>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

GoBetGo

M 44

mazitbg

Użytkownik
Grywa tam ktoś na co dzień ? Kursy jedne z najlepszych na rynku, oferta powitalna przy takich marżach ciekawa i na SBR forum też sporo o nich piszą. najbardziej by mnie interesował proces wypłaty, czy wszystko bez problemów przebiega ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
www.GoBetGo.com
Witam
Pojawił się na rynku nowy bukmacher - GoBetGo
Firma zarejestrowana kajsik na Kostaryce ;p
Interfejs w języku polskim.
Pisać czy są wypłacalni :grin: Miał ktoś już do czynienia z tym bukiem ?
teraz już mogę napisać ;)
nie mogłem przejść obojętnie obok tak wysokich kursów....
przetestowałem na sobie
nawet szybko kasę wypłacili na skrilla, co było miłą niespodzianką.
I miałem obawy że mnie zlimitują już po pierwszym zakładzie (21.09.2014 Szachtar - Zorya 2@20 0:1 FT, gdzie indziej były kursy w okolicy @13), ale nie...to też na plus :razz:
Ale nic nie trwa wiecznie, zauważam pewne podobieństwa do marathonu ;)
 
czoker 115,8K

czoker

Użytkownik
teraz już mogę napisać ;)
nie mogłem przejść obojętnie obok tak wysokich kursów....
przetestowałem na sobie
nawet szybko kasę wypłacili na skrilla, co było miłą niespodzianką.
I miałem obawy że mnie zlimitują już po pierwszym zakładzie (21.09.2014 Szachtar - Zorya 2@20 0:1 FT, gdzie indziej były kursy w okolicy @13), ale nie...to też na plus :razz:
Ale nic nie trwa wiecznie, zauważam pewne podobieństwa do marathonu ;)
Jaki limit nalozyli na Ciebie i jaki obrot (okolo) w czasie grania tam wykonales? W wyszukiwarkach surebetow pokrywaja sie kursami z jakims innym bukiem?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Jaki limit nalozyli na Ciebie i jaki obrot (okolo) w czasie grania tam wykonales? W wyszukiwarkach surebetow pokrywaja sie kursami z jakims innym bukiem?
na razie nie zauważyłem, żeby mi nałożyli limit, ale tez grałem za małe stawki. Nowego buka nie będę sprawdzać na wysokich stawkach przecież...
surebetów nie gram i nie interesuje mnie ten temat
a pisząc o podobieństwie do marathonu miałem na myśli, że marathon też początkowo był w stosunku do mnie &quot;cierpliwy&quot;, dopiero po jakimś czasie 1$ limitu. Stawiam dolary przeciw orzechom, że tutaj będzie podobnie :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 44

mazitbg

Użytkownik
Również od niedawna pogrywam w GoBetGo i naprawdę kursy bardzo konkurencyjne. Bonus &quot;przegrałem&quot; i teraz gram normalnie, zobaczymy jak będzie z pierwszą wypłatą i weryfikacją. jedyny minus, który mogę dać to taki, że strona w czasie dużego ruchu (sobota do południa itd) lubi się zawieszać lub w ogóle nie działać przez jakiś czas.
 
czoker 115,8K

czoker

Użytkownik
adiqq i mazitbg
powiedzcie prosze czy widac limit na dany zakład przed jego postawieniem?
do weryfikacji chcieli od was tylko dowód? tak pisał jeden kolega wyżej
wygląda ciekawie ten buk i chyba czas tam wpłacić kasę ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
adiqq i mazitbg
powiedzcie prosze czy widac limit na dany zakład przed jego postawieniem?
do weryfikacji chcieli od was tylko dowód? tak pisał jeden kolega wyżej
wygląda ciekawie ten buk i chyba czas tam wpłacić kasę ????
ja nie widziałem żadnego limitu
do weryfikacji:
-paszport lub DO
-rachunek
-wyciąg z banku
-karta kredytowa(w przypadku używania KK)
- inny
ja posłałem pierwsze 3 - nie wiem czy 1 wystarczy - o to trzeba pytać support

fakt, czasami mogą byc problemy z działaniem strony, ale szczerze mówiac na pinku tez czasami nie da się nic obstawić z powodu ruchu....
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
moglby ktos sprawdzic prosze, czy w polsce macie dostepna opcje &quot;depozyt&quot; po zalogowaniu?

Ja również sprawdziłem i nie ma opcji depozytu. Od jakiegoś czasu jest coraz więcej negatywnych opinii o tym buku (brak kontaktu, brak wypłat) więc i ja tak samo radziłbym nie korzystać z ich serwisu. Szkoda, że tak się dzieje, bo jak wystartowali to wydawało się, że mogą być realną konkurencją dla pinnacle i betfair, ale jednak chyba nic z tego nie będzie.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
GBG zakończył właśnie swoją działalność.
Jeden z graczy stracił 125K euro.
Kasa nie do odzyskania.
Dlaczego stracił?? Firma była zagraniczna, a zdaniem wielu na forach, w tym moderatorów to przekręty i złodziejstow jest domeną tylko i wyłącznie &quot;Polaczków&quot;
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
pierwszy taki przypadek, wzięli kasę każdego z nas i spieprzyli tłumacząc że mają długi, ciekawe czy da się coś z tym zrobić
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
pierwszy taki przypadek, wzięli kasę każdego z nas i spieprzyli tłumacząc że mają długi, ciekawe czy da się coś z tym zrobić
Nic się nie da zrobić i wątpię w to aby ktokolwiek odzyskał swoje środki.
Byli licencjonowani przez Curacao jedna z najsłabszych jurysdykcji która nie nadzoruje działalności bukmacherów a tylko wspiera ich i to w sensie czysto technicznym. Tutaj masz link do ich licencjodawców https://www.curacao-egaming.com/
 
Do góry Bottom