>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gole w przedziałach czasowych

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
chciałbym przedstawić do oceny sposób jaki aktualnie testuję zainspirowany golem do XX minuty (_Hank_)

gram na samym początku meczu przedziały 10 - minutowe od 1 do 60 minuty
kwota do wygrania ustawiana jest wg własnych przekonań. w podanym przykładzie ustawiłem zyski w ten sposób żeby zysk na danym poziomie był podobny do zysków podczas grania płaską stawką w systemie &quot; gol do XX minuty &quot;

przykładowo jeżeli gol padnie do 10 minuty wygrywamy 2,4 j , jeżeli np między 41 a 50 minutą wygrywamy 37,40 j
w progresji stałą stawką będzie to odpowiednio 4 j i 34 j czyli różnice niewielkie. ponad to możemy to regulować stawkami nastawiając się że gol padnie wcześnie i odpowiednio zmieniając stawki

plusem systemu :
- możemy ustawić kwoty w ten sposób żeby na każdym etapie gry zysk był podobny ( niezależnie od minuty w której padnie bramka )
- żeby postawić w normalnym systemie płaską stawką gole do 60 minuty potrzebujemy 126 j ( 2,4,8,16,32,64 ) . w tym systemie 66 j
- grę możemy kontynuować od 60 minuty grając np systemem gol do XX minuty
- ok 80 % goli pada w tym przedziale czasowym

minusy :
- nie ma zakładek
- inwestujemy od razu całą kwotę więc trafiając na pierwszym etapie za 66 j wygrywamy zaledwie 2,4 j ( ja to modyfikuję i ustawiam stawki w ten sposób żeby no 30 minuty maksymalizować zyski, do 50 zarabiać trochę mniej a do 60 gram tak żeby nie stracić )

może pomożecie to ocenić
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
dodam jeszcze że w pliku który dołączyłem 1 kolumna to oczywiście minuty następnie kurs , stawka, wygrana a w ostatniej zysk
w ramce % rozkład czasowy pierwszej bramki w lidze angielskiej , 2 sezony i średnia na czerwono. na dole oczywiście dokładny wynik 0 - 0
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zaraz sie pojawi oferta bet365 na wieczorna LM to zerkne na te przedzialy i kursy. Jak kursy by byly podobne do tych Twoich to byla by ciekawa alternatywa
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Niestety na becie nie ma takiej opcji do grania. Do 30 minuty tez nic takiego sie nie zagra. Jest ocja na przedzialy ale na wynik, nie gola.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Troche mnie bawi , podejscie do progresji ,w sytuacjach gdzie nie mamy edga.
Hank juz wyliczal ,ze tylko dzieki selekcji posiada przewage , a wy chcecie odkrywac matematyke od poczatku , jesli masz prowizje powyzej 5 % to co bys zrobil z automatu nic nie bedzie , polecam ewoluowanie i zmiane na forex , poniewaz nic tutaj nie wymyslicie.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie chodzi o wymyslanie tylko sprawdzenie nowego sposobu. Niestety przeglądnąłem kilka meczy na betfair i znalazlem tylko przedzialy na wynik ale o takich kursach jak podal Iwanowicz to mozna pomarzyc. Nie wiem skad je wziął.
 
Do góry Bottom