>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie zrozumielismy sie. W tygodniu jest do grania dziennie kilka a czasami zadnego meczu. Te 20-30 o ktorych pisslem to tylko w weekend. Gol do xx minuty jest oferowany przez bet365 tylko do lepszych lig, nie wszystkich. Do tego musisz odliczyc ze wszystkich glownych lig mecze pierwszej trojki/czworki z tabeli bo kursy beda nie do grania. I pamietaj, zakladki sa w tym wszystkim najwazniejsze. A jak bedziesz gral za drobne jak teraz, to daje Ci gora miesiac i Ci sie znudzi. Bedziesz sie w kolko krecil i tyle. Powodzenia.
 
L 51

luczko

Użytkownik
Nie rozumiem Twojego podejścia. Skoro będę się kręcił w kołko to znaczy że na wyższych stawkach robił bym to samo. A nie daj boże złapałbym 2 remisiki pod rząd na wyższych stawkach to pewnie bym się szybko pożegnał z bet365
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Nie rozumiem Twojego podejścia. Skoro będę się kręcił w kołko to znaczy że na wyższych stawkach robił bym to samo. A nie daj boże złapałbym 2 remisiki pod rząd na wyższych stawkach to pewnie bym się szybko pożegnał z bet365
Grasz ten system?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Chyba zlapal te dwa remisy pod rzad i zrezygnowal. Albo doszedl do tego o czym pisalem, ze jak nie masz na ta gre dobrego budzetu to szkoda czasu.
 
L 51

luczko

Użytkownik
Nie no te gole do xx minuty odpuscilem. Nie mialem w sumie czasu i nie jestem przekonany do konca w skutecznosc tego systemu. Jednak wiadomo, zawsze dobor meczy najwazniejszy aby zminimalizować ryzyko strat.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Można prosić o rezultaty gry?
Gram tym systemem dość długo. Zaczynałem od czasu kiedy bet365 był legalny w PL. Teraz gram przedziały na unibecie, ale chciałbym porównać wyniki, w końcu z kimś kto to praktykuje, bo wiem, jak szybko można się sparzyć i zostać z zerem.
Pozdrawiam ;)
Przecierz kolega napisal, ze jeszcze dobrze nie zaczal a juz skonczyl. Przedzialy to porazka, dziwie sie, ze je grasz. Probowalem kilka razy i nigdy nie wyszedlem na plus w dluzszym czasie. Gol do xx minuty jest dostepny na 1xbet i na betssonie. Wiec mozesz grac bez kombinowania. Dla mnie ogrom czasu ktory zabiera ten system nie jest warty poswiecenia w porownaniu do wygranych. A zeby wygrywac jakies rozsadne pieniadze trzeba dysponowac bankiem kilku tys. Sa inne sposoby ktore daja lepszy zysk przy mniejszym wkladzie i nie zabieraja czasu. Jak gralem na gola to caly weekend spedzalem przed kompem.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Gol OD xx minuty DO xx minuty to nie są te zakłady.. 5 lat istnienia tematu i dalej popełniany jest ten sam błąd..     
 
J 0

joe_poker

Użytkownik
cytat z dnia 16 października 2019 23:51 przez klejna123Czy w PL jest dostępny gdzieś ten system grania z zakładami Gol do XX minuty?
Może nie dokonca w Polsce, ale " umożliwia " grę Polakom betwinner. 

Mi przypomniał się ten sposób, ale jak ktoś wyżej napisał trzeba mieć na to budżet
 
G 0

globalfootball

Użytkownik
witam
Ze swojej strony powiem tak. 
z pilka nozna i kursami jestem zwiazany od wielu lat.
Jakis czas temu wystawilem w tym dziale podobny temat i bardzo podobną strategię i jestem przekonany ze to dziala.
Jesli oczywiscie osoba nie zwariuje i wrecz kurczowo bedzie sie trzymac zasad odnosnie tego systemu.
Ja osobiscie stworzylem system wedlug grania na koncowke 1 polowy i koncowke 2 polowy z progresem przewidzianym na okolo 10 ruchow czyli po ewentualne 2 strzaly w meczu w odpowiednim momencie, w zaleznosci od ligi okolicznosci meczu i tzw czutki.
powodzenia zycze i trzymania sie planu ! 
 
 
Do góry Bottom