Cena kupna i sprzedaży BTC jest po wejściu na stronę 4coins na niebieskim pasku po prawej stronie u góry.
Kupujesz BTC bezpośrednio za złotówki
Jeśli chodzi o przelew BTC to ja wybieram minimalną opłatę, która obecnie wynosi 2,75 zł.
Ważne jest to, że ilość przelewanych BTC nie ma wpływy na tę opłatę, więc im więcej przelewasz, tym lepiej.
Czyli za pomocą BTC możesz przesłać bardzo dużą sumę pieniędzy!
Nie da ci tego żaden bank ani walet, bo tam jest procent od przelewanej kwoty.
Jak jest na innych giełdach tego nie wiem, bo 4coins zupełnie mnie zadowala i nie kombinuję. Poza tym mają bardzo dobrą opinię i b. dobry suport. A jak kupujesz czy sprzedajesz bitcoiny, to robią to bardzo szybko.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ale porównaj ceny sprzedaży/kupna z np. bitbay
A co Ty z tym Bitbay?
To jest giełda, a nie portfel z tego co wiem, choć nie korzystam z ich usług.
Znajomego oszukali, a ponadto konto trzeba u nich zweryfikować, choć piszą, że nie trzeba weryfikacji.
Chcą pełnego skanu dowodu z obu stron, musi być PESEL, wzór podpisu i wszystkie dane.
To jest ewidentnie zbieranie danych osobowych na sprzedaż, a o anonimowości nie wspomnę.
Żądają też przelewu z konta dla &quot;potwierdzenia&quot; czegoś.
Dostałem cynk, by omijać ich szerokim łukiem.
Poza tym taniej chyba nie będzie, bo kasę z giełdy Bitbay trzeba przelać do porfela.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Ja nic nie musiałem przelewać w celu weryfikacji. To jest zarówno giełda jak i portfel więc nie trzeba przerzucać btc do zewnętrznych portfeli
 
Do góry Bottom