>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
Czytam wypowiedzi po meczu Lewandowskiego, że nie znali wyniku drugiego meczu.... W drugiej połowie nie musieliście się na nich rzucać. Oni musieli się odkryć, bo potrzebowali strzelić gola, by awansować. Lewandowski &quot;Ja nie wiedziałem, jaki jest wynik drugiego spotkania (Rosja - Grecja - przyp. red.). Dla nas najważniejsze było to, byśmy wygrali. No i ryzyko się nie opłaciło. Mieliśmy swoje sytuacje. Przy odrobinie szczęścia, albo spokoju, ten mecz mógł się ułożyć inaczej. Jak każdy kibic w Polsce nie jesteśmy zadowoleni, że celu nie udało się zrealizować. Czegoś nam zabrakło. Czesi wykorzystali kontratak i się cieszą, że zagrają w ćwierćfinale&quot;.
To ja już kompletnie nic nie rozumiem o co chodziło w tej drugiej połowie. Do tej pory sądziłem,że wiedzieli że Czesi muszą atakować a że lepiej czują się w grze z kontry więc czekają na jakąs okazje. Po tej wypowiedzi zgłupiałem. O jakim wykorzystanym kontrataku on mówi jak jechali z nimi jak z furą siana i nie schodzili z naszej połowy.....
Oburzą się zapewne fani Roberta ale uważam,że nie potrafi rozgrywac piłki, cofnąć się po nią i coś samemu wykreować. Strzelać bramki umie jak wszyscy na niego grają....Jak słusznie ktoś zauważył,że jak się dostaje dokładne piłki od dobrych pomocników to i Rasiak zostałby królem strzelców....Ja jestem rozczarowany jego postawą mimo wszystko. Ronaldo zawodzi w reprezentacji Portugalii, nie strzela bramek tylu co w klubie ale widać go, wraca po piłkę, szarpie i coś sam stara się wykreować. Tytoń i Błaszczykowski to jedyni pikarze, którzy nie muszą się wstydzić swojej postawy. Jesteśmy po prostu słabi i tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No cóż napompowany balonik szybko pękł
Boenisch nie grał ponad rok to było widać Wawrzyniak grał prawie wszystkie mecze towarzyskie a tu zonk bez formy Boenisch miotał się tracił piłki itp
Piszczek - fatalne mistrzostwa niestety ... w środku obrony widać brakowało charyzmatycznej postaci a tak mieliśmy dwójkę niedoświadczonych zawodników
Lewej strony nie było w ogóle Rybus dostał za mało szans
Mierzejewski bez formy oczywiście nic nie wniósł środek pomocy był jaki był brak kogoś z parciem do przodu
Wpuszczenie Brożka na boisko to już było wywieszenie białej flagi ... jak gość co gra okazjonalnie strzela te bodajże 3gole na sezon ma pomóc zespolowi ?? a idealny byłby Franek na końcówki eh ...
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Nie miałem się wypowiadać na temat wczorajszego meczu i ogólnie tego całego Euro.
Wiadomo każdy mądry po meczu. Ale ja pisałem wcześniej nie wiem czy na tym forum czy na innym analize jeśli Polacy zagrają jak z Grecją odpadną z Euro . Pisałem muszą zagrać jak z Rosją w 2 połowie odkryci nie cofnięci wczoraj co nasi zrobili?
Ludzie nie da się wygrać meczu z 1 napastnikiem na 6 obrońców Czech Pytam się jak Panie Smuda jak? To nawet dziecko wie , Taż wczoraj moja siostra młodsza mówi jak on chce wygrać z 1 Polakiem w przodzie(co nie ogląda meczy)
Pisałem Czechy to najsłabszy zespół na Euro i i podtrzymuję we wszystkich 3 meczach nic nie zagrali i awansowali. A nam Euro zepsuł nie kto inny jak Smuda.Mam nadzieje iż nie znajdzie nigdzie pracy aż do momentu gdy nie skończy studii(choć nie chodzi mi tutaj o to że jest mu potrzebna do ławki trenerskiej) ale po to by nauczył się myśleć.
Smuda powołał tylko swoich pupilków ja się pytam co ty człowieku robisz w Piłce?
co ci twoi pupilki zagrały? Widział że ta gra się nie układa zaraz na początku 2 połowy zresztą już w 1 połowie powinien mieć jakiś plan b zmiana taktyki inna całkiem jak ta nie wychodzi w 2 połowie znów Plan c trzeba próbować inną. A ten widział że się nie układa gra i grał tak samo Lewy sam już potem Czechy się bronili chyba 8 obrońcami i jak miał niby strzelić gola co kiwnąć 8 obrońców i strzelić.Nie bądźmy śmieszni. Smuda zrozum wreszcie zepsułeś nam Euro i wszystko co mogłeś miej choć odrobinę honoru i zostaw Sport skończ Maturę a potem może zatrudnij się w okręgówce i stopniowo.
Po tym co wczoraj zobaczyłem po prostu nie wierzyłem , by w takim meczu przy tylu kibicach u siebie zagrać jak na sparingu co oni myśleli że Czechy się położą?
Nasi już w pod koniec 1 połowy stali.
Druga sprawa sztab szkoleniowy za przeproszeniem kto tam pracuje? Rumuni co chlają tanie wino ? Jak zostali przygotowani fizycznie do Euro. Jak oni mogli grać na pełnych obrotach przez max 45min? Co tacy Niemcy Chorwaci na maxa mogą grać grubo ponad 70min. Co by było jakbyśmy awansowali do ćwierćfinału i było by 2 połowy dogrywki Polacy by nie mieli sił stać a co dopiero biegać. Nie boję się tego powiedzieć w tej chwili jesteśmy na poziomie takiej drużyny jak np Armenia.
Cały sztab po Lato smudę tą Muchę wywalić. Do tego Tacy zawodnicy jak: Obraniak,Polański,Murawski. odsunąć od składu bo ja bym ich nawet nie wystawił do Klasy B.
Tyle w tym temacie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dobra to może na &quot;trzeźwo&quot; słowo jakieś i ja napiszę. Najpierw może o samym meczu z Czechami , później ogólnie o mistrzostwach w naszym wykonaniu.
Mecz z Czechami jak każdy widział dobrze wyglądał przez 30 min. Wyglądało to coś jak z Grecją. Wychodzi na to , że Smuda przygotował plan na te pół godziny i od 30 minuty mieliśmy bronić wyniku. Tylko , że nie było czego bronić. O ile z Rosją remis i gra 3 defensywnymi pomocnikami uważam za słuszną decyzją , o tyle wczoraj jak zobaczyłem składy to się lekko przestraszyłem bo wiadome było , że to bedzie mecz do jednej bramki. Ale to my byliśmy gospodarzem , my mieliśmy wszystkie atuty w ręku a jednak czekaliśmy czekaliśmy i się doczekaliśmy ...kontry Czechów :| Trzeba było wyjść ofensywniej , ale takie głupie gadanie teraz już nie ma sensu. Zabrakło pomysłu na grę i koniec.
Teraz ogólnie. Dawno nie było sytuacji , że ostatni mecz gramy o coś ???? , dobra nie będe szydził. Broniłem trochę wcześniej Smudy ale jednak on w 60% ponosi winę za to. Winę ponoszą w pewnym stopniu też piłkarze bo wiadomo , że to oni grają no i jeszcze nasze media wspaniałe. 2 lata wyśmiewania , oczerniania Smudy zrobiły swoje. Smuda jak szedł do wywiadu to wiedział , że są ludzie co czekają aby na jakąs głupotę aby później wykorzystać to przeciw niemu. Wszystko co robił , starano się odwrócić żeby go oczernić. Nie chcę go tłumaczyć , ale chcę się go poniekąd postarać zrozumieć. Selekcjonerem moim zdaniem jest dobrym bo kadrę nam stworzył na lata , ale taktykiem to jest kiepskim , nawet bardzo. Nie wyciągał żadnych wniosków z meczów , jedna stała gra na Lewandowskiego i może coś zrobi. Tu na pewno wielki minus. Smuda odejdzie to jest pewne , na pozycji trenera chciałbym kogoś z &quot;jajem&quot; i charakterem , gdzie jak jakiś Tomaszewski zacznie komentować to dostanie adekwatną ripostę i się zamknie , kogoś kto ułoży jakiś styl tej reprezentacji , kogoś kto wykorzysta potencjał tych chłopaków bo co jak co ale w tej kadrze drzemie gigantyczny potencjał ale trzeba jakiegoś &quot;górnika&quot; co go wykopie ;)
Euro dla naszej reprezentacji się skończyło więc trzeba wyciągnąć jakieś wnioski. Feekus bodajże pisał , że chce aby Polacy odpadli z hukiem bo to doprowadzi do zmian na najwyższych szczeblach. Odpadliśmy , wiec zobaczymy jak teraz wyjdzie ta rewolucja. Tak jak pisałem Smuda odejdzie , jutro z chęcią przeczytał bym info o rezygnacji Laty i połowy zarządu , i tak jak ktoś pisał naszą Panią Minister. Skończy się Euro , skończą się Igrzyska i tuż za pasem już eliminacje do mundialu. Grupa arcytrudna ale nie niemożliwa do awansu. Czekamy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Sprawdza się wszystko to co powiedział Tomaszewski przed Euro – legia cudzoziemska zawiodła na całej linii. Zgadzam się z użytkownikiem ljuboja i osobiście również nie rozumiem dlaczego albo inaczej nie tyle dlaczego tylko jak można wystawić 1 napastnik wiedząc przed meczem, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie wygrana. Dlaczego Smuda nie spróbował w 2 połowie zagrać dwójką czy nawet trójką napastników wstawiając np. 1 zmiana Sobiech oraz 2 zmiana Grosickiego zmieniając na ustawienie 4-3-3 wstawiając na środek pomocy np. 3 zmiana Wolskiego i dać mu rolę rozgrywającego który naprawdę robił na mnie wrażenie w Legii Warszawa pod koniec sezonu ligowego. Taki wariant 4-3-3 z wchodzącymi skrzydłowymi mógłby przynieść efekt a tak Smuda trwał z 1 napastnikiem tak jak by remis mu wystarczał. Nie rozumiem tego naprawdę! i solidaryzuję się ze stwierdzeniem, że to Smuda zepsuł Euro bo wydaje mi się, że np. Beenhakker mając takich piłkarzy jak Lewandowski 22 bramki w Bundeslidze! czy Błaszczykowski 6 bramek w Bundeslidze jako pomocnik! zdecydowanie lepiej by przygotował kadrę niż jak nazwali w necie trenera naszej kadry Dyzma który nie potrafi się nawet wypowiadać podczas konferencji pytając dziennikarzy: „ no jak to się mówi” „ no jak to się nazywa” itp. Ręce opadają! Wyczytać można w necie, że podobno Błaszczykowski się ostro ściął z Lato po meczu w szatni i wydaje mi się, że to dopiero początek afer które dopiero będą wychodziły ale to dobrze bo może doprowadzi to do zmiany Lato oraz Dyzmy aaa i pani Mucha jeszcze jest ze swoim fryzjerem w centrum sportu!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja bym tu tak nie winił koncepcji grania z jednym napastnikiem.Główne zjeby powinni dostać nasi pomocnicy.Przed euro w ciemno widziałem rajdy Kuby,podłaczanie sie do każdej akcjii Piszczka czy odważne wejścia Murawskiego.Tu tego nie było,zarówno Kuba jak i Łukasz nie trafili z dyspozycją.Nie było tego zrywu,zrywu jaki zaprezentowali kibice zaś drużyna nie potrafiła sie dostosować i jednocześnie im podziękować.Polska nie ma tego czegoś co mają inne drużyny.Nie ma tego charakteru który pozwala ściasnąć poślady i z podniesioną głową walczyć do końca.ZAbrakło odwagi,jaj no i szczęścia.Mamy napastnika którego każdy kontakt z piłką może zakończyć sie zabójczo dla przeciwnika,mamy też dobrych pomocników i oni jako jeden z elementów układanki Smudy w tym turnieju nie podołali.I uważam że to jest klucz.Dostaliśmy od losu wszystko,własny turniej,stosunkowo łatwą grupe ale niestety nie daliśmy rady.Nie tak miało być, ale niestety, kolejny narodowy zryw zakończył się klęską...
 
M 176

michal93

Użytkownik
Z całym szacunkiem ,ale czego się spodziewaliście ranking FIFA wbrew pozorom tak bardzo nie kłamie ,jesteśmy NAJSŁABSZYM ZESPOŁEM tych Mistrzostw.Podkreślam zespołem,co z tego że mamy Trójce Świętą z Dortmundu,tak bardzo wychwalaną przez ,,znafców&quot; piłki w TVN 24 i innych prestiżowych stacjach.Sztab szkoleniowy kadry myślał ,że w innych zespołach trenerami są idioci?? I że uda im się awansować tworząc akcje tylko prawą stroną.Wczoraj Czesi fantastycznie rozpracowali nasz zespół, Pilar niepozwalał na właczanie się do akcji Piszczkowi ,przy czym dodatkowo ośmieszał go przy akcjach ofensywnych,trzeba przyznać ,że z całej drużyny najbardziej zawiódł właśnie Piszczek.I na koniec kilka słów o Smudzie,nie będe się już bardzo nad nim pastwił,ale człowieku powołanie Boenischa i stawianie na niego pomimo ,że jest absolutnie bez formy to twoja kompromitacja.Wyszło równiez twoje stawianie na 11 piłkarzy i niedokonywanie zmian w meczach towarzyskich.To tyle ,teraz trzymam kciuki za Francje,których styl gry mnie oczarował ale to temat na inną dyskusje.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ja bym tu tak nie winił koncepcji grania z jednym napastnikiem.Główne zjeby powinni dostać nasi pomocnicy.Przed euro w ciemno widziałem rajdy Kuby,podłaczanie sie do każdej akcjii Piszczka czy odważne wejścia Murawskiego.Tu tego nie było,zarówno Kuba jak i Łukasz nie trafili z dyspozycją.Nie było tego zrywu,zrywu jaki zaprezentowali kibice zaś drużyna nie potrafiła sie dostosować i jednocześnie im podziękować.Polska nie ma tego czegoś co mają inne drużyny.Nie ma tego charakteru który pozwala ściasnąć poślady i z podniesioną głową walczyć do końca.ZAbrakło odwagi,jaj no i szczęścia.Mamy napastnika którego każdy kontakt z piłką może zakończyć sie zabójczo dla przeciwnika,mamy też dobrych pomocników i oni jako jeden z elementów układanki Smudy w tym turnieju nie podołali.I uważam że to jest klucz.Dostaliśmy od losu wszystko,własny turniej,stosunkowo łatwą grupe ale niestety nie daliśmy rady.Nie tak miało być, ale niestety, kolejny narodowy zryw zakończył się klęską...
nie masz racji bo Polska grając taką taktyką dobrze grało ilu 2-3 piłkarzy m.in Kuba i Piszczek wystarczyło że ich Czesi odcieli od tej taktyki i cały mec trafiła a smuda to widział i nic nie robił. Nie oszukujmy się ze Smudy taki trener jak ze muchy Minister.
Nasi piłkarze nie będą dobrze grali do puki nie zrozumieją iż nie warto się sprzedać i iśc za kasą do takiego Realu by całe lata siedzieć na ławce i nie grać
 
talib 1

talib

Użytkownik
&quot; Nie mieliśmy nawet w pewnym sensie ustalonych premii... Dla nas jednak pieniądze nie są najważniejsze, ale nasze rodziny, które do końca nie wiedziały, czy wejdą na mecz. To zabiera koncentrację, bo nasze myśli powinny być na meczu, a tak nie było. Przed każdym meczem było tak samo. Nie boję się odpowiedzialności za te słowa i pewnym ludziom może to się nie podobać, ale muszę to powiedzieć, bo czuję się odpowiedzialny za drużynę. Prezes zwodził nas mówiąc, że bilety będą, a okazywało się, że ich nie było. Czy to jest w porządku? Ja nie wiem, o co w tym wszystkim chodzi. Jeżeli tak będziemy poprawiali wizerunek polskiej piłki, to go nigdy nie poprawimy. Powiedziałem dziś prezesowi w szatni co myślę i liczę się z konsekwencjami.&quot;
Wypowiedź Kuby Błaszczykowskiego po meczu z Czechami, całość wywiadu na onecie.
Podsumowując, taka sytuacja mogła mieć wpływ na grę naszych piłkarzy.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Prawda jest taka że Czesi w tym meczu najlepiej obnażyli słabość polskiej drużyny.Okazuje
że wystarczy mocny pressing jeszcze w środku boiska i Nasi nie istnieli.
Na początku Czesi się bali i gra Polaków mogła się podobać , 30-tej minuty pierwszej polowy wszystko się odmieniło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . Czesi tak opanowali grę że chwilami wygladało to wręcz kompromitująco dla Polaków.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Sprawdza się wszystko to co powiedział Tomaszewski przed Euro – legia cudzoziemska zawiodła na całej linii. Zgadzam się z użytkownikiem ljuboja i osobiście również nie rozumiem dlaczego albo inaczej nie tyle dlaczego tylko jak można wystawić 1 napastnik wiedząc przed meczem, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie wygrana. Dlaczego Smuda nie spróbował w 2 połowie zagrać dwójką czy nawet trójką napastników wstawiając np. 1 zmiana Sobiech oraz 2 zmiana Grosickiego zmieniając na ustawienie 4-3-3 wstawiając na środek pomocy np. 3 zmiana Wolskiego i dać mu rolę rozgrywającego który naprawdę robił na mnie wrażenie w Legii Warszawa pod koniec sezonu ligowego. Taki wariant 4-3-3 z wchodzącymi skrzydłowymi mógłby przynieść efekt a tak Smuda trwał z 1 napastnikiem tak jak by remis mu wystarczał. Nie rozumiem tego naprawdę! i solidaryzuję się ze stwierdzeniem, że to Smuda zepsuł Euro bo wydaje mi się, że np. Beenhakker mając takich piłkarzy jak Lewandowski 22 bramki w Bundeslidze! czy Błaszczykowski 6 bramek w Bundeslidze jako pomocnik! zdecydowanie lepiej by przygotował kadrę niż jak nazwali w necie trenera naszej kadry Dyzma który nie potrafi się nawet wypowiadać podczas konferencji pytając dziennikarzy: „ no jak to się mówi” „ no jak to się nazywa” itp. Ręce opadają! Wyczytać można w necie, że podobno Błaszczykowski się ostro ściął z Lato po meczu w szatni i wydaje mi się, że to dopiero początek afer które dopiero będą wychodziły ale to dobrze bo może doprowadzi to do zmiany Lato oraz Dyzmy aaa i pani Mucha jeszcze jest ze swoim fryzjerem w centrum sportu!
A co tutaj by pomógł Brożek , Sobiech ? Skoro oni nie nadają się na grę ? Byliśmy przygotowani na grę tylko na jednego napastnika i ewentualne zmiany w ataku tylko osłabiają nasz zespół .
Smuda dymisję złożył akurat przy Lato to wątpliwe to jest leśne dziadki trzymają się koryta i tutaj tak łatwo nie będzie a kandydata nie ma .
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
nie masz racji bo Polska grając taką taktyką dobrze grało ilu 2-3 piłkarzy m.in Kuba i Piszczek wystarczyło że ich Czesi odcieli od tej taktyki i cały mec trafiła a smuda to widział i nic nie robił. Nie oszukujmy się ze Smudy taki trener jak ze muchy Minister.

Nasi piłkarze nie będą dobrze grali do puki nie zrozumieją iż nie warto się sprzedać i iśc za kasą do takiego Realu by całe lata siedzieć na ławce i nie grać
moim zdaniem to Ty klepiesz i powielasz głupoty innych.Co chcesz od Pani Muchy?turniej zorganizowany wzorowo,powtarzam wzorowo.Że nie zna sie na sporcie?a po co jej ta znajomość?od kiedy to minister sportu ma sie znać na sporcie?
Co z tego że Czesi ich odcieli?widziałeś chociaż jeden mecz Borussi w tym sezonie?Piszczek powstrzymywał już Ribery&#39;ego kiedy był w formie.Taki Piszczek w formie sprzed miesiąc nie miałby żadnych problemów z zatrzymaniem tego małego czecha.I to już nie tylko brak formy ale i przygotowanie fizyczne.Piszczek ledwo co chodził po boisku.
 
S 0

sledzior

Użytkownik
Sprawdza się wszystko to co powiedział Tomaszewski przed Euro – legia cudzoziemska zawiodła na całej linii.
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Gdyby nie Perquis to mistrzostwa dla nas skończyłyby się już po meczu z Rosją. Polański spisywał się całkiem poprawnie, szczególnie w meczu z Rosją, Obraniak może nie zachwycał ale porównując grę tej dwójki do gry Murawskiego czy Dudki na pewno było widać w ich grze więcej zaangażowania i woli walki. Boenisch nie w formie ale kto miał go zastąpić ?
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Tomaszewski: A nie mówiłem... Mam satysfakcję przez łzy
Były reprezentant Polski zupełnie nie jest zaskoczony stylem w jakim odpadła nasza kadra z Euro 2012. To wszystko o czym trąbiłem od dwóch lat się potwierdziło. Mówili o mnie, że jestem oszołomem, a wyszło na moje. Niestety - podkreśla w rozmowie z dziennik.pl Jan Tomaszewski.
Od razu zaznaczam, że wcale się z tego nie cieszę, że odpadliśmy. Mam satysfakcję, że moje słowa się potwierdziły, ale to satysfakcja przez łzy - mówi dziennik.pl bohater z Wembley.
O co konkretnie chodzi Tomaszewskiemu? Przecież ja cały czas powtarzałem, że trener bez matury nie może nas do niczego doprowadzić. I właśnie na Euro wyszedł brak jego kompetencji. Piłkarze byli źle przygotowani, taktyki nie było żadnej, a Smuda nawet zmian nie potrafił zrobić - mówi Tomaszewski.
Były reprezentant od dawna był przeciwny grze w kadrze &quot;farbowanych lisów&quot; i Łukasza Piszczka, który jest skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję. Wszyscy mnie oszołomem nazywali gdy to mówiłem. I co? Piszczek był jednym z najsłabszych piłkarzy na Euro. &quot;Farbowane lisy&quot; nie pomogły naszej reprezentacji. Żaden z nich nie był liderem. Na takim poziomie zagrali, by i nasi ligowcy - uważa nasz rozmówca.
A na to wszystko z loży honorowej na każdym meczu patrzył prezydent Komorowski, premier Tusk i cały rząd. Czy to Euro było dla kibiców czy dla polityków do lansowania się - zastanawia się popularny &quot;Tomek&quot;.
Teraz oczekuje od premiera , że znów zrobi taką szopkę jak na posiedzeniu Rady Ministrów przed meczem z Rosją. Tylko tym razem niech zaśpiewa: &quot;Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało&quot; - śmieje się Tomaszewski.
Były bramkarz reprezentacji Polski śmieje się też z wypowiedzi Jakuba Błaszczykowskiego, który żali się że piłkarze musieli prosić prezesa PZPN o bilety na mecze dla rodzin. A walka o nie powodowała u piłkarzy utratę koncentracji. Słyszałem to co mówił nasz kapitan. Mówił też coś o premiach i organizacji. Skoro nie wszystko było w porządku, to dlaczego dopiero teraz to ujawnia? Bo co? Bo nie chciał psuć &quot;piłkoszału&quot;? To tylko pokazuje, że tym piłkarzom brakuje jaj i na Euro to właśnie wyszło - kończy nasz rozmówca.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
moim zdaniem to Ty klepiesz i powielasz głupoty innych.Co chcesz od Pani Muchy?turniej zorganizowany wzorowo,powtarzam wzorowo.Że nie zna sie na sporcie?a po co jej ta znajomość?od kiedy to minister sportu ma sie znać na sporcie?
Co z tego że Czesi ich odcieli?widziałeś chociaż jeden mecz Borussi w tym sezonie?Piszczek powstrzymywał już Ribery&#39;ego kiedy był w formie.Taki Piszczek w formie sprzed miesiąc nie miałby żadnych problemów z zatrzymaniem tego małego czecha.I to już nie tylko brak formy ale i przygotowanie fizyczne.Piszczek ledwo co chodził po boisku.
Euro przygotowane wzorowo??
hmm. Nie dziwie się że tak sądzisz jak tylko oglądasz Euro w TV i tylko widzisz stadion i tyle. Znajomy był na 2 meczach i powiedział że te stadiony wyglądają ładnie tylko z zewnątrz w srodku jak deszcz padał cała woda z dachu wylewała się im wprost na głowę na schody prowadzące na stadion do tego i tak nie było wszystko tak jak miało być.Do tego nie ma pełnego bezpieczeństwa na stadionie znajomy mówił że nawet w jakiś sektorach latały butelki szklane pytam sie jak tą butelkę wnieśli jak tam nie można było nic wnosić do tego ten transparent Ruskich jak grali z Polakami. Ty mówisz ze wszystko jest wzorowo? Daj spokój i nie wygłupiaj się
 
A 15

amte

Użytkownik
czesc wszystkim,

przed mistrzostwami nie dawalem najmniejszych szans naszej druzynie, zadne argumentynie nie przemawialy mi do rozumu za tym ,ze mozemy cokolwiek ugrac na tym turnieju. Ciagłe powtarzanie,jak mantry, że mamy silna druzyne nie przycmilo umyslu. Dlaczego ? z prostej przyczyny, nasze srodowisko piłkarskie jest stęchłe, gnijace... Problem naszej pilki widzial LEO , mial pomysl, energie, checi by cos zmienic, chcial wprowadzic NOWE, lecz nasze tegie umysly od pilki uniesione chora duma,ego usunely niewygodnego osobnika. Stwierdzily, ze polska mysl trenerska jest najlepsza na swiecie i nikt nie bedzie ich uczyl... Brak pracy z mlodzieza, (teraz nawet mlodzi zawodnicy nie odnosza sukcesow, gdzie pare lat temu zawsze cos tam ugrali) seniorzy jacy sa, kazdy widzi. Dawac im tylko pieniadze... To przeklada sie na brak sukcesow klubow w rozgrywkach europejskich. Jedynie jednostki zrozumialy, ze ciezka praca mozna osiagnac sukces ( trojka z bvb , tyton ). Mam nadzieje, ze w koncu cos w nas peknie i przestaniemy wolac nic sie nie stalo, bo z takim podejsciem nie dozyje momentu aby nasza jakakolwiek druzyna osiagnela jakikolwiek sukces. Mam nadzieje, ze po tym turnieju mlodzi pilkarze, dzialacze, cale srodowisko pilkarskie zrozumie, ze czas w koncu na radykalne zmiany. Jezeli nie teraz to ciagle beda pekac nadmuchane baloniki a my bedziemy zyli nadzieja, ze nastepnym razem bedzie lepiej i beziemy spiewac &quot;nic sie nie stalo , Polacy nic sie nie staloo, nic sie nie staloooooo.... &quot;
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Tomaszewski: A nie mówiłem... Mam satysfakcję przez łzy
Były reprezentant Polski zupełnie nie jest zaskoczony stylem w jakim odpadła nasza kadra z Euro 2012. To wszystko o czym trąbiłem od dwóch lat się potwierdziło. Mówili o mnie, że jestem oszołomem, a wyszło na moje. Niestety - podkreśla w rozmowie z dziennik.pl Jan Tomaszewski.
Od razu zaznaczam, że wcale się z tego nie cieszę, że odpadliśmy. Mam satysfakcję, że moje słowa się potwierdziły, ale to satysfakcja przez łzy - mówi dziennik.pl bohater z Wembley.
O co konkretnie chodzi Tomaszewskiemu? Przecież ja cały czas powtarzałem, że trener bez matury nie może nas do niczego doprowadzić. I właśnie na Euro wyszedł brak jego kompetencji. Piłkarze byli źle przygotowani, taktyki nie było żadnej, a Smuda nawet zmian nie potrafił zrobić - mówi Tomaszewski.
Były reprezentant od dawna był przeciwny grze w kadrze &quot;farbowanych lisów&quot; i Łukasza Piszczka, który jest skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję. Wszyscy mnie oszołomem nazywali gdy to mówiłem. I co? Piszczek był jednym z najsłabszych piłkarzy na Euro. &quot;Farbowane lisy&quot; nie pomogły naszej reprezentacji. Żaden z nich nie był liderem. Na takim poziomie zagrali, by i nasi ligowcy - uważa nasz rozmówca.
A na to wszystko z loży honorowej na każdym meczu patrzył prezydent Komorowski, premier Tusk i cały rząd. Czy to Euro było dla kibiców czy dla polityków do lansowania się - zastanawia się popularny &quot;Tomek&quot;.
Teraz oczekuje od premiera , że znów zrobi taką szopkę jak na posiedzeniu Rady Ministrów przed meczem z Rosją. Tylko tym razem niech zaśpiewa: &quot;Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało&quot; - śmieje się Tomaszewski.
Były bramkarz reprezentacji Polski śmieje się też z wypowiedzi Jakuba Błaszczykowskiego, który żali się że piłkarze musieli prosić prezesa PZPN o bilety na mecze dla rodzin. A walka o nie powodowała u piłkarzy utratę koncentracji. Słyszałem to co mówił nasz kapitan. Mówił też coś o premiach i organizacji. Skoro nie wszystko było w porządku, to dlaczego dopiero teraz to ujawnia? Bo co? Bo nie chciał psuć &quot;piłkoszału&quot;? To tylko pokazuje, że tym piłkarzom brakuje jaj i na Euro to właśnie wyszło - kończy nasz rozmówca.
czlowieku kogo ty cytujesz, naczelnego idioty pilkarskiego? z niego taki przeciwnik naturalizacji jak z kangura wiewiorka, nie wiem ile masz lat i czy to pamietasz ale jasio naczelny blazen polskiej kopanej w sezonie 2000/01 byl w sztabie komentatorskim nieistniejacej juz Wizji TV i komentowal w przerwach, a takze przed meczami co i jak i jakos nie przeszkadzlo mu wtedy, ze Olisadebe gra dla nas, no i co nagle zaczal mu przeszkadzac Polanski, ktory po polsku mowi wyrazniej od Smudy czy jakis inny Obraniak??? jasiu to blazen, a gazeta go cytujaca to brukowiec, dziala to na zasadzie: niech glupek cos powie, a inni to kupia i przeczytaja byle zapelnic miejsce w gazetce!!!
jasiu to maly cwaniaczek, co osiagnal, kogo trenowal, LKS w jednym meczu i dal ciala - zaiscie wielkie ma jajca jasio, po jednym meczu zrezygnowac!!! to szczekajacy kundel, klamca i dwulicowiec i zgryzliwy stary piernik!!! nie chce mi sie pisac ale 95% slow z jego wypowiedzi to pierdoly, nawet prezydentowi sie dostalo, bo ogladal mecz, pewnie gdyby go zabraklo to plulby na Komorowskiego, ze co to za prezydent! jasiu to pisowski piesek i pieniacz i co bardzo charakterystyczne dla tej sekty... nie potrafi logicznie i z klasa uzasadnic porazki, mi szkoda milionow zawiedzionych (w kraju i na swiecie), a takze graczy, ktorym po prostu nie wyszlo, a serce do gry bylo... tylko takie jasie blazny cichutko siedza sobie i smieja sie majac &quot;satysfakcje&quot;
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Bezsensowne jest wieszanie psów na naszej reprezentacji po tych mistrzostwach. Po prostu boleśnie zostało nam pokazane nasze miejsce w szeregu. Bliżej nam piłkarsko do takiej Irlandii niż do Niemców, Portugalczyków, czy chociażby Duńczyków. Dostaliśmy organizację mistrzostw, stworzyliśmy świetną atmosferę (jako kibice, nie jako media na siłę dmuchające &quot;balonik&quot;), z nieba spadła nam chyba najsłabsza grupa w historii Mistrzostw Europy. Zawodnikom nie możemy odmówić braku zaangażowania. W chwile obecnej zwyczajnie nie mamy piłkarzy, systemu szkolenia, ani myśli szkoleniowej do tego aby rywalizować z najlepszymi.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Franciszek Smuda już wcześniej zapowiadał, że po Euro 2012 bez względu na wynik zakończy się przygoda z reprezentacją. Prezes PZPN, Grzegorz Lato, dopuszcza jednak inną możliwość. Chce przeprowadzić rozmowę z selekcjonerem na temat jego dalszej pracy z kadrą.
Lato wierzy, że szkoleniowiec mógłby poprowadzić reprezentację w eliminacjach mistrzostw świata. - Smuda ma kontrakt do końca sierpnia. Na pewno siądziemy i będziemy rozmawiali. W tej chwili nie myślę o żadnej innej kandydaturze - powiedział prezes PZPN na antenie Radia RMF FM.
by onet
W sumie to wiadome było, że dziadki się będą razem trzymać
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
czlowieku kogo ty cytujesz, naczelnego idioty pilkarskiego? z niego taki przeciwnik naturalizacji jak z kangura wiewiorka, nie wiem ile masz lat i czy to pamietasz ale jasio naczelny blazen polskiej kopanej w sezonie 2000/01 byl w sztabie komentatorskim nieistniejacej juz Wizji TV i komentowal w przerwach, a takze przed meczami co i jak i jakos nie przeszkadzlo mu wtedy, ze Olisadebe gra dla nas, no i co nagle zaczal mu przeszkadzac Polanski, ktory po polsku mowi wyrazniej od Smudy czy jakis inny Obraniak??? jasiu to blazen, a gazeta go cytujaca to brukowiec, dziala to na zasadzie: niech glupek cos powie, a inni to kupia i przeczytaja byle zapelnic miejsce w gazetce!!!
jasiu to maly cwaniaczek, co osiagnal, kogo trenowal, LKS w jednym meczu i dal ciala - zaiscie wielkie ma jajca jasio, po jednym meczu zrezygnowac!!! to szczekajacy kundel, klamca i dwulicowiec i zgryzliwy stary piernik!!! nie chce mi sie pisac ale 95% slow z jego wypowiedzi to pierdoly, nawet prezydentowi sie dostalo, bo ogladal mecz, pewnie gdyby go zabraklo to plulby na Komorowskiego, ze co to za prezydent! jasiu to pisowski piesek i pieniacz i co bardzo charakterystyczne dla tej sekty... nie potrafi logicznie i z klasa uzasadnic porazki, mi szkoda milionow zawiedzionych (w kraju i na swiecie), a takze graczy, ktorym po prostu nie wyszlo, a serce do gry bylo... tylko takie jasie blazny cichutko siedza sobie i smieja sie majac &quot;satysfakcje&quot;
Oj bla bla wylewaj żale na forum dalej ... prawda w oczy kolę tak ?
Skoro ktoś chce grać u nas w reprezentacji to jak i w klubach powinien dawać 2x więcej niż Polak a tutaj dziwnym trafem są 2x słabsi
Obraniak tyle potrafi po Polsku co Dyzma a trochę czasu już u nas gra więc to nie jest normalne nie patrzmy ile mają Niemcy ile inni co nas to obchodzi !!! No zapewne pierdołami są pomyje na PZPN czy niedouczonego trenera który nie wiadomo jak trenuje reprezentacji Polski bez matury i który nie potrafi skleić normalnie zdania to jest twoim zdaniem normalne ? Trenerem nie był więc tutaj nie ma co porównywać a osiągnął więcej w karierze swojej niż Dyzma takie porównania nie mają sensu .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom