>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie ubezpieczacie swoje samochody?

P 1

pi5tol

Użytkownik
Powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś niewielkiego miejskiego samochodu, będzie to moje pierwsze autko i na pewno nie będzie nowe, tak 3-4 letnie. Prawko mam od 5 lat. Dlatego chciałbym prosić o rady, gdzie polecacie ubezpieczyć swój samochód i dlaczego akurat tam?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
ja mam w PZU... głownie dlatego, że ojciec tam ubezpiecza &quot;od zawsze&quot; i jakoś tak było mi najwygodniej ????
za silnik 1.8 benzynowy &quot;na zniżkach ojca&quot; płacę 290zł/pół roku.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
OC wykupuje tam gdzie jest najtaniej. Tylko tym się kieruję. W razie wypadku i tak nic Cię nie interesuje...
Musisz pochodzić o ubezpieczalniach i popytać się, gdzie najtaniej wychodzi. MTU, poczta i HDI, tu bym najpierw się udało. Nie tak dawno jeszcze w allianz było tanio (sam tam mam) ale od poł roku bardzo poszło do góry i w lipcu planuję zmienić ubezpieczyciela.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi w lipcu kończyła się polisa na OC w Allianz. Przyszedł blankiet do zapłaty... 860zł :-|
Wiecie gdzie dostałem najtańszą ofertę? Nie uwierzycie... PZU! 606zł.
Nigdy nie pomyślałem, że w PZU będę miał polisę. Firma, która ma teoretycznie najdroższe polisy w moim przypadku była najtańszą. ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nigdy nie pomyślałem, że w PZU będę miał polisę. Firma, która ma teoretycznie najdroższe polisy w moim przypadku była najtańszą. ;)
PZU w ostatnich latach straciła większość klientów więc musiała postarać się o poważniejsze zniżki dla nowych klientów, które zachęcą do podpisania umowy.
Ja nową umowę podpisywałem na początku sierpnia i także bardzo się zdziwiłem gdy powiedzieli mi, że jedną z najtańszych wariantów będzie PZU (chociaż musze płacić zwyżkę za wiek). Ostatecznie wybrałem jednak InterRisk. Cena była podobna jak w PZU lecz tu miałem dodatkowe NW i Assistance.;)
 
A 0

andrade

Użytkownik
Ja miałem ubezpieczenie w pewnym powszechnie ;-) znanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Wydawało mi się tanio, 8 lat jazda bezszkodowa i z normalnego ludzkiego lenistwa nie zmieniałbym pewnie, gdybym z czystej ciekawości nie sprawdził sobie ubezpieczenia na tej stronie tanieoc.u2.pl gdzie jest porównywarka polis. Okazało się, że można jeszcze taniej kupić OC nie wspominając o AC, a wystarczyło trochę chęci. I póki co jestem zadowolony.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Mi ukradli auto to Allianz bez kłopotu wypłacił 100% wartości, żadnego przeciągania sprawy, nic - dlatego polecam. Tak samo kolejny samochód kupiłem, miałem w Hestii (promocja była i ubezpieczenie rok za free), to na kolejny rok w Allianz ubezpieczyłem, bo pare zł więcej niż w PZU a jakoś tak czuje się lepiej :p Z kolei Hestia to porażka jakaś, prawko mam 5lat, bezkolizyjny kierowca jestem i co? I mam wzwyżki &#39;za wiek&#39;. Rozumiem, że jak już będę miał 90lat i kompletny brak refleksu (który swoją drogą mi już dwa razy życie uratował) to wtedy dostane tam zniżka, bo będę przecież &#39;bezpiecznym&#39; kierowcą...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zwyżka za wiek jest chyba w każdej firmie. Różnica jest w pułapie wieku, większość 26 rok życia, któraś firma ma nawet zwyżkę do 30 roku życia.
Zgadzam się z przedmówcą, że trochę bezsensu jest z tym wiekiem.
 
A 0

andrade

Użytkownik
Mi na przykład multiagent ubezpieczeniowy ze swoimi trikami tak wyliczył składkę, że taniej wyszło mi już na powyższej porównywarce polis. Chyba za dużą prowizję sobie policzył ;-) Wiadomo, że multiagent coś musi uszczknąć dla siebie, bo w końcu na czymś musi zarobić.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dopisz dorosłego do dowodu rejestracyjnego i już omijasz zwyżki za wiek ???? ja też miałem tak, że w COMPENSIE II rata ze zwyżką za wiek 980zł :O dopisałem mamę do dowodu - 680zł II rata (kontynuacja poprzedniego właściciela).
Teraz też mam w PZU i 600zł na cały rok ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Dopisz dorosłego do dowodu rejestracyjnego i już omijasz zwyżki za wiek ???? ja też miałem tak, że w COMPENSIE II rata ze zwyżką za wiek 980zł :O dopisałem mamę do dowodu - 680zł II rata (kontynuacja poprzedniego właściciela).
Teraz też mam w PZU i 600zł na cały rok ????
wpisanie doroslego do dowodu rejestracyjego wcale nie omija zwyzki za wiek, zaplaciles nizsza rate bo dorosly mial znizki stad wyszla nizsza rata
 
Do góry Bottom