>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Godna wygrana

B 662

BB3

Użytkownik
Cześć wszystkim, jestem BB3, pasjonat koszykówki i entuzjasta sztuki typowania. Moja podróż przez świat zakładów sportowych zaczęła się od fascynacji dynamiką i nieprzewidywalnością koszykarskich rozgrywek. Zafascynowany analizą statystyk, formy zespołów i taktyki, stale poszukuję ukrytych wzorców, które mogą wpłynąć na wyniki spotkań.

Moje typy bukmacherskie to wynik nie tylko rzetelnej analizy danych, ale również intuicji i doświadczenia zgłębiania zza kulisów koszykarskich lig. Znajdziesz mnie nie tylko na głównych ligach, ale również śledzącego mniej znane zespoły, gotowego na odkrywanie nowych okazji do zysku.

Jestem przekonany, że zakłady sportowe to nie tylko ryzyko, ale również sztuka, wymagająca wnikliwości i zrozumienia gry. Zapraszam was do mojego koszykarskiego świata, gdzie nie tylko podzielę się swoimi typami, ale również chętnie posłucham waszych spostrzeżeń i doświadczeń. Razem możemy zanurzyć się w fascynującym świecie koszykówki i czerpać radość z każdego emocjonującego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
B 662

BB3

Użytkownik
Kupon #1

🏀🇪🇺 AEK Ateny - Szczecin || over 164.5 (@1.73)
🏀🇪🇺 Śląsk W. - Lietkabelis || 2 (@1.55)

Stawka: 100j
AKO: @2,68 Unibet
Ew: 268j
 
Ostatnia edycja:
B 662

BB3

Użytkownik
Kupon #2

🏀🇩🇪 Brose Bamberg - Rostock Seawolves || over 183 punkty (@1.84)
🏀🇪🇺 Umana Reyer Venezia - Hamburg Towers || over 164,5 punkty (@1.52)
⚽🇪🇺 Manchester City - RB Lipsk || 1 (@1.30)

Stawka: 100j
AKO: @3,64 Unibet
Ew: 364j
 
Ostatnia edycja:
B 662

BB3

Użytkownik
Kupon #3

⚽🇪🇺 Manchester City - RB Lipsk || 1 (@1.30)
🏀🇫🇷 Gravelines-Dunkerque - Cholet || 2 (@2.02)

Stawka: 100j
AKO: @2,62 Unibet
Ew: 262j
 
Ostatnia edycja:
B 662

BB3

Użytkownik
Kupon #4

🏒🇺🇸 New Jersey Devils - New York Islanders || Suma strzałów celnych dla New Jersey Devils over 34.5 (@1.90)
🏀🇺🇸 Miami Heat - Milwaukee Bucks || 2 (@1.60)
🏀🇺🇸 Dallas Mavericks - Houston Rockets || 1 (@1.60)
🏀🇺🇸 Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks || Mitchell, Donovan - Ponad 4.5 asysty (1.75)
🏀🇺🇸 New York Knicks - Charlotte Hornets || 1 (@1.16)
🏀🇺🇸 Boston Celtics - Chicago Bulls || 1 + Horford, Al - Ponad 1.5 za 3 celnych + Tatum, Jayson - Ponad 29.5 pkt (3.70)

Stawka: 100j
AKO: @36,53 Unibet
Ew: 3653j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom