>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Get Rich or Die Tryin' - Bogacenie się Hardiego ;)

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#26
:baseball: Pittsburgh Pirates (-1,5) (Francisco Liriano) - Chicago Cubs (Jeff Samardzija)
Kurs: 2,30 // Stawka: 200 PLN // EW: 460 PLN William Hill (1-0) ????
Jeffrey zepsuł Piratom Opening Day w zeszłym roku, gdzie Cubs wygrali 3-1. Jednak cały sezon miał przeciętny: 8-13, 4,34 ERA, 1,348 WHIP. W 5 starciach przeciw dzisiejszym gospodarzom był 1-3 z ERĄ 3,00. Wiem, że wyniki z pre-season nie powinny być odniesieniem do sezonu jednak na 6 meczy 5,14 ERA mówi sama za siebie.
Liriano z kolei to zdobywca nagrody Powrotu Roku w NL nabawił się urazu pachwiny jednak twierdzi, że jest już wszystko dobrze i jest gotowy na sezon. Porównując jego statystyki w 2013 z Jeffem wygląda to następująco: 16-8, 3,02 ERA i 1,224 WHIP. W meczach przedsezonowych wystąpił w 4 meczach. O ile ERA 2,31 jest dużo lepsza niż Samardziji trzeba mieć jednak wzgląd na niedawną kontuzję Dominikańczyka.
Oba kluby znajdują się w zgoła różnych sytuacjach. Pirates awansowali do Post Season po raz pierwszy od 21 lat, nagrody Managera Roku NL dla Hurdle&#39;a i NL MVP dla McCutchena pobudziły apetyt na ten sezon i powtórka to minimum choć sami stawiają sobie za cel minimalny zwycięstwo w dywizji ale zapewne celują wyżej niż to. O ile więc Piarci chcą zdobyć niebo, tak Cubs mają bardziej przyziemne cele - nie być znów na dnie; 4 sezony z rzędu ostatnie miejsce w swojej dywizji... O poprawę będzie bardzo ciężko. 2 różne możliwości, 2 różne cele i mam nadzieję tylko jeden możliwy wynik - zwycięstwo Piratów. Sorry Cubs - dopiero za rok może będziemy stawiać trochę grosza na Was ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Marzec
Suma stawek:
5 200 PLN
Suma wygranych:
6 168 PLN
Zysk:
968 PLN
Yield:
18,62%
???? Zysk malutki ale za dużo razy chyba próbowałem tych magicznych handicapów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
:baseball: Toronto Blue Jays ( Dustin McGowan) - New York Yankees (Masahiro Tanaka)
Kurs: 1,75 // Stawka: 200 PLN // EW: 350 PLN Pinnacle

Wielki debiut Tanaki w NYY. Wiadomo, że po pierwszym meczu nie można oceniać czy mamy boom or bust - narodziny nowej gwiazdy czy kompletny niewypał. Papiery na grę ma - w lidze japońskiej 24-0 i 1,27 ERA jednak w żadnym razie nie ma co porównywać poziomów MLB z NPB. Jankesi jak to mają w zwyczaju dali od razu mega kontrakt opiewający na 155 mln $ przez 7 lat. W meczach przedsezonowych zaprezentował się solidnie: 26 SO i 3 walki na 21 IP z 2,14 ERA.
Trudno napisać coś o rywalu - dla McGowana będzie to pierwszy występ w lidze od 2011 roku jako starter. Trudno cokoliwek rzec o jego formie jednakże w swojej karierze przeciw NYY jest 2-2 z ERĄ 5,47.
Liczę na poprawę gry Yankees w tym meczu po przegranej serii z Astros. Mimo przewagi jaką mieli w meczach nie potrafili tego przełożyć na wynik i przegrali 2 pierwsze spotkania. A jako, że w Ameryce spełniają się marzenia i zaciągająć slogan z NBA &#39;where amazing happens&#39; nie mogę sobie wyobrazić porażki Tanaki w debiucie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#2
:baseball: San Francisco Giants (-1) - Arizona Diamondbacks
Kurs: 1,96 // Stawka: 200 PLN // EW: 392 PLN Pinnacle
#3
???? Los Angeles Lakers - Houston Rockets (-19,5) &quot;tylko&quot; +15 :/
Kurs: 5,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 100 PLN William Hill
Nie jest to handi bliskie -30, więc próbuję. LAL ostatnio na miękko przegrywają 10+ punktami, więc z jedną z najszybciej grających drużyn w NBA, w okrojonym składzie myślę, że można się spodziewać blowu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#4
:baseball: San Francisco Giants (-1) - Arizona Diamondbacks
Kurs: 2,15 // Stawka: 200 PLN // EW: 430 PLN Pinnacle
Znowu wchodzę w Giants. Wybaczcie ale ostatnio nie mam praktycznie czasu, więc analizy brak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#5
Peter Lines - Cao Xin Long
Anthony McGill - Thanawat Thirapongpaiboon
Jimmy Robertson - Liam Highfield
Kurs: 3,08 // Stawka: 200 PLN // EW: 616 PLN William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#6
???? Brooklyn Nets - New York Knicks (-2) (98:109)
Kurs: 3,6 // Stawka: 200 PLN // EW: 720 PLN Bet365

Nets dziś zapewne &quot;trzecim&quot; garniturem. NYK już też mają urlop i nie zagrają &quot;gwiazdy&quot; tego zespołu, z tymże w zwycięstwie Knicksom mogą pomóc sami gospodarze, którzy niekoniecznie chcą awansować do PO z wyższego miejsca. Taka mała teoria spiskowa ale realna do spełnienia. Zwłaszcza, że to derby i to może być taki mały, swojski sukcesik dla NYK. Nets mają ambitniejsze cele ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#7
???? Charlotte Bobcats (-2) - Chicago Bulls
Kurs: 2,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 400 PLN Bet365
Różnica między Bulls, a Bobkami? Dla tych pierwszych liczy się jak najlepsze miejsce w PO; przy sprzyjających wiatrach mogą wejść do finału; dla Bobków już sam awans do PO jest spełnieniem długo wyczekiwanego snu. I teraz teoria spiskowa: Bulls wolą trafić Pacers w 2R niż Heat. Z kolei Bobkom łatwiej zapełnić halę w pojedynku z mistrzami niż Raptors. Przy bardzo dziwnych wynikach dziś jest to możliwe choć ja nie dopuszczam myśli porażki Wizards z C&#39;s. Wniosek - wygrana Bobków, hype przed PO ????
#8
???? Boston Celtics - Washington Wizards
???? Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
???? Denver Nuggets - Golden State Warriors
AKO: 2,11 // Stawka: 200 PLN // EW: 422 PLN William Hill
Crawford + Barnes 71 pkt ????
Jak wyżej - nie uważam, żeby Wizards dziś mieli odpuścić mecz z Celtami. Im też jak w przypadku Bobków udało się w końcu awansować do wymarzonych PO jednak apetyty mają chyba troszkę większe. W pojedynku z Raptors raczej przegrają ale są bardziej w ich zasięgu niż Heat.
Nets nie będą się zabijać o każdy punkt w meczu z Cavs, a i samym Kawalerzystom wypadałoby godnie pożegnać się z sezonem.
GSW olewka ostatniego meczu: brak wszystkich starterów + O&#39;Neilla i Greena
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#9
???? Miami Heat - Charlotte Bobcats - Heat wygrają serię 4:0
Kurs: 3,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 700 PLN Bet365
W RS 4:0. Boję się, że Bobku urwą ten jeden mecz mistrzom - słabszy mecz LBJa albo wykorzystanie mocy pod koszem Big Ala; cokolwiek... I właśnie 4:1 również oddsmakerzy uważają za najbardziej możliwy. Ja jednak mam nadzieję, że Heat pójdą po najmniejszej linii oporu i będą dążyć do jak najszybszego skończenia serii. Bo dla nich PO startują od finału konferencji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#10
???? Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Kurs: 3,31 // Stawka: 200 PLN // EW: 662 PLN Pinnacle
widzicie value w graniu dzisiaj na GSW?
Jak najbardziej tak. Wiadomo, że nie jest to niewiadomo jaka peffa, żeby ładować złote tankowce EloPeji. Warriors stać na sprawienie niespodzianki w normalnych warunkach; Sterling Gate ułatwia im to zadanie. Nie wiem jak się zachowają gracze Clippers - czy odpuszczą czy będą walczyć ale w ich głowach będzie ten fakt, że są poważani jak murzyni na plantacji. Barnes i Crawford mogą kompletnie już olać staranie się i pytanie brzmi czy przeciągną resztę zespołu na tę stronę? Jeśli ktoś się wyłamie to może paść ofiarą ostracyzmu ze strony mniejszości etnicznych. Niby mecz się odbędzie i NBA nałożyłaby niezłe kary na klub gdyby zawodnicy odmówili grania jednak czy naprawdę im zależy żeby klub nie ucierpiał? A wypowiedzi zawodników np LBJa, że gdyby takie coś wydarzyło się w klubie w którym gra to od razu zrezygnowałby mogą tylko nasilić i przekonać graczy LAC do buntu.
Ja dziś stawiam na Warriors. Chciałem jeszcze trochę poczekać ale chyba mogą spadać. Więc @3,31 Pinnacle wydaje się bardzo dobrą opcją na dziś.
Wiem, że nie powinienem ale śmiałem się przednio z tego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#11
???? Los Angeles Clippers - Golden State Warriors Stephen Curry zdobędzie 24 pkt lub więcej i Warriors wygrają
Kurs: 6,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 300 PLN William Hill
Perełka od Bizona!
e//// No i tego się obawiałem... Decyzja NBA, Sterling out i kursy na Warriors skakały jak oszalałe - teraz można wyrwać @3,70 w Pinku.
No i trochę to zmienia nam sytuacje...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#12
???? Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Kurs: 1,91 // Stawka: 200 PLN // EW: 382 PLN Pinnacle
Pewnie za 5 min pojawi się post Łukasza, że Hawks są public betem i linia mówi nam, że Pacers wygrają i pewnie będzie miał skurczysyn rację ????
Pacers wyglądają mega słabo więc wyniki przed PO nie były wcale zasłoną dymną. Hibbert to jest osobna historia ale to co eten baran pokazuje to brak słów. Swoją drogą trochę fart dopisuje Atlancie zza łuku ale też słaba obrona Pacers im tego nie utrudnia. Cóż - Hawks w 2R, Wizards w finale, Heat mistrzami konferencji ;)
#13
???? Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,25 // Stawka: 200 PLN // EW: 450 PLN Bet365
Problem gości? Russel Westbrook. I to wcale nie jego brak, a nadmiar w składzie. A Prince daje się ładnie we znaki Durantowi broniąc go. Właśnie ta obrona i mądra, rozważna gra będą kluczem do sukcesu przeciw murzyńskiej pale RB.
Dla ludzi z cojones: remis w regulaminowym! ????
e/ oops
źle zaznaczyłem - oczywiście win Hawks. Dzięki za czujność! ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#14
???? Indiana Pacers - Washington Wizards Wizards wygrają serię
Kurs: 2,5 // Stawka: 200 PLN // EW: 500 PLN Bet365
Po tym co grali w serii z Hawks, liczyłem że Pacers odpadną. Jednak 2 ostatnie mecze zagrali jakby się obudzili. Chwilowo czy na dobre? Nie wiem. Wiem, za to że Wizards mieli być zjedzeni przez Bulls a było odwrotnie. Więc uważam, że jeśli Pacers będą grać jak w ostatnich 2 meczach to i tak seria będzie wyrównana, więc kieruję się wyższym kursem. A wydaje mi się, że to był tylko chwilowy przebłysk.
#15
???? Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers LAC wygra serię
Kurs: 2,8 // Stawka: 200 PLN // EW: 560 PLN Bet365
Pójdę pod prąd i zawieje hipokryzją ale uważam, że zawieszenie Sterlinga podziałało na graczy z Kalifornii. OKC pokonało dla siebie najtrudnieszego przeciwnika w PO - Grizzlies, jednak pytanie brzmi, czy rzeczywiście by im się to udało gdyby Randolph grał w ostatnim meczu. Brooks to żaden trener, a przy Docu wygląda jak nauczyciel wuefu w podstawówce, o Westbricku to się już dużo napisano, a Durant sam serii nie wygra jeśli partner-idiota będzie miał częściej piłkę. A będzie ją miał. LAC znowu się chcę i dla mnie są drużyną lepszą. Z mózgiem. I z mózgiem na ławce trenerskiej jak i z mózgiem u lidera (CP3), bo niestety RB próbuje na siłę pokazać, że to on, a nie Durant ma rządzić i dzielić na parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Bardzo ładnie się wczoraj zaczęły terminówki ????
#16
???? Miami Heat - Brooklyn Nets
Kurs: 4,14 // Stawka: 200 PLN // EW: 828 PLN Pinnacle
W zeszłym roku Miami również gładko przeszło 1R a w 2 na start ulegli u siebie Bulls. Heat mieli masę odpoczynku, a Nets są w rytmie meczowym. 4-0 dla Nets w regularze nie wzięło się z przypadku. O ile liczę na Heat w serii jak i w kontekście mistrzostwa tak dziś mogą być lekko ociężali jak w zeszłym roku z Bulls i udupić 1 mecz. Lekko polecam spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#14
???? Indiana Pacers - Washington Wizards Wizards wygrają serię
Kurs: 2,5 // Stawka: 200 PLN // EW: 500 PLN Bet365

#15
???? Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers LAC wygra serię
Kurs: 2,8 // Stawka: 200 PLN // EW: 560 PLN Bet365
#16
???? Miami Heat - Brooklyn Nets
Kurs: 4,14 // Stawka: 200 PLN // EW: 828 PLN Pinnacle
Idź pan w uj... Do listopada będę teraz cierpiał, że nic z tego nie weszło grrr


#17
???? Juan Ignacio Londero - Maxime Authom
???? Thanasi Kokkinakis - Tsung-Hua Yang
AKO: 2,01 // Stawka: 200 PLN // EW: 402 PLN Bet365

czarna seria oj czarna seria...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#18
???? Blaz Rola - Inigo Cervantes Huegun
???? Thanasi Kokkinakis - Niels Desein
???? Uladzimir Ignatik - Gastao Elias
AKO: 2,67 // Stawka: 200 PLN // EW: 534 PLN Bet365
#19
???? Diego Sebastián Schwartzman - Martin Alund
???? Peter Gojowczyk - Simone Bolelli
AKO: 2,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 400 PLN Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#20
???? Marc Gicquel - Andreas Beck
???? Blaz Kavcic - James Duckworth
???? Danka Kovinic - Ana Konjuh
AKO: 2,76 // Stawka: 200 PLN // EW: 552 PLN Bet365
#21
???? Andreas Haider-Maurer - Marco Cecchinato
Kurs: 1,88 // Stawka: 200 PLN // EW: 376 PLN Pinnacle
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#22
???? David Goffin - Jurgen Melzer
???? Filippo Volandri - Sam Querrey
???? Jarkko Nieminen - Michał Przysiężny
AKO: 2,66 // Stawka: 200 PLN // EW: 532 PLN Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom