>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

K 102

kristo45

Użytkownik
i To że więcej meczy złapiesz z zakładką 2,5 a co oznacza więcej meczy na plus.
Dalej nie rozumiecie: Co z tego, że jest więcej zakładek, skoro są mniej warte kwotowo?
Statystyki nie kłamią. Już pisałem wyżej, że to sprawdzałem empirycznie (równoległa gra z łapaniem zakładek 2,5 ; 2,6 oraz 3.0)
Też mi się tak kiedyś wydawało jak wam ale byłem w błędzie.
Idąc tym tokiem myślenia to można łapać i kursy 2.0. ????
Każdy niemal gol to zakładka by była ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Dalej nie rozumiecie: Co z tego, że jest więcej zakładek, skoro są mniej warte kwotowo?
Statystyki nie kłamią. Już pisałem wyżej, że to sprawdzałem empirycznie (równoległa gra z łapaniem zakładek 2,5 ; 2,6 oraz 3.0)
Też mi się tak kiedyś wydawało jak wam ale byłem w błędzie.
Idąc tym tokiem myślenia to można łapać i kursy 2.0. ????
Każdy niemal gol to zakładka by była ????
Całkiem możliwe, że masz racje bo nigdy tego nie porownywałem.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
postanowiłem zrobić dokładniejsze statystyki dotyczące minut w których zdobywane są bramki w ostatnich kilku sezonach . jest to strasznie czasochłonne ( całe szczęście mam bardzo cierpliwą partnerkę, która to wszystko wklepuje do komputera ) ale już po kilku opracowanych drużynach dochodzę do bardzo ciekawych wniosków
muszę niestety przyznać rację niektórym krytykującym mnie osobą .... warto grać od pierwszej minuty meczu ponieważ pierwsze bramki padają bardzo często właśnie tam ( na pierwsze 208 spotkań w 176 przypadkach bramka padła w pierwszej połowie z tego zdecydowana większość w pierwszych 20 minutach ). jeżeli taka sytuacja miała miejsce w 98 % przypadków padały kolejne bramki .... jeżeli bramka nie padnie do 60 min to ilość spotkań w których padła bramka po 60 min i ilość wyników bezbramkowych jest prawie równa ....
to tak z ciekawostek
co prawda zaczynam od ligi angielskiej i to od górnej części tabeli więc takie wyniki są zrozumiałe. zobaczę jak to będzie wyglądało w miarę &quot;wklepywania &quot; kolejnych drużyn, lig, sezonów. myślę , że te proporcje będą się zmieniać
ale .... cały czas trzymam się swojej wersji że przy innej metodzie stawkowania efekty mogą być lepsze
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Iwanowicz, bardzo zaciekawiłeś mnie tą statystyką ze jak gol padnie do 20 minuty to w 98% w meczu padnie jeszcze co najmniej jeden. A chciało by Ci się zrobić takie zestawienie z innych głownych lig? Bo rozumiem że to statystyka z Angli? Tylko na podstawie obecnego sezonu. Chyba, że masz gdzieś namiar na takie statystyki?
 
V 256

vernix

Użytkownik
@a.iwanowicz zgodzę się z Tobą w kwestii innego stawkowania. Po miesiącu testów doszedłem do wniosku, że gra jest zbyt ryzykowna w stosunku do potencjalnej wygranej. Co prawda trudno mówić, że moje dane są wystarczające do wysnucia konkretnych twierdzeń, ale tylko w 17% wszystkich spotkań udało mi się trafić &quot;zakładki&quot;. I tylko wtedy ten zysk wyglądał fajnie. W pozostałych meczach zysk wynosił &lt;15%, a weźmy jeszcze pod uwagę ewentualne wtopy (ja miałem ich 4 na prawie 120 meczy), które bez zakładek będziemy trochę odrabiać.
Tak na marginesie podaję arkusz, w którym możemy rozliczać swoje zakłady: http://hostuje.net/file.php?id=514f9b61c62a3d04619c92a06baa65ad ;)
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Vernix ,nie ma idealnego systemu. Zawsze trche przegrasz i troche wygrasz. Ale powiem Ci że miałeś bardzo dobrą skutecznoś. Jak byś stosował różne stawkowania to przy tej skutexzności byłbyś dobrze do przodu.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
dlatego muszę zrobić dokładne statystyki. nie ma idealnego systemu ale chyba warto oprzeć się na statystykach i po prostu twardo trzymać się systemu i konkretnego stawkowania. zawsze byłem za elastycznością w grze ale w tym wypadku chyba konsekwencja jest bardzo ważna
jak dla mnie to przy płaskiej stawce, przy założeniu że bramki padają z taką samą częstotliwością w każdym z przedziałów czasowych ( czyli czysto matematycznie ) to gra jest opłacalna
jednak już po dwóch dniach robienia statystyk widzę, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością w której bramki padają w najmniej płatnych ( z kolei najbardziej zyskownych procentowo ) momentach
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Jeśli kogoś to interesuje... Statystyki (póki co) z Jupiler League (Belgia) z tego sezonu.
Kolejno: przedział czasowy / procent meczów z bramką, w których wynik otwierał się w tym przedziale
1-10 / 22%
11-20 / 20%
21-30 / 16%
31-40 / 10%
41-50 / 9%
51-60 / 6%
61-70 / 6%
71-80 / 4%
&gt;80 / 6%
Ciekawe, prawda? Jeśli pada ten pierwszy gol to właściwie na 60% pada już do 30 minuty.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
to samo potwierdza się w innych ligach które analizuję
w 60 % spotkań bramka pada w pierwszych trzech przedziałach. 4 % w ostatnim czyli czasami warto się zastanowić czy ostatni , bardzo kosztowny próg warto grać
na pewno jest to w jakimś stopniu powiązane z ilością bramek straconych- strzelonych przez drużynę, przy drużynach ze środka tabeli te procenty przesuwają się w kierunku progów 2,3,4
np w meczach z udziałem Menchesteru City pierwsza bramka pada średnio w 28 minucie , Stoke w 36
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Iwanowicz, daj namiar na stronke gdzie takie statystyki z golami w przedziale czasowym mozna znalezć. Zrobil bym sobie porownanie w innych ligach. To może probować grac na gola tylko do 60 minuty? Z waszych statystyk wynika, że do 60 minuty pada 83% goli.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
jak na razie 89,7 %
niestety strony takiej nie znam . statystyki tworzę sam wpisując wszystkie mecze z ostatnich kilku lat ... pracochłonne to trochę więc jak na razie mam pliki z nieuporządkowanymi , do tego szczątkowymi danymi , które dodatkowo mogą się nie potwierdzić
może napisz na PW jakie ewentualnie dane są potrzebne ponieważ ja jak na razie skupiam się na podziale na ligi i drużyny jeżeli chodzi o czas strzelenia pierwszej bramki, ilość bramek po strzeleniu w konkretnym przedziale czasowym .
zastanawiam się jeszcze czy nie wpisać np w jakim przedziale czasowym dana drużyna strzela pierwszego jako gospodarz, jako gość itp
np jak wyglądają statystyki kiedy np Barcelona gra u siebie z drużyną potencjalnie znacznie słabszą a jak to wygląda kiedy gra na wyjeździe i słabsza drużyna &quot;zamuruje &quot;bramkę
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
no i trzeba pamiętać że pomimo tego że bramki głównie padają w pierwszych przedziałach to w pozostałych ( od 6 w górę ) w 70% spotkań bramki jednak padają
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Analogiczne zestawienie dla Eredivisie (bieżący sezon):
1-10. 20%
11-20: 21%
21-30: 16%
31-40: 13%
41-50: 9%
51-60: 6%
61-70: 4%
71-80: 6%
&gt;81: 4%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zapewne pokolei sprawdza kazdy mecz i spisuje w ktorych minutach padly bramki. Gotowca z takimi informacjami chyba nie znajdziesz. Zmudna robota.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Hank podaj swoje typy na konkretne dni. Nie bój się inni nie zarobią więcej niż ty. No chyba że się tego boisz.
Mądrzysz się człowieku od kilkudziesięciu postów i co z tego wynika? Wielkie g.... Sam nic nie wnosisz do systemu
 
Do góry Bottom