>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
opieram się na statystykach a nie na teoretycznych wyliczeniach :
np 1 sezon 380 spotkań z czego w 70 min wynik 0-0 w 43 meczach czyli ok 11 %
między 70 - 80 minutą 9 razy pierwsza bramka czyli na 43 mecze 9 bramek ok 21 %
między 80 - 90 minutą 10 razy czyli 34 mecze 10 bramek ok 29 % ( wynika z większej ilości minut )
myślę, że przy większej ilości prób te dane się potwierdzą
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Skoro korzystasz ze statissimusa to tak, pokazuje 55,73% 0-0 gdy do 70 min jest 0-0. Co oznacza że w 44,27% przypadków bramka pada.
I żeby dać Ci najprostszy przepis na wyliczanie sobie % w przedziałach za pomocą tego narzędzia to nie bede nadmiernie kombinował.
Przy braku bramki do 70 min zarejestrowali 5825 meczy na podstawie ktorych wyliczyli statystyki, przy braku bramki do 80 min tych meczy jest już tylko 4518 tzn że w 1307 meczach padła bramka w tym przedziale tzn w 1307/5825 ~22,43 % przypadków.
Ale zaoszczędze Ci czasu bo to są statystyki z serii Ty zjadłeś kapuste ja mięso więc statystycznie zjedliśmy gołąbki. Mecze brane pod uwagę w tych statystykach są tak różne że niewiele wniosków z nich wyciągniesz a przynajmniej niewiele właściwych , a samo próbowanie ( co zresztą jest nagminne w temacie systemów bukmacherskich ) znalezienia bezposredniej przewagi szans nad kursami za pomocą statystyk jest zwyczjanie nielogiczne. Buk ma po swojej stronie sztab ludzi, zaawansowane narzędzia i tą marże której się nie przeskoczy.
Sorry za burzenie marzeń, ale taka jest rzeczywistość :razz:
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
myślę, że powinniśmy zupełnie inaczej patrzeć na ten system. szansa na pierwszą bramkę jest praktycznie w każdym momencie taka sama ( podobna ) pomijając ostatnie minuty spotkania oraz przedział 40-50 z wiadomych przyczyn
najgorsze jest pierwsze 10 minut meczu. niby pada tam ponad 20 % pierwszych bramek ale licząc z całości spotkań. druga dziesiątka jest lepsza pomimo mniejszej ilości możliwości ( o 20 % ) czyli ok 26 %, trzecia podobnie
niestety 26% * 3,00 ( kurs ) daje nam 78 ....
oczywiście są zakładki czyli podwójnie płacone 16 min meczu i gra zmienionymi stawkami. niestety nie potrafię obliczyć czy to rekompensuje ryzyko
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ten system nie miał za zadanie rekompensować ryzyka. Kurs na gola do 80 min jest taki jaki dają i grając wszystko jak leci to na pewno skończymy na minusie. System został stworzony dla ludzi którzy grając właśnie tym golem do 80min byli w stanie osiągnąć zyski, wtedy system daje średnio lekkie szturchnięcie do przodu. Zdawać sobie sprawę ze statystyk a wyciągąć z nich zbyt daleko idące wnioski to 2 różne sprawy.
Jak już pisałem buk dysponuje lepszymi statystykami ;)
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
ja wiem że buk ma lepsze statystyki i granie wszystkiego do niczego nie prowadzi. ale temat obserwuję od niedawna i już podczas grania tym systemem trafiłem kilka &quot; pewniaków &quot; które skończyły się 0-0. można powiedzieć że źle dobieram mecze ale takie drużyny jak Arsenal, Tottenham, MU, Everton, Sevilla, PSG ..... itd w mocnych , często overowych ligach powinny dać zarobić. niestety, nie zawsze tak jest
ja szukam systemu w którym % jest na plus opierając się na statystykach a w drugiej kolejności na doborze spotkań. to trudne ale korzystając z różnych bukmacherów, dutching, grę lay na BF
ten system doskonale się do tego nadaje. zmodyfikowałem go na tyle, że % wychodzi na plus jak na razie w oparciu o statystyki oraz małą liczbę spotkań , które tym systemem zagrałem. jak na razie się sprawdza ale muszę go dokładnie przetestować
w tej chwili każdy komputer wygra z arcymistrzem szachowym. ale żaden nie wygra z komputerem i człowiekiem grającymi w duecie. wierzę, że ten drobiazg może wpłynąć na wynik. wszystkiego nie są w stanie przewidzieć ponieważ statystyki ( z jednej strony bardzo mocne narzędzie ) nie uwzględniają sytuacji losowych, pogody, atmosfery w trakcie meczu, stronniczości sędziego itp
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Hank i iwanowicz. Dziekuje takich odpowiedzi oczekiwalem jedna druga odpowiedz jest zblizona do ponad 20%. To prawda Hank ze to 6000 meczy a my wybralibysmy z nich pewnie tylko 600. Dlatego biore poprawke na to ze overowe zawyzaja ta srednia. Ale tez jestem racjonalny i chyba 2X % nie wywinduja mi do 4X% . Tak budujmy temat. Ktos napisal ze te procenty nic nie daja. Oj duzo daja. Proponuje rozegrac 100 tysiecy rozdan pokerowych i kazdy ulamek procenta szansy na zwyciestwo danego ukladu zwieksza twoj bankroll.I widac to golym okiem.Ale i proba musi byc duza. Dlatego jezeli da sie obliczyc oplacalnosc a mielismy wpadki to zamiast rezygnowac mozna grac dalej bo w dlugiej perspektywie jest ✅. .


Drugi watek.Byla osoba ktora ludzie pomineli. Osoba w tym temacie grala na underdogi ta gra.Lagodniejsza progresja na kursach nawet 8.0. Czy ktos ma doswiadczenie z tym. Bo ludzie po mineli ta osobe kompletnie nie analizujac to co pisal. Nie wiem ktora strona to byla.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
A.iwanowicz tez to zauwazylem co ty. To z tym drugim przedzialem i tym 45-50min. Dlatego strone wczesniej albo z tematem o propozycjach . Napisalem progi ze zmodyfikowanymi kursami np drugi ptog 3.25 a 3 prog 2.75 uwazam ze tak jest lepiej. Pierwszy prog 6 kurs . to srednio 3 minuta lub szybciej. Kurs skacze na poczatku szybko i dlatego warto troszke to wykorzystac. Nie duzo ale zawsze.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
1-10 - stawka 3 jednostki
10-20 stawka 5 jednostek
20- 30 stawka 8 jednostek
30-40 stawka 13 jednostek
40-50 stawka 20 jednostek
50-60 stawka 35 jednostek
60-70 stawka 50 jednostek
70 - 80 stawka 80 jednostek
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 18

jarcow

Użytkownik
I jeszcze jedno pytanie: na ile progresji podzielić bankrol, by czuć się w miarę bezpiecznie? 4, 5 progresji? Jak radzicie?
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Widzę że underdogami się nie interesujecie. A zauwzylem ze gdybym gral na underdoga mial bym większy już hajs. Porównałem sobie mecze które obstawiłem przez ostatnie dni. Np dzisiaj : Atlanata trafia Napoli bramke w 28 minucie. Kurs do 40 minuty na atalande 10,0 do 30 minuty 10,0 .

Real Madryt grał ostatnio z Valencia . Valencia trafia dwie bramki. Po kursie podobny co wyzej.

Crakowia dzisiaj trafia Lechi

i mnostwo przykładów w meczach ktore akurat do systemu pasują. Co prawda nie obstawialem Betis - Sevila dzisiaj ale Betis trafilo bramke Sefili.

Wszystkich tych meczach kursy na underdoga są mega wysokie około 10,00.

Jeżeli uda mi się wyjśc tym systemem na jakiś dobry plus. To spróbuje też underdogi ogarnąć.
 
O 57

over05system

Użytkownik
Mecze do tej progresji
25.07.2017
Sabah - Johor DT II
Norymberga II - Eichstatt
Pipinsried - Schweinfurt
Rosenheim - Schalding
RB Lipsk - Konyaspor
Hamburger SV - Sparta
U. Madeira - Moreirense
Hibernian - Arbroath
Nottingham F. - Girona
Home United - Warriors FC
Memmingen - SV Seligenporten
Rochdale - Barnsley
Cheltenham Town - Bristol City
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Gram już trochę tym systemem więc co nieco mogę powiedzieć. Podstawa to bank. Przy banku na 2-3 przegrane często zaczynając grać drugą połowę zaczynałem kombinować że stawkowaniem i czasem, bo jak patrzyłem na stan konta to pojawiał się już alarm w głowie. Jak są kombinacje w założonym przed meczem stawkowaniem to i nie ma wygranych. A jak grałem na raz 3-4 mecze to już stawiając 40 minute zaczynałem panikować. Wnioski? Trzeba mieć bank na min. 8 pełnych progresji. Wtedy grając 3-4 mecze jednocześnie glowa nie podpowiada głupich ruchów. Nawet przy stawianiu drugiej połowy 2-3 meczy jestem spokojny i gram ustalonym systemem. Dobór meczy. Nie jest tak istotny jak zawsze myślałem. Wcześniej analizując mecze na weekend siadałem do nich już w środę i co wieczór po kilka godzin nad tym śleczalem do piątku. Niestety to tylko sport i różne cuda i tak się zdążają. Opracowałem sobie system na którego podstawie robię selekcję meczy i tyle. Zajmuje mi to jeden wieczór. A jak mają być niespodzianki to nawet najlepsza analiza nie pomoże. Jasne, że trzeba te mecze mądrze dobrać, ale nie na tyle żeby napisać o nich pracę magisterską. A tak to u mnie do tej pory wyglądało. Nie gram pewniaków typu real, Barca, mc itp bo kursy są niskie. Wolę za to grać ligi underowe. Moze i pada tam ogólnie mało bramek ale remisów 0-0 jest jak wszędzie. A przecież nam wystarczy tylko jedna brameczka. Nie potrzebujemy 5. A kursy w tych ligach są zacne i często w okolicach X5 minuty mam kurs 3 i stawiamy następny próg. Stawkowanie. Wcześniej stawiałem 1,2,3,5,8j itd. Niestety wygrana tym sposobem słabo rekompensuje stres na 6,7 czy 8 progu. Dlatego teraz gram standardowa progresja x2 następny próg. Progi. Nie gram powyżej 80 minuty i przed 10. Wiem, że to łamie założenia systemu ale kursy navpierwsze 10 minut są poprostu niskie. Kiedyś standard to byl kurs 5 i powyżej. Teraz jest to 4 a często już 3,75. To samo tyczy się gry po 80 minucie. Zaraz po, kurs jest ok. 2 i dla mnie jest to wogole nieopłacalne do grania. Jak mam swojego ewidentnego faworyta do bramki to czekam do ok 2-3 minuty i stawiam wtedy na to jaki będzie wynik w 10 minucie. Stawiając na 1-0 dla mojej drużyny kurs jest ok. 6-8. Jednak tego zakładu nie wliczam do systemu. Czasami to wchodzi i jest to taki ekstra bonus. I ostatnia sprawa to podział stawkowanie. Czyli mam podstawowe stawkowanie na mecze, ale przy super pewnych meczach mnoze podstawowe stawki x2 a nawet X3. Odszedłem narazie od tego sposobu zmieniania stawek bo miałem dwie wpadki przy X3 i niestety straty są mocno odczuwalne. Poległem ostatnio na Borussi gdzie większość meczu grała w przewadze, ostro atakowała a bramka nie padła. Dlatego narazie nie zmieniam wysokości stawek. Oczywiście zdążą się, że grając np w sobote, na 30 meczy nie wejdą 3. To bardzo słaba skuteczność przy której jestem na delikatnym minusie po takiej sobocie. Ale mając w zapasie bank na 8 porażek nie odczuwa się tak tego. A gra u buka jest jak sunisoida i wiem że po pechowej sobocie w niedzielę na 30 meczy wejdą wszystkie. Zapewne też to zauważyliście. A przy małym bank, po pechowym dniu następnego już zmniejszyłem stawki i mimo skuteczności 100% wygrana nie była taka jak powinna być. Podsumowując mój wywód. Najważniejsza sprawa to odpowiedni bank. Nie ważne czy mam 100 czy 10000 przeznaczone na grę. Trzeba tak to podzielić żeby starczyło na te 8 przegranych. Wtedy mam spokojną głowę przy stawianiu na raz 4 meczy po 50 minucie czy przegraniu 2 meczy jednego dnia weekendu. Bank na 4-5 przegranych jest za mały i przy puznych golach głową podsuwa mi głupie pomysły. A juz idealny bank to 10 progresji. Nie ma co patrzeć tylko na overowe ligi bo w tych underowych nie ma wcale więcej bezbramkowy u remisów. Tam poprostu pada mniej goli. A kursy są o wiele fajniejsze. Ale się rozpisalem. Może ktoś dorzuci coś od siebie jak już pogra trochę tym systemem.
 
S 0

sixgod

Użytkownik
Panowie, gra ktoś jeszcze tym systemem? Podpowie ktoś na jakich bukach można tak pograć? Z góry dzięki wariaty!
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Próbuję coś zrozumieć ale nie mogę. Rozpisałem progresję dla kursu 3,75 ze stałym zyskiem na 12zł. Zaczynam w 9 minucie i gram gol przed 20&#39; Ktoś tam pisał, że nie opłaca się grać po 80&#39; więc załóżmy, że gramy tylko do tej minuty. Zobaczcie na przedziały:
Gol przed 20 min po kursie 3,75 Stawka: 4,35 (puszczone w 9 minucie)
Gol przed 30 min po kursie 3,75 Stawka: 6 (puszczone w 19 minucie)
Gol przed 40 min po kursie 3,75 Stawka: 8 (puszczone w 29 minucie)
Gol przed 50 min po kursie 3,75 Stawka: 11 (puszczone w 39 minucie)
Gol przed 60 min po kursie 3,75 Stawka: 25 (puszczone w 49 minucie)
Gol przed 70 min po kursie 3,75 Stawka: 20,5 (puszczone w 59 minucie)
Gol przed 80 min po kursie 3,75 Stawka: 27,4 (puszczone w 69 minucie)
Suma stawek wynosi: 93zł ewentualny zysk* wynosi: 12zł
A teraz zobaczcie na to:
W 16 minucie meczu kurs na 1. bramkę przed 80 minutą wynosił: 1.16
Jeżeli zagramy ten typ za sumę stawek z powyższej progresji otrzymamy:
93zł * 1.16 = 107,88zł - ewentualny zysk* wynosi 14,88zł
Te 14,88zł to jest nawet więcej niż zysk z naszej progresji po kursie 3,75.
Podsumowując, czy jest w ogóle sens grać te przedziały ? Jeżeli mamy postawić 93zł (bo tyle kosztuje progresja na moim przykładzie) i ew. zyskać 12zł czy nie lepiej postawić ALL IN (93zł) na Gola do 80 minuty ? Z moich obliczeń wychodzi, że zyskamy na tym więcej.

Wszystko na przykładzie dzisiejszego meczu Watford - Chelsea
*Nie uwzględniam podatku na powyższych przykładach.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Podsumowując, czy jest w ogóle sens grać te przedziały ? Jeżeli mamy postawić 93zł (bo tyle kosztuje progresja na moim przykładzie) i ew. zyskać 12zł czy nie lepiej postawić ALL IN (93zł) na Gola do 80 minuty ? Z moich obliczeń wychodzi, że zyskamy na tym więcej.
Juz nie raz o tym pisali ludzie czy Hank jaka jest roznica w graniu na over 0.5 czy przedzialy czasowe.
Ja gram przedzialy bo licze na &quot;zakladke&quot; ktora daje ladnego kopa z plusem.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Ale my tu nie gramy progresja na staly zysk tylko klasyczna x2. Ew. ciagiem Fibonacciego. A to jest duza roznica.
2-4-8-16-32-64-128-256=510 wygrana 768-510=258
510*1,16=591-510wygrana=81
Wiec nie piszcie, ze to jest to samo.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Ale my tu nie gramy progresja na staly zysk tylko klasyczna x2. Ew. ciagiem Fibonacciego. A to jest duza roznica.
2-4-8-16-32-64-128-256=510 wygrana 768-510=258
510*1,16=591-510wygrana=81
Wiec nie piszcie, ze to jest to samo.
Ale jak pada gol w 40 minucie to co wygrywasz? 8*2,5 - (2+4) = śmieszne 6zł ???
Romeo, czemu nie odpisujesz na pw?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
CulePl, Ty nadal nic nie rozumiesz. Mowimy o golu do xx minutu, nie o przedzialach od-do. Jak pada gol w 40 minucie to masz przeciez postawiony na to zaklad do 40 minuty ktory postawiles np. w 27 minucie.
To o czym piszesz to jest wlasnie minus przedzialow. Gol pada na przelomie i mozna nie zdazyc postawic. Obecnie testuje takie granie.
 
Do góry Bottom