>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

R 367

romeo12345

Użytkownik
Pgrom, a Tobie co się przypomniało? Hank, tu zadko zagląda ale jak widzisz wymieniamy się swoimy spostrzezeniami i informacjami bez niego. Nie jest tu niezbędny. A po typy zaglądnij do drugiego tematu;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hank podaj swoje typy na konkretne dni. Nie bój się inni nie zarobią więcej niż ty. No chyba że się tego boisz.
Mądrzysz się człowieku od kilkudziesięciu postów i co z tego wynika? Wielkie g.... Sam nic nie wnosisz do systemu
Kolego widzę że wolne w gimnazjum spowodowane feriami trochę Ci w główce poprzestawiało. Po 1 to kim Ty jesteś gościu żeby mówić mi co ja mam robić a czego nie i to bez znaczenia, że akurat piszesz w moim temacie????.

No może faktycznie nie wnoszę nic do systemu, a czekaj, jako pomysłodawca to chyba jednak wnoszę :browar565:


A co do innych, którzy probują coś z siebie dać w temacie to brawo za wysiłek i podanie w jakich przedziałach padają 1 bramki. Nie zapominajcie tylko Panowie o właściwej interpretacji tych statystyk bo z tym już jest średnio. Radziłbym zrobić to w ten sposób. Na wstępie napisać sobie ile % jest wyników bezbramkowych a następnie napisać jaka wyglądały % gdy bramki nie padały w danym przedziale. Np weżmy tą Eredivisie w pierwszych 10 minutach % jak widać to 20%, a co jeżeli nie padnie. Jaka jest szansa że padnie w kolejnym przedziale - w kolejnym będzie to ~26% że wpadnie licząc mecze z bramka itd, jak to wyglada doliczajac mecze bezbramkowe. Wtedy dostaniemy obraz czy warto w teorii w danym przedziale jeszcze stawiać czy już nie . Iwanowicz pamiętaj żeby nie nadinterpretować statystyk oraz nie podawać błędnych bo te 98% z 2 bramką to nie wiem skąd masz. Testowałem 2 bramke gdy 1 pada szybko, ale niewiele z tego wyszło. Tych 2 bramek faktycznie pada sporo ale nie zawsze przed 80 min i nie rekompensuje to kursów które są zwyczajnie słabsze przy 2 bramkach. Nie znaczy że nie należy grać 2 bramki po prostu trzeba madrze dobierać patrzać i przewidując jak się kursy mogą zachowywać.

vernix - piszesz że nieopłacalne bo w tych słabszych wygranych miałeś &lt;15% ? No biorąc pod uwagę że grasz zdarzenia z kursami 1.071 - 1.12 to myślę że to niezły wynik :grin:

Pozdrawiam i życzę owocnego weekendu chociaż nie zapowiada się jakoś wyjątkowo moim zdaniem
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Pudło, gimnazjum znam z telewizji Hank. Przestań powtarzać człowieku ze jestes twórca systemu i bogiem może bo to wszyscy już wiedza. Chcesz żeby inni cos wnieśli do systemu? Daj tez cos oś siebie bo póki co poza &quot;stworzeniem systemu&quot; nic nie wniosłeś. Skończyłem i szczerze mam w poważaniu twoje zdanie. Zacznij poważniej traktować forumowiczów. Jest na szczęście grupa użytkowników która podaje typy i chwała im za to ale wielmożnie państwo Hank posługuje sie tylko butą póki co.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Hank_ chętnie zobaczyłbym na żywo jak typujesz taki mały Coaching weekendowy:p grasz tylko tym systemem ciągle, czy cos standardowego single duble tasmy a może cos nowego w planach
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie łudź sie bo Hank nie podaje typów. Kiedyś to pokrętnie tłumaczył. Wiesz jeszcze byś zarobił więcej niż on. Wiesz jak jest
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hank_ chętnie zobaczyłbym na żywo jak typujesz taki mały Coaching weekendowy:p grasz tylko tym systemem ciągle, czy cos standardowego single duble tasmy a może cos nowego w planach


Anzelmo wezmę to pod uwagę ???? Ale ja dosyć aktywnie gram w ostatnim czasie. Sledzę co się dzieje na boisku i z kursami bo niejednokrotnie buk chce nas zrobić w ch... zaniżając. Trudno o takie instrukcje na forum. Ale nie wykluczam że jakiś weekendzik czy chociaż dzień spróbuje ;)
Gram nie tylko tym systemem, mam tam parę sposobów żeby coś wpadło do kasy, ale generalnie chodzi o to żeby trzymać się tego w czym się jest dobry. Taśmy to nie moja specjalność, jak coś puszczę to raczej dla zabawy. Czasem też coś z forum puszcze jak przekonuje mnie analiza.

pgrom, mógłbyś przestać spamować w temacie. Ściana płaczu w innym dziale :zoltakartka:
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Anzelmo &quot;wezmę to pod uwage&quot; zlał cie ciepłym moczem i tyle. Hank nie spamuje pokazuje jak jest i jakie masz podejście do forumowiczów. Niech sie inni wypowiedza
 
S 1

sam84

Użytkownik
Mam pytanie co do obstawienia opcji bramka do 50 minuty (nie ważna jest tera stawka) przy założeniu że zakład został zawarty w np 38min.
Czy wtedy jest to czas liczony I połowa 40-45min bez dogrywki + II połowo 45-50min?
Czy może jest to czas liczony I połowa 40-45min i drogrywka + II połowo 45-50min?
Dzięki.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Przepraszam ale jestem nowy na forum i dwa razy ten sam post umieściłem, nie mogłem go usunąć więc go edytuję.
Przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie.
Przeczytałem cały temat od deski do deski, od 1 do ost strony i zastanawiam się ile osób gra już ten system od roku/dwóch? Są takie osoby oprócz założyciela tematu?
 
M 546

mathix

Użytkownik
Mam pytanie co do obstawienia opcji bramka do 50 minuty (nie ważna jest tera stawka) przy założeniu że zakład został zawarty w np 38min.

Czy wtedy jest to czas liczony I połowa 40-45min bez dogrywki + II połowo 45-50min?
Czy może jest to czas liczony I połowa 40-45min i drogrywka + II połowo 45-50min?

Dzięki.
Jest to czas liczony I połowa 40-45 min i dogrywka + II połowa 45-50 min.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Sam zauważyłem bład w swoim pytanie.
Przy obastawianiu do 50 min powinno być:
czas liczony I połowa 40-45 min i dogrywka + II połowa 45-49,59sek.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
no tak. własnie sam się zastanawiam nad stroną logiczną

jeżeli chodzi o te 98 % to tak mi wychodzi ale możliwe że na ilości spotkań rzędu 800 można mieć błędne statystyki. jak na razie wpisuje i testuję. co wyjdzie, zobaczę na końcu

poza tym robię coś takiego :
co by było gdyby ..... i liczę w jakim % spotkań pada bramka jeżeli nie padnie np do 10 min. , do 20 min ......

wychodzi mi, że jeżeli bramka nie padnie do 10 min to w pozostałych 93,333 % pada bramka, jeżeli nie padnie do 20 min to w pozostałych 91,300 % pada bramka, jeżeli nie padnie do 60 min to w pozostałych 63,636 % pada bramka itd

wiem , że dobrze liczę ale może robię gdzieś błędy logiczne

prosiłem o zadawanie pytań. łatwiej mi wówczas robić statystyki jeżeli wiem jakie dane mogą się przydać
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
poza tym robię coś takiego :
co by było gdyby ..... i liczę w jakim % spotkań pada bramka jeżeli nie padnie np do 10 min. , do 20 min ......
wychodzi mi, że jeżeli bramka nie padnie do 10 min to w pozostałych 93,333 % pada bramka, jeżeli nie padnie do 20 min to w pozostałych 91,300 % pada bramka, jeżeli nie padnie do 60 min to w pozostałych 63,636 % pada bramka itd
Właśnie o to mi chodziło ???? Bardzo dobry pomysł. Ja jednak radziłbym sprawdzać w stosunku do padnie bramka przed 80 min. Ostatni próg jest bardzo często zaniżany i jak pisałem po części zależy od tendencji na rynkach. Poprawke nalezy też wziąć że część meczy jest wybitnie overowa i taka bramka nie równa bramce w meczu underowym, ale tak czy owak dobry początek ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Co Wam dadza takie statystyki ?
Kazdy mecz jest inny.
Wszystko jest TEORETYCZNIE to ze wyliczycie iz tam bedzie 90% to nie znaczy ze ta bramka wpadnie. A ludzie moga sie tym sugerowac i dowalic grubsza kase bo przeciez wedlug wyliczen bramka w 90% powinna wpasc.
Niestety trzeba mecz ogladac i decydowac czy sie gra dalej czy nie. No i miec tez szczescie bo nie raz bylo tak ze mecz byl szybki, sporo okazji strzeleckich, slupki, poprzeczki, dzien bramkarza i konczylo sie na wyniku 0:0. No ale przeciez wyszlo ze w &quot;pozostalych 63,636 % pada bramka itd&quot;...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Co Wam dadza takie statystyki ?
Kazdy mecz jest inny.

Wszystko jest TEORETYCZNIE to ze wyliczycie iz tam bedzie 90% to nie znaczy ze ta bramka wpadnie. A ludzie moga sie tym sugerowac i dowalic grubsza kase bo przeciez wedlug wyliczen bramka w 90% powinna wpasc.
Niestety trzeba mecz ogladac i decydowac czy sie gra dalej czy nie. No i miec tez szczescie bo nie raz bylo tak ze mecz byl szybki, sporo okazji strzeleckich, slupki, poprzeczki, dzien bramkarza i konczylo sie na wyniku 0:0. No ale przeciez wyszlo ze w &quot;pozostalych 63,636 % pada bramka itd&quot;...
Bez przesady, to że statystyki za Ciebie nie zagrają to wiadomo, ale gadanie że nic nie dają to też gruba przesada. Na ich podstawie m.in. buki wystawiają kursy. Skoro nic nie dają to graj po wysokich kursach bo zle wystawione ????
Każda dodatkowa wiedza to dla mnie tylko +
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Mówiąc o kursach mam na myśli kursy :p A nie kursy pod system . Np 1,36 4,75 9.
Statystyki są ważne co nie znaczy że trzeba się tylko na nich opierać
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
staram się sprowadzić &quot; bukmacherkę &quot; do gry jak to się w niektórych sportach określa &quot; na pałę &quot;. nie da się przewidzieć wszystkiego i zawsze znajdą się wpadki . gram już trochę czasu różnymi systemami i wiem co piszę
tylko połączenie kilku systemów i konsekwentna gra na podstawie statystyk wg mnie może się sprawdzić. to jak gra w ruletkę , czarne - czerwone. jak zagrasz raz to możesz trafić . ale jak wrócisz po tygodniu i znowu zagrasz to już jest SYSTEM GRY . zagrasz 10000 razy to przeważnie jesteś do tyłu
wierzę , że tutaj jest podobnie. zaczynałem od progresji wg podanych stawek i średnio to wychodziło ale to były testy. podstawiłem stawki do statystyk i widzę, że niezależnie od ligi, nie mogło się na dłuższą metę udać. teraz stawki dopasowałem do statystyk i nawet podstawiając pod inne ligi to się sprawdza. oczywiście mam mało danych ( czasochłonne to bardzo ) ale sprawdzę jak będę miał po kilka sezonów z każdej ligi. jeżeli te dane się potwierdzą ( a jestem prawie pewien że główne statystyki się potwierdzą ) to pozostanie konsekwentna gra. może się nie udać raz, może trzy razy. ale po 100 powinien być plus
system gry uważam za dobry ale drobne korekty by się przydały
 
Do góry Bottom