>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

German Masters 2018 (31.01-4.02.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kiedy zostanie dokończony mecz Mehta - Selt?
Sami sobie winni. Grali za wolno i po prostu nie zdążyli skończyć meczu przed początkiem 2 sesji o 15:30. W takim wypadku schodzą i grają ci co byli zaplanowani na 2 sesję, a oni dokończą swój mecz jak się zwolni stół na którym grali (albo jakikolwiek stół, tego nie jestem do końca pewien, ale raczej ich stół) wcześniej niż 30 min przed początkiem następnej sesji czyli o 20ej. A jak nie, to dokończą jak się zwolni stół w następnej sesji.
 
R 12

radzius12345

Użytkownik
????Rory McLeod▶kontuzja mózgu, prowadzić 4:1 wbić 122, 121 i przegrać z zawodnikiem, którego ostatnio się ograło 4:0... (fakt chińczyk wrócił w dobrym stylu ale z 4:1....)
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Nie wiem kiedy mcleod miał taki mecz ze wbił dwie setki i to na początek jeszcze meczu ale fakt faktem że 3 partia już powinna być dla chinczyka, taki jest snooker, raz grasz super raz nic nie idzie, a mcleod kontuzje mózgu ma często stąd ten typ
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Po kwalifikacjach przechodzimy do turnieju głównego.
W.Liang - T.Ford
Typy:
W.Liang @1.58✅
W.Liang -1,5 frame&#39;a @1.94✅

Wg mnie kursy spowodowane ostatnim spotkaniem w lidze mistrzów, ale tego nie można wg mnie brać jako jakikolwiek wyznacznik - kilka spotkań dziennie, ostatnie spotkanie serii - mieli już w poważaniu ten wynik. Wenbo jest wg mnie po prostu lepszym snookerzystą, dłuższy czas bez dobrego wyniku, czas na powrót na zwycięską ścieżkę - Ford nie powinien nawiązać w tym spotkaniu walki - MAIN BET,.
R.Day-T.Un-Nooh
Typy:
R.Day @1.44✅
liczba framów over 7,5 @1,93⛔
Day w pięknym stylu awansował do Masters w którym odprawił szukającego formy Dinga i poległ bez walki z Higinsem. W międzyczasie mnóstwo spotkań w LM, ogrania na pewno nie zabraknie - odpadł w kwalifikacjach do China Open, teraz powinno pójść lepiej.Przeciwnik podobnej klasy co Haotian, mający głównie przebłyski, potrafiący wygrać z pozycji underdoga, jednak wg mnie jutro powalczy, ale w finalnym rozrachunku polegnie.Day pokazał pod koniec roku że jest mocny w deciderach, więc w przypadku finałowej partii jestem o niego spokojny.
Zagrałbym na gładkie zwycięstwo Trumpa, ale obiecałem sobie, że nigdy już nie postawię na niego złotówki - jeśli po latach miałaby wyjść afera z ustawianiem spotkań to byłby mój faworyt - oczywiście pół żartem ????
Dodatkowo bez analizy, typ bardziej przeciwko Hamiltonowi:
J.Robertson @1,86✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Hamilton vs J.Robertson
Zwycięzca meczu: Robertson, Jimmy @ 1.81 ✅ 1-5
Najwyższy brejk: Robertson, Jimmy @ 1.80 ✅ 66-73
Marathon
Hamilton broni tytułu sprzed roku, ale jak pokazały kolejne miesiące to był wyjątek od reguły, bo już nigdy póżniej Anglik nie grał tak dobrze. I nie zdziwi mnie jeśli obrońca tytułu wyleci już w pierwszym dniu turnieju. Przede wszystkim przeciętna forma Hamiltona, która po prostu nie uprawnia by myśleć nie tylko o obronie tytyłu ale nawet o 2 rundzie. Parę dni temu Hamilton męczył się okrutnie ze słabym Johnem w kwalach China Open odwracając mecz z 1-5 na 6-5. Fajny wyczyn, ale fakt ze w ogóle był w takiej sytuacji to jest słabe. W tym samym czasie Robertson szybko i łatwo ograł Keogana (6-2) wbijając po drodze parę wysokich brejków (70, 94, 58, 84), ale naprawdę to poszalał w kwalach German Masters gdzie wbił 4 setki i parę innych wysokich brejków (106, 63, 113, 63, 132, 131, 89). I właśnie ta łatwość wbijania wysokich brejków może zrobić różnicę, bo co Hamilton zostawi na stole to będzie czyszczone, a szanse na pewno będzie dawał. Z tego względu warto też chyba pograc w stronę wyższego brejka, szkoda że nie ma typów na setki, bo to byłby mój wybór, pewnie po wyższym kursie, ale dobre i to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 103

rafilks

Użytkownik
Zwycięzca meczu: Robertson, Jimmy @ 1.81 ✅✅✅ 5:1
Ja tak samo sądze co kolega wyżej jak dla mnie J.Roberston jest w lepszej formie i wygra dzisiejsze starcie kursy idą lekko w dół ???? co do wypowiedzi kolegi Hamilton w china kwalifikacje przegrywal nawet 1:5 ale wygrał to spotkanie 6:5 ale dzisiaj Roberston jak wejdzie w mecz od początku to nie boje sie o końcowy wynik tego pojedynku
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
R 103

rafilks

Użytkownik
Co tu dużo pisać 5:1 dla Robertsona w dzisiejszym meczu nie miał rywala i tyle Hamilton grał tragicznie popełniał bardzo dużo błędów i kursiwo 1.7 wchodzi jak w masło na wieczór zmierzam z typem na J ,Lisowskiego kursior 1.85,oglądałem ostatni mecz Waldena i jakoś mnie nie przekonał więc pójde w strone zdolnego młodego Lisowskiego oby z fartem
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Liang.W-Ford.T (2) KURS 2.26⛔⛔⛔
Jutrzejszy dzien w świecie snookera zapowiada się ciekawie sporo ciekawych meczy i dużoe emocji nas czeka , ja spośród kilku ciekawych meczy wybrałem mecz Liang-Ford i w tym meczu typuje zwycięstwo Forda ???? moim zdaniem jest obecnie w lepszej dyspozycji i formie czuje ciekawy i długi mecz z dużymi breakami ale w ostatecznym rozrachunku to Ford wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jimmy Robertson vs Gary Wilson (2) KURS 1,88⛔⛔⛔⛔
Cóz wczoraj zagralem na Robertsona i przyniósł mi zysk wygrał gładko ale tak jak pisałem Hamilton grał bardzo slabo wręcz krytycznie ale mimo to miał szanse na doprowadzenie do wyniku 2:2 wczoraj Hamilton myśle ze z Wilsonem już nie będzie miał tak łatwo a wręcz jestem przekonany wczoraj Wilson pokonał Goulda który był w formie bardzo dobrej co potwierdził w styczniu breakem 147 pkt !! myśel ze dzisiaj sobie poradzi z Robertsonem bo będzie wykorzystywał szanse takie jak wczoraj miał Hamilton ???? życze wszystkim powodzonka i może skorzystacie z moich typów
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters. 9 Frames Matches
Ryan Day - Thepchaiya Un-Nooh
Highest Scoring Break: Thepchaiya Un-Nooh @ 2.11 ⛔ 117-64
Thepchaiya Un-Nooh Total Centuries: Over 0.5 @ 2.625 ⛔
To że Un-Nooh ma niebywałą łatwość budowania wysokich brejków to wszyscy wiemy. Jego problemem jest nieregularność co sprawai czasem ze przegrywa z dużo słabszymi rywalami. Ale jeśli chodzi o wbijanie to jest to czysty talent, co zresztą ostatnio pokazuje. Parę dni temu w kwalach do China Open wszystkie swoje frejmy wygrał jednym podejściem w tym 2 setkami (112, 143, 66, 85, 84, 70), wcześniej to samo zrobił w kwalach German Masters (71, 90, 77, 106, 60, 121). Tak ma po prostu do tego wrodzoną smykałkę i potrzebuje tylko dobrej szansy. A mam wrażenie że ze strony Daya, który notuje gorszy okres, może takich szans dostać sporo.
1xbet
 
kuchen 0

kuchen

Użytkownik
I niestety - mistrz świata Selby odpada w 1/8 po meczu Guodongiem. Oglądałem ten mecz, Mark zupełnie bez formy. Ostatni frame z jego trzema faulami, potem nieudolne zakładanie snookera i ostatecznie porażka 3:5. Dzisiaj chiński pojedynek Liang - Goudong i myślę, że będzie to wyrównany mecz z delikatną przewagą pierwszego.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
I niestety - mistrz świata Selby odpada w 1/8 po meczu Guodongiem. Oglądałem ten mecz, Mark zupełnie bez formy. Ostatni frame z jego trzema faulami, potem nieudolne zakładanie snookera i ostatecznie porażka 3:5. Dzisiaj chiński pojedynek Liang - Goudong i myślę, że będzie to wyrównany mecz z delikatną przewagą pierwszego.
Ja myślę podobnie, dla mnie pokonanie Selbego w obecnej formie nie jest wyczynem zaskakującym. Mimo wszystko spotkanie może być ciasne.
Ja gram na dzisiaj takie poniższe typy:
Dott-Xiwen
Typy:
Xiwen @2,35⛔
Xiwen hc+1,5 frame&#39;a @1,71✅
Grali ostatnio w Chinach, łatwo wygrał Dott, w h2h 1-1.
Dott nie gra niczego nadzwyczajnego.nawet jak na swój styl, jedyny jego mecz jaki ostatnio zapadł mi w pamięć to z Trumpem.
Na Dotta trzeba być cierpliwym, wydaje mnie się, że praca domowa po kwalach do CH.O. odrobiona stąd taka propozycja.
W.Joyce-S.Murphy
Typ:
Murphy @1,3✅
Tutaj chciałbym tylko zaznaczyć, że widzę analogię miedzy Murphym,a tenisistą Stanem Wawrinką - zawodnicy utalentowani, potrafiacy wygrać z każdym, najgorsi w pierwszych rundach, rozkręcajacy sie w trakcie trwania - Joyce solidny do bólu, ale Murphy powinien to wziąć, więc dodaje do dubla.
Dodatkowo typ przeciwko Trumpowi, Chińczyk potrzebuje zwycięstwa z takim nazwiskiem, żeby wrócić na dobre.
Ding @2.18⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W.Joyce-S.Murphy
Typ:
Murphy @1,3
Tutaj chciałbym tylko zaznaczyć, że widzę analogię miedzy Murphym,a tenisistą Stanem Wawrinką - zawodnicy utalentowani, potrafiacy wygrać z każdym, najgorsi w pierwszych rundach, rozkręcajacy sie w trakcie trwania - Joyce solidny do bólu, ale Murphy powinien to wziąć, więc dodaje do dubla.
German Masters. 9 Frames Matches
Mark Joyce - Shaun Murphy
Mark Joyce Total Centuries: Over 0.5 @ 3.74 ⛔ tylko 73, niby blisko, a jednak daleko..
Coś jest na rzeczy z tym porównaniem Murphyego do Wawrinki. Gracz wybitny, nieregularny, jak jest w najwyższej formie to tylko siedzieć i klaskać, ale jak nie wchodzą długie wbicia to po prostu aż przykro oglądać. I właśnie tę nieregularność myślę, że można wykorzystać w typowaniu w meczu z Joycem. Nawet z McManusem to do pewnego momentu kiepsko wyglądało, a Joyce to jednak ciut wyższa półka, do tego jak się wydaje do Berlina przywiózł dobrą formą. W 1 rundzie z Gilbertem wygrał wszystkie swoje brejki wysokimi podejściami w tym 1 setką:136, 86, 91, 79, 76 (zresztą to w ogóle był świetny mecz bo Gilbert zrobił to samo 84, 101, 68, 84). Więc z punktowaniem o Joyce’a wszystko ok., potrzeba tylko dobrych szans, a z Murphym o nie powinno być łatwiej niż z innymi, bo jego ofensywna natura nie pozwala mu psuć układów na stole, a na dodatek daje pograć rywalom bo bezbłędny nie jest. Dlatego taki kurs na setkę Joyce’a to przesada.
Liang Wenbo - Xiao Guodong
Winner: Liang Wenbo @ 1.91 ⛔ 2-5 że tak powiem, mały dramat..
Highest Scoring Break: Liang Wenbo @ 1.83 ⛔ 58-75
Xiao ograł Selbyego, ale jak to było już wspomniane parę razy ostatnio to żadna sztuka, bo właściwie od początku sezonu mistrz świata gra po prostu słabo. Więc na wynik wygraną Chińczyka też trzeba przez to gorszą formę faworyta. Teraz mecz z Wenbo, wg mnie lepszy gracz od Xiao, ze świetnym flow w budowaniu brejka, pierwsza runda to łatwa wygrana z Fordem (5-1), wbite 93 i 111, więc z punktowaniem wszystko ok, a że ma wrodzoną łatwość wbijania to można się spodziewać paru wysokich brejków. Dla mnie to Wenbo jest faworytem, a kursy wyrównane pewnie przez ta wygraną Xiao z Selbym.
1xbet
 
B 243

bede1991

Użytkownik
G.Dott-S.Murphy
Typy:
Murphy win @1.36
Murphy (hc -1,5) @1.63

Dott niczym mnie nie przekonuje, bardzo dobry bilans h2h dla Shauna pokazuję, że ma w poważaniu wyciąganie w &quot;brudną&quot; grę, którą często praktykuje Dott - będzie potrzeba to zaczną się wbicia na długich i skracanie gry - widzę to jako 6:2/3, ale nie.ruszam w snookerze wyższych handi więc typy jak powyżej.
M.Williams-J.Trump
Osobiście nie gram bo nie inwestuje w Trumpa, ale nie dajmy się zmylić serii zwycięstw Marka Williamsa - nie jest on w takiej.formie jak w zeszłym roku, w Masters pokonał Selby&#39;ego przez łatwy błąd na czyszczeniu w w ostatnim framie.
H2h dla Trumpa, wydaję się, że jest w lepszej formie tutaj i powinien to zgarnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom