>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gem, set i mecz

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Witam serdecznie, od niedawna założyłem stronę z typami. Wszystkie z nich ukazują się także tutaj w moim temacie. Dodatkowo FanPage, na którym dodatkowe typy. Strona w Wordpressie. Liczę na odwiedziny z forum i kilka like&#39;ów ;)
Link do strony: http://www.gsim.netstrefa.eu/
Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nowe analizy dodane ;)
Przy okazji po każdym meczu opisuję jak wyglądało dane spotkanie.
Być może macie jakieś pomysły to proszę o kontakt, na któryś z podanych na stronie.
Tutaj PW mam zablokowane z śmiesznego jak dla mnie powodu.
Zapraszam do odwiedzania strony i like&#39;owania FanPage&#39;a

Niestety Live nie wypalił. Moje łącze jest za wolne i transmisja strasznie spowalniała mi czas ładowania strony i aktualizowania wiadomości. Szkoda ????

Może wpadnę na jakiś ciekawszy sposób urozmaicenia swojej strony.
Codziennie będę dodawał po jednej - dwie sylwetki zawodników, zacząłem od Isnera, gdyż jest to mój ulubiony tenisista.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Wczoraj małe problemy z internetem, dlatego nie znalazłem czasu na wstawienie jakiejś sylwetki. Dzisiaj powinny się pojawić dwie.
Niedługo dodam podsumowania z meczów wieczornych rozgrywek.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Strona cały czas aktualizowana, wypadły mi podsumowania i sylwetki (tylko na razie) z braku czasu. Dzisiaj kolejny typ. Jak na razie forma dobra i zobaczymy jak to będzie podczas US Open, które już niedługo!
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Strona przeniesiona na nowy hosting. Postanowiłem nie przenosić starej bazy danych dlatego też zaczynam praktycznie od zera ???? Zapraszam teraz na www.gsim.nfora.pl
Facebook został bez zmian.
Zapraszam do ankiety na stronie ???? Jestem ciekaw waszego zdania.

Strona jednak zostaje na tym hostingu co jest. Wytłumaczenie znajduje się na FanPage&#39;u.
Analizy tenisowe
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nowe analizy na jutrzejszy poranek. Z sylwetkami na razie mała przerwa, a co do podsumowań pomeczowych cały czas się zastanawiam czy ma to jakiś sens i w ogóle czy ktoś to czyta. Jak widzę po statystykach zainteresowanie najbardziej budzą analizy oraz wspomniane sylwetki tenisistów. Zobaczymy jak będzie teraz z czasem na pisanie i czy w ogóle uda się utrzymać motywację, bo ostatnio spadek oglądalności strony. Wszystkim co odwiedzają serdecznie dziękuję i jeżeli ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc w promocji będę wdzięczny. Gdyby coś można pisać na PW tutaj bądź na któryś z podanych kontaktów na stronie.
GSiM
FanPage
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dwie analizy na dzisiejszy turniej w Szanghaju. Kursy dosyć ciekawe, więc warto zobaczyć na stronę. Być może od jutra wznowię pisanie sylwetek, trochę więcej czasu będzie tylko teraz trzeba pomyśleć kto pójdzie do opisania. Jeżeli macie jakieś propozycje to piszcie ????
GSiM
FanPage
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nowe analizy na jutrzejszy dzień! Sylwetki ostatnio strasznie zaniedbane, ale to przez brak czasu. Studia się zaczęły i bieganie za wszystkim.
Mimo wszystko zapraszam do odwiedzania strony i FanPage&#39;a. Linki znajdziecie wyżej!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom