>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

German Masters 2024 (29.01 - 4.02.2024)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2024
29 stycznia - 4 lutego 2024


German Masters to jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu zawodników, głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez berlińską publiczność. Swoje robi również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. Najbliższa edycja turnieju German Masters 2024 rozegrana zostanie w dniach 29 stycznia - 4 lutego 2024 roku we wspomnianym już Tempodromie w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięgnie £427,000, w tym £80,000 dla zwycięzcy. Tytułu sprzed roku będzie bronić Ali Carter, który w finale nie dał szans Tomowi Fordowi (10-3).


Warto wspomnieć, że od niedawna German Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie tworzy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie German Masters, ale również European Masters, Snooker Shoot Out i Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu turniejów zdobędzie najwięcej punktów rankingowych.

Format turnieju German Masters zakłada, że w turnieju głównym zagra 64 zawodników wyłonionych we wcześniej rozegranych kwalifikacjach do German Masters 2024. Odbędą się one w dniach 18-22 grudnia 2023 w Ponds Forge International Sports Centre w angielskim Sheffield. Oznacza to, że każdy ze 128 zawodników przystępujących do kwalifikacji będzie musiał wygrać 2 mecze by znaleźć się w 32-osobowej drabince turnieju głównego w Berlinie. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Pokaż załącznik 35005

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Ursenbach er A.- Ma Hai Long 1
Yuelong Z.
- Jones Jak 1
Ako 2,13 fortuna


Niezrażony jadę dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Anthony Hamilton - Ben Woollaston 2
Graeme Dott - Victor Sarkis 2 +4,5
Ako 2,41 forbet


Na wieczorną sesję wybralem takie dwa mecze. Ben Woollaston wygral wszystkie mecze z Hamiltonem. Wszystkie dwa ;). W drugim meczu Dott to zdecydowany faworyt jak wczoraj Bingham:mad: licze ze Brazylijczyk urwie chociaz jednego frejma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Judd Trump v Lukas Kleckers
Lukas Kleckers (GER) Total Century Breaks Over 0.5 kurs 6.00 Ladbrokes
Dostał nawet 3 szanse ale nie unióśł
Dziś w Berlińskiej Hali chyba mecz wieczoru.Jedna z większych snookerowych gwiazd Judd Trump i największa snookerowa gwiazda w Niemczech Lukas Kleckers.Niemiec nie wpomina najlepiej spotkań z Anglikiem w h2h jest 3:0 5:1 5:1 i 5:0 właśnie tutaj w German Masters w 2018 roku.Od tego czasu gra Kleckersa sporo się poprawiła.Ja mam w pamięci niedawne podejście 143 wbite w Belfaście
w pojedynku z Garym Wilsonem i ten kurs na jedno wygrywające podejście Lukas 100+ wydje się atrakcyjny by lekko zaryzykować.
Powinniśmy oglądać dobry snooker w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Un-Nooh T. - Anda Z. 2
Yuelong Z
. - Pengfei T. 1
Ako 2.06 fortuna

Wczoraj sypneło niespodziankami.Odpadli Selby ,Maguire i Brecel. Ciekawe co będzie dzisiaj .Ja z oferty wybrałem dwa mecze o godinie 10. Un-Nooh notuje wiele porażek , Anda pgra w kratkę ale na obecnachwilę wydaje sięlepszym zawodnikiem, chociaż ostatnie trzy meczed bezpośrednie wygral Taj. W spotkaniu dwuch chińczyków stawiam na Yuelonga. Wydaje sie że mimo wpadki 0-4 z Duffem w kwalifikacjach Welsh Open jest pewniakiem do wygrania z Pengfei

Julien Leclercq - Ken Doherty 2
kurs 2,41


Na wieczór coś takiego proponuję. Młodość przeciwko doświadczeniu .Dzisiaj stawiam na 54 letniego Kena Doherty, a przed 20 Julianem Leclercqiem przyszłość.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Joe Perry v Xing Zihao
Xing Zihao liczba setek powyżej 0.5 kurs 3.90
betcris.pl
Kolejny młody Chiński zawodnik , który regularnie punktuje 50+ , ostatnio widziałem podejście 83 wbie w meczu z Markiem Selbym ,
myślę że Xing nie przestraszy się dzisiaj Joe Perrego.Powinien jakieś szanse na długie podejścia punktowe dostać .
Dystans do pięciu wygranych frejmów i po tym kursie kolejny raz zaryzykuję setkę doga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Mark Allen - John Higgins 1
Julien Leclercq - Ryan Day 2
Ako 2,65 forbet


Taki dubelek na dzisiaj wyczaiłem . Może tym razem będzie ok. Day doświadczeniem bije na glowe Leclercqa , chociaż nie takich zawodników Julien odprawil z kwitkiem. Ja jednak stawiam na Ryana Daya. Mecz Allena z Higginsem to Allen ma ostatnie trzy mecze bezpośrednie wygrane iw tym upatruję przewagi Marka Allena .

Tom Ford - Fan Zhengyi 2
kurs 2,35 forbet


Tu stawiam na Chińczyka.Obaj snookerzyści w gazie , ale w edlug mnie lepszy jest młodszy Chińczyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1053
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Thepchaiya Un-Nooh v Judd Trump
Both Players to make a Century Break kurs 3.75 Ladbrokes - zakładka match specials nie ma restrykcji ako
Niestety 3 setki Trumpa a Taj 2 szanse niewykorzystane
Thepchaia jeszcze w German Masters póki ci bez setki ale wbijał 90 i 80 w meczu z Jamie Clarkiem , 86 i 79 z Andą także dosyć blisko brejków 100+ , Trump na raie 114 ze Stevensem oraz 118 i 98 z Seltem
w h2h 6:2 dla Trummpa ale prócz jednego mecze między nimi raczej bywają zacięte i wyrównane .3 mecze z tych 8 w h2h kończyło się na deciderze.Dziś chyba również spore szanse na wyrównane spotkanie , powinniśmy zobaczyć trochę jakościowego snookera , mam nadzieję że padną breji 100+ z obu stron.

Było grać bezpieczniej over 1.5 setki w meczu kurs był 2.65 na to
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sam Craigie - Judd Trump
Handicap frejmowy: Sam Craigie (+3.5) @ 1.65 2-6
Handicap frejmowy: Sam Craigie (+2.5) @ 2.29
Handicap frejmowy: Sam Craigie (+1.5) @ 3.30
Zwycięzca: Sam Craigie @ 5.10
BETFAN

Trump znowu wygląda jak na początku sezonu, czyli niedotykalny, a przynajmniej bardzo o to trudno. W tym tygodniu w Berlinie na razie komfortowy run do półfinału, w żadnym meczu nie był zagrożony, w się oddał 9 frejmów w 4 meczach, a rywali nie miał łatwych (Stevens, Selt, Un-Nooh, Higgins). Więc faworyt wydaje się klarowny. Ale po tym co pokazał wczoraj Craigie, który zdemolował Cartera (5-1) to widzę tu szansę na w miarę wyrównany mecz. Craigie talent miał zawsze, co ciekawe jest oburęczny i nie ma dużej różnicy między jedną a drugą ręką. Do tego ma idealny temperament do snookera, kliniczny spokój, rzadko się podpala. Do tego nie ma kompleksów wobec faworytów, mało tego, wydaje się że im lepszy rywal tym lepiej gra. Z Trumpem ma w miarę wyrównany bilans, przed laty ograł go nawet 5-0, potem dwie porażki po walce. I na to licze też dzisiaj, że postawi się faworytowi. Kluczem wydaje się początek meczu, pierwsze 4 frejmy, bo wtedy Trump wydaje się najbardziej wrażliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
Do góry Bottom