>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No nie będę ściemniał ani kozaczył
1j=1zł
jak będzie przynosić stałe zyski to pomyśle za 3 miesiące nad zmianą.
Póki co dalej tą metodę testuję bo jednak granie na sucho to zupełnie co innego niż granie na kasę gdzie przy 70-80 min wciąż jest 0-0
 
J 1

jerzy77

Użytkownik
Tak zastanawiam się nad ostatnim zakładem w progresji, czyli że gol padnie do 90.
A co jeśli widzimy że obie drużyny mają ochotę postrzelać, i gol, gole padną ale po 90 minucie?
Czy w takim wypadku, jeśli widzimy że są szanse na bramki, nie spróbować zakładu, że w meczu padną jeszcze dwie bramki?
W okolicach 80 minuty, kurs na taki zakład zwykle wynosi powyżej 10, a gdy wynik jest 0-0, to jeszcze wyżej.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie niedoprecyzowałem, jak zresztą wiele rzeczy ????
w 80 min jeżeli gram zakład to gram over 0.5 gola, nawet nie jestem przekonany czy jest zakład wtedy do 90min.
Granie na over 1,5 przy takiej progresji to już by było szaleństwo, za dużo środków zainwestowanych do tego czasu. Można takie rzeczy próbować na czuja, ale to już inny temat.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Gaz - Corona GOL!!!!

suma stawek
139
wygrana
118,75

Czysty zysk -20,25j⛔⛔⛔

kursy nie rozpieszczaly a az tak nie bylem pewny by stawkowac wyzej



Kapfenberg Gol!!

2 progi
suma stawek
16
wygrana
37

Czysty zysk 21j✅✅✅


Union Gol

suma stawek
16
wygrana
30

Czysty zysk 14j✅✅✅


Na pewno gram PSG dzisiaj i chyba Freiburg
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Caen siadlo, Psg w grze, Freiburg nie zdazylem, Wisle odpuszczam i dodaje Hearts Dundee
W skrocie bo nie mam czasu
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Caen Gol


suma stawek
8
wygrana
15

Czysty zysk 7j✅✅✅

PSG Gol

suma stawek
34
wygrana
39

Czysty zysk 5j
✅✅✅
spore przerwy były z dostępnością kursów więc musiałem kombinować, stąd mniejsza wygrana.


Dundee Gol

suma stawek
16
wygrana
24

Czysty zysk 8j✅✅✅
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
PODLICZENIE DNIA
Piątek
suma stawek
258
wygrana
323,75


Czysty zysk 65,75j
✅✅✅

YIELD +25,5%

Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek 15.3)
Obecny stan konta 952,25j​
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Faktycznie niedoprecyzowałem, jak zresztą wiele rzeczy ????
w 80 min jeżeli gram zakład to gram over 0.5 gola, nawet nie jestem przekonany czy jest zakład wtedy do 90min.
Granie na over 1,5 przy takiej progresji to już by było szaleństwo, za dużo środków zainwestowanych do tego czasu. Można takie rzeczy próbować na czuja, ale to już inny temat.
Takie drobne uwagi:
Jest taka reguła która mówi że jeżeli w 75 min jest wynik 0:0 to z prawdopodobieństwem p=0.85 ten mecz zakończy się wynikiem 0:0.
Oznacza to że na 9 takich meczy w jednym padnie bramka. Połowa z tych bramek pada w ligach angielskich, co oznacza że w pozostałych ligach bramka po 80 min pada jeszcze rzadziej i obstawianie nie ma sensu.
Wynika z tego też że już w przedziale 70-80 min prawdopodobieństwo jest mniejsze i że dla tego przedziału najlepiej obstawiać zwrot kosztów, czyli stawka to dotychczasowe straty podzielone przez kurs-1.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Takie drobne uwagi:
Jest taka reguła która mówi że jeżeli w 75 min jest wynik 0:0 to z prawdopodobieństwem p=0.85 ten mecz zakończy się wynikiem 0:0.
Oznacza to że na 9 takich meczy w jednym padnie bramka. Połowa z tych bramek pada w ligach angielskich, co oznacza że w pozostałych ligach bramka po 80 min pada jeszcze rzadziej i obstawianie nie ma sensu.
Wynika z tego też że już w przedziale 70-80 min prawdopodobieństwo jest mniejsze i że dla tego przedziału najlepiej obstawiać zwrot kosztów, czyli stawka to dotychczasowe straty podzielone przez kurs-1.
Sorry kolego ale błędniejszego stwierdzenia w tym temacie nie było. Skąd wziąłeś tą statystyke ? dla porównania w dniu wczorajszym raptem 30% zakończyło się 0:0 gdy do 75 min było 0:0. rozbieżność ogromna. Akurat po 70 min pada bardzo duzo bramek.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Wczoraj była sobota więc czasu na pilnowanie meczy było niewiele a co dopiero pisać na forum. Wyjątkowo wrzucam zrzut z historii żeby nie było że wymyślam sobie mecze po fakcie ????
http://zapodaj.net/1c87e7d343cbc.png.html
Wrzucam wszystko żeby Ci którzy planują grać mieli pełny przegląd sytuacji.
No to po kolei
Schalke Gol!!
suma stawek
3
wygrana
13
Czysty zysk 10j✅✅✅
Borrusia Gol!! (stawka x2)
suma stawek
98
wygrana
120
Czysty zysk 22j✅✅✅
Bayern Gol!! (stawka x2) stan przedzawałowy ale udało się coś odrobić
suma stawek
878
wygrana
848

Czysty zysk -30j
⛔⛔⛔
Austria Wiedeń grana od 20 min, 2 progi zagrane, zaabsorbowany Bayernem i przespałem moment. Gol padł w 31 min i pozamiatane.
suma stawek
8
wygrana
0
Czysty zysk -8j⛔⛔⛔

Liverpool grałem od 4 gola do 40 min. zadzwonił telefon i... gol w 41:;/:
suma stawek
3
wygrana
0
Czysty zysk -3j⛔⛔⛔

Manchaster City Gol!!! pierwszy próg do 30 min stawka x2
suma stawek
6
wygrana
18
Czysty zysk 12j✅✅✅

Banik Ostrava Gol!!
Grane do 40 min
suma stawek
16
wygrana
26
Czysty zysk 10j
Nordsjaelland Gol!! Grane od 40 min
suma stawek
49
wygrana
68
Czysty zysk 19j✅✅✅

NK Maribor Gol!!! Tutaj grałem progresje na gol konkretnie Mariboru. Pierwszy tilt, 39 min i Maribor nie strzela karnego a byłyby 2 progi...
2 tilt, Gol!!! ale dla Krka Novo Mesto... W końcu 48 min Gol dla Mariboru i 2 progi zaliczone ???? DDD
suma stawek
84
wygrana
154
Czysty zysk 70j✅✅✅✅✅✅✅

Wieczorne mecze mimo że byłyby dochodowe to nie grałem bo sobotni wieczór jest od wydawania pieniędzy a nie zarabiania :cool:
Jak widać ten system niesie sporo niebezpieczeństw w postaci konieczności wyjścia do toalety , telefon, goście wpadną itd... Pomijając to jest ok ????
zaraz podsumowanie dnia
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
PODLICZENIE DNIA
Sobota
suma stawek
1149
wygrana
1247

Czysty zysk 98j ✅✅✅

YIELD +8,5%

Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek 15.3)
Obecny stan konta 1050,25j​
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Sorry kolego ale błędniejszego stwierdzenia w tym temacie nie było. Skąd wziąłeś tą statystyke ? dla porównania w dniu wczorajszym raptem 30% zakończyło się 0:0 gdy do 75 min było 0:0. rozbieżność ogromna. Akurat po 70 min pada bardzo duzo bramek.
Przecież nikt Cię nie zmusza, ani nie każe korzystać z tych reguł.;)
A odnośnie prawdy i statystyk oto wykaz meczy lig europejskich prowadzonych na żywo (LIVE) przez bet365 które w dniu wczorajszym zakończyły się 0:0
Znojmo - Bohemians 1905
Mansfield - Chesterfield
Forest Green - Welling
Pontet - Mont-de-Marsan
Tarbes - Cannes
Cherbourg - Pontivy
FSV Frankfurt - Dusseldorf
Köln - Aalen
St. Pauli - Ingolstadt
Elversberg - Holstein Kiel
Acharnaikos - O. Volos
Fostiras - Panegialios FC
Salgaocar SC - Prayag Utd
Crotone - Bari
Coleraine - Linfield
Glentoran - Cliftonville
Guimaraes - Gil Vicente
Concordia - Petrolul
Braila - Rapid Suceava
Kosice - Z. Moravce
Bardejov - Rimavska Sobota
Celje - O. Ljubljana
ND Gorica - Velenje
Espanyol - Levante
Alcorcon - Jaen
Rizespor - Eskisehirspor
Antalyaspor - Kardemir Karabuk
Ch. Odessa - Tavriya
jak widać jest ich 28 i wg. Ciebie to 30%, więc zrób wykaz tych pozostałych 70% meczy które w 75 min były 0:0, zakończyły się innym wynikiem i pochwal się że nie kłamałeś (powinno być 65 takich meczy).
 
Do góry Bottom