>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

gajin 150

gajin

Użytkownik
Aktualnie sprawdzam jak wygląda rzetelność 1xbet.
Dużo złego w przeszłości było powiedziane na te RU buka, ale ponoć ostatnio się poprawił.
No i ma 15 minutówki z zakładkami (do 15 minuty, do 30, 1 połowa, do 60, do 75, do 90) i to całkiem sporo.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Aktualnie sprawdzam jak wygląda rzetelność 1xbet.
Dużo złego w przeszłości było powiedziane na te RU buka, ale ponoć ostatnio się poprawił.
No i ma 15 minutówki z zakładkami (do 15 minuty, do 30, 1 połowa, do 60, do 75, do 90) i to całkiem sporo.
Ooo, to ciekawie. A jak kursy wyglądają? Pewnie 2-2,5 w zaleznosci kiedy stawiamy?
Edit.
Przeglądnołem kilka meczy i wszędzie są przedziały czasowe. Nie ma opcji postawic meczu do xxminuty. Mecze z ligi europy wiec popularne.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wróciłem do grania minutówek ale zauwarzyłem ze kursy troch spadły. Wcześniej gol do 10 minuty miał kurs @5 a teraz tylko @4 a nawet i niżej. Jak ktoś jeszcze gra to zapraszam do dyskusji.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Minutówki są obecnie mocno zaniżone, co prawda nie wszędzie i nie stale bo czasem tylko początkowe przedziały, ale trzeba być czujnym i dostrzegać gdzie jest sens grania a gdzie już nie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
To zależy od ligi. Np w Holenderskiej @4 do 10 minuty to standard
Niestety ale kursy sa zanizane. I to nie zalezy tylko od ligi tak jak piszesz ze np w Holenderskiej. Ostatnio patrzylem na lige Francuska 2 gdzie tam zawsze byly dosc wysokie kursy na start. A teraz byly dosc znizone.
Chyba za duzo ludzi kase kosi na minutowkach i doszli do wniosku ze trzeba znizyc kursy.
Czyzby era lapania kursow @3 odeszla do muzeum ?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie no, kursy @3 i wyzsze sa spokojnie do łapania. Tylko zauważyłem, ze meczy pewniaków typu barca, real itp juz nie ma sensu grac bo kursy sa nawet poniżej @2. Najlepiej jak mecz nie ma faworyty to kursy w x7 minucie sa juz @3 a nawet wyższe. Poprostu trzeba wybierać inne mecze niż wczesniej. Ale o kursach @5 na pierwsze 10 minut mozna zapomniec. Dzisiaj na 32 mecze najwyższy kurs na pierwsze 10 minut był @4,33
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Ostatnio nie gram, znaczy się od czasu zamknięcia na Polski rynek &quot;całorocznego&quot; niskie kursy na początku meczu mnie nie przerażały co innego gdy w 80 minucie kurs na over 0,5 był w okolicach 2-2,2
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
I jak tam panowie, zarobieni? LM i dzisiejsza LE dały ładnie zarobić. Piękne zakładki na wyższych progach dały niezły bonus. Mimo że Herta dziś nie weszła to i tak jest ładnie do przodu. Tak jak pisałem, duży bankrol studzi głowę dzięki czemu można grać kilka meczy na wysokich progach. Pozdrowionka.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Gralem ale dupa z tego. Zdazylo sie kilka razy ze bramka padla w na styku przedzialow, buk zawoesil granie i kupony przegrane. Pozatym kurs wynosi 2-2,3 i trzeba by mnozyc x3 kolejne stawki. Do tego podatek. Probowalem kilka podejsc i za kazdym razem dupa. Tylko bet365 do takiego grania.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Gralem ale dupa z tego. Zdazylo sie kilka razy ze bramka padla w na styku przedzialow, buk zawoesil granie i kupony przegrane. Pozatym kurs wynosi 2-2,3 i trzeba by mnozyc x3 kolejne stawki. Do tego podatek. Probowalem kilka podejsc i za kazdym razem dupa. Tylko bet365 do takiego grania.
Dokladnie, kiedyś sam też próbowałem grać w fortunie na gole masakra bardzo długo przyjmują zakład, za czesto trzeba jeszcze potwierdzać zmianę kursu, szkoda nerwow.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
tez gram na fortunie od jakis 2 miesiecy te minutowki - masakra..... w sumie mecze dobieram dobrze - bo zawsze pada bramka - ale jak sie to nie uda w 1 polowie to w 2 polowie nie ma czym grac, bo kursy osiagaja max 1.8, czasem nawet 1.66 - lipa wg mnie.
widze ze ludzie bardziej graja na overy niz przedzialy czasowe.
a wy co sadzicie? jakies pomysly na stawkowanie? ja probowalem omijac pierwszy prog, czyliu zaczynalem od gola miedzy 16-30
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Do takiej gry tylko bet365. To jest moja rada.
Gdy można było grać na całorocznym, nie byłoby takich rozpaczliwych poszukiwań alternatywy do zastąpienia 365. Bo jak grać gdy stawka w okolicach 1.8 i do tego jeszcze trzeba odjąć podatek ??
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Gdy można było grać na całorocznym, nie byłoby takich rozpaczliwych poszukiwań alternatywy do zastąpienia 365. Bo jak grać gdy stawka w okolicach 1.8 i do tego jeszcze trzeba odjąć podatek ??
Nie ma problemu z graniem na bet365. Za pare groszy mozna zalatwic wszystko co potrzebne do grania.
 
Do góry Bottom