>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gorąca Głowa

adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnosnie tego czy macie Wy grajacy juz kilka/kilkanascie lat jakies sposoby na zachowanie chlodnej glowy przy obstawianiu...
Nie potrafie sobie z tym poradzic, tylko co osiagne pewna kwote zrobiona z marnych groszy w moim przypadku stawka poczatkowa 500 PLN, zrobie przykladowo 4000 PLN w weekend praktycznie potem odrazu trace w glupi sposob na glupie zaklady...
Macie moze jakies triki jak z tym problemem sobie poradzic?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja robie tak ze po wiekszej wyplacie z buka, gram parenascie typow za doslownie $1, zeby emocje opadly, a pozniej ponownie wieksze stawki. Buka wkurza to pewnie &quot;niemilosiernie&quot;, ale coz zrobic:p
Polecam wyprobowac;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 2

encke

Użytkownik
wylacz komputer lub wyplac kase i zostaw sobie 50zl.
Kase wypłać, albo sie przespij z tą wygraną bo na następny dzień bedziesz mieć czystą głowę. Najgorsze jest isc dalej w kupony od razy zeby sie nachapać.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
&quot;Gorąca głowa&quot; to nic innego tylko nałóg,a to trzeba leczyć.Jeśli nie potrafisz sam sobie z tym poradzić,zostaje poradnia.Co do mnie,to mam inne hobby(astronomia,wędkarstwo,literatura),które już dawno zepchnęły bukmacherkę na dalszy plan.Poza tym stale uczę się języków obcych (nie tylko ćwiczy,ale i skutecznie zajmuje umysł).Teraz,kiedy wygram zakład,nie próbuję stawiać dalej ,żeby wygrać więcej,ale wręcz nie chce mi się grać i przez wiele dni nie myślę o zakładach.Podobnie gdy przegram: nie przebijam na siłę,tylko czekam na jakąś okazję,która może przyjść za kilka dni albo tygodni-wszystko jedno.
 
O 2

ograjmybuka

Użytkownik
Zgadzam się• z przedmówcami.. w przypadku większej wygranej 90% przelew na swoje konto bankowe, za resztę możesz zagrać ???? ja np. po większych wygranych robię po prostu przerwę, a z reguły gram raz w tygodniu starając się obstawić ciekawsze mecze w weekend. nie graj na siłę i zachowaj zimną krew ???? pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

pablo123456

Użytkownik
Witaj.
Wiem o czym mówisz.
Dla mnie również trudna rzeczą jest sie &quot;opanować&quot;.
Z drobnych robię pewna kwote, chce grać wymyślonym systemem, ale wychodzi jak zwykle...
Zawsze wypłacam wkład + jakiś %, aby nie być stratnym ????
 
A 5

aliszja123

Użytkownik
Jets jeden dobry sposob.
Zacznij rozliczac sie zonie z wyplaty.
Jak jej powiesz, ze przegrales u bukmachera to Cie tak pogodni, ze stracisz ochote do gry ????
Uwaga, jest ryzyko, jak jej powiesz ze wygrales to chce wiecej i dopytuje na co postawiles :p
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Prosta sprawa, ja lubie zarobek. Zarobek to nie jest wygrany bet, bo wtedy kase masz u buka. Zarobek jest wtedy jak wyplacisz kase i masz na portfelu elektronicznym badz koncie bankowym. Zrobilem sobie excela i robie wszystko, aby kazdego dnia byc na plusie. Motywacja to podstawa! ????
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Nie ma żadnej złotej metody. Jedni to &quot;mają&quot;, drudzy nie. Jeśli nie masz takiej cechy pierwotnej, musisz ją wyuczyć wtórnie. Określ zasady i ich się trzymaj, a jak nie potrafisz to się nie nadajesz.
 
M 0

maximus852

Użytkownik
Mam to samo, potrafię z 400 zł w weekend zrobić na czysto 1200-1500 grając na live, kolejne dni to zejście do zera a później &quot;dokładka&quot; Wymyśliłem, że będę grał co drugi dzień, niestety chęć grania w ten teoretycznie wolny dzień jest tak silna, że zawsze coś wymyślę żeby zagrać. Po każdej przerwie 3-4 dniowej mam czystą głowę ale problem w tym aby ją zrobić. Za rady typu &quot;nie nadajesz się&quot; z góry dziękuję.
 
V 0

vasco11

Użytkownik
Ten sam problem miałem, ale podobnie jak kolega dymultra zanalazłem sobie nowe zajęcie. Po pracy
zacząłem jeżdzić na rowerze, wieczorem książka lub dobry film, a bukmacherka tylko w piątek wieczorem
w postaci wyszukiwania ciekawego, jednego lub dwóch meczy do obstawienia z oferty sobotnio-niedzielnej. Na początku ciągnęło do gry, ale trochę samozaparcia i nowy styl wszedł w krew.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Nie chcę mi się pisać ponownie tego samego, więc cytuje to co pisałem tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/projekt.153448/#post-6718238
jedyny skuteczny sposób dla każdego Kowalskiego na grę i to na całym świecie to normalna gra (stawkowanie, budżet, dlugoterminowe cele, umiejętność wyszukiwania value, single, duże/male rynki, dostepny buk, gra pre-match, powtarzalność, trzymanie sie sztywnych zasad non-stop, chłodna głowa i ZERO presji!).
 
Do góry Bottom