>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Po 1 to wrzucanie jakiś śmiesznych lig mija się z celem bo nie ma tam mojego zakładu i kto by inwestował w takie coś. Mecze które można było grać to
Znojmo
Koln
Fsv Frankfurt
St Pauli
Guimaraes
Concordia
Espanyol
Alcorcon
Rizespor
Antalyaspor
Ch. Odessa
oczywiście mógłbym teraz siedzieć i znajdywać te mecze z bramkami po 75 min bo było ich sporo, ale czemu to ma służyć. Twoje 75% jawnie jest wziętę z powietrza i myślę że każdy kto siedzi w tym pare lat to widzi. Przy absurdalnych tezach to szkoda mi mojego czasu żeby Ci udowadniać że oczywiście nie masz racji. Bardzo Ci zależy to poszukaj sobie mecze z pierwszymi bramkami po 75min. Gwoli ścisłości, w poważniejszych ligach zgodnie z Twoim wzorem powinno być ich max 4.... Do tego należy dodać że sporo z tych 0:0 to mecze zagrożone 0:0 bo drużyny defensywne i nikt normalny by grubej kasy na ten mecz nie położył. Jak już piszecie coś w czyimś temacie to sprawdźcie wasze wyliczenia bo pisanie pierdół to przywilej autora tematu ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
gram Dynamo Moskwa od 20min ze stawką normalną powiększono o kolejno 1,2,3 ..... j
z mocną obserwacją bo liga Rosyjska
zakładka w dowolnym momencie przy osiągnieciu kursu 3
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Staty uzupełnie wieczorem, na Dynamie - 270 j
Tilt złapany ( broń boże tak nie robić !!!)
Sevilla do 20 min za 20 do 30 za 50 po kursie 4,25 ????
3 wdechy wzięte, wracamy do normalnego grania i powolnego odrabiania
Parma od 20 min 1,5 stawki
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
oczywiście mógłbym teraz siedzieć i znajdywać te mecze z bramkami po 75 min bo było ich sporo, ale czemu to ma służyć. Twoje 75% jawnie jest wziętę z powietrza i myślę że każdy kto siedzi w tym pare lat to widzi.
No więc poszukałem takie mecze w które po 75 min przy stanie 0:0 padła bramka:

Newcastle Utd - Crystal Palace 94 min
Barnsley - Bournemouth 94 min
Marseille - Rennes 76 min
Mainz - Bayern Munich 82 i 86 min
Debrecen - Pecsi MFC 93 min
Ol. Grudziadz - Chojniczanka 89 min
V. Novgorod - Tomsk 91 min
Lugo - Recreativo Huelva 84 i 86 min
Galatasaray - Kayserispor 94 min

Jak widać tych meczy jest strasznie dużo aż 9. Razem z tamtymi 28+9=37.
100% * 9/37=24,3%.
Jeżeli nie rozumiesz, to oznacza że niecałe 25% meczy które w 75 min miały 0:0 zakończyło się bramką.
Jest to oczywiście więcej niż p=0,85 czyli 15%, ale prawdopodobieństwo jak i zmienna losowa mają zawsze odchyłkę od średniej.
No a statystyka jest taka jaka jest i trudno ją zmieniać wg. życzeń ????
Poza tym chłopie jesteś bardzo nerwowy, a sztuka dyskusji nie polega na kłamaniu na potęgę, lecz na przytaczaniu faktów które można natychmiast sprawdzić.

Nie chce mi się z Tobą więcej dyskutować bo mnie obraziłeś. EOT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Poza tym chłopie jesteś bardzo nerwowy, a sztuka dyskusji nie polega na kłamaniu na potęgę, lecz na przytaczaniu faktów które można natychmiast sprawdzić.
No to sprawdziłem.
Jakieś 2 minuty zajęło mi znalezienie 2 meczy których nie umieściłeś. Miedź i Nordsjaelland. Dalej mi się nie chce bo celem było pokazanie że lista jest równie rzetelna co Twoje p=0,85.
Należy teraz wyrzucic ligi bez tego typu zakładu i te śmieszne (czyt. 2 Polska i Węgierska).
Bez szukania dalszego naliczylem 8 czyli 11/19 konczyło się 0:0. Duża ta odchyłka.

Proponuje eksperyment, chcesz udowodnić swoją rację to wklejaj tu w temacie do przyszlej niedzieli mecze te zakonczone 0:0 i te z bramka po 75min. Wszystkie które można słać, nawet nie będę się czepiał o śmieszne ligi czy te bez zakładu który śle. Jeżeli chociaż będzie 80% to uderze się w pierś i przyznam racje a repute cały kwiecień będę dawał :grin:
Tylko może rzetelnie tym razem...
 
K 0

keinam

Użytkownik
Wszystko ok, tylko nie wiem do czego ma doprowadzić ta dyskusja? @Ja28 chcesz pokazac ze ten system w ogole nie ma sensu, czy ze nalezy grac tylko do 70/80 minuty czy tez cos jeszcze innego?
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Wszystko ok, tylko nie wiem do czego ma doprowadzić ta dyskusja? @Ja28 chcesz pokazac ze ten system w ogole nie ma sensu, czy ze nalezy grac tylko do 70/80 minuty czy tez cos jeszcze innego?
Nie to tylko rada człowieka który zęby na tym zjadł. Rada która brzmi:
Jeżeli masz już takiego pecha, że trafiłeś na mecz który w 70 min ma wynik 0:0, co nie często się zdarza, ale się zdarza, to musisz podjąć decyzję czy kontynuujesz progresję metodą &quot;może się uda - może nie&quot; (prawdopodobieństwo że się nie uda jest około 4-7 razy większe niż że się uda), lub przejść na system ograniczania strat, a zaoszczędzoną w ten sposób kasę postawić w innych meczach (przecież pecha nie ma się zawsze).

Opublikowany system ograniczania strat w tej progresji polega na tym że dla przedziału 70-80 min stawka ma tylko zwrócić dotychczas wydaną kasę, przedział 80-End odpuszczasz (czyli nie grasz).
Oszczędność kasy na tych dwóch ostatnich przedziałach jest duża i pozwala szybko odrobić straty w innych meczach.

Oczywiście to co opublikowałem to tylko rada, nigdzie nie pisze że musisz ją stosować, że jest to jedyne konkretne dobre rozwiązanie, że nie ma innych rozwiązań itd. To są Twoje pieniądze, Ty je wydajesz, Twój jest zysk, oraz Twoje są straty. To Ty musisz podjąć decyzję co dla Ciebie w danym momencie jest lepsze. Ja tylko pokazałem że dla wyniku 0:0 krytyczna jest 70 minuta tej progresji, oraz że statystycznie prawdopodobieństwo że po 75 min dla takiego meczu padnie gol wynosi p=0,15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
W związku z tym że kilku znajomych zgłosiło się do mnie z prośbą o prowadzenie im też takiego systemu za co pobieram prowizje od wygranych uważam że niewporządku wobec moich &quot;inwestorów xD&quot; byłoby upublicznianie wszystkiego tutaj. Przez ten weekend naniosłem kilka poprawek, zwiększające efektywność systemu.
Szybkie podsumowanie niedzieli
Dynamo -270j⛔⛔⛔⛔ auć, tak to jest jak się gra tylko dlatego żeby grać ???? dla mnie

Cała reszta dnia +574✅✅✅:cool:
bilans dnia ✅304j

Bilans systemu po 10 dniach + 1050j ✅✅✅ przy wkładzie zaledwie 300j.

Żeby była jasność to nie jest reklama i nie przyjmuję żadnych pieniędzy za prowadzenie :razz:
System jest wciąż w fazie testów, ale przecież znajomym się nie odmawia;)

Na dobrą sprawę to 90% systemu i tak już jest opisane w temacie, zostały detale które zwiększają yield o 1-5% więc nie zmienia to faktu wygranej czy przegranej.

Dla osób które się wahają nad rozpoczęciem grania tego systemu, mogę wciąż umieszczać bilansy dzienne. Będzie widać czy wciąż przynosi zyski czy się wyzeruje szybko :grin: 300j odłożone spowrotem do portfela wiec gramy tylko za wygrane, w ostateczności strace tylko czas.

Aktualnie mam 120 reputy, jak do jutra wieczora będzie 125 tzn że przynajmniej te 5 osób jest zainteresowanych co dalej czyli wklejam bilanse.

Tak czy owak życzę wszystkim sukcesów i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie to tylko rada człowieka który zęby na tym zjadł. Rada która brzmi:
Jeżeli masz już takiego pecha, że trafiłeś na mecz który w 70 min ma wynik 0:0, co nie często się zdarza, ale się zdarza, to musisz podjąć decyzję czy kontynuujesz progresję metodą &quot;może się uda - może nie&quot; (prawdopodobieństwo że się nie uda jest około 4-7 razy większe niż że się uda), lub przejść na system ograniczania strat, a zaoszczędzoną w ten sposób kasę postawić w innych meczach (przecież pecha nie ma się zawsze).

Opublikowany system ograniczania strat w tej progresji polega na tym że dla przedziału 70-80 min stawka ma tylko zwrócić dotychczas wydaną kasę, przedział 80-End odpuszczasz (czyli nie grasz).
Oszczędność kasy na tych dwóch ostatnich przedziałach jest duża i pozwala szybko odrobić straty w innych meczach.

Oczywiście to co opublikowałem to tylko rada, nigdzie nie pisze że musisz ją stosować, że jest to jedyne konkretne dobre rozwiązanie, że nie ma innych rozwiązań itd. To są Twoje pieniądze, Ty je wydajesz, Twój jest zysk, oraz Twoje są straty. To Ty musisz podjąć decyzję co dla Ciebie w danym momencie jest lepsze. Ja tylko pokazałem że dla wyniku 0:0 krytyczna jest 70 minuta tej progresji, oraz że statystycznie prawdopodobieństwo że po 75 min dla takiego meczu padnie gol wynosi p=0,15.

Jeszcze się tylko odniosę do tego. Po 1 to wychodzę z założenia że Twoje posty mają na celu pomóc i tak też je traktuje. Co więcej wyżej przytoczoną uwagę uznałbym za w pełni zasadną gdyby nie jedna rzecz. Całą swoją teorię opierasz o magicznym p=0,15 i gdyby to była prawda to miałoby to wszystko ręce i nogi. Moje pytanie skąd Ty bierzesz taką statystykę ??? Bo z wykształcenia jestem matematykiem finansowym i jak słyszę &quot;statystcznie&quot; czy &quot;matematycznie&quot; i potem takie pierdoły to faktycznie zaczyna mnie ponosić:grin: Myślę że każdy tak ma w swoim zawodzie. Co więcej, wysiliłem się i w godzinach pracy ( ciiiiiii) policzyłem wczorajsze mecze które można było grac live gdzieś i znalazłem 27 wyników 0-0, potem sprawdziłem te z golami powyżej 75 min. Było ich przynajmniej 20 ( przynajmniej bo sprawdzałem tylko mecze z 1 i 2 bramkami, mogły paść 3 po 75 min) to daje p=0,43.
Jeżeli w sobote była odchyłka to dzisiaj mamy ODCHYŁE

Do tego trzeba dodać ze z założenia ponad 90% tych meczy zakończonych 0-0 nawet nie przyszło by mi do głowy rozważać, tak samo ponad 80% tych z bramką po 75 min. Cały &quot;system&quot; opiera się na doborze spotkania i monitorowania sytuacji. Jasne że nie przewidzimy wszystkiego, ale wstawianie jakiś sztywnych wzorów wyprowadzonych na podstawie złych przesłanek popsuły by cały system.
Faktycznie koło 70 min robie się elastyczny i stawka jest albo pomniejszona albo powiększona albo zaprzestanie grania. Wszystko zależy od przebiegu spotkania.

Reasumując, doceniam radę bo używając matematycznej nomenklatury zysk z rady jest zawsze większy bądź równy 0 ???? Proszę tylko aby swoje wnioski opierać na czymś prawdziwym. Zobacz ile w moich postach jest &quot;uważam że&quot; &quot;moim zdaniem&quot; &quot;prawdopodobnie&quot; itd. Ty piszesz kategorycznie o jakiś liczbach które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i to uważam że musisz zmienić.

Jakkolwiek, dziękuje za chęć pomocy. Skorzystałem bo przynajmniej orientacyjnie dowiedziałem się ile w weekend było 0-0 i tych z późnym golem ;)

Pozdrawiam
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Widzę zainteresowanych nie brakuje, zawsze to miło ????
Bilanse będę wklejać, wraz z tym co grałem.
W drodze wyjątku rzucę jeszcze mecz które rozważam do gry
Almeria-Real Sociedad
Piast Gliwice-Legia Warszawa
Altach-A. Lustenau
Gaziantepspor-Fenerbahce

oraz Teplice-Mlada Boleslav ale na pewno nie od początku, zobaczymy co się będzie działo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ms15 87

ms15

Użytkownik
Niestety nie mogę wysyłac pw dlatego wybacz zaśmiecanie.
Póki co system robi wrażenie i oby tak pozostało ;) Mam pytanie odnośnie doboru spotkań (mam nadzieję, że nie przeoczyłem tej informacji we wcześniejszych postach). Opierasz się na statystykach drużyny, ligi, czy jeszcze czymś innym? Korzystasz z jakieś konkretnej strony ze statystykami? Dzięki i powodzenia w dalszej grze!
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Niestety nie mogę wysyłac pw dlatego wybacz zaśmiecanie.
Póki co system robi wrażenie i oby tak pozostało ;) Mam pytanie odnośnie doboru spotkań (mam nadzieję, że nie przeoczyłem tej informacji we wcześniejszych postach). Opierasz się na statystykach drużyny, ligi, czy jeszcze czymś innym? Korzystasz z jakieś konkretnej strony ze statystykami? Dzięki i powodzenia w dalszej grze!
- najlepiej jest brać pod uwagę drużyny które w danej lidze mają najwięcej bramek straconych, gdzie np:
Holandia :
NEC Nijmegen BS: 71, SV Roda BS: 61
Włochy :
Livorno BS: 54, Verona BS: 51
Hiszpania :
Rayo Vallecano BS: 63, Betis BS: 58
- oczywiście można brać pod uwage drużyny które mają najwięcej zdobytych bramek,
lecz w piłce nożnej matematyka nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie, że grają ze sobą dwie
overowe drużyny i to spotkanie zakończy się powyżej 3,5 gola. Wg. mnie jest to kwestia
szczęścia. Nie wiem czy są rynki czasowe jak gra kolega na zdobycie bramek dla
zawodników u21 czy innych młodzików, albo gdy grają kobiety. W tych spotkaniach
jest grad bramek, istna kopanina. Wczoraj było spotkanie Real - Barca i są to dwie drużyny
w lidze hiszpańskiej z największą ilością zdobytych bramek i wynik 3:4 padł, a z kolei we
włoskiej liderem za równo w tabeli ligowej jak i wśród drużyn które mają najwięcej bramek
strzelonych jest Juventus, a o to ich ostatnie 5 spotkań :
09/03/14 Juventus Turyn 1 - 0 Fiorentina
13/03/14 Juventus Turyn 1 - 1 Fiorentina
16/03/14 Genoa 0 - 1 Juventus Turyn
20/03/14 Fiorentina 0 - 1 Juventus Turyn
23/03/14 Catania 0 - 1 Juventus Turyn
kwestia szczęścia..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Patrze w tabele, forme, ile strzelonych, jaka liga itp.
Ulubione ligi to hiszpańska i holenderska, często zaczynam w trakcie więc widać czy coś się dzieje. Młodzieżowych lig niestety nie ma ;/
Ogólnie oglądam sporo spotkań więc trochę czuja też dorzucam ???? No i szczęście też się przydaje, a przynajmniej brak pecha. Zmodyfikowałem stawkowanie na wyższych progach bo albo skoro wkład spory to zysk musi być przyzwoity albo pasuje.
Dzisiaj grałem kolejno Zenit strzeli konkretnie 1brmke i potem 2, Piast Legia, Teplice Mlada, Gaziantespor Fenerbahce. Gram Chiasso i czekam na Sociedad.
Edit: zapomniałem o Altach i połknąłem 1, póki co +185j ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ms15 87

ms15

Użytkownik
Dzięki wielkie za odpowiedzi! Jutro zasłużone reputy polecą, dziś limit wykorzystany ;d Powodzenia w dalszym ogrywaniu buków! Będę często zaglądał.
 
Do góry Bottom