>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdzie znajde takie promo

T 0

testaverde

Użytkownik
Witam, chce zlozyc depozyt na jakis roomie pokerowym al nie wiem na jakim. Niekoniecznie zalezy mi na bonusie ale chodzi mi o taki room gdzie jak zdeponuje kase to bede mial dosep do freerola z pula +1000euro gdzie zagraja ci co zdeponowali pierwszy raz.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Celeb Poker - przenieśli się ostatnio na IPOKER z Boss Medii, jak się złoży depo w dniach 12-16 to się freeroll o 10k i 2.5k z tym, że któryś z nich jest dla wszystkich z miesiąca sierpnia.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Paradise Poker - poker od bukmachera Sportingbet , nie musisz nawet składać depozytu , co sobotę jest Freerol 1000 euro dla ludzi zarejestrowanych w przeciągu ostatnich 14 dni (czyli na 2 się załapiesz ;) )
 
H 0

hadart

Użytkownik
Eeee mam pytanie. Wrocilem wczoraj do domu a przed wyjazdem zalozylem konto na EuroSuper Poker 5$ bez depozytu. Trzeba bylo wyslac maila z dopiskiem ze promocja dla naszego forum. Ten temat gdzies zniknal?
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Witam, chce zlozyc depozyt na jakis roomie pokerowym al nie wiem na jakim. Niekoniecznie zalezy mi na bonusie ale chodzi mi o taki room gdzie jak zdeponuje kase to bede mial dosep do freerola z pula +1000euro gdzie zagraja ci co zdeponowali pierwszy raz.
Korzystając z Mermaid Poker możesz zagrać odrazu po rejestracji we Freerollu 1000€ dla nowych graczy. Jak wiadomo turniej ten jest dostępny dla całej sieci Boss medii.

Deponując jednak pieniądze w Mermaid Poker zamiast jednorazowego freerolla dla deponentów o którym wspominasz to za jedyne 50 Raked Hands co Wtorek będziesz miał freeroll o 1000€ ( około 300 osób grywa ). Te 50 Raked Hands będziesz musiał ugrywać przez tydzień przed turniejem są w sumie jest banalnym ograniczeniem.

Dodatkowo bonus od depozytu ( info ) myślę powinien zachęcić Cię bardziej niż jednorazowy freeroll.

Aktualny rozkład tych turniejów TUTAJ
 
Do góry Bottom